71 K. Elzevier, (1737). Lierzangen en toezangen; van de Kloes, Gouda. D. Erasmus, (1659). Lof der Sotheyd; 's Graven-Hage. J. Cats, J. J. Schipper and A. v. d. Venne, (1726). Alle de wercken van den Heere Jacob Cats de laatste druck; waar in het Twee-en-tachtig jaarig leeven des dich ters, beneffens desselfs Slaapeloose nachten, met printverbeeldingen sijn verrijkt; Amsterdam, J. Ratelband J. d. Damhouder, (1656). De practijke of gebruyk zoo van civile als criminele zaken; ter drukkerye van Joannes Naeranus B. a. Chassenaeus, (1582). Consuetudines ducatus Burgundiae, fereque totius Galliae. apud Bartholomaeum Vincentium. O. Dapper, (1670). Gedenkwaerdig bedryf der Nederlandsche Oost-Indische Maet- schappye op de kuste en in het keizerrijk van Taising of Sina behelzende het tweede gezandschap aan den onder-koning Singlamong en veldheer Taising Lipoui door Jan van Kampen en Konstantyn Nobel...Amsterdam Jacob van Meurs. O. Dapper, (1688). Naukeurige beschrijving van Morea eertijts Peloponnesus en de eilanden gelegen onder de kusten van Morea en binnen en buiten de Golf van Venetien waer onder de voornaemste Korfu, Cesalonia, Sant Maura, Zanten en an dere... AmsterdamWolfgangh. O. Dapper, (1688). Naukeurige beschryving der eilanden, in de Archipel der Midde- lantsche Zee, en ontrent dezelve, gelegen: waer onder de voornaemste Cyprus, Rhodus, Kandien, Samos, Scio, Negroponte, Lemnos, Paros, Delos, Patmos, en an dere, in groten getale, behelzende der zelver benamingen, gelegentheden, steden, kastelen, gedenkwaerdige aeloude en hedendaeghse geschiedenissen, bestieringen, veroveringen, gewassen, dieren, 8ic. verrijkt met zee-en eilant-kaerten, en afbeel dingen van steden, dieren, gewassen &c.; t' Amsterdam voor Wolfgangh, Waesber- gen, Boom, Someren en Goethals. H. Dullaert, (1719). Gedichten; by Gerard onder de Linden, boekverkooper op hoek van de Nes en Langebrugsteeg. D. Erasmus, (1699). Colloquia, impensis Hoh. Christiani Caerneri typis Andreae Zeidleri. M. T. Cicero, (1695). Orationes I. (1699); II. (1695); III. (1699); IV. (1696); V. (1699); VI. (1698). (cum notis Joannes Georgius Graevius). ex typographica P. I. Blaev prostant apud lanssonio-Waesbergios Boom a Someren Goethals.

Schatkamer | 2009 | | pagina 17