f 42v f43 f 43 f43 16 L. 8 s. 4 d.g. f44 f 44v 82 - Dirck Janszoon Lonck van olije ende masticot dairmen die earner mede geverwet hebben noch betaelt Gerit die man mit zijn knechten van vijff dagen werekens in de weeskamer, noch betaelt Lambert die leijdecker van een hoepwerek dat hij gemaect heeft andt stadthuijs - betaelt Jacop Adriaenszoon van 36 000 steens, noch betaelt van dese steen ter goude te brengen, noch van dese steen te cruijen upt marctvelt en noch van dese steen upte zetten - betaelt Pieter Vrericxzoon vant sloetwerek ant tresoirkin dair die cietan- teien in zijn, noch betaelt van sloetwerek an die weeskamer, noch van vier hangelessen, noch van een slot ande zeedts in de scrifcamer, noch betaelt van 12 houvastens - betaelt van 27 rabbats, noch 16 voet eexsteen, noch vijff voet bentemer- steen, noch acht voet tafelments, noch van steen avennes - noch betaelt Jan Janszoon ketelboeter van viertesten te maecken upte tre- soiriers kamers - noch betaelt Willem smitten weduwe van 400 pont wegens an ijsser an de kaeck noch betaelt vier arbeijders van vier dagen onder stadthuijs te wer- cken, noch de selfde betaelt van een nacht werekens noch betaelt Gijs van stollick met zijn vieren van 28 dagen te graven onder stadthuijs noch betaelt twee operluijden van dat zij twee nachten gepompt hebben 2 L. 17 s. g. - betaelt een man van Haerlem van twee hondert emmers om mede te brande te loepen - noch betaelt Ocker van 20 000 steens te halen noch betaelt Pieter Vrericxzoon van een slot an die voerdeur te maecken noch van een ijsser duer te vilen duer die kaeck, noch betaelt van een slot te vermaecken ande middelcamer - betaelt Pieter Claessen van vier ballickennoch betaelt Adriaen Huge- zoon van drie boucke balleken Noch betaelt Pieter stoeldraijer van sagen ende willicgen, noch betaelt vier mannen van zeven daech delvens onder stadthuijsnoch betaelt Pieter die sloetmaecker van zeker sloeten hangelessen ringen ende glaes ijssers.

Schatkamer | 2002 | | pagina 8