Sportnieuws Telegrammen Schoonhoven Kerk en School (Plaatselijk nieuws f Marktberichten MAANDAG 24 OCTOBER 1938 DENEMARKEN-NEDERLAND 2-2. Teleurstellende wedstrijd. Zwakke leiding. Doelpun ten van Van Leur en v. d. Veen. Matig spel van de Oranjeploeg. De inzet van het internationale sei- «oen is voor ons elftal geen glorieuze ge weest, want het slaagde er slechts in om de uit-wedstrijd tegen Denemarken met 22 gelijk te spelen, nadat onze ploeg tweemaal de leiding had genomen. Reeds na Ifi minuut nam ons elftal de leiding door den debutant Van Leur, doch hier na zakte vrij spoedig ons spelpeil en zoo kon Denemarken reeds na 13 min. ge lijk maken. Toch kon Holland wederom Juichen, toen v. d. Veen na 21 min. met een goed schot scoorde en zoo bleef de stand tot 8 min. voor het einde, toen Denemarken de verdiende gelijkmaker scoorde. Van onze spelers heeft de achterhoede goed voldaan. Van Male verdedigde op goede wijze zijn doel en kan aan de ge maakte doelpunten niets doen. Weber en Caldenhove hebben in tal van situaties weer uitstekend werk verricht, hoewel vooral de D.W.S.-er het nu en dan wel eens te mooi wilde doen. De middenllnie heeft wel eens beter gespeeld dan Zondagmiddag en vooral de Feijenoorders Paauwe en Van Heel bleven onder hün internationale vorm. Anderiessen speelde weer een nuttige partij. Tenslotte de voorhoede, die met haar drie debutanten onder de hoogge spannen verwachtingen bleef, doch men krijgt eerst nu een goede indruk van de zwakte van York City in de oefenwed strijd, toen deze voorhoede 8 maal wist te scoren, doch nu tegen een sterke ach terhoede haar doelpuntenhonger met twee goals moest stillen. Om te beginnen waren de vleugelspelers Van Leur en De Harder niet op dreef, eensdeels doordat zij te weinig in 't spel betrokken werden, Andërtzlns door de sterke tegenstand. Van Leur had bovendien met plankenkoorts te kampen. Dumortier heeft er van ge maakt, wat er van te ióaken was, doch de Deensche spil hing als een klit aan zijn lijf. De binnenspelers v. d. Veen en De Vroet bleken goede verbin^lingsspe- lers te zijn, maar bepaald veel kracht ging er van hen ook niet uit. Ongetwij feld kan gezegd worden, dat ons elftal zeker teleurgesteld heeft niet alleen door eigen spel echter, maar het feit, dat de arblrtage hopeloos zwak was en deze Noorsche scheidsrechter Nordbo den wlü- strijd als het ware doodgefloten heeft, was natuurlijk van invloeden niette vergeten het kranige spel van het Deen sche elftal, dat zich heel wat sterker toonde dan algemeen verwacht werd. Vooral de voorhoede maakte het met haar goed open spel de Hollandsche ver dediging geducht lastig. De wedstrijd. Ongeveer 35.000 toeschouwers vullen het Stadion te Kopenhagen bijna geheel, als koning Christiaan .plaats neemt voor het offitieele gedeelte van de tribune. Di rect hierna komen de Denen, begroet door hun volkslied, op het terrein, spoe- dig gevolgd door de Oranjeploeg, wien het „Wien Neerlandsch Bloed" wordt toegeblazen. Denemarken wint de toss en speelt met de sterke wind ln de rug. De vol gende elftallen stellen zich op. Denemarken. doel: Aksel Nielsen (Aarhuis ,G. F.), achter: Poul Hansen (B. 93 Kopenha gen), Glümer (KB. Kopenhagen). midden: Siegfried Jensen (A.B. Ko penhagen), Oscar Jörgensen (K.B. Ko penhagen), Arae Sörensen (B 1903 Ko penhagen). voor: Söbirk (B. 93 Kopenhagen)! KaJ Bansen (B. 93 Kopenhagen), Reinhold Chrlstensen (Hallerup I.K.), Kaj Uldaler (B. 93 Kopenhagen), Thielsen (A3. Ko penhagen). Nederland: doel: Van Male (Feljenoord), achter: Weber (A.G.Q.V.V.), Calden hove (D.WJ3). midden. Paauwe (Feljenoord)Ande- fiessen (AJax), Van Heel (Feljenoord). voor: Van