Jm ss r«; nu? n™ eïï zï ma nsa tzi Telegrammen Plaatselijk nieuws Schoonhoven Binnenland Kerk en School j Sportnieuws 14219 17538 21059 2<i16 üf" 1!» »£s gJi 25 !!2g «SS WOENSDAG 9 OCTOBER Ï9W ZEEPBON BIJ WASCHGOED VERPLICHT. Van heden af zijn zoowei de wassche- djen als het publ.ek en Instellingen ver plicht. voor iedere 8 k.g. droog wasch- goed, welke gewasschen moet worden.de geldige zeepbon in ontvangst te nemen of af te geven. Deze maatregel moest genomen worden oen aan de ongewenschte concurrentie van de wasscherijen onderling, met be trekking tot het al dan niet in ontvangst nemen van bonnen van het publiek een einde te maken. Voorts wordt er op gewezen, dat het hoodzakelijk is. dat alle wasscherijen bij bet Rijksbureau voor chemische produc ten (sectie zeep) Laan Copeg van Catten- burch 16 te 's-Gravenhage worden inge- gchreven. Wasscherijen, welke nog niet zijn inge- ichreven. dienèn zich onverwijld schrif telijk tot het bovengenoemde rijksbureau te wenden. DE LEVERTRAAN. Beschikking omtrent de ver deeling op komst. Binnenkort is een beschikking te ver- Wachten, die ten doel heeft de lever traan op de Juiste wijze te verdeelen. De voorraadpositie van levertraan is van dien aard. dat het niet-medisch ge bruik, zooals tot nog toe veel voorkwam, niet meer verantwoord is. De toepassing «al beperkt moeten worden tot het in derdaad noodzakelijke. Daartoe zal in t vervolg de medicus zijn, die beoordeelt pf het gebruik van levertraan noodtg is. Als «uivei preventief geneesmiddel komt de levertraan niet meer in aan merking. Alleen dan, wanneer de medi cus vaststelt, dat dit geneesmiddel den jongen patiënt zal behoeden voor rachi tis. Of wanneer een kind daaraan lij dende 10, komt men voor levering van dit vitaminen A - en D.-bezlttende pro duct in aanmerking. ZUINIG MET RIJWIELBANDEN. Niet hamsteren! De uitgifte van rijwielbanden heeft benige tijd stilgestaan, omdat er veel te veel gehamsterd is. Binnenkort kan ech ter weer op aanvulling der voorraden worden gerekend. Het Rijksbureau voor Rubber te Am- Bterdam waarschuwt er echter uitdruk kelijk voor, dat men zich zooveel mogelijk zal dienen te beperken bij het aanschaf ten van nieuw bandenmateriaal, aange zien zonder die beperking speciale maat regelen niet zullen kunnen uitblijven. Men gaat bij dat bureau er van uit, dat Iemand, die voor zijn werk genoodzaakt la van een rywlel gebruik te maken, ook Inderdaad zal moeten kunnen rijden en daarom wordt leder, die nog banden op eenigerlei wijze in voorraad heeft, aan geraden deze banden in gebruik te ne men inatede van de voorraad door verde re aankoopen op peil te houden. Hier door toch worden andere menschen, die keen vooraad hebben, in ernstige mate gedupeerd. Men ga dus in geen geval ver der met hamsteren van rijwielbanden, daar dit voor de geheele gemeenschap ernstige oadeellge gevolgen kan hebben. Men acht in bevoegde kringen de bin- nenlandsche voorraad in.ieder geval groot genoeg om er de wintermaanden mee te kunnen doorkomen. heid tot het inleveren van kleeding wor den gegeven. Men zie daaromtrent de advertentie in dit nummer. BOB 8CHOLTE EN PROF. MURRT. Verleden week heeft de leider van de radio kmderkoorzang Jacob Hamel hier een matinee gehouden, waarin de Schoonhovönsche kinderen de bekende radiolied) es konden zingen. Gisteravond is een andere bekende ra dio-artist in een gastvoorstelling hier op getreden, n.l. de zanger en humorist Bob Scholte. De avond werd geopend meteen optreden van den hypnotiseur-goochelaar prof. Murry, die reeds vroeger een ge slaagde seanse hier ter stede heeft ge houden. OOk thans weer oogstte hij veel succes met zijn bijzondere prestaties. Vervolgens trad Bob 8cholte op, aan de piano begeleid door zijn broer, Ab Scholte. Hij zong een reeks van de door de radio bekend geworden liedjes, waar mede hij het schaarsche publiek tot de pauze boeide. Na de p$,uze trad wederom prof. Murry op, die ditmaal een moeilijk telepathisch experiment volvoerde, waarbij hij eigen dommen Van de aanwezigen liet verza melen en die geblinddoekt aan de recht hebbenden terug bezorgde. Tot slot van de avond trad wederom Bob Scholte op, die thans verzoeknum mers zong en ook daarmee succes oogst te. In verband met het uitgaansverbod was de voorstelling reeds vroegtijdig af- geloopen. Wellicht was het hieraan te wijten, dat het publiek slechts matig op gekomen Was. In verband met het gebo- dene had men een grootere belangstel ling mogen verwachten. Bprekingen plaats gehad tusichen den Gemeenteraad. Japanschen consul-generaal, Saito, en t Bergambacht. De gemeenteraad houdt hoofd van de afdeeling handel van het Vrijdag 11 October een openbare verga- departement van economische zaken. Van dering, die om 9 30 uur voorm. begint. Hooghstraten, n.l. Dinsdag en Zaterdag. Bergambacht. De heer D. Blanken, wet- De leider der Japansche delegatie. Ko- bajasji, minister van handel en nijver heid. bracht het weekeinde door te Soe- kaboemi, doch in weerwil van zijn af wezigheid zullen de onderhandelingen, naar men gelooft, worden voortgezet. WE dat wij ET U? nog STOPFEN hebben (oude kwaliteiten) puntvrij velours chiffon puntvrij kousen 59 et. puntvrij stopzijde 4 ct. puntvrij shawls 50 ct. puntvrij kraagjes. 