f w i Ml Schoonhoven Telegrammen [Gemengdnieuws Plaatselijk nieuws Kerk en School Predikbeurten Nieuws in een paar regels i 5 Conferentie met partijleiders. Twee branden bij onweer. Amster gedeelt Be we Onweer, wolkbreuk en cycloon. Plaat MAANDAG 31 JULI 1939 geschie- Op 20.30, onder 5 4$ 21 24 uur. van een oefening GEREF KERK. Bedankt voor Spijkenisse ds. G. Doony vliet, te Nieuwerkerk a.d Ussel. GER. GEM. Beroepen te Leiden: Ds. A. van Stui> venberg te Benthuizen. Maandag 31 Juli: Volle Maan. Luchttemperatuur. De temperatuur bedroeg hedenmiddag 12 uur in de schaduw: 68 graden Fahrenheit. Wielrijders, licht op! 31 Juli WEERBERICHT. Naaj waarneming in de morgen 31 Juli. Waterstand: Schoonhoven hg. water 6.50 uur.11.46 M. Keulen stand 3.55 M., was’0.05 M. Maastricht 20 Juli. 40.82 M., was 0.15 M, HET TERRORISME GEËINDIGD? LONDEN, 31 Juli. De politie is er thans van overtuigd, dat zij zich van de meest op de voorgrond tredende leden van de Ieren heeft ontdaan. Er zullen dan ook geen massa-uitwijzingen meer den. M.Ü Voor het M Gouda nog ge A A. Bloot tf kerk a.d. IJ st Gouda; J. de de Bruijn en C Blonk te 1 man en L. Rai Te Rotterda A. c. van Rie de gevolgen van het ongeval overleden. De auto, die ïh een heg tot stilstand kwam, ia vrij ernstig beschadigd. Bergambacht. De 9-jarige B. P. had zich te ver in het diepe bassin van net zwem bad gewaagd, met het gevolg, dat de bad meester zich gekleed te water moest be geven. om het kind te redden De rekening van het Heilige Geest of Algemeen Armbestuur is bij het ge meentebestuur ingediend met een bedrag van f 36.631.38 in ontvangsten en uitga ven. Aan subsidie van de gemeente tof dekking van het tekort werd ontvangen f 11.266. De Oranjevereenlging ..Oranje Nas sau" heeft van de rljverecniglng Sieg fried" dè toezegging ontvangen, dat zij op 31 Augustus a.s. het Oranjefeest met haai demonstraties zal oplulsteren. De h*er G. den Hoed heeft voor dit doel terrein af gestaan. NED. HERV. KERK. GOUDERAK. Woensdag 2 AugüstuS 'a avonds 7.30 uur, Ds. Monster, van Aal burg. b«-oepen Predikant. Bij de Koningin. DEN HAAG. 31 Juli. Naar wij verne men, zal de Koningin in de loop van he denavond de fractieleiders van 'n zestal fracties uit de Tweede Kamer ontvan gen. MAN DOODGEREDEN. Door onoplettendheid. STAPHORST, 31 Juli. Toen de 35-jari- ffe landbouwer D. Slager Zaterdagmiddag op de fiets uit een zijweg de rijksweg wil de oprijden en niet voldoende op het verkeer lette, is hij door een auto uit Zwolle aangereden. S. werd met hoofd wonden onaenomen en avonds aan Noodweer boven Woensel. WOENSEL. 31 Juli. TIJDENS het hevi ge onweer dat z.ch gisteravond over het grootste deel van ons land heeft ontlast, zijn de Inwoners van Woensel togen mid dernacht opgeschrikt door een noodweer, gepaard gaande met een zware storm, welke gedurende een'ge seconden töt een cycloon werd. Het aantal gewonden be droeg ondanks de groots schade niet meer dan 7. Het feit, dat velen in de ge troffen wijk nog niet thuis waren van de kermis in Eindhoven speelt daarbij een groote rol. Op het Celciusplein werd een achttal woningen totaal vernield, de da ken van deze huizen werden afgerukt of Stortten in. De brokstukken kwamen op belendende woningen terecht, zoodat in het geheel 18 woningen werden bescha digd. Alleen twee vrouwen en vier kinderen werden door brokken neervallende mu ren gewond; allen liepen schrammen op. Alleen een dertigjarige gehuwde vrouw, die te bed lag. kreeg een stuk omvallende muur op het gelaat, waardoor haar neus werd afgescheurd. Deze vrouw is naar het binnengasthuis vervoerd. Alle ande ren konden thuis worden geholpen. Op het pastoor van Arsplein werd de linker- Zijgevel van de kerk .