P. Bizot, (1690). Medalische historie der Republyk van Holland; by Pieter Mortier. 70 C. v. Alkemade, (1756). Rotterdamse heldendaden onder de stadvoogdy van den jongen Heer Frans van Brederode, genaamt Jonker Fransen oorlog beschreven en met egte meest ongedrukte bewyzen bekragtigt. J. Carion, (1629). Chronica Carionis vanden beginne des Werelts aen tot op den keyser Carolum den Vyfden; Jan Janss. C. v. Alkemade, (1700). De goude en zilvere gangbaare penningen der Graaven en Graavinnen van Holland, in er egte stand en waare weezens vertoond en behan deld, en med een korte beschrijving der prinselijke leevens-bedrijven opgehelderd; Voorstad (Andries). C. v. Alkemade, (1740). Behandeling van 't Kamp-regt; d'aaloude en opperste regts-vorderinge voor den Hove van Holland, onder de eerste Graaven; by Philippus Losel. d. L. F.-. Beaufort, (1732). Het leven van Willem de I Prins van Oranje geschre ven door"****". Deel: I: Beginnende met het geslagtvan de Prins, en eindigen de met desselfs vertrek nae Duytsland. - II: Beginnende met de komst van den her tog van Alba en eindigende met de Pacificatie van Gent. - III: Beginnende met de Pacificatie van Gent, en eindigende met het overlyden van de Prins. Leyden Mid delburg Samuel Luchtmans, Leendert Bakker. P. Bort, (1745). De nagelate werken van mr. Pieter Bort, Advt. voor de respective Hoven van Justitie in Holland. vervattende allerhande observation, advysen in za ken van consideratie, algemeene gronden en regulen van rechten, generale politi que maximen, &c. voor dezen nooyt in het licht gegeven, en dienende tot een aenhangsel, of tweede deel van alle des schryvers werken, met de noodige regis ters voorzien; te Utrecht gedrukt by Hermanus Besseling, Boekverkooper op de Ou de Gracht by de Beesembrug. L. v. d.-. Bos, (1674). De reysende Mercurius, verhandelende de hedendaegsche en onlangs tegenwoordige staet en verrichtingen van Europa. Met pl....; t'Amster- dam, by Jan Bouman. G. Brandt, (1701). Het leven en bedryf van den Heere Michiel de Ruyter, Hertog, Ridder, &c. L. Admiraal Generaal van Hollandt en Westfrieslandt; Waasberge, Boom en Goethals. B. Carpzovius, (1758). Practicae novae imperialis Saxonicae rerum criminalium. apud Franciscum Varrentrapp.

Schatkamer | 2009 | | pagina 16