I Hoe doet u mee? 9 88 I Hoe wordt het winnende werkstuk gekozen? De jury rapporteert aan het bestuur van de Stichting Vrienden van Archief en Li brije, dat de prijs, overeenkomstig het advies van de jury toekent. Als geen inzen dingen zijn binnengekomen, of als de jury van mening is dat geen van de inzendin gen in aanmerking komt voor de prijs, ziet het bestuur af van uitreiking van de prijs. De jury en het bestuur zijn over de beoordeling geen verantwoording schul dig; correspondentie over de uitslag is niet mogelijk. Niet bekroonde en niet voor publicatie in aanmerking komende artikelen worden aan de auteurs teruggestuurd. De openingstijden van het Streekarchief Hollands Midden zijn: dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.00 uur, dinsdagavond van 18.30 tot 21.00 uur (niet in juni, juli en augustus). Stichting Vrienden van Archief en Librije Groeneweg 30, 2801 ZC Gouda H Streekarchiefdienst Hollands Midden y gemeenten Gouda, Moordrecht, K Nieuwerkerk a/d IJssel, Waddinxveen g en Zevenhuizen-Moerkapelle Uw inzending moet voldoen aan de “aanwijzingen voor de kopij”, die raadpleeg baar zijn op de website www.rsnet.nl/sahm en die u ook kunt aanvragen. De inzending mag een lengte hebben van 5.000 tot 10.000 woorden. Wij ontvan gen uw artikel graag uitgeprint in drievoud. De inzendingen moeten anoniem zijn. Bij uw werkstuk voegt u daarom een gesloten enveloppe met daarin uw naam, adres en telefoonnummer. Op de buitenzijde van de enveloppe vermeldt u uitslui tend de titel van uw artikel. Inzendingen moeten vóór 1 januari 2004 gezonden worden naar:

Schatkamer | 2003 | | pagina 46