WEK DE GAL IN UW LEVER OP Een Fiets Cadcaw Een Naaimachine Cadeau Een Klok Cadeau Een Schilderij C adeau EEN ONGEVALLENVERZEKERING VOOR 1 CENT PER WEEK De Reünie der oud*volontairs. Een Dames- of Heeren „MagneeE'-rijwiel Een ,Jdeal''-naaimachine, beide met volle garantie, uit de magazijnen van den heer J. K. Snoei, Stadhuisstr. 7 en 9 en Lopikerstraat 43, Schoonhoven; Een Klok met verchroomde wijzerplaat en Een dag vol blijdschap, geestdrift en schoone herinneringen. Telegrammen Sportnieuws Rechtszaken NS» Ondergeteekende wonende abonneert zich tot wederopzeggings op de Schoonhovensche Courant, a 11.50 p. kwartaal. EVENALS verleden jaar openen wij wederom een campagne tot uitbreiden van het aantal abonnees. IV ij stellen ditmaal beschikbaar de volgende waardevolle premies verchr. rand, formaat 10 X 10 cM., met een jaar schriftelijke garantie; E:n Schilderij in zilveren lijst, formaat 23 x 29 cm. Wie zich voor ten minste drie maanden abonneert kan één der volgende premies ontvangen Elke lOe nieuwe abonnee een Schilderij; Elke 25e nieuwe abonnee een Klok; Elke lOOe nieuwe abonnee naar keuze een Rijwiel of een JKaainiackine. Zij, die zich vroeger hebben opgegeven voor een abonnement, in te gaan op 1 October 1937, deelen in deze kansen. Alle nieuwe kwartaal-abonnees ontvangen ons blad tot 1 October gratis. De nieuwe abonnees worden op ons bureau doorloopend genummerd en de füe, de 2Uc, de 25e, de 30e, de 40e, de 50e, de 60e, de 70e, de 75e, de 80e. de 90e en de 100e ontvangen direct het voor hen bestemde geschenk. Men kan zicli verzekeren tegen de gevolgen van ongevallen, waarvoor voor polis eiï administratiekosten berekend wordt iö cent per 3 maanden, dat is on geveer 1 cent per week. Men heeft daardoor aanspraak op uitkeeringen, loopende van 60.tot 2000.- i en de Instructie-Compag- nlef Hoe na die twee elkander aan het hart liggen, is Woensdag overduidelijk gebleken bij de reünie, die tot een da verend succes is geworden en waaraan organisatoren en deelnemers stellig de alleraangenaamste herinneringen zullen Na de aanvankelijk aangenomen slui tingsdatum was het aantal deernemers nog zoodanig gestegen, dat het de 400 bereikt. Voor het grootste gedeelte bezoekers per salonboot van de Reederij op de Lek, die zoodoende ongeveer 325 passagiers telde. Dat was voor het grootste deel de oorzaak van het feit, dat de boot inplaats van om twaalf uur eerst om half een aankwam. Aan boord hadden zich reeds verrassen de ontmoetingen afgespeeld, waarbij het vaak allerhartelijkst toeging en toen het gezelschap zich in Schoonhoven bevond, waar inmiddels ook de deelnemers, die per trein, auto of bus reisden, waren aangekomen, waren de uitroepen van blijdschap over een onverwacht weder zien niet van de lucht. Het gold hier niet alleen ontmoetingen tusschen de militairen en oud-militairen onderling, doch evenzeer die tusschen hen en de Ontelbare opgehaald en menige oude vriendschapsband, door de tijd haast versleten, werd in een omme zien verstevigd. Daar in Schoonhoven geen zaal groot genoeg was, om alle reünisten te herber gen, verdeelde het gezelschap zich over het Nutsgebouw en Hotel a la Station om te gebruiken. Microfoon en luidspreker maakten ook in laatstgenoemde zaal de Woorden verstaanbaar, die in het Nuts gebouw gesproken werden. Daar hield de voorzitter van het uit voerend comité, de heer L. de Ridder van •s-Gravenhage, een begroetingsrede.' Spr. dankte allen voor hun aanwezigheid en hoopte, dat het programma ieders goed keuring zou wegdragen. Bij zonderen dank bracht de heer de Ridder aan de aanwezige officieren, pud-officieren en oud-instructeurs en hulde aan de oud- aten van de oude garde, die in hun hart nog jong en militair bleken. Onder da verend applaus «telde de voorzitter den heer D. Visser