f31 35 s. 9 d.g. f32 f32v f33 37 s. 9 d.g. f34 78 - Jan Aertszoon van 49 wil liegen, betaelt Ghijs van stol lick met zijn drien van ses dagen ellicx te delven, noch betaelt drie mans die gecroen hebben die aerde onder vuijttet stadthuijs 35 s. 3!/? d.g. - Simon van loenen van pompen te verstellen, betaelt Willem smitten weduwe van vijff ringen te maecken ande kelder vandt stadthuijs, noch twee hondert dubbelde middelnagelen ende een vierendeel 10 s. 4 d.g. - betaelt Allert Pieterszoon van een scuijte sants, noch betaelt Dirck Voppe- zoon ende Thijs Willemszoon van zes dagen cleij te brengen, betaelt Claes sloetgen van een wech te houden, betaelt die kerekmeesters van ordunen ende ander steen, noch betaelt Willem mit zijn medegesellen van drie dagen houdt te sagen, noch betaelt Cornelis Willemszoon van tweentwin- tich reijssen hout te mennen in den Doelen, noch betaelt Dirck de karre- man met zijn medegesellen van zestien karren sants te karren ende dit es al verbesicht onder stadthuijs - betaelt Cornelis tseutgen van zes dagen metselens andt stadthuijs, Jacop Adriaenzoon zes dagen, Jan Janszoon zes dagen, Willem Janszoon zes dagen, Cornelis Vrericxzoon drie dagen, Cornelis Corneliszoon zes dagen, noch betaelt Willem ende noch drie met hem te operen ellicx zes dagen 2 L. 2 s. g. - Jan olije 6 dagen aerde te cruijen Dirck de karreman met zijn medegesellen van 46 karren te karren, noch betaelt Cornelis Pouwelszoon van zes dagen te metselen onder stadthuijs, Jan Janszoon twee dagen, Willem Janszoon derdalven dach, noch drie operluijden van 19 dagen te operen, noch Cornelis Vrericxzoon van zes dagen ende Cornelis Corneliszoon vijff dagen betaelt Willem smitten weduwe van acht pont wegens, noch be taelt van vijff hondert middelnagelen, noch acht hondert scos spijekers gebe- sicht ondert stadthuijs 5 s. 2 d. f 31v f 33v - betaelt Dirck de karreman van 40 karren sant ende steen te karren 2 s. 6 d.g. - Adriaen Hugezoon ende Harmen Meeuszoon elex van zes dagen timmer- ens, noch betaelt van sestien bouts gebesicht onder stadthuijs 13 s. 4 d.

Schatkamer | 2002 | | pagina 4