T. O. O. S. Nieuws uit onze woonplaats Wij maken onze lezers attent op de Roode Kruis-actie, tot het ver krijgen van nieuwe leden. In diverse winkels ligt een inteekenlijst gereed, waar men deze nuttige instelling kan steunen, door zich als contribuant op te geven. Geen hindernis, van welken aard zij ook moge zijn, moeten de landelijke ruiters ontwijken. Evenals in het leven moeten zij den strijd hoe fel die ook moge zijn, vol vreugde aanvaarden tot heil van hun stand, hun platteland, hun paard en hun va derland. Daarom is de Rijvereen, „De Gouweruiters" 1.1. Woensdagavond in een bijeenkomst besloten de rijlessen te hervatten, en propaganda te gaan maken om de vereeniging uit te brei den, helpt allen mede, laat de landelij ke ruitersport, dat nationale belang nooit in de steek, en helpt mede deze plattelandsgarde uit te breiden. Het Secretariaat is Henegouwerweg 40 waar alle inlichtingen te verkrijgen zijn. „Nederlands Volksherstel" ver zoekt ons opname van het volgende^ In de week van 4—8 Juni zullen dames, daartoe aangezocht door het N.V.H., onder leiding van Mevr. v. d. Torren en Zr van Engelen, U bezoe ken in .verband met de goedereninza meling. De inzameling zelf zal plaats vin den 12 Juni a.s. Zie ook de bekendmakingen in de winkels. Helpt mede in het algemene streven tot herstel van de materiele nood van hen, die door de oorlogsgebeurtenis sen zijn getroffen. We noemen met namede repatriërenden, de opdui- kers, door oorlogsgeweld getroffenen. Het ligt in de bedoeling te Wad- dinxveen een eigen bureau in te rich ten. Hierover een volgende maal meer. De heer A. v. Ravenstein mocht deze week de dag herdenken waarop hij voor 40 jaar in dienst trad bij de Fa G. Okkerse alhier. Hij is bij die gele genheid door patroon en personeel gehul digd, terwijl hem tevens eenige waar devolle cadeaux werden aangeboden. Plaatsgebrek laat niet toe een uitvoerig verslag te geven van de Ca- nadeesche Show die Maandag werd gehouden. Te Gouda verschijnende bladen heb ben reeds een uitvoerige beschrijving hiervan gegeven, zoodat wij ons vrij wel ontslagen achten hier nog verder op terug te komen. A.s. Donderdag 's avonds 7.30 uur zal in de Geref. Kerk een Jeugd- samenkomst worden gehouden, door de Geref. Jeugdvereenigingen georgani seerd. Het gevarieerd propramma staat in het teekên der bevrijding en is ge vuld met sprekers, zang en declamatie. De toegang is vrij. In de gehouden vergadering van de buurtvereeniging „Dorpstraat" werd besloten zich niet aan te sluiten bij het C.O.C. Enkele leden van het oude bestuur bedankten, waarvoor anderen werden gekozen. Wij maken ouders van jeugdige kinderen attent op de advertentie van de Chr. Kleuterschool. Op bon A 490 a.s Zaterdag verkrijgbaar 400 gram brood in de bekende Roode-Kruis-Winkels. Bij informatie ter bevoegder plaatse waren bij het afdrukken geen meer dere geldige bonnen bekend. Van Woensdag 6 Juni a.s. af is het Notariskantoor weder gevestigd Kerk weg 165 Gymnastiek-vereeniging Wij beginnen voorloopig onder leiding van den Heer W. B. van der Laan, in gebouw „Centrum" op de navolgende dagen en uren: 's MAANDAGS 4—5 uur jongens 6 t/m 8 jaar 5—6 uur jongens 9 t/m 12 jaar 7-8,30 uur adsp, jongens 12 t/m 15 jaar 8.30—10 uur heeren van 16 jaar en ouder DINSDAGS 4—5 uur meisjes 6 t/m 8 jaar 5—6 uur meisjes 9 t/m 12 jaar 7—8,30 uur adsp, meisjes 12 t/m 15 jaar 8,30-10 uur dames 16 jaar en ouder

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 2