7 1 R-23 en zijn helpers. Alleen voor Vrouwen Kerk en School j ^Landbouwen Veeteeltj TRIJDAG 18 OCTOBER 194» pen en luchtig door het mengsel schep pen. Bakvorm of vuurvast schoteltje goed invetten en met paneermeel bestrooien, mengsel er in doen, waarna de vorm met het oog op het rijzen, niet meer dan 3 4 gevuld mag zijn. Plm. 30 minuten in den oven bakken, storten en warm opd'enen. ANDIJVIESTAMPPOT MET TOMATEN SAUS. (voor 4 personen). Tomatensaus bij een andijviestamppot smaakt uitstekend en verhoogt het aan zien van de stamppot. De stamppot zelf wordt natuurlijk met wat melk afgemaakt, om er de vereisch- te smeuigheid aan te geven. Door er be legen vette kaas (geraspt of in kleine stukjes) aan toe te voegen, wordt het eiwitgehalte op peil gebracht. 2 kg. aardappelen, 2 pond andijvie; >/i pond belegen kaas, 1 eetl. zout; 50 gram 1 (Vt ons) boter (2V» afgetsr. eetl.); 40gr. bloem (4 afgestr. eetl.); 400 gr. tomaten; ongeveer V* L. melk. Boen de aardappelen schoon met 'een harde borstel of met een pannenspons. Snijd ze in vieren en breng ze aan de kook met een bodem water (1—2 c.M.) en het zout. Wasch intusschen de andijvie en snijd ze in reepjes; snijd een gedeel te zeer fijn. Doe na 10 minuten de andij vie bij de aardappelen, behalve de zeer fijngesneden andijvie. Meng deze pas door de stamppot als de aardappelen gaar zijn. Stamp' dan alles door elkaar, onder toevoeging van een paar kopjes melk, 1 afgestreken eetlepel boter en de geraspte kaas. Presenteer bij deze stamppot tomaten saus en bereid deze op de volgende wijze: Smelt ll/i afgestr. eetl. boter, voeg hierbij 4 afgfstr. eetl. bloem en roer bei de tot een glad mengsel. Voeg langzamer hand het gezeefde nat van 400 gr. toma ten toe. Laat de saus even koken en maak de sahs op smaak af met zout en peper. GRIESMEEL MET PERENPUREE. 750 gr. peren; 2 d.l. bessensap; 1 dl. water; ruim 1 ons suiker; beetje kaneel. De peren worden geschild, in vieren gesneden en met de kaneel in het water en het bessensap gaar gekookt, daarna door de zeef gewreven en vermengd met de suiker. Griesmeel: 1 halve liter melk; 40 gram griesmeel; 50 gr. suiker; 1 eetl. custard- poeder. We brengen 4 d.l. melk aan de kook, lossen er de suiker in op, en strooien er roerende het griesmeel in, laten de mas sa een paar minuten doorkoken en voe gen er ten slotte het vanille custardpoe- der bij, dat met de rest van de melk is aangemaakt, en laten alles nog even doorkoken (roeren) AARDAPPELEN EN KAAS. 250 gr. aardappelen (gekookte); 60 gr. geraspte parmezaansche kaas; 2 eieren; melk; paneermeel; klontjes boter. Aardappelen over een rasp wrijven of door een grove zeef. Boter smelten, ge klopte eidooiers, kafls en melk toevoegen, eventueel peper, en de aardappelen, daar na alle ingrediënten goed dooreenmen gen. Witten tot zeer stijvensneeuw klop- K1NDEREN VAN DEZE TIJD zijn Jozo en Nezo. Hygiënisch ver pakt zout, door geen menschen- hand aangeraakt. Zout uit eigen bodem. SCHOTEL VAN AARDAPPELEN, VARKENSVLEESCH EN UIEN. 400 gr. koud varkensvleesch; 3 uien; halve 1. boullon of water met 2 bouillon blokjes; 1 kg. aardappelen; 1 theelepel kerry, 3 zure appelen; peper en zout; 100 gr. machinaal gesneden spek. De aardappelen worden geschild en in plakjes verdeeld van een halve c.m. dik, terwijl het varkensvleesch in nette blok jes wordt verdeeld, evenals de appel, waaruit het klokhuis is weggenomen. De uien worden schoongemaakt en in zeer dunne plakken verdeeld. Men kan dit ge recht het best ineens in een niet te klei nen vuurvasten schotel klaar maken, om dat men het dan tegelijk hierin opdient. Bezit men deze niet, dan stróft men al les in een pan, doch bij he#d*erbrengen in een schaal gaan de ingrem«fcten dan meer door elkander, hetgeen niet zoo ge schikt is. Men doet eerst een laag plak jes aardappel in een schotel, daarna vleesch, spek, uien, appelen en herhaalt de verschillende lagen, totdat alle ingre diënten verdeeld zijn en de laatste laag uit aardappelen bestaat. Hierover heen giet men de bouillon, waardoor nog ker ry, zout en peper zijn gemengd en plaatst den schotel in den over of op een asbest- plaatje in een goed afgesloten pan op een kleine pit om geheel gaar te worden (ongeveer 3 kwartier k 1 uur). HET BESTELLEN VAN PATRONEN. Bij het bestellen van patronen steeds opgeven het nummer dat gedrukt staat onder de afbeelding en de verlangde maat. Bestellingen van knippatronen, welke Donderdag niet in ons bezit zijn, kun nen eerst in de volgende week in be handeling komen. De prijs van de patronen staat bij de afbeeldingen aangegeven. Men kan het bedrag overmaken per postwissel, in postzegels of gireeren op postrekening 13763 aan S. W. N. van Nooten, Schoon hoven. Toezending geschiedt alleen na ont vangst van bovengenoemd bedrag, X—w— INTREDE EN BEVESTIGING DS. H. H. GROSHEIDE. Noordeloos. Zondag had in de Geref. Kerk de bevestiging en intrede plaats van den