érnstig beschadigd. In de Edlsonstraat op de Boschdijk en O*rschotsehedijk werd een twintigtal eikenboomen ontworteld. Deüe richtten in hun val geen noemenswaardige scha de aan. doch stremden het verkeer. Ook het electrlsche net was gescoord. De elêc- trische trein uit de richting Roermond kon met twee uur vertraging in het sta tion blnnenloopen. WINDHOOS RICHT SCHADE AAN. AMBT.VOLLENHOVEN. 31 Juli. Van nacht omstreeks 1 uur heeft boven Ambt Vollenhoven een zwaar onweer gewoed, dat gepaard Is gegaan met een windhoos, die in Oostelijke richting over de ge meente is getrokken. Een boomgaard met 35 fruitboomen van den heer K. v. d. Linden is geheel vernield. De toren van de geref. kerk heeft veel geleden. Boomen zijn uit de grond gedrukt, de totale scha de is aanzienlijk. RIJWIELPAD WEGGESPOELD. Man gewond. MUIDEN. 31 Juli. De 37-jarige J. D. uit de gemeente Muiden is gisteravond door het gedeeltelijk wegzakken van het rij wielpad langs de Muiderstraatweg, ver oorzaakt door de slagregens, voorover van zijn fiets gevallen. Voorbijgangers vonden hem bewusteloos. Het slachtoffer had een hersenschudding en hoofdwonden opgeloopen en is naar zijn woning ver voerd. Groote schade. MIDDELBURG. 31 Juli. Tijdens het he rige onweer dat Zondagavond gewoed heeft, is de bliksem ingeslagen in de hof stede Leiberg onder de gemeente Vrou wenpolder, bewoond door den landbou wer Maas. De groote schuur met land- bouwwerktu gen brandde tot den grond toe af. Twee veulens en een varken von den de dood in het vuur. Het woonhuis kon met veel moeite worden gespaard. Het pand en de Inboedel waren gedeel telijk verzekerd. Op de Rijksstraatweg te Soest is een nog onbekende wielrijder, toen hij zon der op het verkeer te letten den weg wil de oversteken, door een auto gegrepen, Tijdens het vervoer naar het ziekenhuis te Amersfoort is het slachtoffer overle den. Het aantal dooden tengevolge van den brand, die enkele dagen geleden in de havenwijk te Algiers heeft gewoed, U Van de Chr. U.L.O. school slaagden nog: P. van Toor, Ameide; A. den Har- tog, Tienhoven; C. v. d. Oever, Bergam bacht; J. Verstoen Polsbroek, allen voor dinloma B- DUIVENVLUCHT. De P.V. „De Zilverduif” hield een wed vlucht van Bordeaux (884 K.M.) Frank rijk. De vogels werden ’s morgens om 6 uur in vrijheid gesteld. De uitslag was: 1 en 6 E .v. d. Ree; 2 S. Heerens; 3. 5 en 7 J de Gruljter; 4 R. van Witzier. De eer ste duif werd geconstateerd des Vrijdags- morgens om 6.47.64. De laaste des avonds om 6.0 4 uur. Zaterdag hield dezelfde vereeniging een wedvlucht uit Soignies (België) 162 KM. De duiven werden gelost om 12.15. De aan komst eerste duif 2.10.15. laatste 2.32.29 uur. De prijzen vielen, als volgt: 1. 4 en 10 S. Heerens; 2, 7, 8 en 12 A. J. Wedage. 3 E v. d. Ree; 5 en 6 R. van Witzier; 9 A. Molenaar. 11 A. Pluut; 13 J. de Grulj ter, 14 L. Schriek. Avondlichting. Groot-Ammers. Met ingang van 1 Au gustus wordt door de postdienst een avondverzending te Groot-Ammers inge voerd. De buslichting vindt plaats te 19.50 uur en vertrekt per autodienst Kinder dijk—Gorinchem. Hoewel deze dienst in een behoefte voorziet, was dit toch niet de oplossing, die het publiek gaarne had gezien, daar het tijdsbestek van avond- bestelling einde 19.30 uur en buslichting 19 50 uur veel te gering is voor het af» doen der correspondentie. Eierenveiling. Reeuwijk. Aan de eierenveiling werdei aangeveerd 7000 eieren. De prijs was f 2.84 3.30 per 100 stuks. Varkenspest Reeuwijk. In deze gemeente heerscht bij verschillende veehouders onder de var kens de