Sport w» üroot Nationaal Dam- en Schaaktournooi De postduivenvereniging „De Zwaluw" hield Zaterdag j.l. de tra ditionele tentoonstelling. De uitsla gen zijn: Oude doffers boven 500 km.: 1 L. W. Versluis; 2. H. Russcher; 3. L. W Versluis, 4. T. Boere. Oude doffers tot 500 km.: 1. L. de Bruijn; 2. P. Loendersloot; 3. Abr. die Bruijn; 4. H. Russcher. Oude doffers tot 250 km.: 1. H Rus scher; 2. T. Boere Onbevlogen doffers: 1. A. Groenen dijk. Jonge doffers boven 150 km.: 1. F. v. Weel; 2. Abr. de Bruijn; 3. W. Tamerus; 4. P. Loendersloot. Jonge doffers tot 150 km.: 1. H. Russcher; 2. C. de Lang; 3. A. van Dodewaard; 4. C. Smit- 5 J. Stub- be; 6. J. Stubbe. Late jonge duiven: 1. H. Russcher. Oude duivinnen boven 500 km.: 1. H. Russcher; 2. T. Boere Oude dluivihnen tot 500 km.: 1. T. Boere; 2. W. Boon; 3'. H. Russcher; 4. P. Loendersloot. Oude duivinnen tot 250 km.: 1. Abr. de Bruijn; 2. L, W Versluis: Onbevlogen oude duivinnen: 1. A. Groenendijk. Jonge duivinnen boven 150 km.: 1. H. Russcher; 2. W. Boon; 3. W Ta merus Jonge duivinnen tot 150 km:. 1. H. Russcher; 2. A. Groenendijk; 3 T. Boere. De prijs voor de mooiste oude doffer werd toegekend aan L. W. Versluis, die voor de mooiste dui- vin aan H. Russcher. F. v. d. Weel verwierf de prijs voor de mooiste jonge doffer en H. Russcher. die voor de mooiste jonge duivin. De prijs van de mooiste vogel van de gehele tentoonstelling werd toegekend aan L. W. Versluis. Er waren 160 duiven op deze tentoon stelling geëxposeerd'. Keurmeester was de heer H. E. Christiaanse uit Leiden. V.V. WADDINXVEEN De afgelopen week werden alle wedstrijden wegens de vorst afge keurd. Voor de komende week is het programma Waddinxveen ontvangt Sliedrecht. de leiders van de afd. De geelzwar ten zullen ongetwijfeld proberen om revanch te nemen voor de ne derlaag welke zij in de uitwedstrijd geleden hebben en zo verwachten wij een mooie en spannende wed strijd op het terrein aan het Noord- einde. Waddinxveen 2 speelt uit tegen ONA 4 hier zit als er goed aange pakt wordt winst in en behouden zij een goede kans voor de bovenste plaats. Waddinxveen 4 speelt thuis tegen Nieuwkoop 3 dit wordt een gelijk spel of Wes moet op dreef zijn dan blijven de punten thuis. Waddinxveen Z speelt tegen Sportlust 2, deze wedstrijd kan ge wonnen worden. In de contactmiddag voor de Ju nioren was het C. Schouten die de eerste prijs behaalde, op de voet gevolgd door J. Posthuma die de tweede prijs behaald'e. G. Schouten nam de derde prijs mee en zo kwam het einde van deze middag waar de wegblijvers veel gemist hebben want het was een gezellige middag. Met ingang van Donderdag 13 Januari zal er door de v.v. Wad dinxveen getraind worden in het. gymnastieklokaal van school B aan de brug voor senioren en junioren, de aanvang is voor Junioren van 7-8 uur en voor senioren van 8-9 uur, alles onder leiding van onze trainer de heer Mastenbroek uit Rotterdam. Op aller opkomst wordt gerekend, er is gelijktijdig gelegen heid om contributie te voldoen voor beide groepen. De toneelgroep van onze vereni ging is nu zover gevorderd met het stuk dat zij op zullen voeren, dat