Wat geeft de radio? Gemeenteraden Sambo de Olifant. Sportnieuws Plaatselijk nieuws] 6 WOENSDAG 26 JUNI 194# Donderdag 27 Juni. Jaartveld. 414.4 M. AVRO uitaending. 8.00 Berichten ANP; 8 05 Gramofoon; 8.30 Orgelspel; 8 50 Gramofoon; 10.00 Morgenwijding; 10.15 Gramofoon; 10.30 Ensemble Jonny Kroon; 11.00 Wenken voor de hulshouding; 11.20 Ensemble Jonny Kroon, 12.00 De Palladians; 12.45 Berichten ANP, eventueel Gramofoon; 1.00 AVRO Puszta Orkest; 1.30 Gramo foon; 2.00 Omroep Orkest en Solist; als intermezzo: Declamatie; 3.30 Gramo foon; 3.45 Omroep Orkest; 4.30 AVRO Dansorkest; 5.00 Jeugdhalfuur; 5 30 AVRO Amusements Orkest en Solist; 6.30 VPRO: Cyclus: „Lezen in de Bijbel"; 6.45 Gramofoon; 7.30 Toespraak; 7.45 Gra mofoon; 7.50 Berichten ANP; 8.00 Con certgebouw Orkest, Toonkunstkoor en Solisten; In de pauze: Lezing: „Even wicht"; 10.00 Berichten ANP, Sluiting. Kootwijk. 1875 M. VARA uitzending. 8.00 Berichten ANP; hierna: Gramofoon; 9.0Ö11 Berichten (Pransch); 9.15 Gramo foon; 10.00 Orgelspel; 10.40 Gramofoon; 10.45 Pianovoordracht; 11.15 Berichten (Engelsch); 11.30 Gramofoon; 12.00 VA RA Orkest; 12.30 Berichten (Duitsch); 12.45 Berichten ANP; 1.00 VARA Or kest; 1.45 Berichten (Fransch); 2.00 Be richten (Engelsch); 2.15 Roslan Orkest en Solist; 3.15 Berichten (Fransch); 3.30 Gramofoon; 3.45 Voor de vrouw; 4.15 Gramofoon; 420 Keukenpraatje; 4.50 Gramofoon; 5.00 Berichten (Duitsch); 5.15 De Ramblers; 5.45 Causerie: „Het be lang van een gezond gebit"; 6.00 Or&r mofoon; 6.15 Berichten (Engelsch); 6.30 Zang en Plano; 7.00 Reportage; 7.20 VA RA Orkest; 8 Berichten (Duitsch); 8.15 Berichten (Engelsch)8.30 Berichten ANP; 8.45 VARA Orkest; 9.15 Berichten (Èngelsch); 9.30 Rosian Orkest; 10.00 Berichten (Duitsch); 10.15—1.30 Berich ten ANP; 11.15—11.30 Berichten (Fr.). Vrijdag 28 Juni. Jaanveld. 414.4 M. KRO uitzending. 8.00 Berichten ANP; 8.05 Gramofoon; 11.30 Godsdienstig halfuur; 12.00 Gra mofoon; 12.15 John Kristel en zijn Trou badours; 12.45 Berichten ANP; 1.00 Gra mofoon; 1.15 Vervolg van 12.15; 2.00 Or gelconcert 2.80 Gramofoon; 3.30 Rococo Octet; 4.00 Gramofoon; 4.15 Musiquette en Gramofoon; 5.00 Ziekenpraatje; 5.15 Gramofoon; 5 45 Musiquette en Soliste; 6.30 VPRO: Cyclus: „Groote mannen ln bewogen tijden"; 6.45 Gramofoon; 7.00 Reportage; 7.20 Gramofoon; 7.30 Repor tage; 8.00 Berichten ANP; 815 Gramo foon; 8.30 KRO Groot Amusements Or kest, KRO Operette Koor en Solisten; 9.45 Gramofoon; 9.55 Wij sluiten de dag; 10.00—1015 Berichten ANP. Kootwijk. 1875 M. AVRO uitzending. 8.00 Berichten ANP; 8.15 Gramofoon; 9.00 Berichten (Fransch); 10,00 Morgen wijding; 10.15 Gramofoon; 10.30 Omroep Orkest en Solisten (opn.); hierna: Orgel spel; 11.15 Berichten (Engelsch); 11.30 AVRO Amusements Orkest; 12.30 Be richten (Duitsch); 12.45 Berichten ANP en eventueel Gramofoon; 1.00 Gramo foon; 1.45 Berichten (Fransch); 2.00 Berichten (Duitsch); 2.15 Omroep Or kest en Solist; 3.15 Berichten (Fr.); 3.30 Omroep Orkest en Declkmatle; 5.00 Be richten (D.); 5.15 AVRO Amusements orkest, een Dameskoor en Solisten (onn.) 5.45 AVRO Dansorkest; 615 Berichten (Engelsch); 6.30 Gramofoon; 7.10 Kinder koor „Zanglust" en het Omroep Orkest (opn.); 7.40 Reportage; 8.00 Berichten (Duitsch): 8.15 Berichten (Engelsch); 8 30 Berichten ANP en eventueel Gramo foon; 8 45 Da Capo Orkest; 9.15 Berich ten (Engelsch); 9.30 Omroep Orkest, AVRO Operakoor en Solist (opn.) 10.00 Berichten (Duitsch)10.15 Berichten ANP Sluiting; 11.15—11.30 Berichten (Fr.). DE TOEKOMST VAN ONS LAND. Goede tijden op komst. Het Nederlandse!)* Persbureau te Ber lijn had dezer dagen een gesprek meteen Duitsch hoofdambtenaar, die een vriend van ons vaderland is. De gebeurtenissen van 10 Mei mogen voor Nederland smar telijk zijn geweest, zoo zeide hij, maar het is een troost, dat de werkelijke oor log tusschen Nederland en Duitschland zoo spoedig afgeloopen was en dat er, afgezien van Rotterdam, ln uw schoone land zoo weinig is vernield. Nog groote- re troost voor Nederland moge zyn, dat de economische verhoudingen tuschen Nederland en Duitschland nu eindelijk natuurlijk zullen worden. Hoe ook de po litieke toekomst voor Nederland moge worden, nu staat reeds vast, dat de han delsbetrekkingen tusschen Nederland en Duitschland zoo gullen worden, als zU steeds hadden moeten zijn, d.w.z. dat er een practlsch vrij ruilverkeer tusschen beide landen tot stand zal komen. Nederland behoeft dan niet langer als het ware onder het glas nijverheids- plantjes te kweeken, die op Nederland- sche bodem toch niet aarden en die en kel konden worden verkocht, omdat de Dultsch-Nederlandsche grens voor het Dultsche nijverheldsvoortbrengsel min of meer gesloten bleef. Maar aan de andere kant zal het nu niet meer van noodezijn dat Duitschland met kunst- en vliegwerk culturen ln het leven roept, waarvoor de Nederlandsche bodem veel beter geschikt Is en waarmee Nederland een wereld naam verworven heeft. De Nederlandsche bloemen- en bloembollencultuur, de Ne derlandsche boomkweekerij inderdaad model-„boomscholen", zooals wij hier zeggen de Nederlandsche veeteelt en zuivelnljverheid, om van dé voortbreng selen uit de Nederlandsche koloniën nu niet eens te spreken, ook de Nederland sche scheepvaart, zij zullen alle goede tijden tegemoet gaan. Wanneer de Ne derlander