Eiigeis üorleioen Mapjes Luchtpost J. A. DE WAART is ook UW ADRES Zomer-perikelen, 1 paar Damesschoenen Boek VELDWIJK Predikbeurten op Zondag 20 Juli De Zondagsdienst wordt Zondag 20 Juli waargenomen door Dr. J. W. H. Helleman voor het inzenden van gehele of ge deelten van inboedels voor onze veer tiendaagse veilingen. Taxatie kosteloos H 21 Suiker, 250 gram suiker, bo- terharrstrooisel enz., of 500 gram jam, stroop, enz., of 250 gramchocolade of suikerwerk Versnaperingskaarten enz. QB en QC 707 H-33 versnaperingen 100 gr. choco lade of suikerwerk of 100 gr. suiker, boterham strooisel enz. of 400 gr. jam stroop, enz. H-36 versnaperingen: 100 gr. choco lade of suikerwerk of 100 gr. suiker, boterhamstrooisel enz. of 200 gr. jam, stroop enz. Lezers, stelt U zich eens even voor dat U op een mooie zomer dag gaat winkelen in een nabij gelegen stad, bijv. Den Haag. Wanneer het nu werkelijk Uw bedoeling is ook inkopen te gaan doen, dan loopt U soms van de Bijenkorf naar C. A. of andere magazijnen. Dat doet U dan uit sluitend om de beste waar voor Uw geld te krijgen, liefst tegen behoorlijke prijzen en tegen weinig punten. Dat is vanzelfsprekend Uw goed recht. Iedereen is er tenslotte in deze tijd op uit de kosten vgn het levensonderhoud zó laag mo gelijk te houden. De overheid blijft daarbij niet achter en doet steeds haar best de prijzen laag en binnen redelijke grenzen te houden. Dat is een heel moeilijke taak voor de overheid om de kopers en verkopers, tevreden te stellen. Eén dezer., dagen viel ons oog op een voorschrift, dat aan dui delijkheid niets te wensen overliet. Wanneer u op uw wandeling bijv. door Den Haag even gaat rusten bij een oliebollententje op het Spui, dan rijst al dadelijk voor u de moeilijkheid of u niet zal worden afgezet met de prijzen die u worden gevraagd. Gelukkig komt de Minister u op dat moment te' hulp. Maar hoe zult u vragen. Heel gewoon, hoor. Volgens een beschikking van de minister mogen oliebollen met een gemid delde middellijn van tenminste 5 cm. indien u gebruik maakt van een tafeltje en zitplaatsen f 0.08 per stuk kosten en in de overige gevallen f 0.07 per stuk. Daar wij stseds voor onze le zers op de bres staan willen wij u bij deze aanraden, wanneer u misschien eens uit gaat, en moge lijk krijgt U< trek in oliebollen, vergeet niet een lineaal of centi meter bij u te steken, het voorkomt een bedorven middag, omdat u denkt dat u afgezet bent, de minis ter verlangt het blijkbaar van U en tenslotte krijgt u dan waar voor uw geld TE KOOP (zwart) met hoge hak, m. 39 en 40, zo goed als nieuw, prijs f 12.50 A. Koster, Burg. Trooststraat Prijs f 7.90 Ned. Hervormde Kerk voorm. 8.45 en 10.30 uur Ds. L. Vroegindeweij nam. 6.30 uur Ds. Bartlema Gereformeerde Kerk Voorm. 10 en 6.30 uur Ds. W. J. Smidt, bed. H. Avondmaal Vereeniging »Wet en Evangeiie« voorm. 10 uur de heer Drijver, G.O. Den Haag Christelijk Afgesch. Gemeente voorm. 9.30 en nm. 5 uur Ds N. van der Kraats Remonstrantsch Gereformeerde Gemeente geen dienst voorm. 8 en nam. 5 uür Ds. A. W. de Rover te Vlaardingen Burgerlijke stand Aangiften van 10 t/m 16 Juli 1947. GeborenJan z. van J. der Wel en J. Noordam. Sara d. v. G. van Vuuren en G. C. Looij. Teunis z. v. T. van Gils en j. Deelen. Lamertha d. v. A. A. Sanner en C. Ver meulen. Fran?ois Christian z. v. D. Gorissen en A. M Boode. Ondertrouwd M. van der Flier en T. Ploeg. Gehuwd B. de Pater 28 j. en P. C, Pille 28 j. J. West- dijk 27 j. en C. Grootendorst 36 j. A. H. Decker 38 j. en W. A. Hofstede 19 j. L. Honkoop 22 j. en H. Zwanen burg 22 jaar, Overleden G. v. der Loo 72 j. echtg. v. M. de Raadt. Stadhouderslaan 100, Den Haag Veilingmeester Expert Telefoon 551321 Desgewenst geven wij voorschot in contant geld Vertegenwoordiger M. SATTER, Roemer C 19, Hazerswoude Bezoekt de Rnitermiddao 26 Juli a.s.

Weekblad voor Waddinxveen | 1947 | | pagina 4