f33 f34 4 s. 6 d.g. 3 s. 4 d. 86 - Gijsbert Dircxzoon Jan Simonszoon elcx vijff dagen gewrocht int stede huijs sdaechs zeven groot 5 s. 10 d. - Jacop Adriaenszoon ende Willem Simonszoon metselairs van vijff dagen metselens andt stedehuijs sdaechs een stoeter een seeding zeven groot zes miten 6 s. 5 d. - Pieter Luijt van drie dagen steen te houden sdaechs 11 groot 2 s. 9 g. f 32v - Pieter van Les van twee Leydtsche bostelscuyten sants van 3 s. 2 d. - Noch betaelt Jan Zevertszoon ende Cornelis bouwenszoon elcx een scuijte sants tsamen 2 s. 4 d. ende es verbesicht andt stedehuijs 5 s. 6d. f 33v - Noch betaelt vier delvers te delven inde stede huijs elcx twee dagen ende drie quartier sdaechs 7 g f34v - Jacop Reijerszoon van 39 carré sants ende poeyn voir den hoeren ende ande stede vesten ende after stede huijs ende elders - Jan Luijt ende Willem Gheritszoon elcx van twee dagen gewrocht ande stede huijs - Arijs Joosten van drie dagen gewrocht int stede huijs, 1 s. 9 d. - Noch betaelt Jan olicgen ende Jan scoemaecker elcx drie dagen gewrocht andt stede huijs - Harmen Corneliszoon van drie dagen gewrocht ande stede huijs 1 s. 9 d.g. - Ende betaelt Heinrick Claeszoon van twee dagen ende een quartier ande stede huijs een seeding vier groote min zes miten ende Maerten Ja- copszoon van drie dagen min een quartier 4 s. 2 d. - Noch betaelt voir drie terretobben ende zes mandekins 1 s. 3 d. - Harmen Meeszoon van zes dagen gewrocht ande stede ende in de stede huijs ende Adriaen Hugezoon drie quartier

Schatkamer | 2002 | | pagina 12