zoo gevreesde besmettelijke ziek te pest. In één week tljds werd van vie» nieuwe gevallen aangifte gedaan. GESLAAGD. Bij de te Utrecht van 24—29 Juli af ge nomen examens door de Vereeniging ter Veredeling van het Ambacht, behaalde onze stadgenoot, de heer D. van den Oever, de graad van meester in het met selen. Morgen, E in de eens z< Utrecht rusti pver het Mei of die bij de verkeerzuit d Brabant kwaf uorden. Wa nieuwe kana; sluizen reeds dert de o/Jen het nieuwe k Vreeswijk, n hetzelfde bee wedekanaal van Utrecht In de Vaar gebouwd, eei Vaartsche Rij dat deze doo wordt. Daar niveau heeft d schepen- die schut worden, schepen vare tuigen zooals en dergelijke, meente Utree welke eerst kleine sluis j niet teveel ti klein scheepje sluis meet 120 De sluisdeure en geopend, tijd in beslag Een bijzon melden in hel men het roni, We bedoelen het nieuwe kar de beide afge sche Rijn. Dil bestaande uit verbinding m de stad Utrech kan krijgen vi water uit de i De scheepv; eenige-n hinde dam tot Vree; zen meer, wa« waarvoor gew bruggen over het nieuwe 1 vaste bruggen Dit onderdc dam-Rijnkanaa reeds een bel de werken aan met kracht v< zal het geheel. Ook een orkaan. VELDHOVEN, 31 Juli. Tijdens het he vige onweder, gepaard gaande met een orkaan, is vannacht de bliksem geslagen in de kapitale boerderij van den land bouwer Tils te Veldhoven. De geheele boerderij brandde tot den grond toe af; de inboedel en de pas ingehaalde oogst gingen in vlammen op. Alleen een stier en een varken konden gered worden. Toen de brand uitbrak was de boer met vrouw en kind bij buren op bezoek. De orkaan, welke hier woedde heeft verschillende dikke boomen neergeveld. Twee boomen vielen op een huis, dat ge deeltelijk instortte. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Honderden pannen werden van de daken afgesla gen. Van het radiodistributienet werden verschillende palen vernield. Het teveide staand** koren werd plat geslagen, ter- wfll ook aan 't fruit veel schade is aan gericht. 1ste klas goudsmeden: W. J. Dresmé en J. Breure 1ste prijs. MULO.-DIPLOMA. Openbare U.L.O.-school Van deze school zijn op 28 en 29 Juli nog geslaagd voor het A-dlploma: W. N. van Buren en J. den Boer alhier; J. v. d. Weerd te Loplk. H. Visser te Ammerstol; C. den Haan. T de Bruyn. W. de Bruyn en A. Kappeteijn te Bergambacht; M. Dogterom te Groot-Ammers. Chr. U.L.O. PROEFMOBILISATIE IN AMERIKA. Van het luchtwapen. Ter gelegenheid van de dertigste ver jaardag van het Amerikaansche lucht wapen is een proefmoblllsatie van 2000 toestellen gehouden. De aandacht was in het bijzonder gevestigd op de kust van de Stille Oceaan, waar van de Mexikaansche tot aan de Canadeesche grens telkens op een afstand van 13 K M. observatiepos ten waren ingericht. Van deze posten uit moesten de waarnemers het naderen van „vijandelijke” luchtstrijdkrachten melden. RUSSISCH GENERAAL OMGEKOMEN. Bij een luchtgevecht? Bij een vliegongeluk is generaal Chol- zoemof. „held van de Sovjet-Unle" en lid van den Oppersten Sovjet, om het leven gekomen. Voorts verongelukten bij dit ongeval majoor Tsjerkassof. de ingenieur Tltof en adjudant Koernltsjl. Men weet niet of de dood van deze vier mannen het gevolg is van een vlieg ongeval of van een gevecht met vijan- delijke vliegtuigen aan de gren* .van Mon- riU*. C. Poulus 1ste prijs; L. de\ries 2de prijs.. 