Leur (DOS). v. d. Veen (Heracles). Dumortier (D.O.S.), De Vroet (Feljenoord), B. de Harder (V.U.C.). Het begin is voor Holland, dat reeds onmiddellijk dé leiding neemt. Paauwe plaatst n.L uit een vrije schop voor het Deensche doel, waar Joergensen de bal echter wegkopt, doch onmiddel lijk plaatst Anderiessen terug, een aarze ling ontstaat in de Deensche verdediging en de toesnellende v. Leur weet met een keurig schot na l>/« min. spelen Holland de leiding te geven 0—1. Dat geeft den burger moed, in casu ons elftal moed en ondanks de tegenwind blijven de Oran je-hemden domineeren. De Deensche verdediging hield echter stand en zoo kon de Deensche middenlinie het spel gaan verplaatsen. .Al spoedig blijkt, dat de yoatvuh* aehtidseechtet ywi veei fh,,t en als twee spelers tegen elkaar opbot- sen, volgt het fluitsignaal en een vrije schop meestal tegen Holland, is het ge volg. Denemarken scoort! Na 13 minuten is zoon vrije schop ons noodlottig, want als de bal hieruit goed voor de Hollandsche doelmond wordt ge plaatst, weet Uldaler met een pracht kopbal van Ma'e te passeeren (1—1) on der groot gejuich van de toeschouwers. Het spel wordt na dit doelpunt meer verdeeld, waai bij nochtans de Deensche aanvallen talrijker zijn dan de Holland sche. Bepaald hinderlijk doet het vele fluiten van den scheidsrechter aan. Ongeveer 20 minuten zijn er gespeeld als een goede Hollandsche aanval volgt, Dumortier geeft den bal goed naar v. d. Veen. die met een prachtig schot van ongeveer 20 M. afstand Holland opnieuw de leiding geeft 1—2. Nog even eenige Hollandsche aanval len, waarbij wij onze eerste hoekschop krijgen, doch dan komen de Denen ener giek ln den aanval en moet onze verde diging alle zeilen bijzetten, om gevaar te voorkomen. In deze periode heeft vooral Van Male goed werk verricht en zoo weet hij een fraai schot van Kaj. Han sen en een goede kopbal van Uldaler on schadelijk te maken. Meerdere corners moet de Hollandsche verdediging weg geven en daar hieruit den bal steeds goed voor doel wordt geplaatst, is het steeds weer opnieuw gevaar dat hiermt ontstaat. Zoo weet Chrlstensen eenmaal op fraaie wijze uit een corner in te kop pen, doch weer is van Male op zijn post. Het lukt alzoo de Denen niet nog voor de rust de gelijkmaker te scoren en met een 2—1 voorsprong voor Holland komt de rust. Nadat de Deensche koning alle spelers aan zich heeft laten voorstellen, wordt weer begonnen. Wie gedacht had dat Holland, nu met de wind in de rug, meer aanvallend zou optreden, komt bedrogen uit. Integen deel het blijkt spoedig, dat de Deensche ploeg hoe langer hoe beter ingespeeld raakt en legio aanvallen op 't Holland sche doel zijn hiervan dan ook 't gevolg. Nu eens over de belde vleugels, dan weer door het midden, wordt den bal steeds naar de Hpllandsche doelmond gediri geerd, maar gelukkig weten onze verde digers hier steeds op 't laatste nippertje doelpunten te voorkomen. Na een kwartier van Deensche over wicht kan onze voorhoede het weer eens probeeren. Dumortier kwam ln botsing met Paul Hansen, doch belden kunnen, na even bljgewasschen te zijn, weer aan 't spel deelnemen en de lange D.OB.