AN DE 8 D/E DE TOON AANGEVEN t Uw Z.H.B.-slijter of -winkelier geeft m H B Robinson-sandalen Color-Reliefkqker Zomerschoenen agerij fa. c. zwijgers bakkerij luxe huish. artfotobedrijf Wout of Mout krijgt U gratis van Uw slijter of winkelier bij inlevering van 30 zegels, geplakt op een briefkaart. U vindt zo'n zegel op de achter zijde van iedere Z.H.B.-pul van 40 et. Deze vrolijke vrienden zijn een aardige verras sing voor Uw kinderen of - als U automobilist bent - een originele mascotte in Uw wagen. Het zijn soepele, wollige rubberpoppen van licht blauwe kleur. De échte Z.H.B.-liefhebber zal ze spoedig allebei bezitten, want die vraagt zijn slij ter of winkelier uitsluitend om Z.H.B.-bier. 2 volle glazen uit één pulB en een "Wout en Mout"-zegel Vf mm ekreclame gr. KOOKWORST gram PEKELVLEES 200 gr. voor 75 ct 5p 250 gr. voor 85 ct Kent U onze klare artikelen al 1BÜRGERS 35 ct. per stuk Bb CANDELLE 4S ct. per stuk FSTUK TARTAAR 50 ct. per stuk Binken p stuks voor Feestaanbiedingen Voor Uw kinderen heb ben w<j fijne Sandalen 20 - 23 f 5.50 24 - 27 f 5.95 28 - 31 f 6.90 Voor de grotere die oer- Gaaf U verhuizen Een prachtig en nuttig verjaar' dags cadeau is de wij verhangen al Uw lampen en le veren reeds vanaf Vanaf heden onze heerlijke sterke en degelijke ook in Herenmaten op Bacalite voet en een Prijs slechts Bijbehorende kaarten een samenstelling van Marsepain Vruchten en Roomboter Crê- compleet met glas plaat vanaf Voor de Dames een keur collectie van de mooiste f 2.95 Hierdoor kijken is genieten Het Robinson en Swift adres U De Stadszaak ten plattelande an Kerkweg 191 A.Jongejan Dorpstr.74 3.Verheul Dorpstr.68 Frans Knaapen Kerkweg 209 A.de Rooy Nesse 6 men van de werkzaamheden van het HV.. Als lid van de Gerefor meerde Kerk was spr. het met de beginselen van het H.V. niet eens, maar hij vroeg zich af, of hij als raadslid tegen een subsidie moest verzetten. Spr. zou dan ook blanco stemmen. De voorzitter ging vervolgens nog eens in op het beginsel-programma van het H.V. hetgeen hij ook de heer Venema ter inzage verstrekte. Toen daarna het voorstel van B. en W .in stemming kwam werd het aangenomen, met de stemmen van de drie leden van de Partij van de Arbeid tegen. Achtereenvolgens gingen toen on der de hamer door de voorstellen tot het verlenen van subsidie aan de Stichting 1940-'45, het verlenen van een extra gift aan de onder steunden van de dienst van Sociale Zaken .waaraan B. en W. nog een belangrijke uitbreiding hadden ge geven, het aanleggen van straten in het wederopbouwplan, het verko pen van grond aan de firma Re- horst en aan de heer Sli'edrecht en het verstrekken van melk op de scholen. Het voorstel tot het aanstellen van een maatschappelijk werkster ontmoette bezwaren bij de heer Ve nema. Spr. was van mening, dat dit werk thuis behoorde bij de kerken, omdat men dit werk vooral in gees telijk verband moet zien. Spr. dacht daarbij speciaal aan de gezinszorg, waarvoor de Gereformeerd^ Kerk inmiddels een regeling had getrof fen. De heer Huizer zei', dat de kerken op het gebied van het maatschap pelijk weife achterkomen, zodat hier een taak voor de overheid ligt. Indien echter de maatschappelijk werkster op. geestelijke moeilijkhe den stuit, is zij verplicht de geeste lijkheid hiervan op de hoogte te stél len. De heer Berghoef was van oor deel dat de heer Venema het insti tuut van M.W. en de gezinszorg verwardde. De gezinszorg ligt inder daad op geestelijk terrein, maar daarom gaat het hier niet bij het voorstel van B. en W. Nadat Mevr. van der Torren en de heer Van Oosten zich hadden uitgesproken voor de benoeming van een maatschappelijk werkster, zetten de wethouder Buitelaar en de voorzitter van het standpunt en de doelstellingen van het college van B. en W. nog eens nader uit een. Na dupliek deelde de heer Venema nog mede, dat hij niet te gen de aanstelling van een maat schappelijk werkster was, omdat zij zeer belangrijk werk kan doen, maar dat hij de toekomstig ontwik keling anders zag dan het college van B. en W. Het voorstel om in principe tot aanstelling van een maatschappelijk werkster te beslui ten werd hierna met algemene stem men aangenomen. Na een korte rondvraag sloot de voorzitter daarna de vergadering.

Weekblad voor Waddinxveen | 1955 | | pagina 7