beroepenp redikant, Candidaat H. H. Grosheide, van Amsterdam. In de morgendienst trad zijn vader, Prof. F. W. Grosheide, van Amsterdam, op, ter bevestiging van zijn zoon in het ambt. Naar aanleiding van zijn tekst uit Psalm 119 llr-18, werden de nieuwe KNIPPATRONEN. Succespatroon A 554. Prijs 40 cent. Het ensemble, dat deze afbeelding weergeeft, be staat uit een nauwe rok van grijze wollen stof en een {sort manteltje, dat volgens de nieuwste eischen glad om de heupen sluit. De tweebaans rok sluit op zij en heeft aan den ach terbaan twee figuumaad- jes. Mantel met naden midden voorpand en slui ting met twee rijen knoo- pen. Patronen in de maten 44 —46—48. VAN OUD TOT NIEUW. Succespatroon A 555 Prijs 40 cent. Bijgaand model is ge- fnaakt van een ouderwet- schen mantel en kan als wandeljapon gedragen wor den, doch is ook practisch vanwege het sterke mate riaal als knippatroon. In de halsopening wordt op straat een shawltje gedra gen. De rok bestaat uitéën achterbaan en een drie- deelige voorbaan, terwijl de sluiting met twee knoo- pen plaats vindt. Het bo venste tweetal dient meer als garneering. Omtrek re vers afbiezen met tres. Patronen in de mat'»" A I 14. Isar; 15. taak; 16. Nede; 17. knak; 19. tri-; 21. era. KRUISWOORDRAADSEL, Horizontaal; 2. breede laan. 6. tijding. 8. overschrijving. 10. zangnoot. 12. wachter. 13. plotselinge inval. 14. lusthof. 15. ledige ruimte. 16. opstootje. 17. tijdperk. 19. dwaas. 20. treiteren. 21. vloeistof. 2$. roofvisch. 2*4. zangnoot. 25. voorzetsel. Vertikaal: 1. Europeesch rijk, 2. 3. 4. 5. 6. 7. 9. palmsoort, op grooten afstand, bolgewas. op een onbepaalde piaaU wijnsoort. OPLOSSING KRUISWOORDRAAD SEL. Horizontaal: 1. fort; 4. Abel; 8. roe; 9. ree; 10. aren; 12. gors; 13. kolos; 15. trein; 18 stad; 20 neen; 22. Ara; 23. dra; 24. Rika; 25. teak. Verticaal: 1. frak;. 2. oor; 3 reek; 5. bros; 6. eer; 7. lest; 11. Noord; 12. godin; bloem, instrument. 10. trotsch. 11. reeds. 12. aanroep. 17. voegwoord. 18. zangnoot. 22. familielid. predikant en de gemeente aan elkaar verbonden. Aan de handoplegging namen deel de aanwezige predikanten ds. Rulman te Meerkerk en ds. Houtman te Maarsen. In de mlddagcJ. enst hield ds. H. H. Grosheide zijn intreepreek. Tot tekst had hij gekozën 1 Corr. 2 15, verdeeld in de volgende punten: De dwaasheid der wereld; de wijsheid Gods; de zwakheid van den prediker en de gracht des gees- tes. Na de bediening des Woords, die door talrijke aanwezigen met onverdeelde aandacht werd gevolgd, werden de aan wezige gasten toegesproken, namelijk burgemeester en wethouders, de gemeen te-secretaris, afgevaardigden van nabu rige kerken, ds. Rulman, van Meerkerk, als afgevaardide van de classis, het hoofd der Chr. school, en ds. Houtman, den ambtsvoorganger met den consulent, ds. Mulder, van Glessen-Nieuwkerk. Ouderling De Ridder sprak namens kerkeraad en gemeente woorden van wei- komen; hij verzocht te zingen Psalm 121 4. Burgemeester De Leeuw en de afge vaardigde van de classis, benevens ds. Houtman, sloten zich aan bij dit wel- kotff DR. H. W. VAN DER VAART SMIT. Dr. H. W. van der Vaart Smit te 's- Gravenhage heeft aan de desbetreffende kerkelijke instanties het volgende schrij ven gezonden: „Aangezien ik mij principieel niét ver eenigen kan met de politieke besluiten, die de synode der Gereformeerde kerken in 1936 te Amsterdam onder meer tegen het natlonaal-socialisme nam en mij thans aan de?e besluiten niet meer hou den kan, zie ik mij tot mjjn leedwezen genoopt U te berichten, dat ik mijn pre dikantsambt in de Gereformeerde ker ken neerleg en mijn gezin en ik U ver zoeken ons niet meer als leden der Ge reformeerde kerk te beschouwen; belij- denisverschil heb ik inmiddels met U niet." KERKELIJKE NIEUWIGHEDEN. In het kerkbeurtenblad voor Amster dam schrijft ds. A. G. H. van Hoogen- huljze over kerkelijke nieuwigheden. Die hebben, zoo zegt hij, heel wat tijd noodig om zich baan te breken. Over wat nu heel gewoon geacht wordt, over wat nu zelfs verkeerd gevonden wordt, als het anders zou worden gedaan, werd vroeger Se staf gebroken. Verketterd zijn gewor- én tallooze voorgangers als zij iets nieuws invoerden, iets wat in strijd was met de opvattingen van die dagen. Als ieder zijn ervaringen dienaangaande eens zou mededeelen, zou men heel wat te hooren krijgen. Ik herinner mij nog levendig hoe tij dens mijn verblijf in mijn eerste gemeen te, er een storm van verontwaardiging opging, toen mijn vrouw en ik ons een rijwiel hadden aangeschaft. Een dominé op de fiets! Dat was verschrikkelijk. Wij hebben er ons niet aan gestoord. Het wa ren de eerste fietsen op het dorp. Toen wij drie Jaar later vertrokken, waren er ln het dorp zestig fietsen. Wij waren de baanbrekers geweest. De ouderlingen fietsten toen gemoedelijk met mij naar de Classlcale vergadering in Goes. Een ander geval. Toen ons eerste kind geboren was, reed 's middags ons kin dermeisje het eiken dag een uurtje voor de pastorie heen en weer. Dat was best. Maar toen het Zondagmiddag was en na de kerk ons kind weer in den kinderwa gen op de kleine steentjes voor ons voor tuintje op straat werd gereden in de warme zonnestralen, was weer het dorp ln onrust. Niemand kwam des Zondags op straat, behalve dat men naar de kerk ging. 