35 ct Firma G. C. FUEST Lopikerstraat 46-48 Schoonhoven AANRIJDING OP DE OUDE SINGEL. In snelle vaart passeerde gistermorgen een motorrijder de Oude Singel uit. Juist toen hU de doorgang naar het Olivier van Noortpleln passeerde, kwam een der leer lingen van de Chr. Uloschool, waar Juist het speelkwartier begon, per fiets aan rijden in de richting van de brug naar de Appelstraat. Het motorrijwiel greep de fiets en de berijder daarvan maakte een leelijke smak. Bloedend uit enkele wonden werd de jongen, de ongeveer 15-jarige zoon van den heer Van Zeideren uit de Vlist, aan de kant van de weg neergelegd, waar eenlge voorbijgangers zich over hem ontfermden. De motorrijder, die eveneens gewond bleek, werd naar de andere kant van de weg gedragen en op het muurtje van de Singelbrug neerge zet. Toen geneeskundige hulp aanwezig was, bleek, dat de Jongen een hersen schudding had opgeloop^n, terwijl de HET BOMBARDEMENT VAN BERLIJN. Tien ton bommen. BERLIJN, 9 Oct. Van welingelichte mi litaire zijde verneemt men, dat de Brit- sche luchtmacht bij haar aanval cp Ber lijn In de nacht van Maandag op Dins dag volgens schatting ongeveer 10 ten ontplofbare stoffen met inbegrip van brandbommen heeft laten vallen. Er zijn veertig tot vijftig explosièye en eenige dozijnen brandbommen geworpen. In het afgeloopen etmaal heeft de Duitsche lucht macht ongevfeer 360.000 kg. ontplofbare stoffen op Londen laten vallen. 8LEEPBOOT OP MIJN GELOOPEN. LONDEN, 19 Oct. (DJïB.) De admira liteit deelt mede, dat de Britsche mari nesleepboot Saucy op een vijandelijke mijn geloopen en gezonken is. MANOEUVRES IN ZUID-SLA VIE. BELGRADO, 9 Oct. Morgen worden in de omgeving van de oude Kroatische hoofdstad van Zuid-Slavië manoeuvres gehouden, waaraan de troepen van alle wapenen «uilen deelnemen. FRANSCHE PADVINDERS VERELNIGD. BERN, 9 Oct. Naar uit Vichy wordt ge meld hebben de Fransche padvindersor ganisaties zich vereenigd in een bond, die onder leiding staat van den gepen- sionneerden generaal Lafont. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. DEN HAAG, 9 Oct. Heden werden de volgende hoofdprijzen uitgeloot: 1000: 1818 8057 16755 18129 19403 21231 21961 22540 400: 2237 5652 13846 200 6270 16665 16965 100: 7572 8447 10663 16926 21914 22766. Een onvrijwillig bad. AmmerStoL Dinsdag ging J. C. T. met een bunschouwtje naar zijn bouwland. Vermoedelijk was het gewicht van den man te zwaar voor het vaartuigje, al thans op een gegeven moment verdween dit in de diepte en liet de schipper na een flinke onderdompeling in het water achter. Deze wist zich echter op de kant te werken en kwam er met een nat pak en de schrik af. Burgemeester hersteld. Ammerstol. Onze burgemeester, de heer motorrijder een pols had* gebroken en J. H. Winkler, heeft ha een afwezigheid eenlge inwendige kneuzingen had beko- van enkele maanden wegens ziekte, deze week zyn werkzaamheden weer hervat. OBSTAKELS IN HET DUISTER. Reeds enkele malen is het voorgeko men. dat menschen die in het donker op straat moesten wezen, een blauwe scheen of een beenwond opliepen aan een fiets, die op het trottoir stond. In de verduis tering is het op donkere avonden onmo gelijk een rijwiel tijdig te ontdekken en het zou dan ook geenszins te verwonde ren zijn geweest, als deze obstakels op de stoepen ernstiger gevolgen hadden ver oorzaakt. Om dit nu te voorkomen, dringt de po litie er bij de inwoners op aan. 's avonds bij het Invallen der duisternis de rijwie len binnen te halen. Als zou blijken, dat hieraan niet voldoende de hand wordt gehouden, zal men strenger optreden. De fietsen zullen dan meegenomen worden naar het politiebureau, waar den eige naar een proces-verbaal wacht wegens het onverlicht op de openbare weg plaat sen fran goederen. INLEVERING VAN KLEEDING. In Schoonhoven is van de gelegenheid tot inlevering vfin gebruikte kleeding, de kens, enz., ter verkrijging van een bon voor een winterjas of wintermantel een ruim gebruik gemaakt. Tal van gegadig den verschenen Dinsdagmorgen in het lokaal boven de Veerpoort, waar het des betreffende comité zetelde. Over het algemeen kon de deskundige, die met de keuring van de kleeding was belast, zeer tevreden «yn over het aan gebodene. zoodat bijna alle bezoekers in het bezit van een vergunning tot aan koop van de Jas of mantel vertrokken. Slechts in enkele gevallen was de kwa liteit onvoldoende fit behoorden de mee gebrachte artikelen niet tot die, voor de inlevering geschikt warer^fér- klaard. In verband met de groote animo gal Donderdagmorgen opnieuw gelegen- De fiets was geheel in elkaar gereden; het motorrijwiel was vrij ernstig bescha digd. De Jongen is per auto naar zijn woning vervoerd. De politie onderzoekt in hoe verre hier sprake is van schuld. BOTERMARKT. Geen aanvoer. EIER VEILING. Kipeieren f 7.40—7.50; Lopikerstraat. heneieren f 6.00—6.40; eendeneieren f 5.90 —6.10 per 100 stuks. GEVONDEN VOORWERPEN. Bhawlmuts, vest. Inlichting bij de po- HET UITGAANSVERBOD. Ook in tuinen of op mag men niet komen. Van bevoegde zijde wordt er op gewe zen, dat een deel van het publiek nog een verkeerde uitlegging geeft aan de bepalingen van het uitgaansverbod voor bepaalde streken van ons land tusschen 22 en 4 uur. Daarom ls het nuttig er de aandacht op te vestigen, dat het eveneens verboden is. zich in die tijd op te hou len in afgesloten ruimten ln de open lucht, zooals in tuinen, op erven ed. JAPAN EN NED.