uit Voorburg, die het ini tiatief tot deze reünie had genomen, aan de vergadering voor. Hij had afstand gedaan van de voorzittershamer ten be hoeve van den heer de Ridder, die nog verklaarde, dat de heeren van het co mité bergen werk hadden verzet ter voorbereiding van de reünie en dat hun niets te veel was geweest. Bij de aankomst in Schoonhoven wa ren spr. reeds 4 telegrammen ter hand gesteld. Een daarvan was ontvangen van den oud-minister van oorlog, Bosboom, die meldde, dat hij verhinderd was, doch dat hij in gedachten bij de reünisten in het oude stedeke Schoonhoven vertoefde en de zorgelooze dagen herdacht, die hij daar ln zijn jeugd heeft doorgebracht. Een dergelijk telegram had o a. overste J. A. G. James, oud-commandant dér I.C. gezonden. Verder waren er nog eenige brieven en later kwamen nog meer te legrafische en schriftelijke bewijzen van ftiedeleven binnen. De heer M. Speijer, die was belast met de regie, trad eerst op als korporaal plan ton. Hij las het IC. gebed, voorafgegaan door het destijds gebruikelijke hoomsig- naal. Onder de maaltijd, die vervolgens een aanvang nam, las de voorzitter het ont werp voor van een telegram, dat zou worden gezonden aan de Koningin en waarin de reünisten hun oprechte trouw en aanhankelijkheid betuigden. De ver gadering stemde door een *luid applaus met dit plan in. De voorzitter noemde nog de namen van de oudsten onder de vroegere volontairs; van den aller- oudsten onder hen, den 89-jarigen heer H. van Leeuwen las hij een geest driftig schrijven voor. In tusschen cirkel den drie vliegtuigen, militaire tweedek kers, in afwisselende formatie boven de- stad om op deze wjjze een groet te bren gen aan de reünisten. Na de lunch stelden de gasten zich op achter het muziekgezelschap Tavenu en toen trok men gezamenlijk naar de Veer- poort, waar de heer Niestadt een foto nam. Vervolgens marcheerde men langs de Westzijde van de Haven naar de Stee- nen Brug en met een vlot „rechts uit de flank" dat het militair karakter der be zoekers kenmerkte, stelden zij zich voor het stadhuis op. De muziek speelde het Wilhelmus, dat plechtig werd meegezongen. Op het bordes voegde de voorzitter zich bij het college van B. en W. en richtte zich tot den burgemeester met 'n toespraak, waar in hij zijn oprechte dank betuigde voor zijn bereidwilligheid om het eere-voor- tittersch^g vm het comité te aanvaar den en voor de buitengewoon gastvrije ontvangst van de gasten in Schoonhoven Spr. zeide, dat de reünisten door hun aanwezigheid ten getale van 400 man, blijk gaven, aan de I.G en aan Schoon hoven aangename herinneringen te heb ben behouden. De I.e., zoo vervolgde spr. was een pracht instelling en zorgde voorheen voor de aflevering van het benoodigde kader voor de Artillerie. Wij alien heb ben onze eerste militaire opleiding al hier genoten en hebben in onze latere militaire loopbaan daarvan geprofiteerd. Wij reünisten betreuren de opheffing van de Instructie Compagnie en spreken de wensch uit, dat indien de autoriteiten er toe mochten overgaan, weder als voor heen een Centrale opleiding voor kader voor de Onbereden Artillerie daar te stel len, dat Schoonhoven met hare militaire gebouwen daarvoor moge worden be stemd (luid applaus!) Tenslotte kondigde spr. een défilé der reünisten aan, die beoogde hiermede hul de te bewijzen voor de goede verstand- hoQding tusschen de burgerij en de mi litairen van de I C. Met uitbundige toejuichingen gaven de reünisten hun instemming met deze woorden te ke: Daarop kwam I.C. zulke iijnerin/en we ons in c het woord om de toespraak van den voorzitter met een hartelijke begroetingsrede te beant woorden. Hij zei, dat Schoonhoven trotsch was op deze bezoekers, die allen hier de opleiding hebben genoten tot hun mil. loopbaan en met eere Vorstin