's Avonds kwamen een paar dorps vrouwen op de pastorie om ons te betui- •jen, 0at zooiets op Zondag geen oas sraf. - „verloren degen", heette hel vroeger. Nu niet meer - nu jjjn er "AKKERTJES"! Eên paai v per dag, wèg pijn en narigheidl Heel wat moeite kostte het ons om die vrouwen duidelijk te maken, dat dat toch geen overtreding van het vierde gebod genoemd kon worden. Langzameihand leerde men Inzien, dat dergelijke dingen het Evangelie geen schade deden, en gaf de gemeente ons haar volle vertrouwen. Ruim zestig Jaar geleden is het een pre dikant in een dorp op de Veluwe overko men, dat, toen hij voor het eerst in toga op den preekstoel verscheen het was in den tijd dat de toga rok en steek kwam vervangen een vrouwtje uit een der voorste banken de kerk uitholde, roepen de: „Sinterklaas staat op den preekstoel". Ook thans heeft het altijd nog heel wat voeten in de aard eer nieuwe dingen zich baan breken. De nieuwe bundel, Jeugd diensten, oogstdiënsten, oecumenische diensten, kanselruil met voorgangers uit ander kerken, allerlei dingen die de ge moederen niet zoo bewegen als toen, maar die toch tijd vorderen eer zij ingeburgerd zijn. Als het Evangelie van Jezus Chris tus maar in het middelpunt blijft staan, als God maar verheerlijkt wordt, dan is het verschil van oude paden en nieuwe wegen niet een verschil in wezen, maar een verschil in tijd en vorm. En later wordt dikwijls geloofd wat men nu laakt. ENKELE VEEZIEKTEN. Het ls nuttig om de aandacht te ves tigen op enkele veeziekten die ln Neder land veel voorkomen, n.l. het besmette lijk ve'rwerpen onder het rundvee en de Streptococcen-uierontsteking. Het is ge bleken dat in veerijke streken het aan tal gevallen van deze ziekte'leder jan toeneentt. Een doelmatige bestrijding li daarom een eerste verelschte, om de uit breiding tot staan te brengen en eea zooveel mogelijk terugdringen der ziek- ten te bewerkstelligen. Dit is noodig om. dat de schade die erdoor wordt veroor zaakt zeer groot is. Het gevolg van het besmettelijk vferwerpen is: geen nafok, verminderde melkproductie, onvrucht baarheid, dus een totale ontwrichting van hé't bedrijf. Ernstig zieke dieren en sterfgevallen kunnen voorkomen. Een Streptococeen-infectie veroorzaakt ver minderde melkgift, het uitvallen no een of meerdere kwartleren kan het ge volg ervan zijn, verder afwijkende meit met daaraan verbonden afwijkende rei. velproducten. Daarbij komt dat beide ziekten aq besmettelijk zijn. Het is dan ook in het belang van iede re veehouder dat belde ziekten krachtig worden aangepakt, in 'verschillende itn. ken van ons land ls daarom een georgi- niseerde bestrijding in het leven gerot- pen. Ook in Zuid-Holland bestaat sindf - eenige Jaren een dergelijke georgol- seerde bestrijding, want ook de beste ding van het besmettelijk verwerpen van de Streptococcen-uierontsteking be- hooren tot de werkzaamheden van den Gezondheids. en Melkcontroledienst toot Vee in Zuid-Holland, te Gouda. Is het besmettelijk verwerpen reeds op het be drijf vastgesteld, dan wordt jaarlijks het Jongvee hiertegen geënt. Komt plotseling een verwerper (of meerdere verwerpen) op het bedrijf voor, dan wordt een derzoek ingesteld naar het besmettelijk karakter ervan. Valt dit onderzoek posi tief uit, dan worden de noodlge entingen verricht. Wat betreft het voorkomen w» Streptococcen is het noodzakelijk eea eventuele infectie spoedig te onderken nen. (Streptococcen kunnen voorkomen zonder waarneembare afwijkingen ua uier of melk), daarom wordt om de dn» weken tegelijk met (Je melkcontrole d» mengmelk op Streptococcen onderzocht Bevat de mengmelk Streptococcen, din worden de koemonsters onderzocht om het (de) aangetaste dier(c£) op te spo ren. 0. 77. „Een flinke jongen, hè?" zei de man, terwijl een glimlacn om zijn mond kwam. „Ik geloof, dat we met jou het maar eens moeten probeeren met de be handeling, die we speciaal hebben uit gedacht voor flinke jongens. Denk er maar eens over na. Wolf stak zijn hand in een van zijn zakken en Frits dacht een oogenblik, dat er met hem afgere kend zou worden, maar Wolf haalde al leen een pakje sigaretten te voorschijn. Zonder verder een woord te spreken, liet hij Frits weer alleep en sloot de de® ran den buitenkant af. 78. Frits bleef even liggen en vrat zich verwonderd af of ze hem «>u<M martelenl Mar dien1 Hij rilde W* hij bedacht, wat hij gelezen had over gewetenlooze kwellingen, die de chin*' zen hun slachtoffers lieten onder?»» Zouden hem ook vreeselijke dlr.geP wachten staan? Met den moed der hoop begon Frits weer