-INDIK. Besprekingen krijgen vastere vorm. Men verwacht te Batavia, dat de re sultaten van de besprekingen tusschen Nederlandsch-Indié en Japan, welke de vierde week ingaan, deze week een com- creter vorm zullen aannemen. Ddor ht overlijden van generaal-ma- jOQr isjLmoto hebben slechts twee be- Hengstenkeuring, Arkel. Op de Orkvinnehoeve san de Noorder Lingedljk had Donderdag de jaarlljksche hengstenkeurlng plaats van wege de Vereenlglng tot bevordering van de Landbouwtuigpaardfokkerij in Neder land (V.L.N.). De commissie voor keuring van hengsten van het Groninger type bestond uit de heeren Dr. C. Brands te Bilthoven, M. O. v. Baaien te Asperen, C. Bulk te Nleuw-Vennep, M. Wink te Vreeswijk, P. v. Schalk te Apeldoorn en R. A. Maarslng te Stadskanaal (algem. adviseur). De commissie voor keuring van het Geldersche type bestond uit dezelf de heeren met uitzondering van den heer 'i. Wink, in wiens plaats de heer E. v. Bimsbergen te Zoelen was benoemd. Ter keuring werden aangeboden 9 hengsten, waarvan er 8 werden goedgekeurd en wel <jf volgende dieren: 1. Zouaaf, geb. 31.3.35, zwart grijze kol, links achter witvoet, rechts achter sok. Vader Eichbaum. Moeder Erasa. Eige naar Oebr. de Jong Czn. te Arkel, fokker C. Dekker te Barendrecht. 2. Ballerino. Geb. 5.4.37. Donkerbruin. Vader Gambo, Moeder Golden Ophelia. Eigenaar C. Hoogendoorn te Utrecht, fokker J. M. Harenberg te Oldekerk. 3. Ograaf. Oeb. 6.4.27. Donkervos door- loopende bles. Vader Markgraf, Moeder Kistella. Eigenaar Oebr. de Jong Cz. te Arkel, fokker A. v. Woudenberg. Houten. 4. Walter. Oebr. 7.3.34. Kastanjebruin, vlek voor het hoofd. Vader Orpnau, Moe der Goldmine. Eigenaar At Z. Snoek te Almkerk, fokker H. Fr^ls te Bardenfieth. 5. Rpmburg. Oeb. 12.5.29. Goudvos. Va- del Domburg, Moeder Arina I. Eigenaar B. Kooij Jr. te Kedichem, fokker J. Kelj te Ophemert. 6. Mijnheer. Oeb. 13.5.32 Donkerbruin Vader Ditmar, Moeder Godin. Eigenaar Oebr. de Jong Cz. te Arkel. fokker J Boelstra te St. Anna Parochie. houder, is herkozen als voorzitter van de electriciteitscommissie. B. en W. hebben besloten dat aan de gemeentehaven een tweede lossteiger zal worden gemaakt. Goed afgeloopen. Giessendam. Kort na middernacht van Vrijdag op Zaterdag is een paal, waar aan de dradén van het bovengrondsche electrische net waren bevestigd, omge vallen en kwam daarbij óp het ijzeren hek van den heer Y. Beuzekom terecht, dat belangrijk verbogen en beschadigd werd. Als gevolg daarvan werd het ver keer over de weg gestremd. Aan de be paling dat men des nachts niet buiten mag komen, ls het zeer waarschijnlijk te danken, dat geen persoonlijke ongeluk ken zijn voorgekomen. Des morgens vroeg zou de expediteur P. de Haan met zijn auto genoemde plaats passeeren. Toen zijn auto met de onder stroom staande draden in aanraking kwam, sprong het vuur er uit, zoodat hij spoe dig ontdekte, wat er aan de hand was. Nadat hij de omwonenden, de heeren Hymersma en Beuzekom had gewekt, plaatsten beiden zich aan weerskanten van de weg met een lantaarn bij zich om het doorgaande verkeer te waarschuwen. Intusschen is de heer De Haan naar den heer Haasenbroek, monteur-UJnwachter te Htfrdinxveld gegaan, die spoedig kwam en de stroom afsloot. De omgevallen paai met de gevaarlijke draden kon toen op geruimd worden. De draden werden tij delijk aan een boom vastgemaakt. Het ongeval is dus heel goed afgeloopen, daar het menschenlevens had kunnen kosten, aangezien velen die gingen melken, in het donker dit punt voorbij moesten. De bewoners die aan dat gedeelte aangeslo ten waren ondervonden des morgens on gerief daarvan, daar geen licht wilde branden. Wij vernemen dat de omgeval len en ook andere langs deze weg staan de palen in slechte staat verkeeren, zoo dat het ons onverantwoordelijk lijkt, om daarin niet spoedig verbetering te bren gen. Aan den aannemer E. Muis is ver gunning verleehd om zes woningen te bouwen in het nieuwe gedeelte van het uitbreidingsplan. Hiermede wordt in een dringende behoefte voorzien, daar velen een woning zoeken. De collecte voor kleeding en schoei sel voor schipperskinderen heeft te Gies sendam en Hardinxveld gezamenlijk f 87,66 opgebracht. Tot nadere aankondiging zal de sluis in de rijksweg in deze gemeente ge sloten zijn van des avonds 7 tot des morgens 7 uur. Alleen overdag zal ge schut worden. Aangereden. Gieasen-Nieuwkerk. Het zopntje van den heer H. de B., dat Maandagmorgen per rijwiel naar school ging te Gorcum, werd ln de nabijheid van Schelluinen aangereden door een auto. De knaap be kwam erge vleeschwonden ln zijn gezicht en is voor verder onderzoek naar het ziekenhuis te Gorinchem overgebracht. Wegens drukke werkzaamheden op het distributiekantoor is tot ambtenaar benoemd de heer W. Bosman. Zaterdagavond zijn wederom enkele personen geverbaliseerd wegens onvol doende verduistering van hun woningen. Waterstand: Schoonhoven, hg. water 0.10 uur, 138 M. C Eerste Kwartier. Op 16.01, onder 1.40. Volle Maan 16 October. HOE LAAT