I J. Dullemeiier, zuidkade 86 G. van der soek, noordeinde 64 Burgerlijke stand Aangiften van 24 t/m 30 Mei 1945 Geboren: Cornells Hendrika d. v. J. van der Hengst en M. van Dijk Cornelia Catharina d. v. A. J. van den Berg en C. W. Matse Neeltje d.v. J. Becker en F. van Dijk Dirkje d. v. J. Blonk en A. H. Slootweg Jan Hendrik z. v. J. H. Visse en C. N. W. Boer. Ondertrouwd C. Bontenbal en E. Dekker J. Lubken en W. Koster. Gehuwd: W M. Burger en C. C. van Tol Overleden N. J. C. Butter en brood, 75 j. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk Zondag 3 Juni voorm. 10 en nam. 6 uur, Ds. L. Vroegindeweij. Gereform. Kerk Zondag vm. 10 uur Ds. ten Brink van Gouda, nam. 5 uur Ds. W. J. Smidt Vereen. »Wet en Evangelies Zondag nam. 3.30 uur Ds. J. C. J. Dijkstra van Rotterdam Chr. Afgesch. Gemeente Zondagvm.9.30 en nm. 5.30 uur Ds N. v.d. Kraats Rem. Gerei. Gemeente, v.m. 10 uur Ds P. D.-van Royen Nieuws van het voedselfront. DISTRIBUTIE VAN MELK Met ingang van 3 Juni a.s. wordt wederom een bon aangewezen van het A-inlegvel voor het be- betrekken van melk in de week van 3 t/m 9 Juni '45, Hiermede wordt de geldigheidsduur van bon A 03 (inlegvel) teruggebracht van 9 tot 2 Juni 1945. Het publiek dient de 2 liter melk per bon in de week van 27 Mei t/m 2 Juni a.s. af te nemen. Gevraagd flinke nette Dienst bode voor dag of dag en nacht MevrOkkerse,Wilhelminakade 59 Ter ruiling gevr. nieuwe Swift Schoenen, m. 39 voor één maat grooter, Wapenaar, J. Dor. kade ■Te koop gevraagd twee-pits gasstel. Noordkade 205 Gevraagd Damesrijwiel te koop ofte ruilen tegen wandelwagen tje, kinderstoel of schilderij, Overbeek, Nesse 1 Tomatenplanten te koop ij Voskuilen, Puttekade 375 Eenvoudige nette Huishoudster gevraagd, N.H. of Geref., liefst 40-45 jaar, bij alleenw. werkman A. van der Wolf, Noordkade 299 Met grote blijdschap delen we U mede, dat we er een zoon en broertje bijkregen. Hij heet Jan Hendrik J. H. VISSE C. N. W. VISSE-Boer Ada Marijke Waddinxveen, 26 Mei 1945 Henegouwerweg 11c Voor de vele en hartelijke be wijzen van belangstelling bij ons 40-jarig Huwelijksfeest onder vonden, betuigen wij U mede namens onze kinderen onzen hartelijken dank. A. Straver A. M. STRAVER-van Eijk Waddinxveen, Juni 1945, Dorpstraat 166 Hiermedë betuig ik mijn har telijke dank aan mijn zeer ge achte Patroon, den Heer C. E. G. Okkerse en familie en het per soneel voor de prachtige cadeaux op mijn 40-Jarig Jubileum ont vangen en aan allen die hebben medegewerkt om deze dag voor mij te maken tot een onver getelijke dag. A. RAVENSTEIN, Zuidkade 192 Net Meisje gevraagd Mevr. T, van Dam, Kerkweg 123 Sport en Speelgoedfabriek SLIEDRECHT, vraagt een nette Jongen ter opleiding Tegen 1 Juli gevraagd een flink Dagmeisje Zondags vrij en volle kost Mevr. van den Berg, Dorpstr. 14 Meisje gevraagd voor de mor genuren. Adres bevr. bur. dezes Nette Werkster gevraagd, liefst Vrijdags. Mevr. R. Zuidema, Henegouwerweg 9a Net Dagmeisje gevraagd met volle kost. Mevr. C. Stolker, Wilhelminakade 48 Heden nam de Heere tot Zich onze Schoonzuster en Tante, Mejuffrouw Adriana Maria van Rhijn in den ouderdom van 75 jaar. Haar eenvoudig kinderlijk vertrouwen had zij op den Heere Jezus gevestigd. Uit aller naam: Wed. I VAN RHIJN-Kempkes. Waddinxveen, 29 Mei 1945. Zuidkade 4 De teraardebest. zal plaats hebben Zaterdag 2 Juni a.s. Te koop alle soorten Kool- planten, w.o. groote partij spruit- kool. H. G. Gerts, kweekerij, Noordkade Ned. bond van arbeiders in het Landbouw-, Tuin bouw en Zuivelbedrijf afdeeling Waddinxveen Zij die in bovengenoemde orga nisatie mee willen strijden voor LOTSVERBETERING en SOC. RECHTVAARDIGHEID kunnen zich melden bij onder staande adressen - ill" UIBMI II II I II» ilTWiT

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 3