Dit geeft ons het recht om rustig en zeker de toekomst te mogen inzien met de zekerheid Ne derland is arm, straatarm. Nederland is rijk, ja schatrijk aan die voorwaarden, waardoor het met Gods hulp zal herrijzen uit zijn geestelijke en ma teriele nood. Deze week zijn de trainings-avonden van de W.Z.C. „de Gouwe" in het zwembad begonnen. De Heer R. de Haag en Mej. A. van Wessem zullen zoowel dames als heeren trainen. Op last van den Militairen Commissaris te Gouda zijn Mej. J. H. de Bruin, verpleegster en de Heer A. J. Lensen, gasfitter, in hun functie gestaakt. Voor het district Gouda is de avondklok afgeschaft. Men mag zich dus weer op elk uur van den nacht in de open lucht bevinden zonder dat hier toestemming van de autoriteiten voor noodig is. Aan de Zaterdag te Gouda te houden pa rade vanBinnenlandsche Strijdkrachten zal ook door de plaatselijke B.S. worden deelgenomen. Vermoedelijk zal ook Prins Bernhard deze parade bijwonen. Naar wij van betrouwbare zijde vernemen zal de W.Z.C. „de Gouwe" Vrijdag 22 Juni haar openingswedstrijd spelen en wel tegen G.Z.C. 1-2 en G.Z.C. dames. De Militaire Commissaris voor de Pro vincie Zuid-Holland heeft, ter bestrijding van het gevaar voor besmetting met tyhus en andere besmettelijke ziekten onder de bevolking, een verordening vastgesteld, waarbij het verboden is te baden of te zwemmen in grachten, kanalen en andere open wateren, op plaatsen gelegen binnen de bebouwde kom of op minder dan 2 K.M. van de grens daarvan. De buurtvereniging „Prinses Juliana" heeft Woensdag j.l. een ledenvergadering gehouden. In deze vergadering werd met algemeene stem ming besloten zich aan te sluiten bij het Centraal Oranje-comité. Als bestuurleden werden gekozen J. Hoogebrug, voorzH. A. Cats, secr., C. Versluis, penm., A. Th. J. Boere en D. van Dijken, leden. Ten behoeve van reparaties aan schoenen is aan schoenherstellers een kleine hoeveelheid zooileder toegewezen (16 gram per hoofd der bevolking). Zij dienen voor of op 18 Juni a.s. een schrif telijke opgave te verstrekken aan fa. van der Willik Co. te Boskoop, van het aantal destijds ingeleverde bonnen 69 en bet recu, aan de hand waarvan zij zullen worden bevoorraad. Woensdagavond 20 Juni wordt er een „Vrede Damdag" gehouden in het R. K. Ver enigingsgebouw. 1920 1945 Zondag 10 Juni herdachten wij in alle stilte, wegens fa milie-omstandigheden, dat onze lieve ouders C. GRAAFLAND M. GRAAFLAND-Cooiman 25 jaar geleden in de echt werden verbonden. Spare de Here hen nog lang vodr hun dankbare kinderen. Waddinxveen, 12 Juni 1945 Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, uit het Concentratiekamp betuig ik aan familie, vrienden en kennissen mijn oprechten dank. CHRIS HEKMAN. Waddinxveen, Juni 1945. Burgem. Trooststraat 68. Voor de hartelijke ontvangst bij onze thuiskomst, betuigen wij aan vrienden en kennissen onzen oprechten dank. W J. en J. van der Plaat Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, betuig ik aan familie vrienden en kennissen mijn oprechten dank. W. Ph. VERSTOEP. Waddinxveen, Juni 1945. Ondergeteekende betuigt bij deze zijn hartelijken dank voor de vele bewijzen van medeleven bijzijn thuiskomst ondervonden. L. REHORST Lzn. Waddinxveen, Juni 1945. Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling ondervonden bij de thuiskomst van onzen zoon LIEUWE Familie Bijlsma. Waddinxveen, 13 Juni 1945. Langs dezen weg brengen wij hartelijk dank aan allen die hun belangstelling hebben doen blij ken in verband met onze be houden thuiskomst uit Duitsland Bram en Han van den HOEK. Waddinxveen, juni 1945. Te koop een schuurtje 2.60 x 2.30 M. Zuidkade 198. JAN EN VERLOOFDE AART NEL Oranjelaan 9 Prins Hendrikstraat 11. Jan Dorrekenskade 55. Jan Dorrekenskade 51. Kerkweg 188.

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 2