VERDUISTEREN? In verband met de verduisteringsvoor schriften, wijzen wij erop, dat heden 9 October de zon ondergaat om 19 uur Opkomst morgen 10 October 7 uur 55 min. Tusschen deze beide tijdstippen ls dus alle lichtultstraling verboden. VERDRONKEN. Ouderkerk a.d. UsseL In de nacht van Zondag op Maandag is de in dienst van de Aannemers Mij. Th. Prins te Slie- drecht zijnde kraanmachinist O. van He rik, afkomstig uit Hardinxveld, in de ri vier de LJssel tegenover het dorp Ouder kerk,-te water geraakt en verdronken. De heer Van Herik had HJri vterbiijl aan boord van de bok, waarop de kraan was geplaatst, welke achter het dorp ge stationeerd ligt. in verband met de nor malisatiewerkzaamheden varr de HolL Ussel. Omstreeks 11 uur heeft Van II enkele personen per roeiboot van dl Ouderkerksche oever aan boord willen halen. Daar het een 'stormachtige, don kere nacht was, vermoedt jnep, flat Vai H. uit de roeiboot is geslagen, waarna hij daar geen hulp aanwezig was, en nie mand het ongeval heeft bemerkt, is ver- dronken. Maandag heeft men de geheele da| naar zijn lijk gedregd, echter zonder re sultaat. Het slachtoffer is 27 j aai; oud e» nog slechts een Jaar gehuwd. BURGEMEESTER TH. H. KLINKHAMEB OVERLEDEN. Zevenhuizen. Na een ongesteldheid van slechts enkele dagen is M&andaf burgemeester Klinkhamer plotseling o) 61-jarige leeftijd overleden. Dr. W. H. van Rietschoten, t Gouda. Te Zeist overleed Maandag dr. W. H. Rietschoten, directeur van de N V. Ooudsche Waterleidingmaatschappij. De begrafenis heeft Donderdag 10 October, 's middags om twee uur plaats op de al- gemeene begraafplaats te Zeist. Krimpen a.d. Lek. Met de verbreeding' van de Molenweg met bijkomende wer ken is reeds een aanvang gemaakt. De landbouwende bevolking in deze ge meente zal hiervan met groote instem ming kennis nemen. Gevonden: een rijwielbelastingmerk te bevragen bil den brig, dar rijksveld- wacht Petter. Kerkvoogd. Lekkerkerk. De heer C. Broere Jz. is tot kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk ge kozen. Moordrecht. Het kleedingcomité zal in deze gemeente zitting houden in het dis tributiekantoor. Aan de Tapijtfabrieken in deze ge meente is de werktijd voorloopig beperkt Burgemeester Tfit. H. KLINKHAMER. Wijlen burgemeester Klinkhamer, ge boren uit een officiersfamilie op 25 Md 1879 is al jong burgemeester geworden Berkenwoude was zijn eerste gemeente, de 10e December 1906 aanvaardde hij daar het burgemeestersambt. Zijn op leiding had hij genoten ter secretarie van Finsterwolde en 's-Oravenzande. Na een ambtsperiode van negen jaar te Ber kenwoude, werd hij 10 Mei 1915 benoemd tot burgemeester der gemeente Gelder- malsen. Sedert 5 Mei 1917 wés hij bun gemeester van Zevenhuizen. Verschillende belangrijke dingen ztfn in de tijd, dat burgemeester Klinkhamei de leiding van zaken in Zevenhuizen in handen had, tot stand gekomen. Zoo dl electriciteitsvoorziening, die reeds spoe dig na zijn intrede haar beslag kreeg; er zijn arbeiderswoningen gesticht; ei is een afdeeling van het Groene Kruis gevormd, waarvan wijlen de heer Klink hamer voorzitter was. Met de andere gemeenten in het centrum der provincie is de Drinkwaterleiding van „De Tien Gemeenten" opgericht; er is een school- artsendienst gekomen, om maar enkele van de voornaamste punten, die Zeven hulzen in de laatste jaren als modem- bestuurde plattelandsgemeente heeft tot stand gebracht, te vermelden. De crematie zal Donderdag op Wester- veld plaats hebben na aankomst van d# trein van 11.15 uur. WEER EEN PREDIKANT Nu candidaat J. van Vliet van Bles- kensgraaf het beroep naar dè Ned. Herv Op Maandag zal niet meer gewerkt wor- Gem. heeft aangenomen, zal binnenkort den. bi de ring Schoonhoven geen plaats mee» Door de achaarschte aan brand- zonder predikant zyn. stoffen zal voorloopig Woensdag de ge heele dag school worden gehouden. Za terdags ls dan de school gesloten. Nieuw - Lekker land. Zaterdagmiddag speelde Excelsior I op eigen terrein te gen Rijsoord I van Rljsoord. Uitslag 4—3. Te Kinderdijk speelde eerst Zwer- vér n tegen Geluksvogels II van Zwljn- drecht. Uitslag 1—0. Daarna Zwerver I tégen Pelikaan I van Zwijndrecht. Uit- 8—i GEREF. GEM. BERKENWOUDE. Donderdag 10 Oei n.Bv. 2.30 uur, Ds. Lamain van Rotter- dam (Zuid). VRIJE GER. GEMEENTE. GIESSENDAM. Donderdagavond 6 uu« Ds. B. Hennephof van Scheveningen Evangelisatie-samenkomst in gebou* Rehoboth. Woensdagavond 7 uur «legers van Utrecht Ds I bent. Je moet maar durven, sprak ver ontwaardigd de Politierechter. De landbouwer zeide, op een vraag van den Officier, dat de vordering over acht dagen behandeld zal worden en dat het bedrag.