„Bureaux roerende goederen van vijanden en landverraders" samengesteld. Deze bureaux hebben tot taak inbezitneming, bewaring en beheer van roerende goederen af komstig van vijandelijke onderdanen, N.b.tS.ers en landverraders. Een ieder, die inlichtingen of aanwijzingen kan verschaffen omtrent de bovenbedoelde goederen, is verplicht hiervan onmiddellijk aangifte te doen bij het bureau in zijn gemeente. Ook dus degenen, die inlichtingen of aanwijzingen kunnen geven'om trent hiervoor bedoelde goederen, welke uit ge bouwen of woningen zijn ontvreemd waar zij zich ook bevinden, zijn verplicht mededeeling te doen aan de bureaux. Het nalaten der aangifte is als misdrijf strafbaar met een gevangenisstraf van ten hoogste 4 jaar of een geldboete van ten hoog ste 50.000 gld. Het secretariaat van het Bureau Waddinxveen is gevestigd Kerkweg 165. Nieuws uit onze woonplaats Tot funqeerend burgemeester dezer gemeente is benoemd de Heer A. P. F. A. J. Albarda te 's-Gravenhage. Woensdag j.l speelde de damvereeniging Excelsior een groote Vredeswedstrijd tegen haar Zustervereeniging T.O-G., waarvan de uitslag was 19,f\\ ten voordeele van Excelsior. Onder groote belangstelling van de zijde van het publiek werd Donderdag een wedstrijd snelzwemmen gespeeld tusschen de Waddinxveense Zwemclub en de hier gelegerde Canadezen en een polowedstrijd B.S. - De Gouwe en de .Brug -- Dorp. De ontvangen entre-gelden te bedrage van f325.— worden gestort in de kas van JN.V.n. De Voetbalvereeniging zal binnenkort een wedstrijd geven ten bate van N.V.H. Bezitters van een in goeden staat verkeerende personen auto die een eerstdaags te verwachten vordering daar van 'willen voorkomen door tijdelijke verhuring aan een bedrijf te Waddinxveen ten dienste van de voedselvoor ziening, gelieven te schrijven onder no 6 aan het bureau van dit blad. der Ned. Herv. Jeugdverenigingen op G.G. te houden D.V. Woensdag 25 Juli a s, nam. 7.30 uur in het vereenigingsgeb. achter de kerk Opening van den Eere-voorzitter Ds. L, Vroegindeweij Inleiding: 1 Kon. 18 j.V. Onderwerp: De heiligingvan den sabbat M.V. Gedicht K.V. Onderwerp„Flitsen j.V. Een en ander wordt afgewisseld door zang uit leden der Vereenigingen onder leiding van den Heer E van Putten Allen hartelijk welkom. Heden ontvingen wij de droe ve tijding dat op 22 Febr. 1945 in Balingen (Dtl.) door een bombardement om het leven is gekomen, onze lieve Vader, Zoon, Behuwdzoon, Broer, Zwager en Oom Robbert Cornells de Bruijn in de leeftijd van ruim 35 jaar. Uit aller naam Wed. A. DE BRUIJN. Waddinxveen, Kerkweg 92. Ook namens mijn ouders, allen hartelijk dank, voor de belang stelling bij mijn thuiskomst on dervonden. WIM DEN OUDSTEN Waddinxveen, Juni 1945. Kerkweg 5. Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, betuig ik mijn hartelijken dank. C. VAN DER KRANS Waddinxveen. Henegouwerweg 50, Voor de hartelijke ontvangst, bij mijn behouden thuiskomst uit Duitschland, betuig ik aan alle vrienden en kennissen mijn op rechten dank. J- NEVEN Waddinxveen, Juni 1945, Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, betuig ik aan vrienden en kennissen mijn op rechten dank. A. REHORST Waddinxveen, Juni 1945. Hiermede betuigen wij onzen oprechten dank voor de harte lijke ontvangst en de véle|blo^ men die wij mochten ontvangen bij mijn thuiskomst. Waddinxveen, Juni 1945. Noordkade 283. Ondergetekende betuigt bij deze zijn hartelijke dank voor de ve le bewijzen van medeleven bij ziin thuiskomst ondervonden. J. VINK Waddinxveen, juni 1945. Voor de hartelijke ontvangst bij mijn thuiskomst, betuig ik aan vrienden en kennissen mijn op rechten dank. F. M. RUPKE Waddinxveen, juni 1945. Wedn. van Elizabeth Willemijntje Brouwer. Burgemeester Trooststraat 42. Kerkweg 188. Kerkweg 72. Kleikade 15.

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 2