BEURTVAARTDIENST Gouda Woerden Utrecht Bestelhuis: 1. van Rhijn »De Metro« - Burgerlijke stand Aangiften 6 t/m 13 Juni 1945. GeborenCornelia Wilhelmina Maria, dochter van T. Slootjes en H. E. M. van der Weide Jacob Dirk, zoon van M. Kraan en M. van Cuilenburg Stephanus Gijsbertus, zoon van H. G. Vermeij en G. A. Vonk. Ondertrouwd W. J. C. Steenland en M. M. van Vliet. Overleden M. Matse, echtgen. van A. van den Bosch, oud 64 jaar. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk Zondag 17 Juni voorm. 10 en nam. 6 uur, Ds. L. Vroegindeweij. Gerelorm. Kerk Zondagvm. 10 uur en nam. 5 uur Ds. W. J. Smidt Vereen. »Wet en Evangelie* Zondag nam. 4.30 uur Ds. M. J. C. Visser, van Rotterdam Chr. Afgesch. Gemeente Zondagvm.9.30 en nm. 5.30 uur Ds N. v.d. Kraats Rem. Geref. Gemeente. v.m. 10 uur Ds P. D. van Royen. Nieuws van het voedselfront. Tot 16 iuni zijn geldig bon 32 voor 50 gram zout en 34 voor 50 gram zeep. In de R. K winkels verkrijgbaar. fiW De Zondagdienst wordt deze week waargenomen door Dr P. van der Linde. Wekelijksche gelegenheid voor verzending van goederen vanaf Waddinxveen naar Woerden, Utrecht en tusschen gelegen plaat sen. Goederen worden des gevraagd afgeh. Zuidkade 4 Waddinxveen Vertrek: Donderdag nam. 1 uur. Zoo goed als nieuwe jongensschoenen maat 31 te ruil voor maat 33. Mevr. Schutte, Heneg'w. 40a Wie ruilt sandalen maat 41 voor maat 42. A. v. d. Sloot, Oranjelaan 24 Tegen eind Juni gevraagd een net meisje, meerdere hulp aanwezig. Ph. j. C Dijs Sniepweg 2, Waddinxveen Gevraagd flinke hulp in de huishouding A. Compeer, Zuidkade 5 Ter ruiling aangeboden: z.g.a.n br. lederen dames schoenen kleine maat 37 voor een in goede staat zijnde Damesjapon liefst blauw of zwart maat 40. Nesse 48. Een dagmeisje gevraagd bij slager van Tilburg, 's Maan dags en Vrijdags werkster aanwezig. Wegens ziekte der tegen woordige, direct of zoo spoe dig mogelijk gevraagd een net meisje Mevr. D. Verheul, Kerkweg Hartelijk dank aan de bewoners van de Noordkade voor de spontane ontvangst bij de terug keer uit Duitsland. WILLEM en TEUNIS KRAAN. Waddinxveen, Juni 1945. Hiermede betuigen wij onzen oprechten dank voor de harte lijke ontvangst en de vele bloe men die wij mochten ontvangen. Marinus en Arie VERSLUIS Waddinxveen, juni 1945. Kerkweg 134. Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst ondervonden, betuig ik aan vrienden en ken nissen mijn oprechten dank. J. BROER. Waddinxveen, Juni 1945. Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, betuig ik aan vrienden en kennissen mijn op rechten dank. W. van Ringelenstein. Waddinxveen, juni 1945. Jan Dorrekenskade 49. Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, betuig ik aan vrienden en kennissen mijn op rechten dank. H. ROMEYN. Waddinxveen, 13 Juni 1945. Kerkstraat 19. Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst betuig ik aan vrienden en kennissen mijn op rechten dank. T. VAN ERK. Waddinxveen, Juni 1945. Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank voor de blijken van belangstelling, on dervonden bij de thuiskomst van LEENDERT Familie ANGENENT. Waddinxveen, 13 juni 1945. Ondergeteekende betuigt bij deze zijn hartelijke dank voor de vele bewijzen van medeleven bij zijn thuiskomst ondervonden. W JOH. DE BAS. Waddinxveen, juni 1945. Kerkweg 167 Koopt en leest onder red. van Dick v. Veen losse nummers 25 cent. Boekhandel »Veldwijk« Noordkade 71 Dorpsstraat 89

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 3