- waarvoor hij is aangesproken, wel een vier- a vijfhonderd gulden zal zyn. want het betreft een heel Jaar. De Officier van Justitie zeide. dat het zeer brutaal van verdachte was om zoo op te treden als hij gedaan heeft. HIJ vroeg zes maanden gevangenisstraf. De verdachte zeide. dat hij onschuldig is. Hij bedoelde, dat hij geen voordeel van de diefstal gehad heeft. Ik heb niets uit de portemonnaie gehaald, de baas heeft deze zoo teruggekregen. De baas kan nu wel zeggen, dat er zeven gulden in zat, maar daarvan weet ik niets, want ik heb er niet in gekeken. Man. zeide de Politierechter, al was er maar een cent in geweest, dan was het nog diefstal, want je mocht de por temonnaie niet wegnemen. Spr. veroor deelde verdachte tot drie maanden ge- zaak werd behandeld de Honderden belangstellenden waren op het kerkhof aan den Vergterdewbg aanwezig bij de ter aarde bestelling van de familie Michel, slachtoffers van den Engelschen bomaanval op Haarlem. Bij de vele kransen, die de baren bedekten, waren er drie bij van den Rijkscommissaris. (foto Schlmmelpenningh) Ongevallen. AmeMe. Door op een passeerende wa gen met fruit te klimmen kwamen P. v. d. Wal en A. Westerhout met een deel van de lading op de weg terecht. Wes terhout kwam hierbij met de schrik vrij, maar v. d. Wak oleef bewusteloos liggen. Per brancarkd werd hij naar huis ver voerd, waar Dr. r. Putten een hersen schudding constateerde. Het zoontje van B. Plieger geraakte onder een Duitsche legerauto, welke hem over het been ging, welk ongeluk, naar later bleek, zeer goed is afgeloopen. Hoornaar. Tot hoofdingeland van de polder „Het Land der zes Mol-ms" is ge kozen de heer D. Hakkesteeg en tot voorzitter van die po.'lder de heer S. Anen. Tn de ledenvergadering van de afd. Volksonderwijs werd de beschrijvings brief voor de algemeene vergadering te Utrecht behandeld. Tot afge /aardigde naar deze vergadering werd gekozen de heer A. v. Kleef en tot plaa's/evunger de heer P. H. v. Alfen. Meerkerk. De gemeente-secretarie en het distributiekantoor zullen in de ver volge des namiddags voor het publiek gesloten zijn. Ottoland. De arbeider F. B. had het on geluk bij het rietsnijden in zijn been te hakken, waardoor dit zoodanig verwond werd, dat hij de arbeid moest staken. Toen de knecht van den graanhan delaar H. de V. te Giessendam, zich hier Dp de weg bevond met een wagen gela den met voederartikelen, werd 't paard plotseling ongesteld, waardoor de reis niet voortgezet kon worden en de hulp van den veearts moest worden ingeroe pen. Het kleeding-comité zal hier zitting houden in het vereenlgingsgebouw voor het in ontvangst nemen van dekens of Jassen, aan hen die zich een nieuwe Win terjas wenschen aan te schaffen. Reeuwijk. Aan de eierveiling besteedde men voor groote kipeieren f 6.80—f 7.30 per 100 stliks. 2e klasse B. Woerden 3—O JïA. 6 O.S.V. 4—Stolwijk 3 Lekkerkerk 3—Nieuwerkerk 2 Olympia 4—Ammerst. S.V. 2 3e klasse A: D.RD. 2Overschotje 3 scheidsr. n.o. VJE.P. 2E.S.T.O. 1 Bosk. Boys 3Bodegraven 1 3—4 3e klasse B: Moordrecht 4—Moercapelle 2 Groeneweg 2Zwervers 3 3e klasse C: U.N.I.O. 2—Bergambacht 2 5—0 3—1 7—0 3—2 af gek. 1—3 4—1 LANDBOUWERSKNECHT MET VALSCHE GETUIGEN. Bovendien stal hij een por temonnaie en stelde daarna een actie tegen stjn baas ln. Voor den Utrechtschen Politierechter werd behandeld de zaak tegen den 50- Jarigen arbeider B. te Jaarsveld. Deze werd beschuldigd van diefstal Van een portemonnaie Tijdens de terechtzitting bleek evenwel, dat de man nog veel meer op zijn kerfstok had. Hij was by zijn pa troon in dienst gekomen op een valsch getuigschrift. Toen de betrekking open was, en daarvoor een getuigschrift noo- dig was, had de man aan zijn vrouw op gedragen om een briefkaart te schrijven waarin stond dat B. een goede boeren knecht was. Op grond d&fejpn werd dp man aangenomen. Al apofltf bleek even wel, dat er niet veel waar was van de goede hoedanigheden, welke hem op de briefkaart waren toegeschreven. Maar tot overmaat van ramp bleek de daggelder nog oneerlijk te zijn ook. Toen op een dag zijn baas, de landbouwer M. zUn het gaheeI geen vergunnlng "had Jasje aan een paal hing, bleek daaruit vraagdl Verd. kon dit weerleggen door een portemonnaie met een bedrag van de vergunningte laten alen. welke hU fnh. u verdwenen. De daggelder was Inmiddels gekregen beeft. Deze was ge- intUSSr.hen naar fcuia fuimen men* dateerd op 12 September, maar verd. vangenisstraf. Na deze rechtszaak tefen de vrouw van den vorigen verdachte. Zij had in Gouderak de briefkaart geschreven, waarop vermeld Was, dat haar man een prima boerenknecht was. die goed met paarden kon omgaan, en die maaien en hooien en melken en alle boerenwerk goed verrichten kon. Ze had de brief kaart in Gouderak onderteekend met den naam van een inwoner van Rozén- daal by Gouda. Toen het nu zoo misliep met den boe renknecht, was de landbouwer eens gaan informeeren bij den landbouwer in Ro- zendaal. Er kwam toen uit, dat deze niets afwist van een getuigschrift. Op deze wijze was het bedrog uitgekomen. De vrouw bekende, wat haar ten laste gelegd was. De Politierechter vroeg baar hoe ze daartoe gekomen was. Ze ant woordde, dat ze dat gedaan had om haar man de betrekking te bezorgen, die een beter loon en vrij wonen gaf. De Officier vroeg dertig gulden boete subs, vijftien dagen hechtenis De Politierechter wilde in aanmerking nemen, dat de vrouw haar daad gedaan had op aandrang van haar man, die dus feitelijk de hoofdschuldige is ook in deze zaak. Hij veroordeelde de vrouw tot vijf tien gulden boete suba. tien dagen hech tenis. GEREDEN ZONDER BENZINE- VERGUNNING. Wegens overtreding van de motor- brandstoffenbeschikking moest voor den Utrechtschen Politierechter terecht staan de aannemer liT O. te Moordrecht. Hij had op 2 September