verder te werw aan het doorsnijden van zijn bande®- f DERDE BL/iö. AiEUvVHffLAP VOOR ZTTTT)-HOLLAND EN UTRECHT ScbOOnftbTensebe CWffUit TRIJDAG 18 OCTOBER WW AFSCHEID BURGEMEESTER VAN SCHEERS. Alblasserdam. In een spoedelschende vergadering kwam Maandag dt gemeen teraad onder voorzitterschap van burge meester J. van Scheers bijeen. Na opening door den voorzitter, deed deze voorljziug van zijn eervol ontslag als burgermeester dezer gemeente per 15 October 1940. Vervolgens werd mededeellng gedaan dat als loco-burgemeester was aangewe zen burgemeester ir. H. Popping, van Sliedrecht. Spr. zei, dat deze stukken hem Vrijdag per expresse bereikten, zoodat niet eer der een vergadering kon worden uitge schreven. Spr. zei verder, dat zijn voor nemen reeds was geweest om wanneer hij de 55-jarige leeftijd had bereikt, zijn ambt als burgemeester neer te leggen. Gaarna had hij dan zijn plaats afgestaan aan een jongere kracht. Doch zijn ge zondheidstoestand is van dien aard, ook al door de gebeurtenissen van deze tijd, dat hij thans de tijd gekomen acht, heen te gaan. Het gemeentebelang gaat nu eenmaal boven het eigen belang. Spr. is 177i jaar geleden hier gekomen als een partlooze man en gaat aldus ook weer heen. Spr. zegt het niet gemakkelijk te hebben gehad en sal daarover niet ver der spreken. Beter ie het in deze tijd daarover te zwijgen. Voorts verzoekt spr. hem te verschoonen van het houden van toespraken. Na de raad en de gemeente het beste toegewenscht te hebben, sloot burgemees ter Van Scheers dez^ openbare raadsver gadering. De Eerste Alblasserdamsche Hengel- vereeniging „De Ruisvoom" hield haar Jaarlljksch kaf^incours. De prijzen be stonden uit huishoudelijke artikelen. Er waren 23 prijswinnaars. De eerste prijs behaalde A. de Jong met 712 gram; de 238te prijs behaalde KI. de Groot met 40 gram. Totaal werd gevangen 6339 gram. Alblasserdam. Het distributiekantoor la verplaatst naar de Openbare Lagere School I. - Gevonden: klndertaschje, dames- hoed, handschoen en ceintuur. Terreinaanwinst. Ouderkerk a.d. Ijssel. In de buurtschap „De Zijde" heeft de firma A. J. van Haaf ten de in aanleg sljnde kade, welke het op te spulten terrein sal omsluiten, thans aoover voltooid, dat voor door braak, aooals reeds enkele malen ge beurde, nu geen direct gevaar meer be staat. Zijn de kaden eenmaal voldoende verzwaard, dan eerst kan met het eigen lijke volspuiten worden aangevangen. In de toekomst zal hier een terrein van respectabele afmetingen ontstaan. Over de bestemming daarvan ls nog niets be kend. Ottoland. De lijst voor het dijkleger ln de aanstaande winter bevat de namen van 30 manschappen, die met diverse gereedschappen zoo noodig moeten op komen. Als hoofdlieden zijn aangewezen G. Groen en C. van den Berg. De melkverkoopers hebben de prijs van de soete melk weer verhoogd met een cent per liter en deze bedraagt thans 11 cent per liter, aan huis bezorgd. Als hoofdlieden voor den polder Laag-Blokland gemeente Ottoland zijn voor de aa. winter aangewezen de hee- ren Alb. de Koek en B. de Vroomen, met 20 manschappen. Gemeenteraad. Stolwijk. De gemeenteraad vergadert op Maandag 21 October des namiddags 2 uur, ter behandeling van de volgende agenda: I. Ingekomen stukken. 2. Voor stel van Burgemeester en Wethouders om het maken van een uitbreidingsplan op te dragen aan het Instituut Stad- en Landschap, kosten pl.no, f 1000. 3. Rond vraag. ROTTERDAMSCHE RECHTBANK. Uitspraken. R. de Z., koopman, die terecht gestaan had terzake van valschheid in geschrifte verdachte zou, toen hij een hoeveel heid stroo afleverde aan een landbouwer te Alblasserdam, gebruik gemaakt heb ben van een vervalscht weegbriefje, waar op het gewicht van de partij grooterzou zijn opgegeven, dan in overeenstemming was met de werkelijkheid werd vrijge sproken. C. v. d. H., banketbakker te Gouda, ge detineerd, werd wegens diefstal doormid del van braak verdachte had zich op 8 Augustus toegang verschaft tot 't kan toor van Maatschappelijk Hulpbetoon te Gouda en uit een geldkistje een bedrag van f 52.90 weggenomen veroordeeld tot 10 maanden gevangenisstraf met af trek van de voorloopige hechtenis en met bepaling, dat 4 maanden van de straf voorwaardelijk worden opgelegd met een proeftijd van 3 jaar en onder toezicht- stelling van de reclasseering. In de zaak van J. V. B., 23 Jaar, va rensgezel te Gouda, gedetineerd, die te rechtgestaan heeft wegens poging tot diefstal met braak verdachts had zich tweemaal toegang verschaft tot het ge bouw van Maatschappelijk Hulpbetoon, te Gouda, doch beide keeren was het bij een poging gebleven om diefstal te ple gen, omdat hij de brandkast niet had kunnen open krijgen heeft de recht bank een onderzoek naar de reclassee- ringsmogelljkheld gelast. OPLICHTING. Voor de rechtbank t« Rotterdam eiseh- te het OM. een gevangenisstraf van 6 maanden tegen L. S. uit Zevenhuizen, die sich in April aan oplichting