2de klas graveren: Joh. Fetter 1ste pr. 2de klas zilversmeden: H. de Hoop en G. Tanger 1ste prijs. Vrijwel over net geheele land heeft vannacht een hevig onweder gewoed, dat op verschil.ende plaatsen gepaard is ge gaan met windhozen, cycloons en blik seminslag. Uit deze streek bereikte ons nog geen berichten over ongelukken, doch ’t staat wel vast. dat vele gezinnen -in de weer zijn geweest met het verzorgen van de inboedel tegen het binnenkomende wa ter. Weinig daken van oude huizen zijn bestand gebleken tegen de plasregens. Onder de rubriek telegrammen zal men vele berichten aantreffen over de schade, die aangericht werd. Het hevigst is het onweer wel geweest te Woensel bij Eind hoven, waar 18 huizen werden bescha digd en zeven menschen gewond. Te Bennekom heeft men te lijden ge had onder een ware wolkbreuk. 1 n en kele straten stond het water weldra een meter hoog, zoodat het de huizen binnen stroomde. In de omgeving van Amersfoort heeft groot deel der provincie gedurende zonder gezeten. een veertig minuten zonder electrlsche stroomvoorziening gezeten, juist in dé tijd, dat men licht hard noodig had om de lekken te stoppen e.d. Ook enkele boerderijen zijn afgebrand tengevolge van blikseminslag. Zoo is te Rossum de bliksem ingeslagen in een schuur van den heer De Vries. In een oogwenk stond de schuur in lichter laaie. Benige oogenbllkken later sloegen dft. vlammen over naar het sigarenmaga zijn van den heer Wevellng. dat naast de brandende schuur was gelegen. De brandweer was spoedig met de mo- torspult ter plaatse. De schuur van De Vries was reeds een prooi der vlammen geworden, terwijl in den sigarenwinkel een groote voorraad rookmateriaal werd verteerd. Ook het achtergelegen woon huis vatte vlam en ondanks het feit, dat een zware regenval het blusschingswerk vergemakkelijkte, kon men niet verhin deren. dat het perceel geheel uitbrandde. Door de geweldige hitte, welke de brand veroorzaakte, liep ook de boerderij van den heer H. de Koning ernstig gevaar. Inderdaad vatte het rieten dak vlam en de brandweer werkte met man en macht om te voorkomen, dat ook het derde per ceel aan het vuur ten offer zou vellen. Het achterhuis is toch geheel in vlam men opgeaan. Daarentegen is door het krachtdadig optreden van de brandweer het woonhuis gespaard gebleven. D‘t heeft wel veel waterschade opgeloonen. De geheele schade wordt door verzeke ring gedekt. 1 STRIJD TEGEN SPIONNAGE. In Frankrijk. Sinds het begin van dit jaar is de Fran- sche politie uiterst actief in de contra- spionnage-dlenst. Zij heeft in totaal 236 arrestaties verricht. 1ste klas zilversmeden: H. Kort en C. de Groot 2de prijs. Verwachting tot Dinsdagavond: Heden veel koeler dan gisteren; morgen weer iets warmer; gedeeltelijk bewolkt; aanvankelijk nog enkele plaatselijke re genbuien; matige tot zwakke Zuid-Weste< lijke wind. INVAL IN PALESTINA. JERUZALEM, 31 Juli. Êen uit vierhon derd man bestaande gewapende bende is Zondagnacht TraAsjordaansch gebied binnengedrongen. De commandant der Trasjordaansche troepen, Kloep Pasja, heeft zich terstond er heen begeven om een onderzoek in te stellen. Dit is de eer ste keer, dat een zoo talrijke bende aan de overzijde van de Jordaan opereert. In off.c.eele kringen vat men het voorval ernstig op. GEMEENTERAAD. Beslissing over geloofsbrieven. De gemeenteraad komt in openbare vergadering bijeen op Dinsdag 1 Augus tus. des namiddags twee uur. De agenda vermeldt slechts de volgen de punten, die alle, op punt 4 na. op for maliteiten neerkomen: 1. Vaststelling der raadsnotulen; 2. Eventueel ingekomen stukken; 3. Wijziging der gemeente-be- grooting. dien# 1039; 4. Onderzoek der geloofsbrieven van de nieuwe leden van dé gemeenteraad: 6. Eventueel verder voorkomende zaken. ALWEER EEN STORING. 