te Renswoude gereden met een motorrijwiel en daarbij benzine gebruikt, zonder daarvoor ver gunning te hebben. De aannemer vertelde, dat hij altijd een vergunning heeft gehad omdat hij werkt voor de Duitsche weermacht. Hij bad tot 's Zaterdagsmiddags drie uur gewacht, maar toen hij het postkantoor ln zijn woonplaats opbelde en hoorde, dat er nog geen vergunning voor hem was gekomen, kon hij niet langer wach ten en was hy weggereden. Op 2 Sep tember was hy in Renswoude geverbali seerd, maar op 3 September had hy al een vergunning. De Politierechter zeide evenwel, dat er by navraag by de verkeerspolitie was gebleken, dat verd. voor September in GOUDSCHE VOETBALBOND. »- Uitslagen Juniorencompetitie Zaterdag 5 October. Afdeeling A: Gouda BMoordrecht A 33 Afdeeling B: O.N.A. CZwervers A 50 w.n.o. Uitslagen Zondag 6 October. Ie klasse: Nieuwerkerk 1Gouda 4 D.O.N.K. 2Gouderak 2 Moercapelle 1G.S.V. 3 Bergambacht 1—O.N.A. 4 Stolwyk 1Groeneweg 1 Overgangsklasse: Lekkerkerk 2D3J). 1 Moordrecht 2Haastrecht 2 Zwervers Dilettant 2 Groot-Ar ners 1—Olympia 3 2e kldsse A: O.N.A. 5Gouda 5 Bosk. Boys 2— D.O.NIC. 3 Overschotje 1—Waddinxveen 2 Woerden 3—V.EP. 1 2—1 2—3 2—2 3—2 intusschen naar zyn huis gegaan, maar de baas liet het er niet by zitten en sprak zyn knecht er over aan. Deze ont kende eerst, maar toen de baas zeide, dat hy geen politiezaken ervan zou ma ken, wanneer hy zeide, waar hy de por temonnaie gelaten had. viel de daggel der door de mand en gaf de plek aan, waar hy de portemonnaie had verstopt. De baas heeft gezegd, dat hy er geen werk van zou maken, zeide de ver dachte. Ja. iT^aar, zeide de Politierechter, er ls nog heel wat anders daarna gebeurd. Toen u later ontslagen werd. hebt u een actie tegen uw baas ingesteld by de ar beidsinspectie omdat u niet ontslagen mocht worden. Toen is het uw baas te veel geworden. De landbouwer M. verscheen als ge tuige. Hy deeljie de zaak mede en zeide dat de knecht, toen ljU ontslagen werd, een vordering tegen hem had ingesteld. Getuige had «ynfcnecht ontslagen, om dat er absoluut niets mee te beginnen was. Nu eens bleef hy een ochtend weg, zeide, dat hy daarvoor een voorloopige vergunning had gekregen en dat zyn aanvraag was zoek geraakt. Ik had geen afwyzende beschikking gekregen, aldus verd.. lk kreeg altyd een vergunning. Daarom ben ik maar weggereden. U mag nu eenmaal niet rijden zon der vergunning, zeide de Politierechter. De Officier vroeg f 3 boete subs, een dag hechtenis. De Politierechter wilde rekening hou den mét de omstandlghéden en legde verd. f 0.60 boete subs, een dag hechte nis op. De Ingenieur S K. v. d K* te Noorde loos, die ook auto gereden had zonder vergunning, was niet verschenen Hy werd conform den eisch by verstek ver oordeeld tot f 5 boete subs, drie dagen hechtenis. PRIJSOPDRIJVING VOOR ZICHZELF. De reiziger A. H. K. fe Gouda wasi by een slager te Woerden gekomen, waar hy vet verkocht voor f 1.15 per k.g., tex'wyi 5 Q 1,411 weer verdweep hy voor een heele het vet slechts kosten mocht 88 cent per 4—1 4—1 4—3 afg. 1—3 dag. Bovendien was hy voor zyn werk totaal ongeschikt. Daarom heeft getuige hem ontslagen. De knecht is toen naar de arbeidsinspectie gegaan en heeft een rechtsvervolging ingesteld. Het ls toch wel een groote brutali teit. Eerst heb je Je baas bestolen en k.g. Wegens overtreding van de Pr{j«- opdrijvings- en Hamsterwet moest hy nu terecht staan voor den Politierechter te Utrecht. De verdachte had het meerbetaalde in zyn eigen zak gestoken; hy mocht van zyn patroon niet hooger verkoopen. doch 12 daamk stel je nog een rechtsvervolging hy deed dit'om zichzelf te bevoordeelen. 4—1 tegen hem ln. En dat terwyi Je met val- Op de party van 20 k.g. heeft hy een som 4—2 sche getuigschriften by hem gekomen van f 5.40 voor zichzelf er bovenop ge legd. De Officier vroeg f 25 boete subs, tien dagen hechtenis. Verdachte zeide nog. dat hy het vet verkocht om den slager gelegenheid te geven aan zyn klanten, die vleesch koch ten. daar ook vet by te geven. Verd. had WOENSDAG t OCTOBER 1949 niet de bedoeling, dat het vet ln een soort van kettinghandel zou komen en daardoor zeer in prijs zou stijgen. Hy heeft niet geweten, dat de slager het di rect weer van de hand zou doen. De Politierechter veroordeelde hem conform óe eisch. 484e STAATSLOTERIJ fUFDE KLASSE ZESOK LIJST Trekking van 7 October. 5000 No. 15645. f 1000 No 3765. 6629. 9069. 1 400 No. 14121. 23941. 1 200 No. 1623. 2830. 5374. 7435. 11246, 11305. 109 No. 2332. 3123. 4278. 5893. 9440, 9804. 10909. 10957, 11115, 14365, 15164. 15677, 17708. 18359, 21981. 24504. PRIJZEN VAN ƒ70. 1012 4519 7729 11610 15155 18208 21262 1023 4532 7772 11724 15349 18458 21369 1250 4700 7899 11797 15445 18502 21382 1327 4848 8123 11915 15551 18668 21402 1351 4984 8341 1229. 15561 18936 21440 1385 5011 8393 12481 15615 18954 21590 1404 5029 8440 12531 15641 19003 21777 1446 5372 8483 1266? 