4 7* Dop C.H.U. C. H. U. C.H.U. Speciale Paas-aaéiedingen Öp %'n P/tastest Helifdenis g VAN DER GEUR J. J. R. SCHMALL Sport Ut 't Uod. J. J. 8. SCHMALL Kris-Kras J. J. R. SCHMALL J. J. R. SCHMALL NIC. NEKERI§ 450 4 VAN RINGElëNSTE/N'S Super Nylon Super Luxe of facupan Galbit Vacupan Vereniging Oude Binnenweg 132, Rotterdam WORDT LID! - SCHRIJFT N06 HEDEN! STEUNT ONS WERK! Weekblad voor Waddinxveen Np. 461 9e Jaargang VOETBAL. Waddinxveen 1 bracht uit Vlaar- dingen een puntje mee door in een goed gespeelde wedstrijd 22 te spelen; Waddinxveen Z kon het te gen Ibis niet bolwerken en moest met 3,3 de. vlag strijken; ook de c- en d-junioren konden geen winst boeken en verloren resp. met 20 en 40. Maandag als. gaat Waddinxveen 1 bij C.K.C. op bezoek en we ver wachten een overwinning oer Geel zwarten, vooral wanneer doelman H. van Vuren weer goed op dreef is, het tweede wacht Maandag een zware strijd tegen G.S.V. 3, vooral daar de Gouwenaars nog kampioens kansen hebben,- maar moed verloren al verloren. Zaterdag is het een ju- niorendag, want b speelt, thuis te gen Moerkapelle a; en we zijn be nieuwd naar dé uitslag; c dat thuis Olympia ontvangt zal wel aan het kortste eind trekken; maar voor <1 dat Gouda h ontvangt, ligt winst in het verschiet. W. S. E. Het tweede deel tegen Gouda 5 is voor W.S.E. niet gelukkig verlopen. Met een 34 score gingen de beide punten naar Gouda. De wedstrijd begon al met sensa tie toen bij de eerste aanval Fens gevloerd werd, waarvoor de thuis club een penalty kreeg toegewezen. Fens voltrok zelf het vonnis 10. De vreugde was van korte duur, want vijf minuten later was het Donk van Gouda 11. Doelman Baan van Gouda maakte op sublie me wijze een schot onschadelijk en de daarop volgende corner leverde ook aL niets op voor de thuisclub. Gouda deed het beter en bij een harer aanvallen maakte Steenwin kel I2. Even daarna speelde Bun- nik tussen de Backs door 'en toen Fens eerder bij de bal was dan Baan was het 22. Nog voor de rust maakte Fens uit moeilijke posi tie onhoudbaar 32. Na de rust een gelijk opgaande waarin Gouda het geluk aan haar kanthad, want ondanks duidelijk buitenspelpositie doelpuntte Steen winkel 3'3. Bovendien kreeg Gou da nog een doelpunt cadeau, toen Wesseling de bal liet vallen en de rechtsbinnen maar voor het intrap pen had 34. Maandag 2e Paasdag speelt W. S. E. op haar terrein tegen N. S. V. 1. De uitwedstrijd werd gewonnen met 10. Ook thuis al zal het dan een spannende strijd wezen, geloven, dat W.S.E. wel als winnaar uit de strijd zal komen. BE FAIR. Naar men ons mededeelt heeft de Chr. Voetbalvereniging thans de of ficiële erkenning ontvangen van de K.N.V.B. en zal gaan spelen onder- de naam Be Fair. Deze vereniging heeft inmiddels van de gemeente een terrein toegewezen gekregen hoek SniepwegKanaaldijk, waar begonnen zal worden met het spe len v-an vriendschappelijke wed strijden. Zwemclub „De Gouwe". Dinsdag was het de jaarvergade ring van de Gouwe. De opkomst was niet best en het was opvallend dat zelfs de spelers van het eerste ze vental verstek lieten gaan. Bij de gehouden bestuursverkie zing werd de heer C. van Mourik gekozen in de vacature van de heer Sikkema, die vele jaren bestuurslid is geweest, maar thans de tijd ge komen vond om zijn plaats beschik baar te stellen voor de jeugd-. In de T.C. van de Gouwe werden gekozen K. van Tilburg, C. van Mourik en A. C. v. d. Bosch. Uit het overzicht van de penning meester bleek dat de vereniging er financieel, dank zij de gehouden sjoel- en schietavonden, goed voor staat. Ook zal het eerste zeven-tal van de heren weer deelnemen aan het monsterpolo tournooi in Utrecht. Van de Zijl uit Leiden is een uit nodiging