HK.v/ikkledihg l Firma J. VERBAKEL VERSEER C. van der Linde Zn IE Mk j &fi F.K.MJwk! Vacantieregeling alléén deze week deze lage prijzen! Waddinxveen- Boskoop- Rotterdam hecstdt atte- schade aan uw litediny. MMP HET OUDE AMBACHT U kunt er van op aan uiij hunnen u direcl een Austin oio leuerenl Groot Nationaal Dagelijkse Autobesteldienst Afhalen, vervoeren en bezorgen Waddinxveen, Rotterdam, Telef. 357 Telef. 21491 uitgeschreven door ter gelegenheid van haar 30-jarig bestaan op het terrein van de heer Biesheuvel, aan 't Noordeinde Donderdagavond 12 Juli, 8 uur. Openingsconcert op het concoursterrein door de Boskoopse „Harmonie Excelsior", Dir. C. v. d. Knaap, met mars vanaf de Brug Vrijdagavond 13 Juli. Concert door de organiserende vereniging met medewerking van het Waddinxveens Vrouwenkoor, Dir. J. J. C. Mastenbroek; Fanfarecorps „Concordia", Dir. C. v. GentFanfarecorps „Voorwaarts'' Dir. C. van der Knaap Zaterdag 14 Juli. Officiële opening op het gemeentehuis v.m. 11 uur, door de Edelachtbare Heer Burgemeester Warnaar. Aanvang Zang- en Muziekwedstrijden 12 uur. Na afloop Marswedstrijden 's Avonds 8 uur. Mars vanaf de Brug door de bekende wit keperband inopen REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beteren... goedkoper! J C. POL, Kerkweg 181, W'veen elastiek naadband IJssellaan 84 Gouda Telef. 4015 (K 1820) Ds. jarretels .veiligheidsspelden daarna Concert door bovengenoemde vereniging op het terrein Vermakelijkheden op het terrein aanwezig De inwoners worden bij deze gelegenheid beleefd verzocht te vlaggen Toegangsbewijzen: Donderdagavond 12 Juli f 0.35, Vrijdag avond 13 Juli f 0.35, Zaterdag, dagkaarten f 0.75, driedagen- kaarten f 1.25. Kinderen tot 10 jaar, onder geleide, vrii toegang, tot 16 jaar half geld linnen knopen wordt de wasdag een feestdag met 'n breikatoen spelden van hout of staal Wij demonstreren U gaarne Doe eens een hele goede zet, Bestel bij ons Uw trouwportret. Een pracht opname voor Uw trouwen Even dit adres onthouwen De Rooij's Fotobedrijf, Afscheepsplaats 6 maaswol sousbras Kanaalstraat 1 De onderstaande plaatselijke Bakkers maken hiermede de vacantie-regeling bekend, en vragen van de cliënten de volle medewerking Maandag 9 Juli tot Zaterdag 14 Juli W. J. Los 16 21 J. Verheul 23 28 H. en G. Huizer 30 4 Aug. Fa. K. Broer 6 Aug. 11 A. v. Ardenne 13 18 W. Broer 20 25 A. Compeer De Broodbezorging wordt door bovenstaande bakkers waargenomen In de smidse is veel veranderd, daar wordt het oude ambacht verricht door moderne mannen in sterke vak- kleding. In P.K. vakkleding natuurlijk, want daarvoor worden de sterkste stoffen gebruikt P.K. vakkleding is prima afgewerkt, de naden driemaal gestikt, de zakken extra versterkt De pasvorm is onovertroffen. In 21 dagen maakte een Austin A 40 een reis rond de wereld Austin de beste Engelse automobiel in de kleine klasse, met prestaties voor een grote wagen Vraagt vrijblijvend een proefrit bij ons aan Wij ruilen Uw oude wagen in Ook kunnen wij Uw wagen laten financieren Austin Chrysler Plymouth en Fargo Dealers Rijwiel-Solex-station Voorkade 27, Boskoop Telefoon 195 6 dagen van de week wordt er gewerkt. 6 dagen van de week wordt er P.K. vak- kleding gedragen. Verkrijgbaar bij: Dorpstraat 38

Weekblad voor Waddinxveen | 1951 | | pagina 6