Familieberichten Kleine Annonce's Leerling gevraagd Nette werkster Metaalbewerker ACTETAS MET INHOUD Net meisje gevraagd een flinke jongen Leidster gevraagd Burgerlijke stand Aangiften van 1 t/m 15 Mei 1J45. Geboren: Maaike Martha d. v. J. J. Straver en M. Metselaar; Pieternella Willemina d. v. S. W. Dekker en Th. P. Oudijk Bastiaan Jacobus z. v. P. Slingerland en G. Zaal; Hendrika d. v. L. M. Blonk en M. Meiderwijk Gorneiis Bernhard z. v. F. J. Modderkolk en C. M. Hoogendoorn Gerrit Jan z. v. F. van Kempen en M. C. van Dodewaard Pieter z. v, W. la Grand en A. Metselaar Jacob z.v. P. Sekeris en E. v. d Wal; Helena Maria Francisca d* v. A. P. Bresser en L. M. v. d. Nieuwendijk Peter Jan z. v. L. Los en H. A. de Ruijter Pieternella Johanna d. v. Eleveld en D. J. Goesije Cornelis Willem z.v. M. Vrolijk en M. E. Vermeij Jacobus Albertus z. v. A. M. van Zanten en A. van der Ben. Overleden: A. J. M. van Dijk, 1 Jaar; C. C M, Gerts, 8 maanden. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk Zondag 20 Mei, voorm. 10 en nam. 6 uur, Ds. L. Vroegindeweij. Maandag 2e Pinksterdag, voorm. 10 uur Ds. E. R. Damsté van Stavenisse. Gereform. Kerk Zondagvm. 10 en nam, 5 uur Ds. W.Smidt 2e Pinksterdag, voorm. 10 uur Ds. H. de Moor van Boskoop, Zendingsrede. Vereen. »Wet en Evangelie* Zondag voorm. 10 uur Ds. L. J. van Leeuwen van Rotterdam. Chr. Afgesch. Gemeente Zondagvm. 9.30 en nm. 4.30 uur Ds N. v.d. Kraats 2e Pinksterdag vm. 9.30 uur Ds. N. v. d. Kraats Rem. Gerei. Gemeente 2e Pinksterdag v.m. 10 uur Ds. van Rooyen. Nieuws van het voedsel front. Tegen inlevering van bon A 491 en B 491 wordt Vrijdag 18 Mei afgegeven 600 gram biscuits. Me degebracht moet worden inleveringsbewijs 8e Roode Kruisverstrekking en emballagemateriaal. Tegen inlevering van bon 410 wordt Zaterdag afgegeven 2 kg. aardappelen. De prijs is vastgesteld op 5 ct per kilo thuis bezorgd en 4 ct per kilo afgehaald. Dinsdag 22 Mei zal in het Centrum van 9 tot 12.30 en van 2 tot 5 uur de uitreiking plaats hebben van levensmiddelenkaarten van het Militair Gezag. Overlegging van de 2e Distributie-stam kaart vereischt. Verkrijgbaar op bon B 455 KindermeelC 06 Kinderdrank en bon 326 vervangingsmiddelen. Binnen enkele dagen zal boter en vet wor den beschikbaar gesteld. De daarvoor benoodigde bonnen worden per raambiljet bekend gemaakt. De Heer Mevrouw Kraneveld— van Houweninge geven met blijdschap kennis van de ge boorte van hun Zoon Remmelt Frederik Cornelis Wadddinxveen, 16 Mei 1945. Julianastraat 5 60 ct per stuk, hoogstens 5 regels Dagmeisje gevraagd Mevr. Haspels, Brugweg 88 Drukkerij „Veldwijk" Leerling of halfwas Houtbewerker gevraagd bij A. I. de Vlieger, Julianastraat Mevr. Schutte, Henegouwerweg vraagt een Winkeljuffrouw gevraagd (leerlinge] in het Ma- nufacturenvak, bij Gebr. VAN DER GEUR, Boskoop Voor direct gevraagd een brieven onder letter S bur. dezes Net meisje gevraagd K. van Ringelenstein B. Tr. straat Verloren tegen beloning terug te be zorgen Kerkstraat 4 Zelfstandig te kunnen werken Werkster aanwezig Te bevragen bureau dezes. Voor spoedige indiensttreding eerste bediende gevraagd A. Brouwer Gevraagd K. v. Ringelenstein B. Tr, straat voor het Zonnekamp Aanm. Notaris D. B. van der Most

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 3