'R co-was Bijeenkomsten in Den Haag Mierzorgster [cue cjJOwitl?aS Nationaal Comité Handhaving Rijkseenheid Bericht Wist U, dat.. Net Meisje net Meisje Email Fornuis Telefonisch »E L M 0« Stencil werk FaJ. ERKELENS Of" -vs vux^-a>e>mu^ ,-fYuaar waJt ox AA»-ló curtAMer Avro Kalender 1948 Boekhandel VELDWIJK Zaterdag 27 September a.s. de Heren Cji. J. I. M. WELTER en H. A. LUNSHOF de Heren Prof. Mr P. S. GERBRANDY en Dr W. K. H. FEUILLETMJ DE BRUYN Ten gerieve onzer lezers, die onder hun huisgenoten mili tairen in Indië hebben, willen we wekelijks ons blad gratis opzenden naar Indië, tegen vergoeding van portikosten. Wij zouden het daarentegen op prijs stellen zo nu en dan eens een Indische brief te ont vangen, ter plaatsing in ons blad Men geve dus ons het vol ledig adres op. DE UITGEVER. leiding van het bureau gelijk beeft. Het valt niet mee, dit op andere wijze uit te maken. Intussen willen wij nog even vaststellen, dat hetgeen in ons vorig nummer naar voren werd gebracht, door niemand, maar dan ook niemand is tegengesproken, doch dat de feiten wel door meer deren bevestigd zijn. Toch doet het ons genoegen te vernemen, dat de leiding van de kring als lijfspreuk heeft, dat de ambtenaar er is voor het publiek en niet omgekeerd. Wij hebben van een dergelijke opvatting van de overheidstaak nogal grote ver wachtingen. Om de proef op de som te nemen zouden wij alle belang hebbenden wel willen adviseren: Haal uw bonnen op de aange geven tijd P.S. Wat de slotopmerking uit bedoelde brief betreft; gaarne willen we de leiding van de Dis- tributiedienst in de gelegenheid stellen over deze materie in ons blad te schrijven. De heer D. de L. Uw gedicht, alhoewel niet on verdienstelijk, lijkt ons niet tot opname geschikt. Vergeet niet dat de persoon in het door U be doeld geval in z'n recht stond. Mogelijk dat U dit op het mo ment niet aanvoelde, toch is het zo. Vandaar dat we voorzich tig moeten zijn in dergelijke ge vallen iemand iets te verwijten, waartoe hij ambtshalve gerech tigd is. Het Bestuur van de Oranje Vereen. „Dorp" doet zijn ont stemmingblijken over de geplaatste advertentie in ons vorig nummer, waarin gelden werden aangeboden aan andere buurtverenigingen. Het bestuur verzoekt ons te willen mededelen, dat zij met dit aanbod niets hehben uit te staan en dat de advertentie zonder hun medeweten is geplaatst. Dit laatste doen we hierbij gaarne. Dit wisten we ook wel en de gehele zaak moet ook niet anders worden bezien als een reuze grap, geplaatst door een olijk „Dorpslid". Verder moet er niets en ook niets achter gezocht worden. Een tikje „humor" mag toch wel Schiphol in 1920 een oppervlakte had van 789.165 m2. de oppervlakte thans 3.897.261 m2 bedraagt. de K.L.M. voor de oorlog in het drukste jaar 160.000 passagiers vervoerde, in 1 946 reeds 320.000 passagiers werden vervoerd, van de oprichting der K.L.M. tot 1 Januari 1947 in het geheel* 1.419.222 passagiers werden ver voerd. op 13 Sept. 1947 de 500.000 ste bezoeker van dit jaar de controle op Schiphol passeerde, in de stuurhut van de DO-4 in het totaal 140 vliegtechnische-, navigatie- en radio-instrumenten aanwezig zijn. het Weekblad voor Waddinx- veen reeds bijna 1600 abonne's telt, dit voor heren Adverteerders van zeer groot belang is. Hiermede vervullen wij dë droeve plicht U mede te delen dat onze trouwe medewerker, de heer Steven Gerrit van 't Slot na langdurige ziekte toch plotseling is overleden. Zijn nagedachtenis zal steeds in onze herinnering blijven. Apparaten- en Machinefabriek, H. GLASBEEK Jr. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 20 Sept., namidd. tussen 2 en 3 uuf, op de Alge mene Begraafplaats te Waddinxveen Heden overleed tot ons diep leedwezen, onze ge achte bedrijfsleider en collega, de heer Steven G. van 't Slot. Zijn persoonlijkheid zal steeds in onze herinnering blijven voortleven Het gez. personeel der fa. H. GLASBEEK Jr., Oranjelaan. gevraagd Mevr. C. BOONSTOPPEL Brugweg 137 Mevrouw BERGHUIS, Zuid kade 113, vraagt een koop aangeboden: in prima staat. Noordkade 85 aangesloten onder No. ma Handelonderneming Alscheepsplaats Biedt zich aan: Adres: Burg. Trooststraat 122 Een goed adres voor Convocaties, Circulaires. Formulieren, Verslagen, Bestekken, Geïllustreerde Feestgidsen, Programma's Bruiloftsversjes, enz. enz. Copiëer-inrlchting BOSKOOP Tel. 260 Deze Kalender is nu uitsluitend in de boekhandel verkrijgbaar U kunt nu reeds bestellen! in het Gebouw voor Kunsten en Wetenschappen, Zwarteweg 7. Sprekers in de Dierentuin, Benoordenhout 2, Sprekers

Weekblad voor Waddinxveen | 1947 | | pagina 3