en Vaderland hebben gediend. Velen waren reeds vergrijsd in den dienst, allen waren in het leven geslaagd. Daarom was het spreker een eer hen hier te mogen begroeten. Maar ook was dat een ge- noegexH 'En dat komt, aldus spr„ omdat U en aan de helaas opgeheven I.C. zulke aangename en prettige her bewaren. Daarom verheugen deze reünie, waaruit blijkt dat ook gij ons stadje niet hebt vergeten. Ik zou U veel goeds van Schoonhoven kunnen vertellen maar in het mooie reünie-programma dat gij allen na- 3urlijk zorgvuldig gelezen hebt staat heel wat over onze gemeente beschre ven. De burgemeester besloot met allen een schoone dag toe te wenschen. Ook op deze woorden klonk een zeer krachtig applaus. In de raadszaal ontvingen B. en W. het uitvoerend comité met de genoodig- den. Onder hen bevonden zich thans ook een 'paar van de oudsten onder de reü nisten, zooals de heer van Leeuwen -uit Utrecht, die 84 jaren telde en de heer Harenkarspel, die nog enkele maanden eerder in'dienst is getreden. Daar de toespraken reeds op het bprdes warén gehouden en de tijd drong de in het programma aangegeven tijden waren met ongeveer een uur overschreden werd t samenzijn in het stadhuis niet te lang gemaakt. Er werden thee en sigaren aan geboden en de voorzitter dankte het ge meentebestuur voor deze ontvangst. Met Tavenu voorop defileerden daarna de reünisten voor het gemeentebestuur, dat zich met de oud-officieren der I.C„ de kapiteins der artillerie W. H. Door man en J. D. W. Kalkman.'voor het bor des had opgesteld. Het was Imposant, zooals het groote gezelschap bij vieren, in flinke militaire pas, daar langs het stadhuis trok. Behoorde dit défilé onder de meer ern stige gedeelten van het programma, ze ker was dat het geval met het volgende Kranslegging. De gasten begaven zich namelijk naar de Algemeene Begraafplaats en schaar den zich om het graf van wijlen den adjudant onderofficier administrateur H. J. Otten, die gedurende 40 jaren die functie bij de I.C. heeft vervuld. Alle oud- volontairs van die tijd hadden met adj. Otten te maken gehad, hij had hen al len aangenomen en het contract met hen aangegaan en in zijn nagedachtenis eerden zij als het ware den man. die hen aan de I.C. en de militaire dienst had verbonden. Ook Tavenu stelde zich bij het graf op en speelde drie coupletten van „Ik had een wapenbroeder" waarna de voorzitter, de heer de Ridder! e^n groote krans, met op de linten het op schrift „Reünisten I.C." op het graf leg de. Hij zei,,dat de aanwezigheid van vrij wel alle reünisten op de begraafplaats bewees, hoe zij instemden met de ge dachte om hier eer te brengen aan de nagedachtenis van den man, die voor hun leven van zooveel beteekeijis is geweest. Spr. herinnerde eraan, dat adjudant Ot ten met hun aller vaders, moeders of voogden had gecorrespondeerd en welk een groot vriend hij voor hen allen was geworden. Voor de familieleden van den heer Otten zij waren als genoodigden bij deae plechtigheid tegenwovdig moest dit een groote dag zijn Spr. gaf ver volgens het woord aan den heer Speij er. die eenige gegevens voorlas omtrent het leven en de loopbaan van adjudant Otten en daarbij o.m. vermeldde, dat de ze ridder in de orde van de Ned. Leeuw was. De heer Prijdekker uit s-Graven hage, oud-adjudant onderofficier, voerde het woord als een der oudsten, die met Otten hadden gediend en a's vriend, die hem tien jaar geleden mede ten grave heeft gedragen. Spr. schetste adj. Otten ais een vaderlijken vriend der volontairs en eerde naast zijn nagedaentonis tevens die van zijn echtgenoote, die op dezelfde plaats ligt begraven. Zij, op haar beurt, was vol van moederlijke zorgen voor de jongens en spr., als vriend des huizes, wist, dat zij meermalen een hunner voor den ondergang heeft behoed. De oudste zoon, de