3 uur stroomloos. Wij waren nu eenigszms ontwend geraakt aan de regelmatige storingen in het elec- trisch net, die vroeger de aangeslotenen een of meer malen per week tot machtelooze woede brachten. De aanleg van de reserve- kabel had een gunstige uitwerking en wanneer er al eens storing optrad, was die in enkele minuten weggenomen. Die gelukkige toestand schijnt ten einde te zijn. De storingen komen weer even prompt voor als voorheen. Kort geleden hadden we er twee of drie na elkaar en vanochtend weer een die duurde van 4 uur 20 tot 7 uur la. Voor alle bedrijven, die in de vroege oc.itend moeten beginnen, was dit weer een onoverKOine.ijk verlies aan tijd en productie. Om Maandag ons* blad tijdig op de pe s te kunnen brengen, beginnen de mactiinezetters om 5 uur; zij hebben nu 2 uur werkeloos moeten zitten en in de resteerende uren <vas het natuurlijk niet mogelijk die achterstand in te halen. tr zijn natuurlijk oorzaken voor die storingen. Zoo vernamen we nu dat de stagnatie van heden veroorzaakt is door een kabelstoring. Of het juist is hebben we nog niet kunnen onderzoe en, omdat de storing inspanning naar andere zijde vereischte. Maar wat ook de oorzaken zijn der veelvuldige storingen, zeker is dat geen particulier bedrijf het hiermede zou kunnen volhouden. De afnemers vragen bij een herhaalde gebrekkige of onvoldoende of in het geheel geen levering niet naar de oorzaak, ze zouden tegen de particu lieren leverancier zeggen: „alsjij je bedrijf met beter in de hand kunt krijgen, gaan we naar een ander die 't wel kan”. En men kan er zeker van zijn, dat als de electriciteitslevering geen monopolistisch bedrijf was, er wel anderen zouden zijn, die er voor zouden zorgen, dat zij hun afnemers niet elke week zouden dupeeren 1 en verbitteren. Tegenover een monopolistisch overheids bedrijf evenwel kan men niet anders doen dan mopperen of berekenen wat het kolt om zelf electriciteit te produceeren. HASCO-REIS. Begunstigd door fraai weer maakte de reisvereen.g.ng der N V. Hermann A. Schreuder Go., de Hasco-club, Zater dag een reis. Met twee bussen vertrok men om zeven uur naar Rhenen naar Ouwehandsd-erenpark Na dit bezichtigd te hebben werd naar Arnhem gereden, waar de lunch werd gebru.kt. Over Apeldoorn ging men naar de Julianatoren. Hier voegde de directeur, de heer P. J. J. Schreuder, zich bij het gezelschap. Na attracties bezichtigd te hebben, werd hier ged neerd. Na het diner werden door verschillende personen toespraken ge houden, o.a. door den voorzitter der reis- vereenig.ng, den heer J. Jansen en door den directeur der N.V., den heer P. J. J. Schreuder. De eerste spreker sprak zijn groote blijdschap uit over het feit dat de directeur tijd had kunnen vinden om hier aanwezig te zijn. De directeur sprak zijn voldoening uit over het welslagen van deze tocht, reeds na een bestaan der club van 7 maanden. Spr. zeide dat een reis als deze de band sterker maakt tusschen verschillende groepen van personeel. Na een gezellig samenzijn vertrok men en aanvaardde over Amersfoort en Utrecht de reis te rug. Omstreeks half twaalf arriveerde het gezelschap in Schoonhoven. Deze reis, die de eerste is door de Hasco-club georganiseerd, is bijzonder in de smaak gevallen, zoodat men het plan opgevat heeft telken Jare een reis te maken. Ameide. D Dinsdflg 1 Auf uur. bijeenkorr volgende agen gekomen stuk Donker, arts ti sis geneeskund practljk: 3. Bf te-geneesheer, tijk. Tocht vc Berkenwoudc 1 uur vertrokk gens met ou autoritje. De r< rentuin te Rot korte wandelin frissching te 1 reis voortgezet waar de oudjei Waterweg het na nog wat la gewandeld, gin ’s-Gravenzande den vroegeren Pijnacker, Zegi keersweg naar naar Berkenwo vorige jaar stc T.S.G. aan de i oudtjes op te tehuis gekomen tier