"1 'SF Zonder Bon prima hoge Werkschoenen Onze prima lederen Rlompsokken Amerikaans of niet Met bon, prima zware zwarte Jongens Rijglaarzen DOORNHEIN, Dorpsstraat 22 II Wilde, Nic, Brouwer en A. C. v. d. Bosch, voor B. Bremnrer, H. v. d. Linde en J. Broer. Hull Georges Hepton, doel. Achter Bill Wall, Walter Blake (aanvoerder) en Harold Spaight. VoorDicky Brown, Geoffy Witty en Peter Price. De dames van de Gouwe en B,Z.C. zwem men de baannummers met een polowedstrijd Gouwe I B.Z.C. I en tenslotte voor de heren nog: de Gouwe II B.Z.C. I. Het belooft alzo een sportmiddag te worden, die nog nimmer is ge weest en waarvan een herhaling niet gemakkelijk zal plaats vinden. Een talrijk sportief publiek wordt verwacht. Zwem- en Polo vereniging «DE GOUWE« sr Uitslagen afgelopen week. V riendschappelijk. Bodegraven I De Gouwe II 01 Bodegraven Adsp.DeGouwe Adsp. 0-4. Programma a.s. week. Vrijdag 22 Augustus. De Gouwe II Bodegraven I De GouweAdsp.—Bodegraven Adsp. Aanvang 7 uur. Zaterdag 23 Augustus. Polo ternoui te Woeden. Deelnemende Ver. De Gouwe Adsp. W.Z.C. Adsp. S.Z.V. Delft Adsp. en de Forel Ad. De wedstrijden wor den gespeeld in het Forel bad te Woerden en vangen te 17.30 u. aan. Drie Kamp te Nijkerk. Er wordt gezwommen in het bad aan zee. Programma snelzwemmen dames, heren, meisjes en jongens. Waterpolo Flevo I Steenwijk I en de Gouwe I, Er wordt een halve camp gespeeld, Vertrek 13 uur van Dorp. Dinsdag 26 Augustus. B.Z.C, Bergambacht I dames De Gouwe I dames. B.Z.C. Berg ambacht I Adsp. De Gouwe I X Adsp. B.Z.C. I heren de Gouwe II heren. Aanvang 7 uur precies. Zaterdag 30 Augustus, Internationaal Zwem Programma. Woensdagavond kwamen de Verkenners, Welpen en Gidsen in het H.K. bijeen, om voor het laatst samen te zijn met hun scheidende Aalmoezenier, wegens zijn benoeming te Noordwijkerhout. Het viel de scheidende Aalmoeze nier niet mee de jeugd-organisatie, welke door hem met zoveel moeite was opgebouwd, te moeten verlaten. De Verkenners en Gidsen boden hem een aandenken aan in de vorm van een gesloten couvert. Donderdagavond werden in het verenigingsgebouw de diverse ver enigingen in de gelegenheid gesteld afscheid te nemen. Verschillende sprekers voerden het woord, er werden geschenken als aan denken aangeboden, waaronder na tuurlijk een Waddinxveens product, een gemakkelijke stoel. De kapelaan was dan ook ten zeerste getroffen door de lof hem toegezwaaid, en uitte dit dan ook in zijn afscheids woord, waaraan ook menigmaal de geestige noot niet ontbrak. De commissie lectuurverza- meling voor onze jongens in Indië ontving van de Hoofd Legerpredikant het volgend schrijven „Deze actie heeft werkelijk onze verwachtingen overtroffen en ik wil niet nalaten allen, die hieraan hebben medegewerkt, mede namens onze jongens in Indië hiervoor recht hartelijk te danken. Het doet me altijd buitengewoon goed te zien, dat uw gemeente met onze jongens ginds meeleeft en hiervan ook daadwerkelijk blijk geeft. „U wilt de burgerij van Wad- dinxveen nog wel mijn oprechte dank overbrengen", w.g. Kolonel Ds. A. TWde Kluis Maandagmorgen geraakte het 2-jarig zoontje van den heer v. A, aan de Bodegraafse straatweg in een sloot te water, zonder dat men het merkte. Het kind verdronk jammerlijk. In de loop van Woensdagmorgen werd Dr. W. uit Sittard, nabij Woer den aangehouden door enkele mili tairen, die hem verzochten te mogen liften. Dr. W. willigde dit verzoek in en liet hen instappen, maar zag plotseling een revolver op zich ge richt. Onder dreiging werd hij uit z'n wagen gezet, waarna de soldaten er met de auto van door gingen. Dr. W. zag kans met een daarna passerende auto mee te rijden en de achtervolging te beginnen. Gezien de voorsprong van de dieven lukte dit niet. Bij de Rijksbrug onder onze gemeente waarschuwde hij de daar gestationeerde Waddinxveense poli tie, die dadelijk een verzoek om aan houding naar de omliggende plaat sen doorzondt. Ondertussen was een telex-bericht doorgekomen, meldende dat een vijftal Engelse militairen in Woerden uit de trein gesprongen en gedrost waren. Vanzelfsprekend werd hier verband in gezocht en ijverig gespeurd, met als resultaat dat de voorvluchtige auto zonder passagiers en zonder benzine op de boulevard te Scheveningen onbeheerd terugge vonden werd. Nader is (gebleken, dat aan het Wassnaarse strand bur gerkleding ontvreemd was, mogelijk door dezelde soldaten om zich op deze manier zoek te laten raken. De Hollandse politie zal deze Engelse „ganzen" wel weten op te sporen, zodat deze in „own contry" weer tot rust kunnen komen. Bonnen voor Tabak. Dat voor het tijdvak van 24 Augustus t.m. 6 September a.s. de bonnen K. 31 tabak en K, 32 tabak der tabakskaart QA 707 recht geven op een rantsoen siga retten of kerftabak. Bon K 35 tabak der gecombi neerde kaart geeft gedurende bo vengenoemd tijdvak recht op twee rantsoenen sigaretten of kerftabak. Heden behaagde hetdeHeere van onze zijde weg te nemen, na een kortstondig ziekbed, onze geliefde en zorgzame Vrouw, Moeder, Dochter, Zus ter, Behuwddochter, Mej. Jannetje Kling, geb. Van Schaik, in de leeftijd van ruim 21 jaar J. KLING Teunis Johannes Waddinxveen, 22 Aug. 1947 Kerkweg 115 De teraardebestelling zal plaats hebben op Dinsdag 26 Aug., nam, tussen 1 en 2 uur, op de Algemene Begraafplaats te Wad dinxveen (beperkt aantal) (zijn binnen enige dagen verkrijgbaar) (voor Herfst en Winter)

Weekblad voor Waddinxveen | 1947 | | pagina 4