goed nadenkt, zal hij zich over het succes d£r Dultsche wapenen ln Frankrijk verheugen. Er ls voor Neder land een nieuwe gouden eeuw op komst. v— En Rotterdam? Rotterdam, aldus de zegsman, zal spoe diger, dan gij denkt, hersteld zijn. Het zal eindelijk de Rijnhaven zijn. Voor geen F.uropeesche haven zie lk de toekomst zoo rooskleurig als Juist voor uw geliefde Rotte-stad. HEIDEBRAND BIJ KOOTWIJK. Maandagavond omstreeks 7 uur ls in de omgeving van het radiostation Koot wijk een heidebrand ontstaan, waarbij eenige hectaren helde en vliegdennen verloren gingen. Enkele ploegen van de Veluwsche boschbrandweer bestreden het vuur en wisten het na ongeveer twee uur te stuiten. Op het terrein van de brand was de burgemeester van Bame- veld, de heer J. Westrlk, aanwezig om leiding aan het blusschingswerk te ge ven. EEN KWARTEEUW ONDER WILDEN. Volgens te Lima, dé hoofdstad van Peru, ontvangen berichten, hebben Pe- ruaansche militaire vliegers, die boven het gebied der Amazone op' een verken ningsvlucht waren, in de streek van PUerto Maldonada, ln hfet diepst van het oerwoud een kolonie ontdekt van onge veer vierhonderd blanken. Men neemt aan, dat het hierbij blan ken betreft, die na de tijd dèr rubber- conjunctuur, door wilde Indianenstam men van de bewoonde wereld afgesne den, ln het oerwoud moesten blijven en dié 26 jaar lang niet ln contact zijn ge weest met de beschaving. Moordrecht. De gemeenteraad kwam Woensdag avond 10 Juni in openbare vergadering bijeen. Voorzitter burgemeester Brandt; aan wezig alle leden. In zijn openingsrede herdacht de 10- moembaarheid ;en|i*gldwach- schilleflde fa- VOORZITTER de Nederlanders, die op het veld van eer voor hun vaderland zijn gevallen. Twee ingezetenen zijn nog niet teruggekeerd. Een van hen wordt verpleegd in een ziekenhuis te Tilburg; van den tweede is nog geen bericht inge komen. De VOORZITTER sprak de hoop uit, dat lijj hen belden spoedig Jn de gemeente mag begroeten. Spreker brengt dank aan de burgerij, die op zulk eed voorbeeldige wijze heeft medegewerkt aan de maatregelen, die.in de spannende dggen moesten worden ge nomen, Voorts dankt hij een ieder, die in die dagen een taak had te vervullen, voor zijn medewerking en zijn schitte rende prestaties. Van het gemeentebestuur van Wage- ningen is een dankbetuiging binnengeko men voor de gastvrijheid der burgerij bij de evacuatie. Van Ged. Staten ls bericht ingekomen, meldende de 'goedkeuring van de ge meente-begrooting, dienst 1940, Het voorstel van B. en W., om het brandspuithuls in de Oost-Buurtstraat te herstellen, wordt aangehouden, om eerst na te gaan, of het huis het herstel nog waard Ia. De huur van de vullnlsbergplaats aan de Oost Buurstraat wordt opgezegd. Op voorstel van B. en W. wordt een ge deelte grond aan de Molenstraat van het rijk overgenomen. Een overeenkomst wordt aangegaan met de F.O.G. te Den Haag, betreffende de verzekering van gemeentegelden. Vastgesteld wordt een verordening, re gelende de eischen van benoejnbaarheid en bezoldiging van gemeei Door vestiging van verschillëi müle's en doordat hier de weeskinderen van een verwoest weeshuls te Rotterdam ln de Weeshuisstichting „Drost IJzerman" zijn ondergebracht, ls het aantal leerlin gen aan de Openbare Lagere School met 40 gestegen. In verband hiermede wbrdt besloten, de posten aanschaffing leermiddelen en aanschaffing school- meubelen te verhoogen. Hierna sluiting Polsbroek. Vrijdag kwam de gemeenteraad ln vergadering bijeen onder voorzitterschap van burgemeester Schreuders. Na opening met gebed, houdt de VOORZITTER eeh korte rede, waar in hij stilstond, bij zooveel onvoorzien gebeuren ,dat ln de laatste. weken over ons land en volk is heengegaan. We heb ben de werkelijkheid en de verschrik kingen van de öoriog meegemaakt en ge denken met weemoed hen, die vielen, we voelen deernis met andeven, die alles verloren. In on^e; gemeente bleven we voor verliezen gespaard. Spr. bracht een woord van waardeering en dank aan al- leh, die in de moeilijke dagen veel heb ben gepresteerd, inzonderheid aan den gemeenteveldwachter L. Moyrik en de leden van de luchtbeschermingsdienst. De tijd, die voor ons ligt, aldus ver volgt spr., is vol zorgen voor nu en mor gen, een tijd van weinig praten en goed handelen. Laat ons een loyale houding Innemen tegenover de autoriteiten en de voorschriften stipt naleven, oude voor schriften handhaven, nieuwe verordenin gen nauwkeurig opvolgen en ln ons le ven het „bidden en werken" ln practljk brengen. Voorts heet de burgemeester den ge meente-secretaris, den heer C.P. vanBeu- sekom, hartelijk welkom ln deze eerste vergadering, waarin hij, na 10 maanden onder de wapenen te zijn geweest, de af gebroken arbeid mag hervatten. Met een enkel woord memoreert spr. het familie leed, dat den heer Van Beusekom trof en wenscht hem volle kracht om Zijn taak te vervullen. De SECRETARIS dankt den voor zitter voor diens vriendelijke woorden en zegt, dat men zich' moeilijk de gewaar wordingen realiseeren kan, wanneer men in het oude mileu terugkomt en rustig zich mag gev^ji aan de oude levenstaak, welke spr. steeds tot welzijn der ge meente hoopt te vervullen. Ingekomen is een verslag van de Keu ringsdienst van Waren over 1939, waar uit de VOORZITTER enkele gedeel ten voorleest. Van Ged. Staten werd