- speler zien wij direct een schot lossen, dat doelman Nielsen echter weet testop pen. Aan de overzijde krijgt Chrlstensen na een halt uur een dot van eens kans als hij- plotseling alleen voor van Male komt te staan, doéhver naast schiet. Langzaam aan komen de Denen weer gpweldlg opzetten en de gelijkmaker kan haast niet uitblijven. Toch verloopt den speeltijd en eerst 5 minuten voor ,het einde volgt een prachtige Deensche aan val, zuiver gaat den .bal van man tot man, de Hollandsche verdedigers krijgen geen kans om in te grijpen en de Deen sche mldvoor Chrlstensen weet met een schiterend schot ln den rechterboven hoek, waar zelfs van Male met ®Un lan ge armen niet bijkan, de gelijkmaker te scoren 22. Nog eenlge wederzijdsche aanvallen waarbij de Denen nog twee corners for- ceeren en dan komt het einde met ge lijken stand (22). Familie=drama te Eenrum. OUDE MAN ERNSTIG GEWOND. GRONINGEN, 24 Oct. Vanochtend is de 70-jange H. D., in zijn woning te Eenrum (bij Groningen) tijdens een fa milietwist met een scheermes ernstig ge wond. De familieverhouding ln het gezin, dat uit man, vrouw, een zoon en een doch ter van 30 jaar bestaat, was al eenige tijd gespannen. Dinsdag liep de zoon de ouderlijke woning uit. Sindsdien heeft de familie niets meer van hem vernomen. Hierover ontstond vanochtend ruzie. De dochter bracht haar vader zes ver wondingen met een scheermes toe. De buren, die op het geschreeuw afkwamen, vonden den man op de grond liggend en waarschuwden den veldwachter en een geneesheer. Nadat het slachtoffer de eerste hulp was verleend, is hij naar het ziekenhuis te Groningen overgebracht Zijn toestand is ernstig, doch niet le vensgevaarlijk. Het parket uit Groningen verscheen spoedig ln het dorp. Nadat moeder en dochter een verhoor was afgenomen, Is de dochter naar Groningen overgebracht, waar zij ter beschikking van den offi cier van Justitie ls gesteld. NA AANRIJDING OVERLEDEN. BREDA, 24 Oct. De 69-jarige heer J. Niemeljer, oud-rector van het gymnasium is jiToensdAg te fjinaeflhage aangeraden. In het ziekenhuis aldaar ls hij vannacht aan de gevolgen overleden. VREDE IN CHINA IN ZICHT? SJANGHAI, 24 Oct. Onder alle Japan- sche gebouwen te Hankau wordt dynamiet gelegd. De autoriteiten hebben toegezegd (je vreemdelingen te zullen waarschuwen 24 uur voor de lonten worden aangesto ken. In Kanton was het gisteren een dag van ontploffingen en branden. In de ochtend werden twee zware ontploffin gen gehoord. De zakenwijk aan de rivier werd een prooi der vlammen. Uit Sjanghai wordt gemeld, dat de Chinee- schg. dollar ls gestegen. In verband met onbevestigde geruchten, volgens welke Tsjanh*» Kal Sjek zou zijn afgetreden en de vrede zou worden gesloten. Van het front ten zuiden van de Jangste wordt gemeld, dat de Japan ners Zondag een punt hebben bereikt, dat van groot belang ,is voor de verde diging van Hankau. BRITSCHE KANONNEERBOOT BESTOOKT. SJANGHAI, 24 Oct. Van gezeghebben- de zijde wordt vernomen, dat zes zware Japansche bombardementsvliegtuigen op een Britsche kanonneerboot te Tsjangsja, de hoofdstad van Honan, een aanval heb ben gedaan. De boot kreeg aanzienlijke schade, doch er zijn geen slachtoffers. Reuter ver neemt, dat de admiraliteit het bericht van deze aanval bevestigt. HANKAU EEN VERLATEN STAD. Hoog sterftecijfer. SJANGHAI, 24 Oct. De luchtaanvallen van gisteren hebben te Hankau aan zienlijke schade aangericht. Daar het grootste deel van het poltiiecorps de stad heeft verlaten, werd het verkeer gedu rende het alarm niet gestaakt. Er ont stond geen paniek. Daar de meeste in woners de stad hebben verlaten, bestaat de tegenwoordige bevolking voor een groot deel uit vluchtelingen van het front, die in de open lucht bivakkeeren en honger en koude lijden. Het sterfte cijfer is zeer hoog, de lijken worden niet weggebracht. SLOTAVOND ORANJE BAZAR. In de groote zaal van het Nut had Za terdagavond de trekking plaats voor de verloting van de Oranjebazar. De publie ke belangstelling was ook voor deze avond zeer graifc. evenals trouwens voor de eigenlijke bazar het geval is geweest. On dei groote vroolljkheid over de grap jes van de heeren op het tooneel of van die