|F Hg Aapril Ö9? V - te Hl na ier (te, iiiili 44 11 Oudheidkamer HVN uitgebreid Onder andere de volledige openingstoespraak is te lezen op de Internet-site van de HVN: http:/www.box.nl/bladmail/hvn. Het slot luidt als volgt: Tenslotte, en daarmee wordt ook nog eens benadrukt hoezeer onze Vereniging van deze tijd is, was ik verrast door het feit dat wat er vandaag hier gebeurt - deze opening - via internet de we reld in wordt gestuurd. Geëmigreerde Nieuwerkerkers kunnen op deze manier bijna direct volgen wat de laatste ontwikkelingen binnen de Vereniging zijn. Een vreemde gewaarwording die je doet realiseren hoezeer de zogenoemde 'nieuwe media' in middels in onze communicatie zijn doorgedrongen. Dames en heren, ik heb, denk ik, genoeg redenen genoemd om de toekomst van onze vereniging met vertrouwen tegemoet te kunnen zien. Ais medelid feliciteer ik het bestuur, de leden, waarvan erzove/en met grote inzet hun bijdrage leveren en in het bijzonder nog de familie Molenaar, onze huismeester, zonder wie onze Oudheidkamer niet dat onderkomen gekregen zou hebben dat het nu heeft Ik dank u voor uw aandacht Eind april opende gedeputeerde Van der Goot de uitbreiding van de Oudheidkamer van de Historische Vereniging Nieuwerkerk aan den Ijssel (HVN). Het 'extra' is een stijlvolle ontvangst ruimte en een 'tussenzolder' met nog aanwezige originele bedsteden. Niet alleen de opening was goed bezocht: op 30 april volgden zeker 600 kijkers. Naast groepsbezoeken kent de Oudheidkamer van de HVN ook open dagen. Op Open Monumentendag (13 september) is dat van 10-16 uur. Het adres is ‘s-Gravenweg 8 te Nieuwerkerk aan den Ijssel. ia ra ia

Schatkamer | 1997 | | pagina 20