f34 f 35v 3 L. 15 s. 3/2 d. f36 3 L. 8 s. 9 d. f37v f38 38 s. 10 d.g. 3 L. 9 s. 9 d.g. 79 noch betaelt Meeus de cuper van Vlaemsche steen daer een haert mede gemaect is int stadthuijs - betaelt Willem Luijt met zijn medegesellen van twee vormen ende mit twee bogen te houden noch Jan oem van 20 000 steens, noch betaelt van dese steen te voeren, noch betaelt anxt met zijn medegesellen van dese steen te cruijen, noch betaelt Willem smitten weduwe van 550 dubbel middel nagelen, noch 195 pont ijssers dair die glaessen andt stadthuijs mede gemaect zijn noch betaelt Zwaentgen smitten weduwe van hondert ende tseventich pont wegens ghebesicht ande wendeltrappen, noch an dubbelde middelna- gelen, noch betaelt van zes ijsseren roen ghesteecken inde vierscaer 36 s. 9 d.g. - betaelt Adriaen Hugezoon en Harmen Meeszoon van vijff dagen timmer- ens, noch Willem de houtsager en Jan Luijt samen van 3/2 dach, noch be taelt die kerckmeesters van bentemer steen, noch betaelt van de duer te houden die gemaect es upt stadthuijs 35 s. 10 d. - betaelt Pieter Luijt ende Jeronimus van steen te houden, noch betaelt Dirck straetmaecker van seven dubbelde scuijten sants, noch Gerit de man die kistemaecker van die tafelen ende scragen te maecken mit drie raemen ende noch zes kisten te maecken mit dat hout dair toe gelevert, noch drie dagen van die kantoeren boven te bescieten, noch betaelt Willem smitten weduwe van eenen vijftich pont wegens, noch elliftalff hondert dubbelde middelnagelen - betaelt Adriaen Hugezoon en Harmen Meeuszoon ellicx van zes dagen, noch betaelt Willem Allertszoon van een halff hondert veren om de solder te dichten15 s. 9 d. - betaelt van een halff hondert wagescot ende een quartier mit een groote pruijsche deel, noch betaelt Cornelis Vrericxzoon van drie dagen te met selen andt stadthuijs. Noch betaelt Cornelis Corneliszoon, Willem Jan- szoon ende Jacop Adriaenszoon ellicx van drie dagen andt stadthuijs te wercken f35v

Schatkamer | 2002 | | pagina 5