15699 19006 21818 1572 5443 8610 12718 15843 19013 21828 1597 5451 8762 12720 16197 19066 21937 1626 5486 9223 12824 16230 19117 21980 1657 5675 9260 12825 16258 19132 22144 1674 5921 92r2 12848 16262 19246 22171 1718 6099 9359 12883 16426 19260 22178 1945 6520 9583 12902 16571 19421 22539 2067 6704 9754 13041 16587 19435 22545 2187 6705 9792 13154 16601 19545 22606 2354 6763 9812 13268 18672 19588 22664 2540 e323 9960 13406 16765 19599 22889 2609 6829 10158 13472 16793 19773 23123 2682 6896 10181 13550 15.711 19806 23177 2750 7018 10220 13719 16900 19908 23187 2832 7249 10353 13973 16920 19956 23227 2843 7280 10363 :4096 1703J 19900 23657 2937 7315 10840 14144 17086 20040 23890 3015 7367 10935 14225 17162 20127 23933 3338 7373 11032 14271 17207 20103 24111 3594 7375 11127 14381 17213 20222 24266 3653 7379 11147 14386 17262 20299 24378 3002 7425 11324 14549 17391 20581 24383 4029 7501 11331 14596 17393 20890 24541 4040 7612 11440 14717 17415 20978 24751 4068 7640 11441 1*904 17771 21188 24888 4108 7643 11508 14972 17987 21247 24939 4357 7644 NIETEN. 1053 4680 8329 11816 15038 18545 21756 1095 4715 8501 11623 15046 18599 21832 1111 4723 8542 11739 15048 18646 21837 ii.w *özh B.tWB 1177Z 15064 18656 21858 1204 4877 8602 11805 15077 18661 21873 1284 4922 8612 11824 15103 18669 22002 1289 4924 8690 11843 15154 18760 22027 1295 4931 8749 11850 15200 18770 22032 1463 4964 8752 11898 15201 18821 22150 1514 4966 8771 12027 15202 18901 22169 1523 5018 8785 12045 15254 18989 22195 1525 5039 8786 12057 1 5265 19014 22251 1546 5061 8794 12051 15365 19025 22384 1586 5118 8804 12091 15372 19035 22486 1596 5147 8861 12105 15396 19051 22511 1610 5152 8873 12173 15458 19064 22559 1705 5178 8927 12201 15465 19148 22579 1711 5182 8934 12207 15523 19158 22605 1712 5184 8952 12213 15557 19159 22630 1719 5199 8974 12246 15579 19230 22634 1739 5310 8975 12249 15597 19305 22671 1745 5319 9040 12262 15647 193.80 22728 1803 5350 9041 12.119 15678 19347 22796 1823 5355 9053 12339 15701 19393 22797 1858 5391 9070 12359 15717 19406 22800 1863 5399 9074 12403 15790 19413 22813 1877 5437 9107 12436 15823 19419 22825 1940 5482 9129 12442 15825 1942 9 22860 1958 5464 9165 12465 15836 19444 22911 1988 5472 9167 12484 15877 19478 22929 2005 5488 9175 12584 15951 19521 22931 2013 5499 9252 12628 16021 19629 22964 2051 5550 9281 12679 16044 19647 23000 2063 5628 9287 12708 16076 19717 23011 2069 5631 9321 12739 18105 19770 23026 2211 5635 9458 12749 16152 19788 23Q37 2216 5638 9495 12770 16212 19850 23038 2257 5677 9497 12872 16302 19905 23043 2264 5768 9514 12890 16374 19909 23054 2299 5798 9536 12892 16379 20038 23108 2340 5912 9599 12913 16437 20043 23159 2357 5919 9604 12946 16450 20076 23185 2397 5937 9605 12958 16453 20097 23102 2411 5940 9618 13036 16464 20104 23247 2418 5970 9637 13119 16473 20157 23278 2434 8023 9700 13130 16539 20168 23283 2438 6159 9745 13135 16566 20172 23399 2447 6178 9790 13174 18622 20234 23401 2493 6188 9833 13258 16642 20248 23415 1571 6188 9875 13314 16647 20352 23423 2572 6260 9930 13327 16723 20391 23448 2577 6381 9940 13371 16725 2042 23464 2599 6412 9962 13387 16731 20510 13497 2624 6423 9973 13412 16732 20531 23502 2659 6430 10086 1.1434 16769 20535 23543 2681 6451 10128 13440 16616 20551 23564 2720 6491 10157 13479 16835 20559 23601 2813 6555 10166 13516 16844 20562 23628 2818 6557 10221 13518 18860 20568 23646 2869 6632 10224 13592 16888 20582 23650 2876 6667 10228 13643 16907 20588 23668 2842 6684 10238 13673 16927 20595 23683 3011 6810 10239 13688 17008 20604 23712 3019 6826 10269 13711 17053 20651 23717 3023 6828 10288 13718 17136 20678 23809 3081 6832 10289 13758 17204 20731 23810 3093 6888 10295 13784 17252 20738 23812 13816 17209 20803 23862 3190 6961 10330 13854 17327 20850 23872 3208 70'° 13964 17365 20890 23900 3223 702« 10356 13971 17399 20904 23940 Ml? 1212Ü 13975 17422 20929 13946 1,1, 1^21 14018 17448 2,003 24020 121 2?58 14088 17456 21020 24070 34?4 7 SI 14211 17479 2,056 24085 ««i nü 10,20 14293 ,75°1 21123 24147 3500 794S 14334 17903 21127 24227 2$?? WA 773 14363 176,7 21135 24313 35,7 7258 10886 14370 17659 21(69 24421 3669 7284 10849 14443 17702 21189 24434 IVJ, W29 10889 14457 17705 21279 24491 37S7 749n !!£L8 14478 17790 21338 24503 3767 7470 10990 14489 17794 21347 24490 2! ]S1 J!"" HM» ««18 21383 24883 4063 7586 11037 14632 17828 21404 24«~i SS J.'i» '25! 24889 4122 7745 11231 14719 17M5 47? «iU 4188 7833 11269 14737 18001 21494 24"44 4193 7837 11299 14779 18016 2 416 24:«? 4222 7843 11366 14806 18043 21528 24'RB «272 'SS IS ilüf 18063 21533 24850 4329 7930 11417 14890 18193 21W4 ul'4 4432 «fo! llJt? 18263 21637 24876 44J4 8104 11451 14905 18319 21644 24014 4550 8105 11528 14909 18400 21727 24944 gg "2* 18813 18355 Iml JUS 4«09 8203 11548 14941 18494 21743 240~0 4«4a 8305 11606 14987 18544 484e STAATSLOTERIJ. flJFDE KLASSE ZEVENDE LU ft Trekking van 8 October. /lêü No. 16852. 22229. 490 No. 10606. 14167, 15810. 23408, 23491. 200 No. 5168. 8701. 0711. 10237. 15483, 18495. 23404. 24374 100 No. 3732, 4449. 6145, 6421, 765* 9459. 10161. 15034, 15052. PRIJZEN VAN 70. 1098 5284 9665 12490 15039 18754 22146 1099 3390 9669 12508 15168. 