zou heb ben schuldig gemaakt. Verdachte had het doen voorkomen, alsof hij in opdracht van aijn patroon een hoeveelheid voer- bieten kwam halen bij den landbouwer M. van Eindhoven, deeh verdachte had dit veevoer zelf verhandeld. Hij was ech ter in gebreke gebleven de koopsom te voldoen. Toen geen betaling volgde had van Eindhoven den patroon van ver dachte aangesproken, waardoor het uit kwam, dat deze zijn knecht geen op dracht had gegeven. Uitspraak 29 October. Bondag 20 October 1940. NED. HERV. KERK. ALBLASSERDAM. V.m. 9.30 uur en njn, 4 uur, Ds. H. J. Groenewegen. AMEIDE. V.m. 10 uur, Leesdienat; p.m. 3 uur, Ds. Harkema, va» Noordeloos. AMMERSTOL. Vm. 10 uur, Ds. J. B. Th. HugenhoJfcg. Onderwerp: „Eerst Christen". AMMERSTOL. Herv. Oeref. EvangcU- satiegebouw. V.m. 10 uur en 's avonds 6.30 uur, de heer T. Woudwijk, van Hil versum. ARKEL. Njn. 2 uur, Ds. G. Qamson, van' Hoornaar. BERGAMBACHT. V.m. 10 uur en nan, 2.30 uur, Ds. H. Ewoldt. BERGAMBACHT. Ultgetredenen uit de Ned. Herv. Kerk. V.m. 10 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. H. J. Grisnigt, van Gouda. BENSCHOP. Vjn. 10.30 uur, Drs. J. C. Hooijkaa»; nm. 3 uur, de heer Vroon, Evangelist te Tolbert. In beide Diensten collecte voor genoemde Evangalizatie. BERKENWOUDE en ACHTERBROEK. V.m. 10 30 uur, Ds. M. J. W. Zeven boom. BLESKENSORAAF. V.m. 10 uur, Ds. V. Anjter, van Goudriaan, Doopsbedie- ning; n.m. 130 uur, Ds. F. Aanker. BRANDWIJK. V.m. 10.30 uur en 's av. 7.30 uur, Ds. C. Streefkerk. CAPELLE a.d. IJS8EL. V.m. 10 uur en njn. 3 uur, Ds. J. BooiJ. Gerei. Evangelisatie „Rehoboth", Nij verheidstraat 55. V.m. JO uur en 's av. 5 uur, de heer J. Kars. Herv. Geret. Evangelisatie. Boezem straat. Vjn. 10 uur en n.m. 4 uur, de heer A. P. de Jong, van Alfen a.d. Rijn. GIE6SENDAM. V.m. 10 uur en 's av. 5.30 uur, Ds. J. Haring. GIESSEN-NIEUWKERK. N.m. 2.30 uur, Ds. J. Haring, van Giessendam. GIESSEN-OUDEKERK. V.m. 10.30 uur. Ds. H. C. P. M. Wiebosch; n.m. 2.30 uur, Zondagsschool; 's avonds geen Dienst. GOUDERAK. V.m. 10 uur, Ds. H. Bout, van Rotterdam—Delfshaven, Bevestiging van Diaken; n.m. 2.30 uur, Ds. N. O. Steenbeek, van Wlllige-Langerak. GOUDRIAAN. V.m. 10.30 uur, Lees- dienst; n.m. 2 uur, Ds. F. Anker. GROOT-AMMERS. V.m. 10 uur, Lees- dienst; n.m. 3 uur, de heer Terlouw, van Groot-Ammers. HAASTRECHT. Vjn. 10.30 uur, Ds. W. de Voogd van der Straaten. HAASTRECHT. Ned. Herv. Geref. Evan gelisatie. V.m. 10 uur en n.m. 2.30 uur, Evangelist G. de Pater. HARDINXVELD. V.m. 9.30 uur en n.m. 3.30 uur, Ds. H. Kraaij. HEI- en BOEICOP. V.m. 10.30 uur, Ds. W. L. Tukker; 's avonds 7.30 uur, Lees dienat. HOOG-BLOKLAND. Vjn. 10.30 uur, Ds. J. Ronge. HOORNAAR. V.m. 10J0 uur en 1 av. T uur, Ds. G. 8amson. JAARSVELD. V.m. 10.30 uur en njru 3 uur, Ds. C. C. T. Postma. KINDERDIJK. V.m. 9.30 uur en n.m.3 uur, Ds. Poot, van Amelde. KRIMPEN a.d. USSEL. V.m. 9.80 uur en n.m. 3 uur, Ds. J. P. Buiskool. KRIMPEN a.d. IJSSEL. Evangelisatie. Noorderstraat. V.m. 9.30 uur en 'a avonds 6 uur, de heer J. Vijverberg, van Zeist. DBKKERKERK. Vjn. 10 uur, Ds. IJ. van Dijk. LEKK3ERKERK. Ned. Herv. Evangeli satie. V.m. 10 uur en n.m. 4 uur, de heer L. Gebraad, van Nieuwe Tonge. LEXMOND. V.m. 10 uur en njn. 2.30 uur, Ds. A. Oskam. LOPIK. V.m. 10.30 uur en njn. 3 uur, Ds. 8. van der Linden. MEERKERK. V.m. 10 uur en n.m. 3 uur, Ds. G. Lans Jr. MOLENAARSGRAAF. V.m. 10 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. A. H. Sonnenberg. MOORDRECHT. V.m. 10.30 uur, Prof. Dr. M. C.,van Maurik Broekman. MOpRDRECHT. Ned. Herv. Evangeli satie. V.m. 9.30 uur en njn. f uur. de heer Okkerse NISUWLAND. Vjh. 10 uur, Bevestiging Candidaat Van der Velden door Ds. J. van der Velden, van Nijega-Eldhuizen; n.m. 2.30 uur, Intreepredikatie Da. Van oer Velden. NIEUW-LEKKERLAND. V.m. 9.30 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. Joh. van Dorssen NOORDELOOS. V.m. 10.30 uur en 'sav. 7 uur, Ds. H. Harkema. OTTOLAND. V.m. 10.30 uur, Di. F. Anker. OUDERKERK a.d. LÏ88EL. V.m. 10 uur en n.m. 3 uur, Ds. J. G. Woelderink. Wijkgebouw: Vjn. 10 ur en n.m. 2.80 uur, de heer A. de Redelijkheid, Gods dienst-Onderwijzer, POLSBROEK en VLIST. V.m. 10.30 uur en n m. 2.30 uur, D». A. de Leeuw. REEUWIJK. V.m. 10 uur en n.m. 3 uur, Ds. W. Vroegindewei, SCHOONHOVEN. V.m. 10 uur, Da. D. J. van de Graaf, Bediening van het H. Avondmaal; n.m. 3 uur, Ds. D. J. van de Graaf, Dankzegging voor het H. Avond maal. sluipwijk, v.m. io uur en nm. 3.30 uur, Ds. E. R. Damsté. STOLWIJK- Evangelisatie, V.m. 9.30 uur en 's avonds 6.30 uur, de heer H. Ockerse. STREEFKERK. Vjn. jo uur en nm. 2.30 uur, Ds. J- W. van Bameveld, WAARDER. V.m. 10.30 uur en Pm. 3 uur, Ds. E. V. J. Japchen. WIJNGAARDEN. V.m. 9.30 uur en 'sav. 6.3Q uur, Dr. Van der Valk. WADDINXVE1N. V.m. 10 uur, Ds. Damsté, van Sluipwijk; n.m. 4 uur, Ds. J. de Bruijn, van Rotterdam. WILLIGE-LANGERAK. V.m, 10.30 uur, Ds. N. O. Steenbeek, Voorbereiding van het H. Avondmaal. IJ88ELSTEIN. V.m. 10 uur on njn. 2.80 uur. Ds. O. J. van Rootselaar. ZEVENHUIZEN. V.m. 10 uur «n n.m. 5 uur, Ds. Tj. Tak. R.