goedkeuring ver kregen ten opzichte van de nieuwe ge meenschappelijke regeling voof het ge bruik der gemeente-secretarie van Ben schop, Polsbroek en Hoenkoop, ln ver band met het nieuw» gebouwde raadhuis in eerstgenoemde gemeente. Naar aanleiding van het verslag der kasopname bij den gemeente-ontvanger, Informeert de heer I)E JONG naar de restitutie der uitbetaalde kostwinners vergoedingen. De VOORZITTER zegt, dat deze zaak ordelijk eh guhstig verloopt. Op een verzoek van de gemeente Lo- plk, om een subsidie voof een te houden landbouwcursus van den A.B TB. te Ca- bauw, wordt gunstig beschikt. Bij de Rondvraag informeert de heef DEN BESTEN naar de voortgang van de bouw van het gemeentelijk slachthuis. De VOORZITTER antwoordt, dat dit werk in verband met de tijdsomstan digheden tijdelijk is stopgezet. Hierna sluiting, met dankgebed. auto geheel links; op een gegeven mo ment had get. de .auto zieh slippen; hij reed tegen een pasütja; getuige Vond niet flat de auto extras snel reeo, Mr. Kronenberg^ Hoe snel schat u? Get.: „Dat kan ik filet" zeggen." Mr. Kronenberg: Bij de politie zeide u; tachtig kilometer. Get.: Dat weet lk niet meer. Verdachte kon geen yerklaring geven van het gebeurde; hij had aanvankelijk gemeend, dat er iets had gemankeerd aan de stuurinrichting, maai later bleek dat dit niet het geval was. Maar wei was de weg eenlgszins vochtig. Mr. Kronenberg: Wanneer haalde u het rijbewijs? Verd.: In November. Mr. Kronenberg: Had u voldoende rou tine? Verd.: Ik reed iedqre morgen. Mr. Kronenberg: Ik krijg toch de in druk dat hèt gebrek aan ervaring was. ^ïet het reqüisltöïr zeide de officier, dat de verdachte onvoldoende rtdrerting had gehouden ïftet de omstandigheid. Spr. achtte de gehuld bewezen en eisch- te f 30 boete sub». 90: dagen hechtenis. Uitspraak 28 Juni. 149. En de arme Sultan ontdekte ook, flat hij de jongens haast niet kon ver staan. Hij ging verdrietig ln een hoek van de groote zaal zitten en bij de deur stonden de twee jongens druk te praten, hoe ze den Sultan het beet zouden kun nen helpen. We moeten Sambo vragen, om ook den Sultan te genezen, dat is het eenige middel, besloot Jan. 150. Ik ga het bosch ln, om Sambo te zoeken, stelde Flip voor. Neem een roode doek mee, om de aandacht te trekken, raadde Jan aan. Even later was Flip op stap, maar de olifant was nergens te zien. Wat een warmte, 's zand schroeide aan zijn voeten, maar toch liep FU- door, want Mi wilde Sambo vinden. HET PROCES OM EEN BABY. Maandagmiddag is het getuigenverhoor gehouden in het kort geding tusschen de families 8. en v. d. W., voor den presi dent van de Haagsche rechtbank, mr. A. S. Rueb, over de vraag, aan wie het kind behoort, dat de laatste familie thans be zit. Zooais men zich herinneren zal, heeft eerstgenoemde familie een eisch Inge steld tot afgifte van het kind, dat de familie van der W. thans bezit en als het hare beschouwt. Mevr. S. ls echter over tuigd, dat dit jongetje haar toebehoort. Ook hét getuigenverhoor heeft geen klaarheid gebracht in deze duistere en pijnlijke zaak. De president besloot daar om om, alvorens een beslissing te ne men, op enkelè plaatsen een persoonlijk onderzoek ln te stellen. Uit het getuigenverhoor bleek o.m. het volgende: De hoofdzuster zuster Hdie de kin deren dagelijks hielp, herkende het kind je, dat mevrouw van der W. had, dade lijk als dat van de familie S. Zij heeft niet getwijfeld en twijfelt nog niet. Deze getuige verklaarde zeker te weten, dat alle kinderen van zaal 8 gered zijn. Me vrouw S. heeft zelf haar eigen kind uit het raam aan een heer aangereikt, fildus zuster H. De baby ls ook gewogen. Later bij con frontatie, vond .de getuige het kind wel erg groot geworden. Ook een leerlingverpleegster, mej. M, had het kindje ten huize van mevrouw van der W. herkend als het kindje van 8. Gedurende tien dagen had zij het heel veel ln handen gehad. TORENWACHT GEWEIGËRD. Voor de Rotterdamsche Rechtbank verscheen de opperman J. C., uit Krim pen a d. Lek,, die op 7 Juni .opzettelijk had geweigerd, torenwacht te vervullen bij het gemeentehuls. HIJ had gezegd, dat hij er niets voor voelde. Het O.M. vorderde 2 maanden, omdat hier een geval ls, waaruit duidelijk spreekt een gebrek aan gemeenschaps zin en burgerplicht. De rechter veroor deelde C. tot een maand gevangenisstraf en onmiddellijke gevangenneming. ARRONnlSSKMCNT» RECHTRANK TE DORDRECHT. (zitting v«n ai JUnli. Roekeloos chauffeur. W. de G., te Arfieide, reed op 24 Maart te Gorinchem met een personenauto. Door roekeloos chauffeeren waf de G. tegen een paaltje aangereden, tengevol ge waarvan hij van de dijk reed Drie in zittenden D. H. van Asperen, klompen maker, H. Verheul, wagenmaker en de kapster A. v. d. Aa bekwamen verwon dingen en waren gedurende eenige tijd verhinderd hun beroep uit te oefenen. |JDe klompenmaker vertelde, dat de G. niét zoo „gek-hard" had gereden, om en bij 70 K.M., en dat een stljVe schouder het souvenir van dit avontuur was ge weest. Geschrokken was hij ook. De wagenmaker zeide, dat de G. met een gewone gang had gereden. In de bocht was de auto van den weg geslagen en had een paaltje geraakt. Getuige dacht, jo, Jo, dat gaat niet goed en ver dachte zeide: ik kan hem niet houden en toen lagen ze allemaal onderaan de dijk. De wagenmaker had een lichte