voor het w woord van dan Giessen-Nieu’ Muizenbroek hi stand van de Een motorrijde miliebezoek gin kwam zoodanig me tijd bewustt na de reis heeft de Brugstraat ^net elkander in tiekvereeniging, voorafgegaan door muziekcorps T.A.V.E.N.U., voor een tocht door de stad. De route was in ver band met het groot aantal kleine Jon gens en meisjes niet te groot gemaakt, zoodat het gezelschap om pl.m. 6 15 uur weer op het terrein arriveerde. De pu blieke belangstelling was enorm, terwijl ook de burgemeester en zijn echtgenoote blijk gaven van hun belangstelling. Nadat DOS.’ voorzitter, de heer J. Heerens. een:ge propagandistische woor den had gesproken, werd een aanvang gemaakt met de massale oefening op het muziekstuk Arnhemlana. hetwelk op het bondsfeesjt te Arnhem door duizenden turnsters en turners werd uitgevoerd. Velen zullen ook nu weer hiervan geno ten hebben, daar de oefening zeer goed werd uitgevoerd. Vervolgens werden springnummers gegeven door verschillen de klassen tezamen. Aardig was ook het nummer „spéeluurtje”. waarbij de meis jes en jongens over het geheele terrein verspreid in verschillende afdeebngen spelletjes deden. Zoo werd het program ma vlot afgewerkt. Bijzondere aandacht trokken de nummers brug heeren, waar bij de oefeningen correct werden uitge voerd. Verder de nummers der dames, als kno’.soefening, paardspnngen. de staafoefemng der veteranen en het werk aan het hoogrek der heeren. Jammer was. dat even voor het einde de muziek ophield te spelen, zoodat en kele nummers, waaronder de boerendans der meisjes, niet zoozeer tot hun recht kwamen. Tenslotte bracht de voorzitter van D O S. een woord van hulde aan den heer H. J. Kok voor diens uitstekende leiding, een woord van dank aan Jan Brouwer’s Rad ohandel en aan T.A.VE.N.U voor het verzorgen van het muzikale gedeelte. BETEGELING SPEELPLAATS. Het bestuur der Vereeniging voor voorb. lager onderwijs op Chr. grondslag, heeft na onderhandsche aanbesteding het be tegelen van de speelplaats achter het Chr. Vereemgingsgebouw opgedragen aan den laagsten inschrijven, den heer H. H. Lettlnk voor f 86. SCHITTEREND GESLAAGDE GYMNAS. TIER.DEMONSTRATIE. Zaterdagavond hield de gymnastiek- vereeniging „D.O.S.” haar jaarlijksche zomeruitvoerlng op het terrein buiten de Veerpoort, tusschen de Lek en'de wallen onzer oude stad. Omstreeks 5.30 uur vertrok de gymnas- het op. RIJKSVAKSCHOOL, Heden had de overgang en prijsuitrei king plaats op de Rijksvak- en kunst nijverheidsschool te Schoonhoven. Met einddiploma zullen de school ver laten: C. Poulus, L. de Vries, L. M. v. d. Bergh, Th. C. Heetman. G. J. Vlletstra, P J. van Alphen. A. Meeker. A. Suiker. Bevorderd van dé lste naar de naar 2e klasse: J. v. d Qreef. H. F Murk. O. v. Grinsven. J. Dlkhof. A. v. Wel. J Meyer, H. M. Mourik, B Slier, W. J. Dresme, J. Breure, C. D. M de Groot. C. Mansvelt, H. Kort. J. de Bruin. N. Kool en A. Pie- deriet. Voorwaardelijk; C. J. M. v. d. Bergh Bevorderd van 2e naar 3e klasse: S. Betzema. A. Berck. H. van Dam, J. W. Eyck. P. Ouweneel. J. Peerbolte. N Schou ten. D v d. Velde. H de Hoop. G. Tan ger. B. Slebel. Joh. Fetter. Voorwaarde lijk: O M. Mourik en T. Verschoor. De prijzen werden toegekend als volgt: 3de klas horlogemakers: Th. C. Heet- man, extra prijs; L. M. v. d. Bergh, ex tra prijs: G J Vlietstra 2e prijs. 2de klas horlogemakers: J. Peerbolte, lste prijs; S. Betzema en P. Ouweneel 2de prijs: Driesen 3de prijs. Ie klas horlogemakers: A. van Wel lste prijs; J Dikhof en H M. Mourik 2de prijs; G. van Grinsven en J. v. d. Greet 3de prijs. 3de klas goudsmeden: van

Schoonhovensche Courant | 1939 | | pagina 2