91 Exposities Museumt/oz/t/A De expositie '50 jaar Burgvliet' is t/m 22 januari en de expositie 'Wereldberoemd in Gouda' t/m 29 januari nog te zien tijdens de reguliere openingstijden. Zie www.museumgouda.nl. (MuseumgcwAJ Expositie 'Verdwenen kerken en andere heilige huisjes' De tentoonstelling 'Verdwenen kerken en andere heilige huisjes' in het Streekar chief Midden-Holland is verlengd tot februari 2006. Aan de hand van originele documenten en afbeeldingen wordt een indruk gegeven hoeveel 'heilige huisjes' sinds mensenheugenis verdwenen zijn. (Streekarchief Midden-Holland) Exposities Streekmuseum Crimpenerhof De expositie 'Mooi gemerkt - Merklappen en stop lappen uit eigen collectie' en een tentoonstelling van landschapskunst met de Krimpenerwaard als onderwerp zijn nog t/m 8 april resp. van 21 ja nuari t/m 8 april te zien op de reguliere openings tijden. Zie www.streekmuseumkrimpenerwaard.nl. (Streekmuseum Crimpenerhof) Exposities 'Gebouwd op geloof: de Oude Kerk' en 'De Batavier 1881- 2006' Naast bij groepsbezoeken (tel. 0180-312228) is op de open middag van zaterdag 21 januari 2006 van 14.00-17.00 uur de expositie 'Gebouwd op geloof: de Oude Kerk' nog te zien in de Oudheidkamer, 's-Gravenweg 8 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Van 2 t/m 28 februari is er in de Nieuwerkerkse Open bare Bibliotheek een nieu we expositie: 'De Batavier 1881-2006', over de voor malige boerderij en ge- meentewerf die binnenkort wordt gesloopt. De Histori sche Vereniging Nieuwer kerk aan den IJssel maakte hier tevergeefs bezwaar tegen. Vanaf maart zal ook deze expositie in de Oud heidkamer te zien zijn. (Historische Vereniging Nieuwerkerk aan den IJssel) -

Schatkamer | 2005 | | pagina 25