hoofd wond en een pijnlijken arm bekomen en had een week vacantle moeten nemen. Toen kwam de coiffeuse, die haar ge heugen ten aanzien van het gebeurde had verloren. Ze wist zich alleen te her inneren, dat zij die morgen was opge staan; toen zij bij kennis kwam, lag ze te bed. De moeder had haar verteld dat ze van de trap was gevallen, maar de dokter had haar beter ingelicht. Ze had een hersenschudding bekomen en was twee maanden ziek geweest. Nu was ze bijna geheel hersteld. Dan was er nog een grondwerker, die tot Ijsco-venter was gepromoveerd en die uit zijn venster de auto van verdachte bad zien. naderen. In de bocht hield de ON.A. 5 KAMPIOEN. Door de overwinnlg van Olympla 4 op Bosk. Boys 2, werd O.N.A. 5 kampioen van de 2e klasse A. De stand aan de kop is nu: O.N.A. 5 13 9 1 3 42—32 19 Woerden 2 14 7 3 4 45—38 17 Bosk. Boys 2 13 6 4 3 27—19 18 INDEELING JUNIORENCOMPETITIE 1940. Afdeeiing A: Gouda aGouda b, G.8.V. a, O.N.A. a, O.N.A. b. Afdéeling B. Groep 1: Dilettant a, Lek- kerkerk a, Ammerstol a, Bergambacht a. Groep 2: G.8.V. b, O.N.A. c, Gouda c, Gouda d, Nieuwerkerk a. Afdeellng C: Gouda e, O.N.A. d, Olym pla a. De Indeeling van de Junlorencömpe- tltie ls dit jaar buitengewoon moeilijk, in verband met de reisgelegenheid. Daarom zijn enkele èlftallen ln een andere afdeellng ondergebracht, dan waarvoor zij waren ingeschreven, n.l.: G.8.V. a, Ammerstol a en Nieuwerkerk a. zijnde elftallen met gemengde leeftijden. Om de relskditen zooveel mogelijk te vdorkomen gn groote afstanden te vermij den, ls voor die elftallen rekening ge houden met de gemiddelde leeftijden. De bepalingen voor de Juniorencom petitie zullen aan de gewijzigde omstan digheden tegemoetkomen. Lekkerkerk IZwervers 1 (Cap. a.d. IJ.). Lekkerkerk. Bij het beglnsignaal trapte Z. af en onderneemt direct een aanval, maar L.F.C. weet het spel te verplaatsen. Het is echter slechte uitstel; want als weer een aanval wordt oundernomen, weet de mldvoor «nel door te breken en zijn club de leiding te geven 0-rl. L.F.C. is door.deze achterstand niet ontmoedigd maar valt fanatiek aan. Door uitstekend yerk van den Z.-keeper, weet deze voor- .loopig het gevaar $e keeren. Ten slotte wordt de druk te gr.oot en weet de r.- binnen met een kopbal de stand gelijk te maken "1—1. Nadat L.F.C. nog Op bui tenspel was gestrarid,wist de r.-binnen met een onhoudbaar schot zijn club de leiding te geven 2—1, en nadat L.F.C. nog maals op buitenspel was gestrand, klonk het rustslgnaél. Na rust forceert L.F.C. direct een cor ner, maar de bal wofdt weggewerkt. Z. is daarna het meest in de aanval en als er eén hiLsverstand ontstaat in de L.F.C.- verdedlging, weet de .Z.-Unksbuiten daar van te profiteeren en de stand weer ge lijk te maken 2—2. Ondanks de drukken de temperatuur wordt het tempo nog op gevoerd en enkele Z.-ftanvallen komen in keepers handen of naast het doel terecht^ L.F.C. weet het spel te verplaatsen en een tweetal corners ontstaan hier uit, maar succes blijft uit. Daarna golft het spel heen en weer, zoodat belde keepers nog moeten Ingrijpen en van de uitslag nog niets te zeggen ls. Als dan L.F.C. een vrije schop wordt toegewezen, schiet de r.-binnen in, maar de keeper weet nog net corner te tippen. Deze hoekschop wordt goed voor doel geplaatst en als de bftl bij den r -binnen komt, trapt deze hem ln het doel en geeft zyn club nog maals de leiding. De r.-binnen heeft Hier mede de hattrick verricht. Als korte tijd later de arbiter het eindsignaal laat hoo- ren, heeft L.F C. een zwaarbevochten 3—2 overwinning behaald en daarmede revan che genomen voor de ln Capelle geleden 3—0 nederlaag. Zondag werd onder leiding van den heer J. W. van Zoest een vriendschappe lijke wedstrijd gespeeld tusschen de L.F. C.-junioren en een elftal der U. L. O. School. Het einde kwam met een 33 ge lijk spel. Donderdagavond 1 uur wordt weder om een vriendschappelijke voetbalwed strijd gespeeld tusschen P.V.C. (Provin ciale Voetbalclub Krlmperwaard), be staande uit kantoor- en opzichthoudend personeel van de Inaanleg zynde Provin ciale weg door de Krlmperwaard, en een L.F C.-comblnatle. De wedstrijd wordf ee- •oeeld op het LJ.C.-terreln. 7 WOENSDAG 26 JUNI 1946 Overleden: H. Jongerius, 84 j„ echtge noot van J. van Schie. M. v. d. Schel ling, 23 j. NIEUWERKERK a.d. IJSSEL. Geboren: Jan Johannes, z. van A. E. van Beers en C. Vissers. Arend Willem- se, z. van A. F .N Mes en A. Klelbeuker. Ondertrouwd: P. Koolmees, 24 j. '(té Capelle a.d. IJssel), en M. Schell, 23 J. Getrouwd: A. Kool en A. Segers. Overleden: C. Houdijk, 76 j. C. G Rietveld, 18 j. Ter gelegenheid van zijn bezoek aan Utrecht, heeft de Rijkscommissaris Dr. Seyss-Inquart, waaraan o.a. een bataljon der Schutz Polizei en een der Brandweerafdeelingen deel namen. een parade afgenomen, MET BAKFIETS ONDER DE TREIN. Ammerstol. Toen de bakker H. BI. gisteren by den Hem zyn klanten ging bedienen, en daartoe een van de binnen paadjes koos om de Kerkweg te berei ken, en daar de spoorrails overstak, werd zijn achterwiel van zyn fiets door de locomotief van .een juist passeerende goederentrein gegrepen. B. kwam daar door te vallen en zyn rijwiel was licht beschadigd, terwyi zyn brood ln de sloot terecht kwam. B. had niet het minste erg in den trein, hy is goed op de hoogte met de treinenloop