-K. KERK, SCHOONHOVEN. Vm. 8 uur en v.m. 10,30 uur, H. Mis; 's avonds 5 uur, Laf. REM. GEREF. GEM, SCHOONHOVEN. Vm. KUQ uur, Dr. A. H. Haantjes, Em.-Predikant te Den Haag. VRIJZ. HERVORMDEN. ALBLASSERDAM. V.m. 10.45 uur, Ds. E. J. v. d. Burgh, van Tiel. GEREF. KERKEN. ALBLASSERDAM. Vm. 9.30 uur en nm. 2.30 uur, Ds. J. J. Wielenga. BERGAMBACHT. V.m. 10 uur en njn, 2.30 uur, Ds. J. G. W. Terhaak. BRANDWIJK. V.m. 10 uur en njn. 2.30 uur, Ds. K. Dekker. CAPELLE a.d. IJSSEL. Bermweg. Vm. 10 uur en n.m. 2 uur, Da. D. K. Wielen ga. Usselmondsche Laan. V.m. 10 uur en nm. 3.30 uur, Ds. J. Groen. GIESSENDAM. Vm. 10 uur en 'z av. 5.30 uur, Ds. J. M. Mulder. HAASTRECHT. Vm. 10.30 uur en nm. 2.30 uur, Ds. J. F. W, Erdmann. HARDINXVELD. Vm. 9.30 uur en nm. 3.30 uur, Ds. J. J. Beukenkamp. LEKKERKERK. V.m. 9.30 uur en njn. 3.30 uur, Ds. W. O. Bovendorp. LEXMOND. V.m. 10 uur en nm.3 uur, Ds. D. J. Coumou. LOPIK. V.m. 10 uur en nm. 2.30 uur, Ds. H. Pol. MEERKERK, v.m. 10 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. P. Rullmann. MOORDRECHT. V.m. 9.30 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. D. P. Kalkman. NIEUW-LEKKERLAND. V.m. 9.30 uur en n.m. 2 uur, Ds. H. van Heljst. NOORDELOOS. V.m. 10.30 uur en n.m 3 uur, Ds. H. H. Grosheide. OUDERKERK a.d. IJSSEL. V.m. 10 uur en n.m. 2 30 uur, Ds. D. A. Vogel. Bedie ning en Dankzegging H. Avondmaal. OTTOLAND. V.m. 10.30 uur en 's av, 7.30 uur, ps. A. J. Radder. PEURSUM. Vm. 10.30 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. Mulder. REEUWIJK. V.m. 9.30 uur en nm. 3.30 uur, Ds. P. Warmenhoven. SCHOONHOVEN en WILLIGE-LAN GERAK. V.m. 9.30 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. J Hoekstra. WAARDER. V.m. 10.30 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. K. Bokma. WADDINXVEEN. V.m. 9.30 uur en n.m. 2.30 uur, Ds. W. J. Smidt. IJSSFLSTEIN. Vm. 10 uur en n.m. 2.30 uur, de heer Koolstra, Candidaat tot den Heiligen Dienst te Utrecht. ZEVENHUIZEN. V.m. 10 uur en n.m. 3 uur, Ds. W. G. Bovendorp. GEREF. GEMEENTEN. CAPELLE a.d. IJSSEL. De Ruyter- straat. V.m. 10 uur en n.m. 5.30 uur, Leesdienat. GIESSENDAM. Vm. 10 uur en av. 5.30 uur, Leesdienst. VRIJE GEREF. GEM. ALBLASSERDAM. Vm. 950 uur en nm. 3 uur, Leeskerk. GIESSENDAM. Vjn. 10 uur 1 it. 6 uur, Leesdienst. CHR. AFG. GEMEENTE. WADDINXVEEN. V.m. 10 uur en n.m. 4 uur, Da. N. van der Kraata. OUD GEREF. GEM. ALBLASSERDAM. Vjn. 9.30 uur en en n.m. 4 uur, de heer Beekman, van Veenendaal. CAPELLE a.d. USSEL. Bermweglaan. Vjn. 950 uur en nm. 4 uur, Da H. Vlot. Bermweg 362. Vm. 930 uur en n.m. 2.30 uur, de heer W. van Dijk. Da Costaatraat. Vm. 9.30 uur en n.m. 4 uur, Ds. A. van Zon. GIESSENDAM. v.m. 10 uur en 'z av. 6 uur, Ds J. van der Poel. CHR. GEREF. KERK. MEERKERK, v.m. 10 uur en nm 7 uur, Ds. P. de Groot. NOORDELOOS. V.m. 10.30 uur en n.m, 3 uur Ds. R. Slofatra. (tie verder Predikbeurten Pag. 6.) 484e STAATSLOTERIJ. fWFD» KLAB8B DERTIENDE UJH Trekking van 14 October. 100.000 No. 6435. 1.000 No. 13117, 21053. t 400 No. 1052, 1301, 5466, 11534 16866. 200 No. 19862. 100 No. 2736. 3358, 4320, 6627, 7348, 8121, 9148, 9890, 10365, 11485 12548, 14600, 16411, 18737, 19019, 19798. 24239. PRIJZEN VAN ƒ70. 1223 4445 7974 11970 15113 18330 21830 1471 448a 1036 12130 15259 J8390 20093 1473 4592 8067 12263 15294 18456 21881 1500 4744 8206 12285 15351 18546 21894 1589 5050 8328 12312 15387 18589 21901 1634 5137 8444 12378 15468 18652 21959 1638 5226 8509 12477 15565 18734 21970 1096 5380 8565 12489 15056 1875? 22209 1706 5413 8506 12671 15086 18803 22477 1782 5431 8509 12077 15779 18800 22033 2310 0730 8888 18802 1580» 19082 22734 2517 5782 8901 12804 15809 19138 22794 2546 5790 9127 12889 15827 19291 22853 2553 5844 9190 12970 15854 10377 22900 2069 58,2 9238 12020 15090 19390 22938 2804 5920 9241 13104 15926 19629 22953 2949 3981 9323 18380 16224 19676 23018 3002 8070 0435 18438 10309 19681 13107 3146 6304 9453 13455 10378 19810 23380 3158 6310 9489 13528 16376 19871 23557 3189 0317 9504 13530 16548 19944 23680 3255 8470 9544 13640 18635 20000 28700 1432 0488 9558 13093 16800 90014 23980 3478 6626 9645 13799 16836 20073 23998 8010 0637 10001 13831 18867 20U8 2413R :u;ti2 6663 10371 13852 10900 30380 24182 3860 6665 10389 13879 17037 20636 24179 3800 0004 10405 13004 17188 20720 84275 3960 7019 10508 14033 170U 20758 24289 4051 7020 10657 14114 17716 20975 24304 4079 7002 10789 14162 17810 21001 24335 4202 7064 10625 14242 17885 21097 24514 4231 7118 11112 14245 17908 21220 24614 4206 7270 11262 14301 17943 21294 24718 4281 7294 11320 14660 18000 31482 24821 4- .5 7431 11351 14753 18141 21504 24843 4417 7600 11571 14844 18242 >1593 24884 4431 7865 1183» 18100 18287 «16 4683 1221 4705 1282 4706 1300 4747 1303 4770 1358 4839 1391 4883 1408 4887 1430 5052 1445 5120 1453 5123 1460 5144 J482 3! 