18778 22182 1238 5415 9715 12550 15188 18782 22207 1277 5438 9835 12582 15582 18883 22211 1299 9755 9916 12602 15763 19011 22344 2050 5915 10012 12651 15929 19026 22456 2208 6382 10056 12759 15909 19031 22558 2254 6490 10071 12806 16007 19122 22582 2301 6892 10252 12865 16073 19310 22604 2331 6899 10261 12915 16185 19631 22764 2333 7078 .0267 13926 16203 19665 22877 2-0 7234 10441 12940 16232 19708 23035 2398 7235 10500 12984 16259 19724 23255 2387 7295 10565 13110 16276 19754 23352 2684 7305 10711 13356 16301 19943 23410 3200 7404 1079ö 13462 16314 20010 23550 3302 7624 10812 13560 16371 20122 23575 3420 7634 10868 13010 16431 20162 21630 3425 649 11113 13623 16455 20416 23716 3456 7819 11266 13629 16502 20663 23896 3600 8023 11303 13834 16715 20783 23944 3621 8054 11316 13839 16691 20816 23980 3709 8199 11325 13874 16902 21086 24029 3745 8332 11415 14031 16970 21106 24047 38 8754 11431 14095 17036 21129 24054 3849 8836 11600 14106 17377 21133 24061 3932 8874 11643 14158 17394 21336 24064 401'f 8902 11686 14826 17418 81408 2' 4075 8997 11694 14399 1TMS 21421 Jl 43M 9008 1170i. 14479 18165 21424 8- 4380 9029 11768 1450' 18252 21447 24519 4589 9120 11774 14507 18312 21465 24638 4853 9234 11918 14652 18404 21475 24715 4977 9280 1199? 14881 18414 21584 24736 5033 9367 12035 14917 18485 21728 24759 5107 9456 12295 14933 18708 21840 24762 8124 9519 12301 14952 19743 21939 24947 *203 9567 1009 4471 8267 11521 150»» 179» 21520 1047 4506 8288 11564 15127 17996 21659 1065 4620 8317 11621 15156 18018 21692 1128 4632 8340 11630 15176 18012 21735 1181 4698 8359 11637 15220 18050 21760 1188 4745 8422 11706 15268 16054 21761 1243 4761 8508 11888 15297 18099 21766 1247 4771 8545 11903 15-302 18094 21793 1258 4783 8577 11973 15308 18154 2J|39 1280 4841 8640 11978 15.323 18168 21863 1393 5006 8645 11966 15362 18299 21866 1401 5010 8687 11989 15379 18357 21809 1403 5129 8719 12014 15435 18379 21890 1436 5135 8730 12016 1 5441 18405 21930 1448 5157 8739 12018 15483 18423 21962 1451 5175 8760 12066 15530 18448 22049 1478 5179 8782 12068 15636 18474 22108 1499 5281 8781 12114 15640 18501 22111 1541 5341 8795 12128 15662 18552 23119 1562 5358 8858 12157 15734 18566 22124 1624 5448 8928 12180 15781 18577 22161 1628 5502 8946 12261 15785 18595 22187 1669 5541 8960 12271 15797 18600 2221» 1758 5671 8999 12338 158.71 18603 22280 1785 5692 9004 12363 15869 18623 2287# 1786 5729 9049 12371 15883 18630 22381 1806 5761 9056 12473 15895 18664 22391 Uil 5768 9122 12558 15924 18738 1849 5773 9143 12686 15971 18775 ^2244 1926 5774 9187 12692 16016 18798 1929 5794 9209 12709 16032 18804 229] 1951 5795 9216 12710 16033 18833 1959 5818 9264 12768 J 6053 18844 225( 1962 5850 9266 12814 18093 18880 2251 1970 5899 9284 12839 16103 19022 1987 5943 9354 12841 16133 19155 2017 5976 9507 12860 16137 19226 2083 6051 9512 12874 18188 19249 327i 2087 6064 9531 12895 16193 19334 228| 2134 6067 9532 13011 16231 19394 2281 2144 6064 9561 130Ï9 16163 19890 228| 2204 6198 9610 13018 16269 1940» 2209 6212 9616 13057 16280 19442 2291 2220 6277 9623 13106 16285 19451 2269 6288 9712 131&0 18291 19469 2294 2276 6293 9714 13164 16321 19489 229t 2282 6303 9767 13251 16328 19498 2301 2283 6308 9806 13874 16381 19499 2343 6331 9814 13341 16384 19838 2407 6338 9845 13464 16396 19553 23161 2614 6425 9858 13470 16430 19.583 23192 2641 6454 10003 13485 16447 19633 23200 2642 6470 10026 13525 16490 19654 23211 2691 6543 10039 13596 16559 19671 23237 2718 6546 10Ó75 13601 10575 19793 23263 2814 6639 10077 13682 16599 19765 233M 3133 6688 10141 13689 16613 19777 23366 3196 6713 10186 13759 16620 19834 23450 3254 6727 10195 13794 16640 19844 2.3504 3311 6733 10197 13824 16661 19645 23320 3326 6761 10225 13829 18902 19904 23561 3354 6775 10297 13847 18706 19918 23569 3365 6776 10304 13865 16711 19953 23579 3369 6792 10348 13868 16802 1995» 23671 3394 6796 10355 10970 1682» 10101 23792 3403 6875 10374 13892 16862 20128 23749 3450 6876 10376 13931 16878 20206 23770 3472 6907 10429 13941 16892 20241 23803 3513 7031 10481 11944 16945 20281 23804 3514 7040 10502 13953 16966 20290 23877 3604 7099 10536 13977 17040 20318 23908 3660 7171 10572 13987 17046 20336 23948 3666 7204 10673 13997 17048 20348 23958 3690 7223 10778 14010 17088 20491 24007 8722 7298 10783 14029 17104 20522 24016 .3731 7320 10848 14032 17151 20593 24074 3741 7348 10861 14113 17250 20666 24098 3752 7357 10R62 14154 17301 20724 24126 3795 7376 10881 14160 17396 20735 241M 3844 7406 10882 14163 17398 20759 24219 3874 7448 10807 14215 17438 20826 24259 1076 7576 10891 14788 17451 20883 24315 3978 7631 10996 14361 17496 20858 24318 4002 7636 11007 14385 17534 20959 24760 4014 7678 11009 14445 17639 20866 24399 4048 7686 11047 14453 17641 20892 244(1^, 4094 7697 11060 14492 17642 20961 244W 4104 7700 11063 14557 17644 20982 24432 4P5 7802 11120 14566 17664 20989 2*408 4177 7835 11143 14601 17709 21070 24540 4199 7897 11202 14692 17762 21083 24568 4204 7908 11244 14742 17764 21103 24582 4230 7923 11285 14754 17778 21116 24616 4284 7936 11321 14?fc 17781 2 U43 24629 4312 7956 Ï13C9 14822 17782 21276 24633 4313 7965 11381 14975 17784 21278 24636 4330 8002 11383 15013 17793 21362 24725 4336 8047 11420 15031 17795 213»6 24727 4.351 8165 11422 lSiW 17824 21417 24841 4*66 8214 11424 15045 17831 21420 24844 4414 8223 11429 15059 17867 21431 7484$ 4421 8260 11432 15062 17887 21436 24928 4458 8261 In de vorige HJtt stond2842 m. 2942; 14943 m. t. 14973 24711 m z. 24721.

Schoonhovensche Courant | 1940 | | pagina 3