Burgerlijke stand Aangiften van 30 Mei t/m 6 Juni 1945 Geboren ]an Leendert, zoon van J. H. van Erk en A. de Kooter Catharina Geertruida Adriana, dochter van L. G. Th. Rip en J. S. van der Klauw. Gehuwd: M. van den Berg en F Zwijgers. Overleden A. M. van Rhijn, oud 75 jaar M. F. Kraaijen- brink, oud 64 jaar. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk Zondag 10 Juni voorm. 10 en nam. 6 uur, Ds. E. R. Damsté van Stavenisse. Collecte voor de Zending. Gereform. Kerk Zondagvm. 10 uur en nam. 5 uur Ds. W. J. Smidt Vereen. »Wet en Evangelie* Zondag voorm. 10 uur Ds. J. H. F. Engel van Rotterdam Chr. Algesch. Gemeente Zondagvm.9.30 en nm. 5.30 uurDs N. v.d. Kraats Rem. Geref. Gemeente. n.m. 2.30 uur Ds W. F. Zuurdeeg. SF De Zondagdienst wordt deze week waargenomen door Dr E. M. L. Hemminga. Nieuws van het voedselfront. Boter- en Kaasbonnen inleveren. Uiterlijk Zaterdag 9 Juni a.s. moet men bij een bij het Centraal Distributiekantoor ingeschreven winkelier bon 13 voor 125 gram boter en bon 14 voor 100 gram kaas inleveren. Door den winke lier moet hiervoor een ontvangstbewijs worden afgegeven. Van 10 t/m 16 Juni zullen koopbonnen hiervoor worden aangewezen. Aan J. te Gouda deelen wij mede, dat gezien den be perkten omvang van ons blad, geen ingezonden stukken kunnen opgenomen worden. Wij hebben uw stuk door gegeven aan den secretaris van N.V.H. De uitgever 1915—1945 Den 9e Juni DV. hopen onze geliefde ouders ADR DE JOODE en F. DE JOODE-Meiderwijk hun 30-jarige echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare kinderen, J. ViNK-de Joode N. Vink Cor, An, Pleun, Aart. Waddinxveen, Juni 1945. Onderweg 17 Te koop gevraagd 1 paar Kinderschoentjes maat 20 en een fietsmandje, De Waal - Dorpsstraat 64 Direct gevraagd een flinke Werkster. Bevr. bur. dezes Net meisje gevraagd v. d. of v.d.e.n. Mevr. v. d. Kraats Laag Boskoop 7, Boskoop Bij bakker Compeer Levens middelenkaart M.G. laten liggen tusschen 6—6.30 uur. Verzoeke vriendelijk tegen belooning terug te bezorgen bij A, Hoogendoorn, Zuid kade 50, daar geen nieuwe kaarten worden teruggegeven Het Bestuur der Vereeniging voor Chr. Nat. Schoolonderw. alhier roept gegadigden op voor het schoonhouden der school aan de Oranjelaan. Loon nader overeen te komen. Aanmelden bij den heer C. Graafland, Oranjelaan Nieuw of gebruikt gasstel gevraagd. P. Huisman Kromme Esse 11 Jongens gevraagd fa Wed. P. Glasbeek Zuidkade Flink meisje gevraagd Liefst boven 18 jaar v.d.e.n. H. van Dijken, Brugweg 41 Gehuwd M. van den Berg en F. Zwijgers die mede namens wederzijdsche familie, dankzeggen voor de belangstelling die zij bij de burgerlijke en kerkelijke inze gening van hun Huwelijk moch ten ontvangen. Waddinxveen, Juni 1945. Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij de thuiskomst van IZAK Familie van Alten. Waddinxveen, 6 Juni 1945. Ondergeteekenden betuigen bij deze hun hartelijken dank voor de vele bewijzen van medeleven bij hun thuiskomst ondervonden. M. en N. Versluis. Waddinxveen, Juni 1945. Jan Dorrekenskade Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst betuig ik aan vrienden en kennissen mijn op rechten dank. W A. KLOET. Waddinxveen, Juni 1945. Jan Dorrekenskade 76 Een dagmeisje gevraagd bij slager van Tilburg, 's Maandags en Vrijdags werkster aanwezig. Te koop 2 sterke houten wielen 90 cm. middellijn. Zuidkade 96. Wie ruilt een p. werkschoenen m. 43 voor m 45. Brugweg 64. Terstond gevraagd een Tuindersknecht. Ant. Kleiweg. Brugweg 30. Wie ruilt blauwe leeren schoe nen, platte hak, maat 36 voor idem maat 37-38. P. W. Kloet

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 3