en had de goederentrein op dit uur niet verwacht. Aangezien B. dool ls, had hij de trein ook niet hooren aankomen en was hy dus zonder op te letten de rails overge stoken. B. was leeiyk geschrokken, doch had geen letsel bekomen. Openlucb t voorstelling. Ammerstol. Een Artistengezelschap gaf gisteravond achter het verenigingsge bouw een openluchtvoorstelllng. Aller eerst gaf een der leden van het gezel schap een goocheldemonstratle, wat door de Jeugd, die flink tegenwoordig was, zeer op prijs frerd gesteld. Daarna trad een der vrouweiyke leden op en gaf een demonstratie met haar gedresseerde duiven, terwijl zy even later haar kuns ten vertoonde door zich zelf aan haar tanden op te trekken aan een touw. Daarna hing zy aan haar tanden aan de rekstok. Tot slot gaf een manneiyk lid een demonstratie in het zich in evenwicht houden op ongeveer twee me ter hoogte .staande op een rijwiel, waar- by acrobatische toeren verricht wer den. Vooral dit laatste nummer oogstte geweldig succes. Capelle a.d. IJssel. De werkzaamheden aan de Hollandsche IJssel onder deze gemeente, worden gestadig voortgezet. De baggermachines zyn reeds een stuk de Groenendyk ln gevorderd. Het opge spoten terrein begint zich langzaam vast te zetten. Aan de Capelsche weg worden door personeel van de Prov. Waterstaat groo te verbeteringen aan de wegbermen aan gebracht. De lossen bermen worden alle verhard, terwyi aan de wegkanten be tonnen afzettingen worden aangebracht. Paard op hol. Groot-Ammersa Het legerpaard van den landbouwer Eéfedeman, voelt er niet veel voor, om beslagen te worden in een hoefstal. 'Toen dat gistermiddag weer moest gebeuren, weigerde het dan ook pertinent de hoefstal in te gaan. Na veel probeeren op allerlei manier, nam 't dier tenslotte de beenen en sloeg op hol. Dit veroorzaakte in de gemeente een groote opschudding, die echter maar kort duur de. Men wist het halsstarrige beest in 't nauw te drijven ,om het eindeiyk te pak ken te krijgen, zoodat dit avontuur zon der ongelukken afliep. Groot-Ammers. Dê heeren W. P. Bou- ter en P. Bakker, slaagden te Dordrecht voor het middenstandsdiploma. De inventaris van de cantlne, be staande uit meubelen, schildery, kookge- rij enz., die tijdens de mobilisatie door de burgerij aan de hier gestationneerde militairen was geschonken, is gisteren te ruggebracht. De artikelen zyn opgebor gen in een der lokalen van de O. L. S., waar ze zoolang zullen blUven, tot het comité een beslissing zal hebben geno men, wat er mee moet gebeurerf. Voetbalsport. Gouderak. Zaterdagavond ls hier een vriendschappeiyke voetbalwedstrijd ge speeld tusschen Gouderak 1 en O.NA. 2 Gouderak won met 90. Een oorlogsslachtoffer. Gouderak. Maandag werd hier be richt ontvangen, dat onze plaatsgenoot de heer P. de Bruin, die tydens het ver vullen van zyn militaire plicht gewond en ergens in een ziekenhuis opge nomen, daar aan de gevolgen is over leden. ,Nu verkeert men nog over één militair, Jac. van Ry, in het onzekere. Het straatwerk gaat door. Haastrecht. Het vernieuwen van de Hoogstraat en Breedeweg gaat door. De arbeid'is reeds aangevangen. Er wacht hier een reeds lang gewenschte verbete ring. Een Zaterdag in deze gemeente ge houden straatcollecte ten bate van de stichting Valkenheide heeft f 17,91 op gebracht. Moercapelle. Het le elftal van de v.v. Blauw-Wit speelde Zondag tegen Berg ambacht 1, uitslag 5—0; het 2e elftal be zet thans de eerste plaats als kampioen ln de 3e klasse A. Moordrecht. In de vacature ontstaan door het vertrek van den heer De Jong naar Alphen aan de Ryn ls tot voorgan ger van de Ned. Herv. Evangelisatiever- eenlglng alhier benoemd de heer Okkerse van Charlois. Op de stroombreker die naby de R.-K. Kerk in de IJssel ls gelegd heeft men voor de veiligheid van de scheep vaart een electrisch lichtbaken ge plaatst. Nu de heer Kwinkelenberg weer als onderwyzer zyn werkzaamheden heeft hervat ls de onderwyzeres, die tijdeiyk zyn dienst waqmam tot kweekellnge aan de openbare lagere school benqemd. Nieuwerkerk a.d. Ussel. Aan de firma Gebr. van Arnhem werd opgedragen het maken van de betonnen onderbouw voor het automatisch telefoonstation onder de gemeente Waddinxveen. Hoofdaannemer ls de heer A. A. van Weelden. eveneens alhier. Ged. Staten verleenden haar goed keuring aan het raadsbesluit tot aan koop van het perceel grond gelegen ach ter de rijwielhandel van den heer A. P. Stolk. Dit terrein zal wórden gebruikt als speelterrein voor de nieuwe O.L. school. Het dochtertje van de fam. C. den Hollander, werd onder Gouda door een wielrijder aangereden, waarby zy ver wondingen aan het hoofd opliep. Nietiw-Lekkerland. In de Ned. Herv. Kerk te Kiderdyk ls Zondag een extra collecte gehouden voor de inwendige zending. De opbrengst was f 102.17. Zaterdag geraakte een driejarig kind van dei* heer A .A. W. in een on bewaakt oogenbllk ln de sloot langs de Middeldweg. A. M., die juist passeerde, wist het kind na eenige inspanning be houden op hét droge te brengen. Voetbaluitslag. Zaterdagmiddag speelde Zwerver I/te Kinderdijk tegen Geluksvogels I, van Zwijndrecht. Uitslag 23. Zwerver lispeelde tegen Hercules II van Ridrferkerk. Uitslag geiyk spel 3—3. V Carrillon speelt weer. Oudewater. Het carrillon van de stads toren, hetwelk na de oorlogsdagen was stilgezet, is