heer O. J. Otten te 's-Gravenhage, bracht mede namens de verdere familie, hartelijk dank voor de eer, aan hun ouders bewezen. De bezoekers verlieten nu weer de be graafplaats en verdeelden zich over de stad om het bastion, de kazerne of een der overige bezienswaardigheden van Schoonhoven te gaan bezichtigen, dan wel oude vrienden of kennissen op te zoeken. Inmiddels gaf Tavenu een con cert in de muziektent op de Dam en bracht daarmede nog meer opgewektheid in de stad. die een prettig aanzien had door dat de buurtvereenigingen de ver sieringen van het Koninginnefeest in tact hadden gelaten en er hier cn daar zelfs een welkomstgroet aan de reünisten aan hadden toegevoegd. Heel veel tijd om in Schoonhoven rond, te dolen, hadden de gasten niet, want te gen 5 uur vermeldde het programma reeds weer: verzamelen in de beide ge- fttmmG s DE REÜNIE DER OUD-VOLONTAIRS. Het laat zich begrijpen dat het daarbij gezeUig toeging. B. en W. zaten als gas ten aan. Tal van sprekers voerden het woord en wekten in vroolijke toespraken herinneringen op aan hun jeugdjaren bij de I.C., waarbij herhaaldelijk luide toe juichingen bewezen, hoe gaarne de oud- volontairs hun gedachten nog eens naar die tijden deden teruggaan. Er wefden voorstellen ingediend, om de reünie voor taan om de 5, ook zelfs om haar elke 3 Jaren te herhalen, en om tot dat doel een bond of een vereeniging te stichten. En uit alle hoeken gaven geestdriftige toespraken hartelijke uitroepen blijk van het verlangen, om de Instructie Com pagnie, die een zoo voortreffelijke op leiding voor dè artillerie vormde, te 2 hersteld en dan liefst in Schoonhoven, waar de volontairs zich altijd zoo goed thuis hebben gevoeld. Ook burgemeester Nieuwenhuisen maak te van de gelegenheid gebruik om nog enkele opmerkingen te plaatsen. Spr. ge loofde, dat straks allen met dankbaar heid op déze mooie dag zouden terugzien waarin zulke aangename uren zijn her leefd. Bijzonder was spr. onder de indruk geweest van de plechtigheid op het graf van adj. Otten, waarbij hij een traan zag in menig oog. Duidelijk was deze dag weer gebleken, dat het hier in Schoonho ven een goede tijd was geweest, toen de Instructie-Compagnie nog bestond. Daarom betreurde het gemeentebestuur de opheffing temeer. Spr. had onlangs gelezen, dat binnenkort weer een instruc tie-bataljon zou worden opgericht en had zich in verband daarmede dadelijk tot t departement van defensie gewend, waar hij echter vernam, dat vooralsnog geen plannen in die riehting bestaan. Het ge meentebestuur blijft echter diligent. Ge zien het feit, dat de oud-volontairs zich in Schoonhoven zoo goed thuis gevoelen wekte de burgemeester hen onder groote vroolijkheid op, in Schoonhoven te ko men wonen. Gemeentebestuur en burge rij zouden hen stellig met liefde en tege moetkoming ontvangen. Met blijdschap had spr. gemerkt, dat vele oud-volontairs de officiers-uniform droegen en in het bijzonder had het hem getroffen, op de borst van een der gasten, den heer G. c. G. Sluijk, de versierselen van de Mi litaire Willemsorde waar te nemen. De groet van den burgemeester aan deze oud gediende lokte een luid applaus uit. De reünie was een proefje, dat naar meer smaakte. Daarom adviseerde spr. de gasten: houdt u vereenigd en houdt hier op gezette tijden Uw reünie. De toespraak van den heer Nieuwen huisen werd beantwoord met een dave rend „Leve de burgemeester", waarop de ze replioeerde met een „Leve de Konin gin" dat eveneens luide instemming vond Het zou ons te ver voeren, in te gaan op alle redevoeringen, die zoowel ln de Nutszaal als in hotel a la Station nog werden gehouden, en die allen tintelden van geestdrift. Vermelden wij nog, dat tenslotte, het bestuur van deze spre kers twee voorstellen overnam, namelijk om een telegram van hu'de te