17 Nicolaas v.d. R. en Cornelia Nobel Everardus 0. en Henriette Neuts Alida Maria Smit Henricus K. en Grietje de Jonge Johanna Jacoba Dijxhoorn Adriana Alblas Catharina Antonia Liesker Elias de K. en Elisabeth Johanna Verkerk Johannes Hermanus K. en Adriana Sophia Brunold Johannes S. en Rokusje Ottevanger Adriana Wilhelmina van Baaien kind van Cornells Pieter K. en Cornelia Maria Bik Gerardus v. L. en Lena Maria Kalff Gerrit Cornelis Pietersz v.d. W. en Diderika \Pieternella v.d. Want Christiaan B. en Sophia Bodegraven Bernardus Lodewijk v. V. en Zwaantje de Loos Gerrit J. en Maria Verhuist Hendrik Johannes P. en Catharina Ogier Rutgerus P. en Rensje Scheffer Pieter Gerardus G. en Margaretha van Rijst Joannes Theodorus v. S. en Hendrika \Johanna Wennekes Abraham H. en Maria van Leeuwen Cornelis S. en Catharina Adriana van der Wagt Jacob van S. en Willemina Begeer Bernardus Lodewijk v. V. en Zwaantje de Loos Barend v. W. en Willemijntje Teeuw Antonius L. en Aldegonda du Lait Jan K. en Aaltje van Dam Joannes Z. en Marrigje de Nijs Willem S. en Marrigje Verburg Jacob v. M. en Johanna Maria Broer Gerrit S. en Johanna Kortenhove Hubertus K. en Catharina Johanna Bertels echtgen. Elisabeth van Bovene Jozina Johanna Franken (hij was eerder gehuwd met Geertje Groenescheij) Josina Boot (hij was eerder gehuwd met Alida Fennet) Adriana Anthonia van der Kemp Maria Hendrika van Schaik Clasina Rietveld Maria Elisabeth Aret Clasina Jacoba van Son Clazina Janssen Anna Maria Busink Maria Hendrika van Schaik Cornelia Maria van Zee Exalto (hij was eerder gehuwd met Grietje Slappendel) Wijnanda Johanna van de Pavoordt Neeltje Hazebroek Maria Coret (hij was eerder gehuwd met \Adriana Johanna van der Noot) Arie van Gent (zij is later hertrouwd met Nicolaas de Groot) Maria Johanna Rutgers Johanna Smit Christina Cornelia Cijsberta Petronella \de Korte

Schatkamer | 2007 | | pagina 19