in de zaal, werden de loten aan den man gebracht. Tusschen de trekkingen door werden nog eenige mooie prijzen op het rad van avontuur verdraaid, zoodat aan het slot van de avond geen enkel artikel van de bazar was overgebleven. Voor zoover de gelukkigen aanwezig wa ren, werden de prijzen in de zaal aan hen uitgedeeld. Het was een aardig slot van de goed geslaagde bazar. STATIONSDIENST. Met Ingang van 30 October is de assis tent voor de stationsdienst der Ned. Spoorwegen, J. Schotanus, van het sta tion alhier overgeplaatst naar Delft. In zijn plaats is met ingang van dezelfde datum de assistent A. Klooster uit Om men naar hier overgeplaatst. GOEDKOOPE AVONDRETOURS OM HALF ZES De goedkoope avondretours op de Ned. Spoorwegen, die tot nu toe van zes uur af verkrijgbaar waren, gaan van heden af reeds om half zes in. Voor Schoonhoven brengt deze nieuwe regeling een aanzienlijke verbetering, aangezien men nu, reizende met de trein 5.34 uur, van deze avondretours ge bruik kan maken, terwijl men er vroeger eerst om half acht op kon reizen, zoodat ze toen voor 8choonhoven practisch van geen betepkenls waren. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent onderstaande gevonden voor werpen zijn inlichtingen te bekomen aan het Bureau van Politie: Een Jongensjekker; een belasting- merk; een pakriem. NED. HERV. KERK. Beroepen te Groot-Ammers Ds. J. Spelt te Rijssen. Bedankt voor Streefkerk (toez.) Ds. W. Kool te Gramsbergen. EEN HALVE EEUW GEREF1. KERK. Te Vianen is Donderdagavond in een eenvoudige samenkomst der leden het 50- rlg bestaan van de Geref. Kerk aldaar herdacht. De predikant Ds. D. Zemel, sprak over de noodzakelijkheid der re formatie en haar wettigheid en doel. Na Item figrakfin twee ygcige predikanten, Ds. W. L. Mllo te Almelo en Ds. B. Tel- der te Breda. Een deputatie van de Ge ref. Kerk van Lexmond woonde de her denking bij. Ameide. Een vergadering van de ge meenteraad is belegd tegen morgen. Dins dag. namiddags half twee. De agenda luidt: 1. Mededeeling ingekomen stuk ken. 2. Voorloopige vaststelling gemeen te-rekening dienstjaar 1937 en vaststel ling rekening burgerlijk armbestuur 1937. 3. Indiening gemeente-begrooting 1939 en begroeting van het burgerlijk armbe stuur voor 1939, 4. Bespreking gunning herstelling 16 gemeente woningen aan den Achterweg aan G. Streefkerk, als laagste inschrijver voor f 616. 5. Werk verschaffing. Bespreking gunning trot toir Prinsegracht en Benedendamsche- straat. De goedkeuring van den minister van sociale zaken en Gedeputeerde Sta ten is verleend. 6. Bespreking verande ring hoekhuis van dhr. K. Verhoef. De heer K. Verhoef vraagt van de gemeente een tegemoetkoming van f 250. Bespre king doortrekking trottoir bij den heer K. Verhoef. 7. Vleeschkeuringswet. Be spreking aangaan gemeenschappelijke regeling inzake de vieeschkeuringsdienst met Vianen als centrum-gemeente. 8. ziging Instructie van den gemeente-op zichter. Geslaagd. Bergambacht. De heer A. J. Boekee. rijksveldwachter alhier, slaagde te Am sterdam voor het polltiediploma met aanteekening, uitgegeven vanwege den Algem. Ned. Politiebond. Gevonden: een gladde gouden ring met inscriptie, te bevragen bij C. Oos- terwijk, Dijklaan; een zweep; te bevra gen bij den gem.