69 1493 6233 1590 5229 1643 5279 1778 3288 1779 5304 1787 5327 1792 5347 1801 5399 1804 54U 1819 5414 1834 5436 1846 5491 1924 5500 1982 5844 1985 5688 2045 5591 2070 9508 2093 5618 2105 5657 2128 8694 2129 5746 2130 5778 2156 5810 2179 5821 2238 5842 2240 6861 2242 5916 2236 5939 NIETEN. 7667 11267 14316 17370 20822 7699 11276 14371 17379 20900 7716 11278 14529 17476 10980 7730 11286 14540 17501 21030 7741 11338 14572 17513 21031 7762 11389 14582 17881 91042 7794 11426 14614 17587 21087 7795 11428 14616 17629 21216 7840 11447 14611 17672 21220 7872 11474 14626 17678 21233 7915 11479 14694 17763 21252 7928 11562 14*749 17776 21292 7934 11583 14776 17810 21297 8046 11602 14780 17815 21369 8065 11617 14870 17823 31412 8069 11684 14877 17861 21442 8117 11721 14898 17872 21467 8181 11759 14928 17890 21810 8191 11776 14956 17914 21513 8224 11845 14994 17918 21586 8298 11865 15000 17931 21722, 8304 11952 15039 17993 21796 8375 11998 15056 18033 21830 8412 12006 15091 18040 21864 8420 12046 15108 18044 21872 8424 12079 1Ü3S 18099 21879 8425 12108 15139 18143 21920 8428 12138 15215 18305 21934 8465 12171 15273 19411 21957 2366 6042 2412 6044 2505 6046 2511 6047 2532 6060 2584 6081 2646 6092 2068 6342 2871 6344 3005 6359 30'0 6369 8014 6469 3020 6498 3045 6529 3177 6563 8470 12200 15356 18465 22040 848i 12212 15359 18491 22054 8556 12250 15460 18655 22099 8386 12887 15484 18710 22166 8608 12290 15500 18731 22190 8697 12290 15572 18740 22199 8707 12307 15576 18741 22208 8711' 12326 15703 18755 22238 8720 12342 15712 18763 22261 8736 12348 15729 18777 22334 8780 12376 15737 18813 22345 8789 12379 15764 18980 22.347 2304 6971 8797 12401 15839 19063 22348 2335 6019 8810 12453 15846 19078 22387 8803 12498 15875 19219 22414 8878 12500 15894 19292 22436 8923 12504 15922 19295 22443 9030 12518 13931 19300 22448 9075 12520 15940 19332 22463 9101 12559 13998 19935 92532 .U-.» wv„ 9202 12538 16006 19374 22573 2710 8094 9224 12609 10034 19385 22580 2711 6lèl 9331 12644 16071 19397 22609 2721 6215 9350 12712 10176 19409 22099 2754 6251 9452 12713 16182 19412 22643 2755 6264 9463 12728 16221 19465 22657 2815 6276 9684 12756 16265 10500 22740 2864 6293 9638 12794 18279 19601 22786 9681 12803 16294 19526 22803 9698 12852 10306 19554 22838 9749 12866 16323 19594 22932 9758 12906 16387 19609 22951 9704 12908 10407 19691 22957 9863 12937 16413 19703 23053 9948 12961 16461 19822 23007 9901 12983 10488 19832 23110 3180 6571 10034 12967 16497 19837 23190 3187 6572 10035 12980 16504 19841 23365 3331 6620 10078 13039 16538 19848 23489 8350 6630 10156 13089 16583 19925 23503 8357 6670 10264 13149 16600 2000) 23508 3449 6690 10292 13172 16610 20099 23509 3487 6765 10300 13200 16634 20144 23568 3496 6772 10312 1J217 16654 20167 23586 8576 6782 10310 13254 16678 20227 23688 3677 6783 10338 13209 16718 20233 23695 8757 6838 10381 13359 16739 20230 23722 3762 6854 10423 13378 16749 20200 23807 3798 6889 10438 13391 16837 20276 23874 3838 8890 10474 13463 16848 20282 23887 3861 6938 10508 13495 16849 20315 2894T 3884 6952 10514 13501 16865 20350 24001 3831 7084 10545 13509 16874 20367 24037 3937 7114 10562 13613 16895 2Cil. 24065 3950 7161 10575 13517 16896 20405 24135 4005 7220 10655 13621 10898 20492 241o« 4010 7242 10679 13634 16919 20504 24171 4060 7250 10715 13665 16978 2ü521 2420U 4066 7321 10797 13691 17060 20530 24284 4087 7333 10799 13797 17109 20534 24384 4112 7334 10829 13841 17111 20587 24403 4133 7358 10879 13849 17124 20638 24570 4191 7362 10880 13899 17154 20640 24603 4219 7368 10964 13901 1"168 20673 24617 4259 7392 10987 13947 17229 20712 24685 4291 7451 10996 13951 17244 20714 24752 4386 7503 11005 14000 17296 20740 24764 4506 7564 11034 14008 17307 20757 24767 4518 7578 11052 10107 17311 20763 24781 4599 7582 11183 14129 17322 20766 24904 4601 7603 11186 14251 17326 20795 24918 4628 7620 11192 14272 17347 20804 24983 4644 7658 11247 14287 17359 In de vorige Wet rtond: MUI m. 16430. 484e STAATSLOTERIJ. VIJFDE KLASSE VEERTIEND! UJW Trekking van 17 October. 1005 No. 1018, 13132. 400 No. 4403, 15985. 200 Ne. 4883, 6548. 15713, 19370 21407. 100 No 2163, 3305, 3612, 5224, 5421, 6770, 10000, 11756, 13388, 14789, 15293, 15758, 1813<V 24316. PRIJZEN VAN ƒ70. 