de uitvoering is vastgesteld op 4 Februari in de cantine van de N.V. Dobbelmann. De kaarten zijn ver krijgbaar bij de bekende adressen vanaf Zaterdag 15 Januari. Komt allen op deze avond, het belooft weer een knalavond te worden zo als men van de v.v. Waddinxveen gewend is. Gezien de weersomstandigheden ook ditmaal enkel het programma: Waddinxveen T-Sliedrerht 2.30 u.; ONA IV-Waddinxveen II: Waddinx veen IV-Nieuwkoop III 12 bur; WD S-Be Fair. 3 uur; Verheul II-Spirit IT. 3' uur; Verheul-PPSC. 2.45 uur; Wadldinxveen Z-Sportlust 3 uur'; Spirit-Ibis, 3 uur; Zwervers II-Be Fair 2. 3 uur; Be Fair III-ZVV 2, 3 uur. W S.E.-NIEUWS W.S.E. staat deze dagen helemaal in het teken van haar Fancy Fair, welke gehouden wordt op 14, 15 en 22 Januari i'n het verenigingsge bouw. Vele mooie prijzen zijn op aantrekkelijke wijze te verkrijgen. Een goed stukje muziek verhoogt de gezelligheid. BE FAIR Doordat de velden hard waren werden de vastgestelde wedstrijden alle afgelast. Nu voor Zaterdag ko men alle elftallen van Be Fai'r tus sen de lijnen. Het eerste gaat naar Waarder b. WDS op bezoek en de witzwarten zullen goed op hun tel len moeten passen willen zij de punten mee naar huis brengen. Het tweede gaat naar'Zwervers 2 en een gelijk spel is hier zeker op zijn plaats. Maar het derde daarentegen moet de punten thuis houden tegen ZVV 2. Indien de bond weer alles afkeurt zal als het veld het toe laat Be Fair I-Be Fair 2 worden ge speeld, aanvang 2 uur. VOLLEYBALCLUB „SALVO". Verleden week Donderdag speel den de dames van Salvo tegen die van P.W Onze dames verloren na een gelijk opgaande strijd met 3-1. Opmerkelijk was het spelen van mei J. Ooms die na de 2e game inviel voor mevr. J. N. de Bas-Er- kelens. Me.i. .T. Óoms beoefent nog maar enkele maanden de volleybal- sport en speelt nu reeds in het eer stol Laat dit voor sportieve Wad- dinxveense dames (en natuurlijk nok heren) een aanmoediging zijn lid te worden van Salvo. Op de onlangs gehouden algeme ne ledenvergadering werd het be stuur als volgt samengesteld: de heer C de Bas, voorz. Mevr'. J. M. de Bas-Erkelens, secretaresse. de heer P. A. van Oosten, penningmeester, de heer R. Pols, com. v. mat. de heer M. van den Berg, Alg. Adjunct NATIONAAL SCHAAK VIERKAMP Op 18. 19 en 20 Januari' a.s. wordt te Gouda een Nationaal Schaak- vierkamp gelhoucjen, georganiseerd door de Schaakclub „Messemaker", aldaar. Hieraan zullen o.a. deelne men de kampioen J. H. Donner, de schaakmeester H. Bouwmeester en de heren van Gent en van Roesel. Deze wèd'strijd wordt gehouden i'n het Nervormd Centrum op de Ha ven te Gouda, 's avonds 7-11 uur. Damvereniging „EXCELSIOR" Wintercompetitie 16e ronde. De uitslag hiervan als volgt: J. deHeer-T. Twigt 0-2: A. A. Riet- veld-H. Troost 2-0: P. van Tol- A. Blom 2-0; A. Blonk-F. M. J. Jacobi 0-2; A. Zwanenburg-G.. Heeren 1-1; A. N. Littooy-C. H. Kramp 1.