D. v. Hoogstraten, Nieuwe woordenboek Ned. Latijnse Taal. 73 J. v. Heemskerk, (1751). Batavische Arcadia, waer in, onder 't Loofwerck van Lief- kooserye, gehandelt werdt van den oorspronck van 't oudt Batavien; Antoni en Adrianus Schoonenburg. J. v. Hoogstraten, (1735). Staat- en zedekundige zinneprenten, of leerzame fabelen; die van den heere La Court speelswyze gevolgt; by Gerrit Tielenburg. Justinus, (1683). Historiae Philippicae. cum notie J.G. Graevius. apud Jacobum Hackium. J. v. d. Kemp, (1726). De christen geheel en al het eigendom van Christus in leven en sterven, vertoont in drieenvyftig predikatiën over den Heidelbergschen katechis- mus; Reinier van Doesburg. heldert worden alles getrokken uit het gebruik, en de beste schryveren door Samuel Hannotvervolgens overzien, van veele misstellingen en andere vlekken gezuivert, ook met veele woorden en spreekwyzen merkelyk vermeerdert en vrrykt door D. van Hoogstraten; te Amsteldam by Adriaan Wor en de Erve G. D. v. Hoogstraten, M. B. v. Nidek and 1 L. Schuer, (1725). Groot algemeen histo risch, geographisch, genealogisch, en oordeelkundig woorden-boek Onder het opzicht van David van Hoogstraten en Matthaeus Brouërius van Nidek; Amsterdam Brunel [etc.]; Utrecht, Willem van de Water; Leyden, Samuel Luchtmans; 's Gra- venhage, wed. A. Moetjens [etc.]. U. Huber, (1726). Heedensdaegse rechtsgeleertheyt, soo elders, als in Frieslandt gebruikelijk; by Evert Visscher F. Josephus, (1722). Alle de werken van Flavius Josephus, behelzende twintigh boeken van de Joodsche oudheden, het verhaal van zyn eigen leven, de historie van de oorlogen der Jooden tegens de Romeinen, de twee boeken tegens Apion, en zy- ne beschryvinge van de marteldoodt der Machabeen. Waarby komt het gezant schap van Philo aan den keizer Kaligula; by Joannes Oosterwyk. D. J. Juvenalis, (1695). Satyrae cum scholiis veterum et commentariis integris, selectis et conquisitis fere omnium eruditorum: ut Is. Grangaei, Jo. Britannici, Nic. Rigaltiiet al. apud Petrus vander Aa. S. v. Leeuwen, (1667). Costumen, keuren ende ordonnantiën, van het baljuschap ende lande van Rijnland; by de Hackens. S. v. Leeuwen, (1678). Het Rooms-Hollands-regt, waar in de Roomse wetten met het huydendaagse Neerlands regtover een gebragt werden; by Hendrik en Dirk Boom.

Schatkamer | 2009 | | pagina 19