thans weder Ingesteld. De melodieën zijn «onveranderd, zoowel bU heel uur als by gedeelten hiervan. Oudewater. De 12-jarige J. H. werd door den schipper H. bij ongeluk met een bootshaak aarf het hoofd verwond. Dr. Hoving verleende geneeskundige hulp. Een ln de Geref. Kerk gehouden collecte ten bate van deze kerk, heeft ruim f 197 opgebracht. Ouderkerk a.d. IJssel. De rijksveld- wachter G. Hendriks, gestationeerd ln wyk A, is met ingang van 1 Juni over geplaatst naar Hellendoorn. Het wordt echter 1 Juli alvorens hy vertrekt. De heer Hendriks heeft zich doen kennen als een plichtsgetrouw functionaris, wien dan ook de beste wenschen vergezellen naar zyn nieuwe standplaats. De hooibouw. Ouderkerk a.d. IJssel. De hooibouw ls in volle gang. Dit brengt groote bedrij vigheid van af en aanrijdende hooi wagens met zich mee. De boeren zyn met het resultaat zeer tevreden. Zoowel de kwantiteit als de kwaliteit van het hooi valt niet tegen. 483e STAATSLOTERIJ. VIJFDE KIA88E ELFDE LIJST Trekking van 24 Juni. ƒ50.000 No. 1399. 25.000 No. 2831. 1.000 No. 17939. 20560. 400 No. 1071, 6477. 200 No. 1075, 5629, 8042, 10165, 22669. 100 No. 4941, 7460, 10745, 14891, 23249. 24596. Ottoiand. Aan den pachter van het vischwater in de polder Ottoiand ls op diens verzoek, wegens de verminderde vischstand tengevolge van de. afgeloopen strenge winter, een derde reductie van de pachtprys verleend. De bespuiting van aardappelen als voorbehoedsmiddel tegen den colorado kever zal dit jaar tweemaal geschieden, en wel tusschen 1 tot en met 11 Juli en 18 tot en met 27 Juli aanstaande. Ottoiand. De begrooting van inkom sten en uitgaven van den polder Laag- Blokland voor 1940 bedraagt in ont vangst en uitgaaf de som van f 3638,13, met een omslag van f 5.50 per HA. en een buitengewone omslag voor het wa terschap De Nederwaard van f 4.20 per HA. Zevenhuizen. Het bestuur van de Zuid- plaspoider heèft een aanvang laten ma ken met het verbeteren der wegen in die polder. Het gemeentebsetuur van Zeven huizen heeft aan het bestuur der zwem- gelegenheid aan de Rotte een subsidie toegekend van f 84.40. De gemeenteraad besloot zyn me dewerking te verleenen om te komen tot een uitbreiding van het buizennet der waterleiding aan de Knlbbelweg. In deze gemeente zal wederom wor den overgegaan tot het heffen van een hondenbelasting. Sinds 1938 werd ln de ze gemeente geen hondenbelasting gehe ven. ALBLASSERDAM. Geboren: Jan, z. van J. de Jong en F. Looymeyer. Getrouwd: H. F. Kusters, 32 j., en J. de Klerk, 34 j. A. Gelderblom, 28 j., en J. G. B'enning, 25 j. Overleden: G. de Jong, 53 J, echtge noot van A. de Bruljn. BERGAMBACHT. Geboren: Jacob Myndert, z. van A. van Dam en G. B. Cnelaard. Jacoba Jo hanna, d. van C. Snoek en J. J. de Jong. Neeltje Klazina, d. van G. L. M. van Nlelen en J. Verwaal. Jacob Leen- dert Jan, z. van N. van Halewijn en G. den Ouden. Ondertrouwd: J. v. d. Heuvel, 26 j. (te* Clinge) en T. de Graaf, 29 j. Overleden: R .Potuijt, 21 d. A. Blan ken, 59 J., echtgenoot van A. van Dam. A. P. Hamerpagt, 78 j., weduwe van P .Romeyn. K. Blanken, 68 j., wedu we van P. Boer. D. de Bruyn, 57 J., echtgenoote van B. Noorlander. CAPELLE a.d. IJSSEL. Geboren: Willem, z. van G. van Hat- tem en A. P. Timmers. Adriana, d. van H Benard en P. J. Brouwer. Dirk Bastiaan, z. van P. v. d. Male en J. v. d. Windt. Ondertrouwd: P Koolmees, 24 j., en M. Schnel, 23 j. J. K. van Vliet, 28 j., en E. Maaskant, 21 j. Getrouwd: J. Baardman, 26 j., en T. Rolloos, 22 j. A. Goedhart, 24 j., en M. I. Sparreboom, 25 j. Overleden: A. Pols, 33 j„ echtgenoot van M. W. Sleeuwenhoek. GROOT-AMMERS. Geboren: Jannigje, d. van W. Bitis- haar en C. A. Korevaar. Jan, z. van P. Prins en L. Boer. Trientje, d. van A. Ausma en L .van Duinen. Dirkje Harmken Elizabeth, d .van A. van Brus sel en A. Ruisch. Johannes Bemar- dus, z. van J. B. Nyhuis en B. M. Jan sen. Willem, z. van W. Turkesteen en J. G. Prins. Getrouwd: P. den Hartog, 26 j. (te Streefkerk), en P. H. den Hartog, 21 j. Overleden: J. Engelen, 72 j., weduwe van A. van Rinssum. E. van WUnen, 44 j., weduwe van L. van Duren. GOUDERAK. Geboren: Magdalena, d. van G. Ooste- rom en A. Hoogwerf. Getrouwd: J. van Vliet, 24 j., en M. J. Streng, 21 J. (te Gouda). Overleden: C. Treure, li J. 1237 4841 1281 4971 1419 4981 1433 5073 1535 5170 1635 5242 1694 5459 1787 5719 1939 5807 1942 5808 2105 5825 2259 5997 2396 6007 2640 6175 2848 6410 2942 6750 2954 6836 2982 6943 3131 7052 3185 7239 3219 7274 3521 7447 3541 7510 3631 7601 3673 7699 3817 7708 3860 7784 3966 8Q53 3999 8386 4124 8426 4191 8495 4461 8524 PRIJZEN VAN ƒ70. 8785 12645 15202 18455 8843 12682 15342 18497 8871 12687 15389 18611 8883 12769 15479 18659 9262 12878 15616 19047 9282 13041 15658 19065 9355 13129 15866 19144 9403 13131 15931 19337 9646 13155 16037 19379 9680 13235 16155 19454 9799 13328 16197 19487 9847 13386 16299 19812 10081 13394 16392 19891 10482 13441 16516 19895 10486 13453 16598 19948 10569 13488 16604 19963 10589 13628 16662 20120 10622 13646 16664 20172 10661 13709 16718 20284 10718 13776 16910 2034.3 10770 13790 16949 20366 10898 13812 17040 20439 11033 14092 17052 20445 11562 14128 17139 20447 11728 14398 17164 20591 11747 14469 17170 20834 11824 14562 17662 20878 11871 14572 17750 20978 11877 14648 17858 21247 11903 14725 17869 21273 12081 14911 18127 21619 12151 15012 18254 21711 12228 15096 -18286 21713 12371 15103 18386 21916 12530 15179 18424 22049 22091 22386 22466 22492 22570 22619 22653 22770 22772 22842 22909 2.3122 23153 23198 23372 23382 23459 23514 23548 23625 23715 23892 23900 23953 23966 23979 24197 24.367 24559 24627 24794 24812 24911 24920 24931 NIETEN. 