-1 Uitslag 17e ronde. A Blom-A. Zwanenburg 2-0: G. Heeren-C. Blonk 0-2; P. van Tol-C. H. Kramp afgebr.; W. v. d. Heij- den-A. .N Litlooi afgebr. A. blonk -H. Schuurhannes 2-0 J. öeHeer- A. A. Rietveld 0-2 H.Troost- T. Twigt 0-2; De eerstgenoemde speel de met wit. SCHAAKVERENIGING W.S.V. W.S.V. zette de comp. voort met het spelen van de volgende partijen le 10-tal J. Tol-P. Broer Va-J; W. Verstoep- J. Kleiweg 0-1; 2e 10-tal G. van 't Slot-C. Minnes 1-0; H. Kerver-G. van 't Slot Jr. 1-0; C. Minnes-G. van 't Slot 1-0; Heren onze laatste wedstrijd voor de R.S.B. is 2 Februari tegen Mes semaker. Alle precent. BURGERLIJKE STAND. Aangiften van 6 t.m. 12 Januari '55. Geboren; Cornelia, d. v. T. Slie drecht en A. M. Bos, Zui'dkade 228; Johanna Adriana, d. v. C. Roos en M. J. Rodenburg. Prunusstraat 38; Ivonne, d. v. F. H. Alblas en G. Doornhein, Zuidkade 29; Jan, z. v. A. van Driel en C. G. Möhle. Nesse 21a; Jacoba Adriana, d. v. C. J. Tromp en A. de Joode, Kleikade 24; Geertje Jacoba, d. v. J. Roubos en E. Uithol, Oranjelaan 22; Overleden: Boogaard, Willem, Cor nells, oud 86 jaren. Gevonden en verloren voorwerpen Gevönden: 1 waterpomptang; 1 paar witte wanten; 1 bruine kin- derportemonnaie; 1 noorse want; 1 zak met textiel; 1 zwarte motor- handschoen; Verloren: 1 rodei kinderpantoffeï; 1 glacé herenhandschoen: 1 bruine handkap; 1 dubbele fietstas; 1 brui ne portemonnaie; 1 polshorloge; 1 bruine herenportemonnaie met inh. 1 beige wantje; 1 groene slhawl; 1 bankbiljet; 1 rode portemonnaie m. inh.; 1 goud armbandje. ne ZONDAGSDIENST wordt waar genomen door dr. J. W. H. Helle man. In de advertentie Firma A. van Eeuwen, leze men: Lange Vingers 49 ct per 150 gram. inplaats van 59 ct. PREDIKBEURTEN A.S. ZONDAG Ned. Hervormde Kerk. Voorm. 9.30 uur Ds. A. van Eyk, van Benthuizen. Nam. 6.3'0 uur Ds. J. van der Haar Wijkgebouw Bomenwijk. Voorm. 9.30 uur Ds. J. van der Haar Nam. 6.30 uur Ds. G. Alers. Rotterdam. Gereformeerde Kerk. Voorm. 10 en nam. 6.30 uur Ds. J. Snoey. N.H. Vereen. „Wet en Evangelie". Nam. 3.30 uur Ds. A. Dronkers, Utrecht Chr. Afgesch. Gemeente. Voorm. 9.30 en nam. 5 uur Leesdienst Rem. Geref. Gemeente. Voorm. 10 uur Ds. G. Oh. Duinker WEEKAGENDA 14-15-18 Januari Fancy Fair W.S.E. R.K. Verenigingsgebouw. Maandag 18 Januari Filmavond Alg. Ned. Bouwbedrijfsbond i'n 't Centrum. Donderdag 27 Januari' Bond van Plattelandsvrouwen Cursus spre ken in 't openbaar in Lunchroom v. d. Water. Donderdag 27 Januari Ledenverga dering N.C.V.B. in Geref Jeugd- gebouw. Donderdag 27 Januari Jaarvergade ring C.B.T.B. in het Geref Jeugd- gebouw 1-2-3 Februari Nationaal Dam- en Schaaktournooi' in Wijkgebouw, Esdoornlaan. Zaterdag 5 Februari Toneelavond T.O.G. Lunchroom v. d. Water Woensdag 9 Februari Uitvoering Grote leden T.O.O.S. in N.V Dob belmann Zaterdag 12 Februari Toneelavond T.O.G. in 't Centrum. INTEKENBILJET Ondergetekende adres Het inleggeld bedraagt f 1.50 per deelnemer, bij inschrijving te voldoen. Schaken Dammen Groep 12 3 (Doorhalen wat niét van toepassing is). Dit tournooi wordt gehouden op 1, 2 en 3 Februari 1955, in het Wijkgebouw aan de Esdoornlaan. Dit biljet kan men inleveren bij: W. van der Heijden, Kromme Esse 7; J. Kleijweg, Burg. Trooststraat 48, J. Tol, Prins Hendrikstraat 1 Tel'. 404; A. C. van den Bosch, Ieplaan 27, Telefoon 33'6.

Weekblad voor Waddinxveen | 1954 | | pagina 3