Burgerlijke stand Aangiften 21 t/m 27 Juni 1945. Predikbeurten Ned. Herv. Kerk Zondag 1 Juli voorm. 10 en nam. 6-30 uur, Ds. L. Vroegindeweij. (voorm. H. Doop) Gereform. Kerk Zondagvm. 10 uur en n.m. 5 uur Ds. W. J. Smidt Vereen. »W et en Evangelie* Zondag nam. 4.30 uur Ds. M. J. C. Visser van Rotterdam. Chr. Afgesch. Gemeente Zondagvm. 9.30 en nm. 5.30 uur Ds N. v.d. Kraats Rem. Geref. Gemeente. Zondag v.m. 10 uur Mej. Torensma van Gouda De Zondagdienst wordt deze week waargenomen door Dr E. M. L. Hemminga Wegens ziekte der tegen woordige, direct of zoo spoe dig mogelijk gevraagd een net meisje Mevr. D. Verheul, Kerkweg Te koop gevraagd 1 paar tennisschoenen maat 38 of 39 brieven onder let. A bur. dezes Net dagmeisje gevraagd Mevr. D. de Nooy, Dorpstr. 26 Ter overname aangeboden 4 konijnenhokken B H.Wormgoor, Wadd'veen Aangeboden nieuw radio toestel io ruil voor goede damesfiets. P. C. Overbeek Nesse 1, Waddinxveen Terstond gevraagd een flinke jongen of arbeider om in de groentetuin te werken G, Steenland, Brugweg 74 Gevraagd flinke werkster voor Vrijdag, Wed. C.van As Noordeinde 50 Gevraagd een tweede meisje niet jonger dan 17 jaar. Mevr. Kemenade Afscheepspi Een nette dienstbode gevr, goed loon, T, v Gils Hen, w.59 Flinke hulp voor dag of voor dag en nacht. Aan te melden Maandag 2 juli van 5 tot 6 uur, Oranjelaan 1, Wadd'veen Verloren Lichtblauw wind jack met opgestikte zakjes van kind. a.u.b. bezorgen Julianastraat 9 Te ruilen een paar nieuwe schoentjes maat 25 voor 26 of 27. Burg, Trooststr, 98 Gevraagd: ongem. zit-slaap» kamer, keuken v.dame alleen of zit- en slaapk, met keuken Brieven met huurprijs onder letter V bureau dezes. Een paar kinderschoenen maat 22 voor 25, een paar jongensschoenen maat 28 voor 33. A. Hogebrug. Net dagmeisje gevraagd H. Bikker Noordeinde la Dagmeisje gevraagd Wed. P, Glasbeek, Zuidkade Ook namens mijn ouders, allen hartelijk dank, voor de belangstelling bij mijn thuis komst ondervonden. F. VAN SCHAIK Waddinxveen, Juni 1945. Voor de hartelijke ontvangst bij onze thuiskomst betuigen wij aan vrienden en kennissen onzen oprechten dank H. Janssen en B. Wesseling Waddinxveen, juni 1945. Hiermede betuigen wij onzen oprechten dank voor de harte lijke ontvangst en de vele bloe men die wij mochten ontvangen bij mijn thuiskomst. B ZWAARD Waddinxveen, juni 1945. Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank voor de blijken van belangstelling onder vonden bij de thuiskomst van onzen Zoon ADRIAAN Familie ZWANENBURG. Waddinxveen, 18 Juni 1945. Voor de hartelijke ontvangst, bij mijn behouden thuiskomst uit Duitschland, betuig ik aan mijn familie, vrienden en kennissen mijn oprechten dank. WILLEM OUDIJK Waddinxveen, Juni 1945, Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank voor de blijken van belangstelling on dervonden bij de thuiskomst na 3V2 jaar uit het concentratiekamp Sachsenhausen Oranienburg Dtl. N. ZWEERE, Brandstoffenhandel Waddinxveen, Juni 1945. Hiermede betuigt ondergeteken de zijn hartelijke dank aan buurt genoten, vrienden en familie voor de belangstelling ondervon den bij zijn thuiskomst uit Dtsl. GERRIT BOTH Waddinxveen, Juni 1945. Noordkade 261 Langs dezen weg betuigen wij onzen hartelijken dank aan fami lie, buren en vrienden voor de vele bewijzen van belangstelling bij onze terugkeer uit Duitschl. G. LOEF en D. LOEF Waddinxveen, Juni 1945 Voor de hartelijke ontvangst bij mijn behouden thuiskomst uit Duitschland, betuig ik, ook na mens mijn vrouw, mijn harte lijken dank. N. VINK. Waddinxveen, juni 1945. Hiermede dank ik familie, buren en bekenden voor de vele blijken van belangstelling bij mijnbehou- den terugkeer uit Duitschland. J. VAN DER LAAK. Waddinxveen, Juni 1945 GeborenAdrianus Johannes Maria, zoon van P. J. Droogh en C. J. Alkemade Jansje Johanna, dochter van G. C. van den Akerboom en A. van der Loo Robert Alex Frans, zoon van H. den Adel en J. B. Leegwater Geert Michiel, zoon van C. T. van den Berg en K. Walinga. Ondertrouwd M. D. de Gelder en K. G. Mag'ré. Burgem. Trooststraat 119 Kerkweg 115 Noordkade 12, Nesse 56 Burgemeester Trooststraat 3a. Tweede Bloksweg 8 Onderweg 35 Henegouwerweg 64 Onderweg 17 Prins Hendrikstraat 38

Weekblad voor Waddinxveen | 1945 | | pagina 3