7873 10858 13823 17210 20880 7924 11021 13880 17289 21044 7909 11101 13905 17291 21179 8078 11320 1398J 17330 21289 8225 11404 14011 17383 21315 8294 11475 14030 17400 21328 8300 11028 14062 17407 21407 8368 11719 14104 17444 21432 8392 11751 14320 17455 21919 8622 11773 14S23 17586 21969 8032 11818 14355 17864 22037 87Ij 11847 14571 17915 22123 8857 11900 14595 18086 22260 8895 11983 14690 18204 22287 8896 12030 15177 18251 22535 9028 12078 15190 18288 22578 9081 12145 15209 18300 22763 9120 12272 15533 18327 32790 8716 9385 12604 15571 18434 23805 8815 9481 12881 15614 18550 22856 9710 11774 15721 18851 12871 9849 12775 15830 18622 32920 9859 12867 15901 18888 22903 9800 12911 10011 19080 22994 9880 12948 10050 19381 3SU8 7044 10062 13001 16257 19327 23183 7050 10087 13023 16493 19669 23462 7080 10135 13U1 16815 19721 T3579 7302 10320 13131 16851 19932 23859 7353 10467 13108 16938 10057 23079 7460 1048& 13415 10954 20308 24170 7568 10518 13527 170?7 20288 24371 7010 10854 13857 17029 20348 24410 7040 10029 18000 17140 20402 24081 7723 10745 13637 17145 30408 24804 7814 1007 1260 .1504 J51I 1574 1600 1S08 2044 2066 2280 2419 3811 2073 2919 3023 3721 8740 3888 3904 3929 4003 4037 4140 4145 4403 4426 4607 4631 4682 4688 4739 4845 0857 6860 6944 6960 6963 NIETEN. 1030 4433 7811 11780 15081 18411 31960 1040 4436 7893 11793 15124 18433 22020 1069 4454 7913 11798 15129 18484 22088 1076 4495 7945 11820 15132 18502 22126 1087 4497 8008 11827 15138 18569 22155 1136 4501 8056 11857 15150 18593 22180 1218 4504 8076 11880 19184 186)2 22189 1220 4527 8171 11889 18256 18648 22201 1224 46QQ 8179 11917 15292 18658 22222 1207 4046 8212 11955 15331 18719 22230 1293 4701 8220 11958 15429 18731 22239 1296 4740 8295 11970 15430 18759 23240 1318 4753 8301 11977 15469 18765 22249 1370 4772 8333 11979 15496 18768 22273 1424 4787 8358 11983 15540 18794 22281 1405 4888 8439 12052 15541 18795 22285 1517 4942 8477 12067 15587 18842 22286 1519 4947 8507 12073 15598 18843 22340 1560 4985 8591 13077 15034 18870 12341 1569 4974 8763 12143 15690 18870 22394 1570 5025 8807 12152 15093 18944 22442 1600 8030 8815 «197 15897 18958 22444 1017 8151 8875 12305 19708 18961 32462 1651 5216 8922 13338 15714 18973 22504 1054 3231 8972 12354 15727 19000 22314 1708 8200 8987 12443 16794 19002 22563 1777 5305 9022 12464 15870 40080 22621 1791 5316 9048 12549 15889 19133 22622 1872 5340 9108 12557 16001 19152 22641 1930 5407 9106 12611 16015 19109 22667 2082 5455 0146 12618 16025 10234 22668 2053 5456 9204 12701 16064 19268 22678 M89 5405 9214 12743 16088 19318 22682 2136 5475 9282 12801 16102 12402 22701 2165 5664 9332 12B55 10142 19527 22763 2172 5593 9373 12881 16172 10625 22774 2200 5002 9434 12887 10189 19637 22793 2370 5620 9449 12900 10225 10644 22810 2293 5688 0455 13955 16220 10716 22859 2328 5769 9472 13084 16229 10820 22867 2889 Mil 9526 13092 10237 19840 22860 2432 5820 9564 13102 16238 19847 22902 2433 5835 9612 13171 16271 19854 22917 2313 5836 9057 13201 10277 19803 22918 2664 5845 9079 13275 10313 19912 22961 2066 5901 9717 13397 16322 19934 22962 2689 5903 9718 13322 16388 19942 22990 2096 5924 9782 13338 16410 19948 22999 2723 6018 9836 13343 16448 19952 23087 2746 6024 980J 13368 16545 20016 23100 27 59 6031 9977 13377 10507 20018 23113 2794 6130 10028 13389 16677 20031 23186 2895 6167 10006 13413 16629 20047 23288 2916 6210 10068 13446 16709 20070 23299 IMI 6300 10137 13498 10767 20103 23422 2952 6311 10159 13534 10885 20140 23452 3058 6380 10171 13541 16097 80245 23473 3UÜ7 6350 10176 13649 16944 20266 23587 3085 6373 10312 13062 16947 20301 23638 31 03 6464 10232 13663 16056 20353 23652 3215 6468 10250 13664 16973 20493 23685 3221 6575 lÜliöö 13717 17045 20536 23739 3257 6608 10300 13730 17100 30561 23871 3316 6618 10446 13844 17108 20578 23881 3317 6671 10480 13851 17130 20764 23883 3350 6696 10408 13853 17144 2Q782 23883 3378 0699 10524 13855 17147 20799 23913 3436 6827 10534 13935 17167 20845 23927 3443 OliïO 10602 14015 17247 20883 23958 3485 6901 10625 14017 17295 20992 24000 3-192 6904 10671 14022 17309 20993 24058 3598 6956 10673 14078 17324 20999 24086 3023 7011 10713 14084 17325 21011 24154 3071 7030 10743 14110 17342 21039 24180 371!) 7196 10789 14264 17357 21076 24292 3754 7268 10800 14317 17372 21100 24294 8788 7276 10810 14327 17382 21112 24310 3793 7281 10820 14345 17386 21121 24338 3831 7297 10855 14348 17437 21157 24368 38§8 7830 10892 14480 17457 21248 24398 3905 7341 10952 14487 17401 21337 24427 3948 7355 11049 14498 17507 21380 24433 3949 7360 11141 14554 17510 21387 24511 3969 7430 11153 14561 17353 21392 24325 4001 7465 11180 14574 17004 21427 24533 4041 7447 11193 14580 17620 21429 24569 4043 7401 11211 14587 17623 21457 24574 4063 7507 11228 14611 17628 21530 24808 4100 7510 11283 14622 17637 21542 24621 4117 7524 11300 14650 17763 21546 24631 4178 7527 11361 14654 17709 21005 24633 4224 7544 11376 14656 17849 21607 24680 4227 7552 11444 14675 17929 21616 24688 4241 7553 11407 147S0 17945 21049 34704 4269 7587 11478 14746 18006 21762 24724 4286 7591 11527 14748 18014 21772 24726 4287 7598 11545 14824 18058 21778 24790 4801 7648 11555 14864 18136 21785 24832 4323 7652 11566 14932 18203 21804 24841 4354 7680 11577 14935 18214 21825 24849 4368 7693 11580 14945 18233 21847 24958 4376 7747 11598 14948 18289 21888 24960 4390 7701 11703 14963 18362 21908 24964 4392 7876 11704 15006 18377 21913 24060 4400 7878

Schoonhovensche Courant | 1940 | | pagina 3