1020 4608 7967 11538 14930 17944 21480 1037 4678 8004 11543 14957 17955 21512 1051 4682 8019 11555 15013 17989 21516 1236 4752 8023 11569 15070 18010 21560 1270 4769 8028 11584 15115 18011 21566 1278 4792 8038 11593 15133 18025 21625 1280 4805 8126 11632 15165 18031 21658 1397 4808 8140 11643 15175 18033 21679 1321 4880 8147 11656 15191 18040 21864 1328 4927 8149 11675 15192 18047 21912 1426 4966 8154 11684 15226 18159 21920 1461 5036 8169 11710 15227 18175 21959 1463 5053 8214 11722 15231 18246 22044 1490 5126 8274 11782 15246 18251 22085 1510 5199 8308 11788 15256 18268 22108 1572 5214 8319 11810 15289 18300 22109 1594 5256 8362 11813 15406 18304 22133 1622 5270 8389 11847 15446 18320 22145 1631 5299 8478 11853 15458 18326 22148 1718 5337 8551 11938 15473 18379 22178 1754 5340 8566 11968 15474 18392 22180 1767 5353 8679 11990 15547 18436 22183 1783 5389 8720 12010 15604 18482 22186 1797 5560 8724ï> 12059 15623 18484 22198 1867 5596 8727 12099 15634 18493 22213 1898 5606 8752 12105 15680 18568 22240 1940 5637 8832 12138 15725 18621 22253 1951 5676 8840 12147 15726 18628 22281 1994 5695 8887 12162 15730 18677 22324 2029 5818 8893 12200 15771 18685 22391 2093 5838 8948 12256 15837 18726 22394 2097 5871 9029 12365 15870 18760 22501 2098 5875 9030 12374 15880 18796 22503 2116 5907 9109 12375 15932 18797 22595 2139 5910 9145 12421 15970 18799 22609 2156 5937 9218 12430 15977 18815 22613 2163 5968 9225 12474 16002 18832 22628 2303 5981 9254 12577 16038 18846 22642 2330 5989 9303 12617 16056 18869 22647 2374 6040 9308 12711 16064 18913 22684 2425 6121 9317 12756 16086 18988 22747 2443 6140 9342 12766 16091 19024 22753 2452 6172 9373 12853 16116 19104 22844 2457 6208 9390 12908 16178 19143 22869 2459 6242 9391 12939 16182 19173 23002 2469 6244 9456 13022 16183 19184 23018 2494 6251 9509 13046 16237 19267 23125 2535 6277 9562 13061 16267 19322 23132 2548 6303 9585 13111 16357 19340 23184 2557 6327 9656 13116 16393 19396 23196 2616 6394 9o91 13137 16424 19404 23199 2621 6406 9734 13183 16472 19424 23202 20j8 6433 9740 13185 16478 19443 23242 2664 6434 9777 13246 16513 19465 23261 2750 6509 9827 13263 16521 19472 23267 2785 6559 9839 13311 16528 10507 23284 2788 6575 9870 13357 16592 19568 23286 2815 6632 9897 13373 16645 19688 23308 2931 6672 9909 13384 16673 19727 23373 2974 6675 9986 13395 16700 19749 23384 2986 6687 10031 13436 16701 19761 23439 3095 6808 10119 13444 16705 19763 23454 3225 6823 10133 13462 16760 19794 23456 3262 6863 10190 13515 16773 19833 23607 3270 6915 10211 13553 16780 19835 23621 3309 6926 10218 13563 16796 19846 23624 3347 6963 10229 13572 16824 19876 23650 3348 6966 10239 13609 16848 19943 23676 3374 7083 10243 13701 16864 19953 23699 3381 7143 10279 13719 16999 19964 23702 3469 7145 10299 13721 17062 19975 23716 3472 7164 10451 13797 17089 19978 23775 3506 7207 10552 13834 17104 20024 23873 3557 7215 10564 13863 17121 20025 23918 3565 7220 10572 13880 17124 20078 23955 3578 7229 10596 13883 17173 20099 23962 3616 7240 10600 13895 17221 20257 23985 3632 7262 10608 13899 17225 20258 24009 3636 7309 10635 13924 17250 20274 24013 3649 7321 10670 13927 17259 20288 24055 3685 7329 10683 13930 17315 20301 24056 3696 7370 10733 14012 17368 20418 24126 3727 7374 10771 14111 17405 20470 24228 3753 7417 10772 14118 17435 20471 24355 3810 7422 10773 14121 17439 20489 24491 3868 7432 10802 14149 17440 20542 24514 3881 7440 10812 14175 17488 20552 24561 3953 7469 10861 14178 17501 20557 24621 3995 7526 10917 1431. 17512 20626 24645 4004 7594 10962 '14355 17561 20629 24697 4013 7634 11028 1438* 17608 20644 24776 4020 7638 11103 14494 17616 20649 24802 4043 7657 11107 14517 17617 20783 24807 4184 7663 11119 14531 17620 20922 24822 4225 7667 11160 14567 17629 20932 24841 4255 7684 11206 14573 17721 21093 24856 4284 7693 11220 14577 17747 21122 24885 4323 7711 11257 14618 17764 21163 24904 4392 7783 11266 14713 17785 21183 24938 4422 7808 11337 14718 1779u 21232 24947 4428 7852 11443 14724 17880 21277 24952 4456 7856 11451 1473* 17884 21370 24977 4511 7917 11464 14796 17896 21374 24992 4517 7943 11467 14848 17899 21412 24994 4597 7932 1148C 14910 17909 21477 In de vorige lijst stond: 10002 m. met t 70; 16429 m. z. 16529; 16466 m Z 16566, In de 10e Lust stond; 7154 Wat MM 70. 483e STAATSLOTERIJ. VIJFDE KLASSE TWAALFDE LIJSV Trekking van 25 Juni. 1000 No 13136, 23176, 24629. f 400 No 1180, 3355, 5480. 6472, 7977# 9987, 10449. 14944, 20825. 200 No. 1585, 4527, 12232, 19881. 100 No 6493, 10255, 11539, 11676, 15713, 17163, 17726, 1814* 19020, 20824, 22011. PRIJZEN VAN ƒ70. 