-veldwachter. Bergambacht. De heer G. den Hoed al hier is benoemd tot deskundige voor ae nieuwe Pachtwet bij het Kantongerecht te Gouda. OUDE MAN VERDRONKEN. Gouda. Hedenmorgen is nabij het rusthuis „Huize Juliana" aan de Konin ginneweg een ernstig ongeluk gebeurd Tusschen 7 en 8 uur maakte de 82-jarige heer A. van S., inwoner van het rust huis, z\Jn morgenwandeling. Door onver klaarbare oorzaak is hij in het water van de voor het rusthuis loopende sloot geraakt en verdronken. Eerst aan het ontbijt miste men den ouden man en toen ging men op onderzoek. Al spoedig vond men hem ln het water aan de Jcant van de sloot; de levensgeesten waren toen reeds geweken. Te water geraakt. Giessen-Oudekerk. Toen Vrijdagmor gen de landbouwer A. de B. aan het mest rijden was naar zijn land langs de Dam- schenweg, nam hij zijn draal te kort en reed, doordat een plank van de houten brug, welke hij passeeren moest, brak, met kar en paard in de moddersloot. Ge lukkig waren aan de nieuwe weg Juist enkele werklieden tegenwoordig en kon den dus onmiddellijk hulp verleenen, daardoor kon voorkomen worden, dat het paard verdronk. Met vereende krach ten werd het beest weer op de wal ge bracht, waarna de kar boven water werd gehaald. De lading mest was even eens in de moddersloot verdwenen. Plotseling sterfgeval. Giessendam. Vorige week Woeneflag- avond is de 16-jarige P. Redelijkheid, terwijl hij bezig was met het voeren van de varkens plotseling doodgebleven. Ruim 5 jaar geleden is in hetzelfde gezin ook een zoon plotseling overleden. DE GROENE KRUIS-BAZAR. Een prachtig resultaat. Lopik. Naar wij van het Damescomité, dat de organisatie dat de Groene Kruls- bazar heeft behartigd, vernemen, heeft de bazar, onder aftrek der kosten, ln Willige-Langerak, Lopik en Lopikerkapel totaal opgebracht f 1662. Voor de slui ting van het laatste gedeelte ie Lopik bracht de voorzitter van Het Groene Kruis, de heer Blankestijn, allen die heb ben medegewerkt tot het welslagen, har telijk dank, waarbij hij zich ln het bij zonder wendde tot het damescomité on der leiding van mevrouw Schumann en tot den burgemeester, die ook nu weer ondubbelzinnig van zijn gevoelens voor de Vereeniging heeft blijk gegeven. Lentebeeld in October. Lopikerkapel. Uit een griend van den heer H. Eikelenboom ls Vrijdag een kip met 10 kuikens te voorschijn gekomen. Voor deze tijd des Jaars ls het verschijn sel stellig iets bijzonders. Overgelaten aan de vrije natuur heeft het dier ge daan, als ware het lente, hoewel nacht vorsten reeds de nadering van de winter aankondigen. VERLAGING BELASTING EN STROOM- PRIJS. Nieuwerkerk a.d. IJsseL B. en W. heb ben aan den raad een uitvoerige nota doen toekomen over de begrooting 1939. Hierin wordt uiteengezet hoe het groo- tfi fifLldo vm de rekening 1937 ia, pnt- WEERBERICHT. Naar waarneming in de morgen van 24 October. Het dunne pijltje geeft de stand van de vorige dag aan. Verwachting tot Dinsdagavond: Zwakke tot matige Oostelijke tot Zuide lijke wind; helder tot licht of half be wolkt; droog weer; temperatuur om het vriespunt 's nachts; overdag iets zach ter. Waterstand:^ Schoonhoven hg. water 6.15 uur, 0.96 M. Keulen stand 1.11 M., val 0.07 M. Maastricht 22 Oct., 40 62 M., was 0.09 M. Luchttemperatuur. De temperatuur bedroeg hedenmiddag 12 uur ln de schaduw: 43 graden Fahrenheit. Maandag 24 October: Op 7.54, on- Cder 5.14. Eerste Kwartier Maandag 31 October. staan. De grootere bedrijfswinsten spe len daarbij een belangrijke rol, verder ls er een mindere uitgaaf van f 4302 op het hoofdstuk onderwijs. Bovendien is er ruim f 1000 meer opbrengst van be lastingen. In verband hiermede achten B. en w. het niet gewenscht, het geheele saldo van de gewone dienst 1937, groot f 17709.33. over te brengen naar 1939, maar willen f 5000 ten bate van de dienst 1938 brengen. B. en W. doen een voorstel om een begin te ijpaken met belastingverlaging. Voorgestojd wordt het aantal opcenten op de personeels belasting te verlagen van 175 op 163. Een verlaging van het aantal opcenten op de hoofdsom der gemeentebelasting