Eleclr. wasmachine, HastpofUec Laai nu uui uioi spinnen. Witte Keeshond Een altijd welkom geschenk 5 jonge Hazewindhonden, 2e BLAD Dame* Weekblad voor Waddinxveen van Vrijdag 5 September 1947. Nr 118 Gemeenteraadsvergadering Zwemclub »De Gouwe« Voetbal- en Athletiekvereen. »WADDDINXVEEN« Predikbeurten op Zondag 7 September Burgerlijke stand W De Zondagsdienst wordt Zondag 7 Sept. waargenomen door Dr. P. van der Linde TE KOOP Een Damesjumper plus een Jongenspakje, 12 j,, in ruil voor punten Weggelopen TE KOOP Wit, gekleurd en geblokt van het De raad dezer gemeente is tegen Dinsdag 9 Sept., 's avonds 8 uur, bijeengeroepen, ter behandeling van onderstaande agenda 1. Verslag van de vergadering van 27 Juni 1947. 2. Mededelingen, in gekomen stukken, enz. om daarop zo nodig te besluiten. 3. Benoeming van de leden der onderscheidene raadscommissies. 4. Benoeming van leden van de adviescommissie woon- ruimtewet 1947. 5. Voorstel tot vast stelling van een formuliergebed voor het sluiten der raadsvergaderingen. 6. Voorstel tot vaststelling van een besluit ex art. 55ter der Lageronder- wijswet 1920. 7. Voorstel tot wijzi ging der bouwverordening. 8. Voor stel tot wijziging van de verordening op de heffing van vermakelijkheids belasting. 9. Voorstel tot het ver lenen van subsidie aan het ChrLyceum te Alphen aan de Rijn. 10. Voorstel tot het verlenen van subsidie aan de Zuid-Hóllandseprov.brandweerbond. 11 Verzoek van de Nederlandse ver eniging van Brandweercommandanten om subsidie. 12. Voorstel inzake de wijziging van de ondersteuningsnor men door het burgerlijk armbestuur. 13, Voorstel tot aankoop van grond aan de Sniepweg. 14. Voorste) i -zake de vaststelling van cokesprijzen. 15. Voorstel inzake de aansluiting op de waterleiding van een perceel gelegen in de gemeente Reeuwijk. 16. Voor stel inzake de aanleg van waterlei ding aan de Henegouwerweg. 18. Begrotingswijziging. 19. Rondvraag. Zaterdagmiddag hadden in het zwembad zwem- en polowedstrijden plaats tegen een Engelse le klas club de Hull City Swimming club. Het baan zwemmen werd op alle num mers gewonnen door deze Engelse club. Door „de Gouwe"-dames en het 2e zevental werd tevens een dualmeet gehouden tegen B. Z. C. welke door „de Gouwe" met klein verschil werd gewonnen. De uitslagen van de polowed strijden zijn De Gouwe I-Hull City Swimming club 2—3. Ondanks dat de Engelse gasten veel sneller zijn konden, ze maar net winnen van de „Gouwe". Dit bewijst dat de waterpolo in Nederland op veel hoger pijl staat dan in Enge land. gezien ook de uitslag van de Interland wedstrijd van deze week tegen de Nationale ploeg van Enge land. Holland won met 80. Verdere uitslagen van Zaterdag waren De Gouwe I dames B.Z.C. dames 10. De Gouwe II heren, B.Z.C. heren 23. Deze wedstrijden trokken als van zelf grote belangstelling. De Engelse gasten werden voor de wedstrijd ten gemeentehuize officieel ontvangen. Het Zaterdag elftal van de v.v. Waddinxveen speelt a.s. Zaterdag een oefenwedstrijd tegen Victoria uit Gouda, aanvang 3.30 uur. Zondag a.s. komt Z.L.C. uit Leiden met drie elftallen op bezoek bij Wad dinxveen. De wedstrijden vangen aan om 12 uur. Het derde en tweede elftal spelen een uur, waarna om half drie de eerste elftallen aantreden, Ned. Hervormde Kerk voorm. 8.45 en 10.30 uur, Ds. L. Vroegindeweij nam. 6.30 uur, de heer De Pater. Gereformeerde Kerk Vóorm. 10 en 6.30 uur Ds. W. J. Smidt. Vereniging »Wet en Evangelie« nam. 4.15 uur Ds. H. van Reken, N.H. pred., Overschie Christelijk Afgesch. Gemeente voorm. 9.30 en nm. 5 uur Ds N. van der Kraats Remonstrantsch Gereformeerde Gemeente voorm. 10 uur Ds. P. D. van Royen Aangiften van 28 Augustus t/m 3 September 1947. Geboren Leonardus Johannes, z. v. M. L. Tange en A. M. Matze. Clazinus Abraham, zt v. C. G. van Hoven en M. E. van Vuuren. Dirkje, d. v. J. Borg en D. Zwijnenburg. Jannigje. d. v. D. Gelderblom en M. Tameris. Nicolaas Jo hannes Clemens, z. v. A. A. Uitmannen C. van Dijk. Johanna, d. v. T. C. van den Berg en J. Spruitenburg. Cornelis Leen dert, z. v. L. Los en L. van der Linde. OndertrouwdL. Kosterman en M. G. van Vliet. M. Asscheman en J. W. P. Bruggeman. H. Monster-en J. M. Bazen. - N. de Bruin en M. Kirpensteijn, L. Uittenbogaard en A. Roos A. Gruijs en G. Heeren Gehuwd G. van Brummen en N. van der Put. als U naar familie, kennissen of zieken gaat, is een Fruit- schaaltje gehaald bij VAN BERGEN, Kerkweg 215 acht weken oud D. Verboom. Wilhelminakade 97 Julianastraat 30 Zeer billijke condities Berkenweg 91, Boskoop Dorpsstraat 20 als nieuw, met of zonder electr. wringer F. LENGKEEK, Stationsstr. 100, Telef. 280 Zoetermeer in voorraad bij

Weekblad voor Waddinxveen | 1947 | | pagina 3