1112 4452 7804 11418 14821 18666 21985 1139 4483 7818 11729 15051 18491 22021 1156 4581 7839 11783 15140 18656 22050 1279 4622 8001 11916 15170 18765 22107 1282 4633 8048 12096 15198 18807 22142 1299 5000 8177 12480 15276> 19211 22282 1637 5027 8304 12498 15372 19217 22299 1900 5064 8316 12586 15395 10223 22355" 1985 5074 -8428 12671 15574 19569 22438 1990 5173 8434 12861 15630 10768 22564 2030 5230 8500 12961 15691 19800 22730 2280 5266 8717 13112 158£6 19840 22813 2451 5382 8789 13113 15887 19842 23041 2458 5387 9300 13161 15928 20008 23082 2587 5538 9472 13252 16170 20065 23089 2644 5671 9595 13266 16196 20240 23124 2808 5703 9665 13347 16219 20265 23395 2843' 5717 9672 13455 16364 20356 23473 2897 5829 9677 1.7529 16378 20446 23498 2904 5956 9693 13556 16389 20469 23564 2946 5991 9755 13617 16644 20535 23681 3145 6167 9764 13635 16791 20732 23689 3176 6216 10203 13692 16873 20830 3799 3212 6302 10257 13724 17019 20924 23881 3353 6340 10292 13929 17031 20939 23921 3498 6476 10433 14140 17181 21104 24006 3505 6521 10508 14144 17208 21155 24022 3507 6597 10831 14214 17247 21330 24034 3511 6652 10895 14369 17431 21331 24206 3547 6802 10973 14387 17537 21436 24239 3768 6850 11218 14458 17590 21448 24293 3835 6895 11225 14570 17611 21576 24340 3952 6968 11241 14631 18189 21584 2451S 4071 7320 11256 14632 18195 21662 24544 4152 7351 11271 14652 18206 21666 24635 4193 7664 11305 14661 18293 21893 2480J 4226 7792 NIETEN. 8041 11548 14457 18116 217,30 8118 11579 14482 18133 21765 8127 11580 14516 18176 21790 8148 11634 14580 18231 21851 8164 11637 14619 18233 21853 8193 11652 14639 18255 21854 8212 11655 14651 18275 21872 8220 11659 14660 18297 21891 8225 11689 14663 18311 21963 8277 11735 14676 18315 21977 8285 11765 14722 18319 21988 8295 11772 14813 18329 22023 8363 11778 14863 18343 22042 8365 11812 14893 18368 22102 8367 11880 14913 18378 22113 8429 11909 14943 18426 22168 8480 11953 14973 18448 22246 8531 12018 15048 18600 rr' 5 12062 15154 18682 22327 8716 12072 15203 18713 22355 8726 12148 15208 10740 22410 8778 12181 15210 18752 22435 8795 12185 152M J8758 22445 8850 12189 15340 18820 22457 8865 12210 15404 18823 22489 8918 12217 15410 18834 22518 8936 12233 15456 18864 22523 8942 12234 15550 18892 22532 9044 12235 15572 18897 22534 9053 12337 15601 18905 22551 9086 12373 15665 18989 22569 9106 12380 15686 18996 22638 9111 12389 15741 19013 22639 0112 12399 15742 19058 22646 9134 12443 15819 19120 22653 9141 12446 15838 19268 22654 9188 12495 15859 19288 22660 9193 12526 13897 19301 22702 9204 12587 15900 19303 22731 9235 12610 15918 19369 22882 2103 5416 9247 12745 15940 19387 22933 2126 5425 9307 12749 15974 19407 22960 9353 12771 16048 1042/3 2?9C.« 9433 12813 16058 19477 23015 9508 12819 16059 19495 23017 9523 12826 16066 19497 23032 9549 12871 16127 10347 23131 9550 12884 16132 19570 23212 9624 12886 16156,19651 23238 9776 12892 16190 19658 23265 9808 12896 16225 19740 23292 9846 12938 16230 19771 23355 9852 12958 16303 19839 23393 9861 13024 16311 19868 23402 13142 16325 19869 23431 9915 13239 16386 19942 23433 9958 13243 16448 19950 23448' 9984 13272 16524 19979 23537 2797 6132 10072 13280 16564 19982 23541 2807 6276 10089 13286 16676 20020 23585 2811 6301 10092 13287 16683 20067 23588 2829 6314 10123 13332 16716 20132 23598 2881 6324 10230 13355 16732 20134 23616 2889 6338 10247 13429 16737 20157 23648 2920 6386 10249 13463 16750 20174 23649 2989 6427 10253 13511 16787 20277 23701 2995 6473 10263 13538 16822 20305 23853 3010 6503 10266 13539 16828 20396 23901 3079 6513 10278 13564 16884 20417 23910 3087 6551 10316 13588 16902 20438 23960 3100 6579 10352 13634 16933 20443 23989 3119 6600 10383 13639 16996 20450 24012 3197 6601 10394 13663 17142 20495 24045 3202 6647 10424 13767 17143 20590 24153 3209 6828 10440 13830 17176 20605 24205 3232 6829 10459 13833 17184 20639 24285 3272 6878 10464 13845 17284 20680 24291 3287 6888 10481 13876 17286 20764 24292 3298 6932 10576 13885 17290 20814 24320 3312 7033 10611 13922 17293 20815 24323 3395 7050 10665 13935 17295 20881 24365 3464 7147 10673 13943 17297 20890 24389 3468 7178 10724 14011 17347 20951 24403 3483 7346 10738 14021 17432 20968 24406 3500 7437 10816 14035 17539 21023 24457 351.3 7536 10851 14036 17595 21034 24554 3062 7542 10870 14099 17604 21035 24565 3715 7610 10907 14180 17643 21129 24568 3728 7655 10928 14192 17703 21169 24597 3730 7680 10933 14199 17704 21187 24599 3752 7682 10986 14241 17713 21210 24604 3766 7757 11019 14255 17731 21250 24611 3777 7773 11038 14263 17763 21272 24634 3779 7791 11067 14266 17788 21297 24660 3781 7810 11081 14280 178Ö5 21352 24713 3826 7844 11164 14285 17859 21360 24766 3831 7861 11195 14290 17877 21489 24888 3876 7863 11208 14324 17951 21525 24910 3904 7870 11214 14368 18002 21578 24926 3918 7930 11253 14381 18015 21668 24975 3928 7954 11379 14382 18035 21689 24978 3971 7955 11442 14391 18086 21703 24980 4019 7961 11449 14409 18109 21727 24996 4035 7976 In de vorige lijst stond: 1431. aa. z. 14312. 1039 4042 1044 4055 1046 4060 1062 4195 1063 4204 1069 4216 1072 4347 1114 4295 1177 4307 1247 4311 1290 4327 1297 4331 1313 4360 1334 4389 1398 4414 1404 4506 1435 4540 1440 4609 1455 4611 1457 4734 1474 4757 1517 4758 1576 4803 1588 4824 1642 4839 1668 4944 1670 4979 1681 4991 1710 5011 1716 5020 1724 5038 1759 5072 1768 5106 1780 5129 1799 5244 1857 5262 1862 5267 1925 5278 1932 5339 2017 5367 2237 5469 2277 5473 2292 5543 2332 5563 2337 5569 2428 5585 2446 5602 2477 5622 2478 5797 2483 5903 2566 5957 2637 5985 2642 6024 2653 6031 2698 6061 2784 6080

Schoonhovensche Courant | 1940 | | pagina 4