van 75 op 70 zal nader worden overwogen. Ten aanzien van het electrlciteltsbe- drijf stellen B. en W. voor de stroom - prljs voor het licht te verlagen van 28 op 27 cent per K.W. en voor het vast recht van 6 op 5 cent per K.W. Tevens wordt voorgesteld de prijs van de meter- huur te verlagen met 10 cent per be talingstermijn. Noordeloos. Door de Ned. Herv. Ge meente is een Zondagsschool opgericht. De leiding zullen hebben mej. Verhoef— Streefkerk en mej. Van Zwol. Nieuwe weeg-brug. Ouderkerk a.d. IJsseL Voor rekening van de Coop. Landbouwvereeniging „De Onderneming" zal een automatisch wer kende bascule weegbrug worden gebouwd voor de maalderij in de Kromme. Tienhoven. De gemeenteraad vergadert morgen, Dinsdag, voorm. half elf ter be handeling van: 1. Ingekomen stukken. 2. Beëediging nieuw benoemd lid van den raad J. C. v. d. Leeden. 3. Voorloopige vaststelling gemeente-rekening, dienst jaar 1937 en vaststelling rekening Bur gerlijk Armbestuur over 1937 4. Indie ning eemeente-begrooting 1939 en be grooting van het Burgerlijk Armbestuur voor 1939. 5. Vleeschkeuringswet. Be spreking aangaan gemeenschappelijke regeling inzake de vieeschkeuringsdienst met Vianen als centrum-gemeente. Inbraken. IJsselstein. In de nacht van Donder dag op Vrijdag werd aan het Hoogland bij vier ingezetenen ingebroken. Op twee plaatsen werd geld ontvreemd, echter kleine bedragen. Bij drie menschen wer den de kamers, kasten enz. geheel door zocht, terwijl bij een hunner het elec- trisch licht onklaar werd gemaakt. De diefstallen moeten gepleegd zijn tus schen 12 en 4 uur. Bij het door de po litie ingesteld onderzoek is gebleken, dat Iemand aan het werk is geweest, die alles rustig op z'n kousen heeft afgewerkt. Hij was per rijwiel en ls volgens achter ge laten sporen ruw te werk gegaan. GORINCHEM, 24 Oct. Veemarkt. Aan voer 526 runderen, varkens en biggen. Prijzen bij kalme handel: Zw. kalfkoeien f 150210, melkkoeien f 120^-170, kalf- vaarzen f 110160, gulste vaarzen f 60 90, graskalveren f 30—60, fokfcalveren f 812, voor export f 48, dracht, var kens f 60—100, natte zeugen f 40GO, pverlooperg 14-35, biggen i 12-18. De heer J. L. Nijsingh, die te Den Haag afscheid nam als voorzitter van het Kon. Ned. Landbouw Comité, ontvangt uithar.den van dr A. A. van Rhijn, secr. gen van het Dep. van Economi sche Zaken, een hooge onderscheiding, Een spannend moment voor het Nederlartdsche doel tijdens den oefenwedstrijd, welke het Continentaal elftal Zondag tegen het Ned. B-elftal in het stadion te Amsterdam speelde Koning Christiaan woonde den voetbalwedstrijd Denemarken Nederland te Kopenhagen bü. De vorst laat de spelers van het Oranje-team aan zich Burgemeester dr. W. de Vlugt (midden) geniet van het wijde uitzicht vanuit den beroemden toren van Ransdorp, welke na een langdurige restauratie Zaterdag door hem officieel is overgedragen De start van den herfsttocht der K.N.A.C. vond Zaterdagavond te Am sterdam plaats. Een kijkje bij het vertrek 'scheiding, hem verleend wegens zijn véle groote verdiensten Olivieri verdedigde het NederJandjche doel in de tweede helft van den oefenwedstrijd, welke Zondag in het Amsterdamsch stadion door het Con tinentaal elftal tegen het Ned. B elftal werd gespeeld. De Italiaansche doelman in actie De gestrande logger Sch. 102 is door den drijvenden bok .Kolossus" gelicht. Het gevaarte met cijn last in de Scheveningsche haven. Op den voorgrond tonnen met haring van het verongelukte schip De internationale voetbalwedstrijd Denemarken - Nederland te Kopenhagen. Spelmoment uit deze ontmoeting, welke in gelijk spel (2-2) eindigde .«V 5-

Schoonhovensche Courant | 1938 | | pagina 2