zenden aan prinses Juliana en Prins Bemhard, waarmede de vergadering onder luid ap plaus instemde en om voortaan elke 5 jaar te Schoonhoven bijeen te komen. Ook daarmede vereenlgden de reünisten zich bl] acclamatie. Het Wilhelmus, staande gezongen, be sloot de bijeenkomst. Foto Niestadt. Alvorens zich naar de Steenefc Brug te begeven voor de ofHcieele ontvangst hetgemeentebestuur, stélden de reünisten zich voor de Veerpoort op, waar de fotograaf een opname maakte. Het was een moeilijk werk, deze groote groep te vereeuwigen, doch de foto slaagcje uitstekend. De fotograaf de heer Niestadt heeft een mooi geslaagde foto vervaardigd. De af druk hierboven geeft door verkleining in clicheering der foto een minder goed* indruk. Het afscheid. Toen begaf het grootste deel van het gezelschap zich naar de Kat" waar de boot gereed lag. Onderweg en aan de kade had nog menig afscheid van Schoon hovensche kennissen plaats. De Oranje- Garde vormde een eerewapht bij de loop plank en liet de trommen ^roffelen en de trompetten schallen. Aan het gejuich en gewuif kwam bijna geen einde, toen de boot afvoer onder de vroolijke muziek van Tavenu dat de gasten aitgeleide deed tot Streefkerk, om vandaar per autobus terug te keeren. en de oud-volontairs een schoone dag beleefd. NA KONINGINNEDAG. Tot besluit van de feestelijkheden ter gelegenheid van de verjaardag der ko ningin, heeft T.O.A.G.E.N.O. Woensdag avond nog een muzikale rondgang door :t. Deze rond vandeiing als ech aanvulling'van die van Dinsdagavond, toen slechts een ge deelte van de route is afgewerkt. Bij het publiek viel deze nieuwe vroolijke aVond in goede aarde. In het bijzonder de stiaten, waar de \ersleringer. en verlich tingen waren aangebracht werden niet vergeten en in sommige buurten was dit muzikaal bezoek aanleiding tot zeer gezeihge na-fuifjes. DADERS VAN ROOFOVERVAL gearresteerd. •S-GRAVENHAGE, 3 Sept. In de avond van 10 Augustus hebbén twee jongeman nen, op het Plein, een aanslag gepleegd op Dr. De Ridder. Zij mishandelden den geneesheer en beroofden hem van ztfn portefeuille. De politie is er thans in geslaagd de daders Van deze aanslag achter slot en grendel te zetten. Het zjjn de 20-jarige J. C. V. en de 23-jarige J. J. H. Z. Zij waren deze week aangehouden als ver dacht van een kleine inbraak en het viel de politie op, dat zij beantwoordden aan het signalement, dat Dr. De Ridder van de daders van de op hem gepleegde aan slag had gegeven. Bij de ondervraging vielen zij spoedig door de mand. POGING TOT DOODSLAG. Arrestatie te Vriezenveen. ALMELO, 3 Sept. De politie van Vrie zenveen heeft vanmorgen naar het Huis van Bewaring te Almelo overgebracht W. A., wonende tè Daarleveen, verdacht van poging tot doodslag en afpersing. De verdachte moet o.m. hebben ge tracht, met zijn auto in te rijden op H. G. uR Wierden en D. A. v. d. S. in de buurt schap Pollen. DE BRAND OP DE KOTA AGOENG. Het schip zet de reis voort. ROTTERDAM, 3 Sept. De Rotterdam- sche Lloyd meldt: Het motorschip Kota Agoeng dat in verband met de brand in ruim 4 Colombo had aangeloopeni is na een dag oponthoud aldaar hedenmor gen te 7 uur van Colombo vertrokken, om zijn reis naar Indië voort te zetten. DE, STRANDING VAN DE „VAN HEUTSZ". PractLsch allen in veiligheid. BALANA, 3 Sept. De directie van de KP.M. te Balana heeft het volgend be richt uit Hongkong ontvangen: Practisch zijn alle passagiers en de bemanning van de „Van Heutsz" in vei ligheid gebracht. Indien nog menschen den vermist zijn dat hoogstens 10 personen in het geheel. Er zijn op het schip eenige dekken versplinterd en de opbouwen hebben sc^iade geleden. J en U zult 's morgens „kiplekker* uit bed springen. bederft. Èr vormen zich gassen in Uw lichaam. U raakt verstopt. Uw organisme wordt vergiftigd en U wordt humeurig