ontvangen voor een drie kamp. VOLLEY-BAL „SALVO"-CLUB. 13 Mei zal een feestavond gehou den worden van deze club, in lunch room Van de Water. Daar zal opge voerd worden „Betty weet het be ter", onder regie van de heer F. van Kooten. Nog enkele kaarten zijn be schikbaar, te verkrijgen bij de leden MOTORRIJDEN. Die goeie ouwe tijd Wat kan een mens daar bij tijd en wijle naar te rugverlangen. Naar de tijd van de trekschuit, naar de tijd zonder stin kende benzinedampen langs de weg. Wat een rust langs 's heren wegen en hoe vredig konden de mensen een eindje gaan wandelen zonder te worden opgeschrikt door een knal lend en razende motor. Ik heb deze week eens speciaal gelet op het leger dat gestadig groeit, namelijk de motor berijders op hun exemplaren van 125, 250 en 500 c.c. Het schijnt wel of die dingen niets kosten en bij de margarine worden ze toch ook niet cadeau ge geven. Er zullen heel wat van die bezitters zijn, die door de aanschaf van een motor er jaren krom voor liggen of de bakker, de slager en kruidenier moeten op hun centen wachten. Maar daar gaat het mij niet om. Ik heb louter het RIJDEN op het oog. Wat zijn er een massa van die motorrijders, die je met goed fat soen nog niet achter een kinderwa gen zou durven zetten, zo onvoor zichtig en onverantwoord wordt er door die knapen gereden. Ik heb er gezien, die met een 50, 60, 70-kilo- meter-vaart door ons dorp reden. Bij het minste geringste wat maar de weg wil oversteken gebeurt er een ongeluk, want er zijn er heel wat, die het knallende ding niet voor de volle 100 procent in hun macht hebben. Ik heb er ook gezien die show-rijders en kijk, dat zijn de gevaarlijkste op de weg. Overdag in een overall of met de boord om en 's avonds op de motor. Dat is dan hun liefhebberij en halen ze kunst stukjes uit door b.v. zo schuin mo gelijk door de bocht te gaan. Zulke luitjes moesten eigenlijk helemaal niet op de weg komen met 'n motor Ik vraag me af, of het behalen van het rijbewijs niet veel moeilij ker gemaakt moet worden en vooral moet worden gekeken of het rijbe wijs nodig is voor het werk of zo maar voor liefhebberij gehaald wordt. Er is te veel motor-barbarisme en dat moet bestreden worden. Daar door zag ik deze week een ongeluk met ernstige gevolgen endat was niet de schuld van de aangere- dene. Dat kwam door de veel te gro te vaart en het onvermijdelijk ge volg niet tijdig kunnen stoppen van de show-rijders. Motorrijden is geen spelletje, maar eist accuratesse. Tot de volgende week. 4 ten natuurlijk. Een autobus was er Trnrc tttjaq n0S niet- Nu ia> het was ternauwer- nood half twee. Die zou wel spoedig komen. Geleidelijk aan kwamen er meer Met Pasen naar de Ardennen Ja, die kop boven de advertentie mensen, jonge en oude. Een echtpaar was hem terstond opgevallen: Met met een drietal grote kinderen, een Pasen naar de Ardennen. En Piet oud heertje, drie dames op leeftijd, Brons, die niet zoveel plezier had in k€nnelijk vriendinnen. En nog een zijn vrijgezellenleven, had er wel zin meisje. in. De prijs viel ten slotte mee. Veer- piet keek met belangstelling naar tig gulden, geheel verzorgd. Vertrek de mensen. Er waren er bij, die rus- Zaterdagmiddag 2 uur, terug Twee- tig st0nden te .wachten. Het oude de Paasdag omstreeks middernacht, heertje had zijn koffertje naast zich Logies in behoorlijke hotels, dagtoch. gezet en st0pte zen pijp. De drie da ten langs de mooiste punten.mes op leeftijd zogen op een lekker - Piet schreef een kort brief je, waar- ny en babbelden. Het meisje stond in hij opgaf voor de trip. Twee da- een beetje achteraf, gen later kreeg hij antwoord, waar- Er kwamen nog meer mensen. En in hem werd meegedeeld, dat hij toen het bijna