en loom. U ziet alles zwart. De meeste laxeermiddelen zijn alechta lapmid delen: een geforceerde atoelgang neemt de oor zaak niet weg. Maar CARTER S LEVERPILLETJES zullen aoi> gen voor de vrije toevoer van gal. waardoor U weer geheel herstelt. Een plantaardig, zacht, onover troffen middel om de gal te doen vloeien. Eischt Carter s Leverpilletjes, verkrijgbaar bQ apothekers en drogisten ln flacons van 0.75. G.VJL JUNIOREN. Voor de juniores-competitie van den Goi^dschen Voetbalbond zijn voor Zatèrdag vastgesteld de wedstrijden: Afd A; groep 3: Olympia ABodegra ven A. Afd. B: groep t: G.S.V. B—Moordrecht A; Oiympia B—G.S.V. B (6 Sept.). Groep 2: Gouda EHaastrecht A. ScbelJuinen. Onder groote belangstel» ling en met veel opgewektheid is hier Woensdag een Oranjefeest gevierd. Een optocht, die ook door een deel van Gor- cum trok, waar de politie een uitsteken de verkeersregeling had getroffen, wekta bij honderden kijkers bewondering. Na dere mededeelingen over dit feest m een volgend nummer. Siiedrecht. Zondag speelt Sliedrecht 1 op het nieuwe terrein aan de Spoorweg een vriendschappelijke wedstrijd tegen BJS.C. I uit Delft (2e klasse K.N.VJB.), Aanvang 2 uur. Nederlaagserie R.V.C. Reeuw ijk. Om kerkelijke redenen van de Alphenaren kon de wedstrijd R.V.C. J Alphensche Boys 1 niet doorgaan. Het bestuur van R.V.C. heeft nu besloten om de nederlaagserie als geëindigd tebe schouwen. Winnaar van de beker is ge worden Oliveo 2 uit Pijnacker. Dit elftai won van R.V.C. 1 met 94. PIERRE DE COUBERTIN t De man der Olympische Spelen. Te Genève is Donderdagavond de stichter van de moderne Olympische Spe len, baron Pierre de Coubertin overle den. Hij was een wandeling gaan makën, toen hij plotseling ineenzeeg en een arts moest de dood als gevolg van een be roerte constateeren. Baron de Coubertin was 74 jaar oud. Hij stichtte in 1894 te Parijs het Olym pisch comité en was tot 1925 de voorzit ter van dit comité; daarna werd hij eere voorzitter. De Coubertin heeft nog de piymplade te Berlijn kunnen meemaken en hield bij die gelegenheid ook een toespraak. MERKENWET. Bij arrest van het Gerechtshof te 's-Gravenhage inzake „Catz Elixer" van de Fa. Catz Zn. van Pekela te Gro ningen contra „Elixer Jacob Cats" van de aF. Cooymans «te Zoon te 's-Horto- genbosch, is bevestigd het vonnis van de Arrondissments-Rechtbank aldaar, de z.g.n. „Merkenkamer", waarbij een we- derverkooper van dit „Elixer Jacob Cats" werd veroordeeld tot het direct staken van den verkoop van „Elixer Jacob Cats" en het betalen van een schadever goeding van f 1000 voor lederen dag overtreding. 3 tweede blajl ^SJLUwsbLAD VOOR ZUiu-HOlLaNü Ul'RIi/Hi IcftflwlwTtMcfct ViiTluWf 5 SÏPTÏMBÏITTUT. MARDE Hen vindt in ons ltlad in elk nummer: Een hoofdartikel, een buiten- landscli overzicht,uitvoerig streek- nieuws, verslagen van gemeente raden, rechtszaken, vergaderingen, telegrafische- en radioberichten, een foto-pagina, verslagen van de Tweede Kamer, gedurende de tijd, dat deze zitting houdt, landbouw- berichten, opgaven van de bur gerlijke stand, gemengd nieuws, een spannend feuilleton, een sport- rubriek. In het Vrij dag nummer bo vendien uitvoerige opgaven van Predikbeurten, een rubriek „Voor de Vrouw", een „Jeugdrubriek", een boeiend kort verhaal, een wekelijksch praatje,, Van Rondom" In de ndvertentlënFamilie berichten uit de geheele streek, verkoopingen en verpachtingen, mededeelingen van gemeente- en waterschapsbesturen, dienstrege lingen, vraag en aanbod van per- spneel, „Seinlichtjes", kleine ad vertenties en allerlei aankondi gingen van belang voor de huis vrouw of den zakenman. door Jan Kijkuit. Onse abonnees hunnen vragen de belastingen betreflende inzenden, welhe gratis beantwoord worden.

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 2