twee uur was gewor- was ingeschreven. Of hij zo vriende- den stonden er een kleine veertig, lijk wilde zijn om de helft van de Het zou dus wel een grote touring- kosten, zijnde twintig gulden, vooraf car zijn Wel leuk z0>n gezelschap te willen opzenden. Meteen deed vreemde mensen, waarmee je de ko- Piet dit en bewaarde het postwissel- mende dagen zou omgaan. Vooral dat recu zorgvuldig in zijnportefeuille, ene meisje daar. Misschien kwam want dat moest op de middag van hy Wel naast haar te zitten. Hoe- vertrek als bewijs van inschrijving wel.... hij was altijd zo verlegen... dienen. De klok van de naburige toren In de dagen voor Pasen verheug- sioeg twee uur. En de mensen wach- de Piet zich over de komende reis. teri. Men keek alle richtingen uit, Hij had een boekje gekocht over de 0f er SOms ook een touringcar in Ardennen en bestudeerde dit het zicht was. Maar alleen de tram 's avonds op zijn kamertje. Daar zou en de stadsbussen reden af en aan. hij dus over enkele dagen zelfs eens Na een kwartiertje werden ver een kijkje kunnen nemen. Leuk zou schillende mensen kennelijk onge- dat zijn. Maar goed, dat hij nu ook eens ingeschreven had. Je bleef an ders maar zo eenzaam. Toen hij Zaterdags om twaalf uür zijn loonzakje in ontvangst nam, wenste hij de kassier prettige Paas dagen en stapte op zijn fiets. In zijn lcosthuis verkleedde hij zich, pakte een koffertje in met de nodige toilet artikelen en overtuigde zich, dat hij voldoende geld bij zich had. Vlug even wat eten en toen liep Piet de deur uit naar het plein van samen komst, waar de touringcar hen zou afhalen. Daar stonden al een paar mensen te wachten, allen met êen tas of een koffertje. Zijn aanstaande reisgeno- Verhoogt de gezelligheid en sfeer met de Paasdagen, laat daarom op uw talel niet ont breken de overheerlijke vruchten op sap. Als extra aanbieding 1 flacon Reine Victoria 1 flacon Reine Claudus 1 flacon Blauwe Pruimen 1 flacon Kwetsen (merk „hero") Elk inhoudende 750 gram, geen f 1.20 maar f 0.80 per flacon. Dit geldt alleen voor Vrijdag en Zaterdag. Kerkweg 203 Telefoon 482 is onze voorraad vlees en vleeswaren DEZE WEEK Varkens of Runderrollade f 2.20 500 gr. Varkens met Kalfsrollade f 1.90 500 gr. iets fijns RUNDERLAPPEN vanaf 1,70 SPEKLAPPEN met magere rand 0.98 Rauw RUNDVET 0,90 Vette LAPPEN 1,20 Gesm. RUNDVET 0,80 ROOKSPEK 1,30 Rund- en Varkensgehakt 1,60 Kalfslappen 1,70 Kalfs- en Varkensgehakt 1,40 Kalfsbil 1,80 Soepbenen 25 ct per zak Blik gehakt 500 gr. 1,25 Zaterdag Croquetten en diverse Slaatjes En als extra reclame voor de boterham 100 gram HAM 100 gram Boterhamworst* 100 gram Corned Beef 100 gram Gebr. GEHAKT Ook verkrijgbaar bij JAN TOL, Prins Hendrikstraat NIC. HOFMAN, Burg. Trooststraat Firma Joh. Zwijgers Zoon Dorpsstraat 124 Telefoon 208 j samen voor 80 cent samen 65 cent vindt U in ruime sortering bij: Boekhandel »VELDWIJK« ARMSTRONG kousen zijn zó elastisch en r-e-k-b- dat zij als een tweede huid om Uw been sluiten. Een sterke, elegante kous met een volmaakte pasvorm en moderne hiellijn, die U met plezier zult dragen. In 15, 30 en 50 A 90 denier leverbaar d 9Q BOSKOOP Gestampte Zuurtjes 200 gram 29 ct Allerhande een heerlijk koekje. U proeft de Roomboter 250 gram voor 59 ct 1 grote Snijkoek39 ct nu voor 49 ct 49 ct 1 grote Candykoek Javaantjes 250 gram. En als de klap op de vuurpeil 1 fles Advocaat le soort, voor slechts 2.95 levensmiddelen Ieplaan 108, Tel. 522 Burg. Trooststr. 39, Tel. 486 worden Uw slechte tanden vol komen pijnloos getrokken en door een muurvast zittend vervangen. Vraagt schriftelijke inlichtingen over deze sublieme behandel-methode aan de (HOLLAND)

Weekblad voor Waddinxveen | 1954 | | pagina 5