Jeugddienst DE MAN UIT CHICAGO Weekagenda >De Klop op de deur« Brakel die de stand op 1-0 bracht, even later was net heshof die de stand op 2-0 bracht met een schot dat door net iicnaam van Boneiaas van ricntmg veranderd werd. De tnuisciub had wel getUK toen bij een scrimage de bai nog op de lijn door een der acnterspeiers werd weg gewerkt. liven later werd het 3-0 door de 1. binnen, maar toen kwam het verdien de tegenpunt voor de Geelzwarten die in het veld niet de mindere waren, een corner van Biesheuvel werd door van Gelooven goed ingekopt 31. In de tweede helft wist de thuisclub de stand op te voeren tot 6-1 wat niet de verhouding in het velu vlak voor het einde wist van Gelooven uit een pas van de Lang de stand op 6-2 te brengen waarmede het pinde kwam van een sportieve wedstr d waarin de Geelzwarten een pluim toekomt voor moedig volhouden. WADDINXVEEN Z—ZW 2-2. Het was na 20 min. dat de gasten door de r. buiten uit een voorzet van de 1. binnen 0-1, Waddinxveen kwam opzetten en het was 'lol die de stand op gelijke voet te brengen 1-1. Vlak voor rust was het Kramp die de Lat probeerde. Na de rust was het weer Kramp die de paal trof, maar door Kaptein kwamen zij aan de leiding 2-1. Hoewel de thuisclub vele kansen kreeg wisten zij niet te scooren, door een fout van de doelman wisten de gasten de gelijkmaker te scooren en wat de thuisclub ook probeerde in de stand kwam geen verandering meer. Waddinxveen ontvangt VDL en daar de gasten over een goede ploeg be schikken zal het voor de Geelzwarten niet meevallen om de punten thuis te houden maar het is bekend dat zij hun uiterste best zullen doen voor een zo goed mogelijk resultaat. Waddinx veen Z gaat naar Woerden en zal hun uiterste best moeten doen om aan de leiding te blijven daar de thuisclub gebrand zal zijn op revanch en wat meer trainen kan geen kwaad Donder dags op het veld jongens. De overige elftallen hebben voor de rest van dit jaar rust. en de Junioren zullen tot het voorjaar moeten wachten, daar die de wintermaanden niet spelen. W.S.E.-NIEUWS. WSE leed onverdiende nederlaag. Voor de rust wogen beide partijen aardig tegen elkaar op, maar door een fout van doelman Wesseling kon Haastrecht 2 de scooren openen waar na kort daarna linksbuiten Bakker bij vermeend buitenspel de scoore nog verhoogde 0-2. Het was echter nog niet genoeg want het werd zelfs 0-3 door een diagonaal schot van de Haastrecht-midvoor. WSE Was toen pas wakker geschud en geleidelijk werd zij sterker, maar door te kort spel bleef succes uit. Na de rust was WSE veel sterker, zodat doelman Wesseling slechts drie ballen te ver werken kreeg. Na 20 minuten stopte de Haastrechtse 'doelman de bal zeker een halve meter achter de 1 n. maar de scheidsrechter gaf doelschop. Ten slotte was het Fens, die de achter stand wist te verkleinen Paal en lat brachten vele malen voor Haastrecht redding en kregen de Geelzwarten veel meer dan hun toekwam. Alleen WSE II komt om 2 uur thuis binnen de lijnen en wel tegen Goude rak III, nu de ploeg enigszins volle dig kan aantreden is een overwinning wel mogelijk. Programma: Waddinxveen IVDL I, aanvang 2.30 WSE IIGouderak III, aanvang 2 urn1; Sportlust IIBe Fair I. aanvang 3 u.; Woerden Z IWaddinxveen Z I, aan vang 3 uur; SKG IBe Fair II, aanvang 3 uur; Be Fair IVZW II, aanvang 3 uur. DAM- EN SCHAAKTOURNOOI. De inschrijvingen zijn bevredigend. Toch is het ons opgevallen dat zo weinig plaatsgenoten welke niet aan een der vereniging" zijn aangesloten meedoen. Het bestuur van de damclub en schaakvereniging hebben voor de in woners de inschrijving opgengehouden tot a.s. Zaterdagavond. In groep 3 doen uitsluitend diege nen mede die bij geen vereniging aan gesloten zijn. De inschrijving voor dammers richten aan C. Kramp. He- negouwerweg, voor schakers, J. Tol, Prins Hendrikstraat. Maandag om 8 uur heeft de opening plaats van dit 2e tournooi. W.Z.C. DE GOUWE. Het eerste zevental van de Gouwe is naar Den Haag geweest om een wedstrijd tegen Zwip I te spelen. De ze wedstrijd is een mooie wedstrijd geweest. Gouwe nam de leiding in de eerste minuten door een schot van Brok. Een misverstand in de Gouwe defensie koste hun een doelpunt 1-1. N uwas het Sol welke na mooi voor bereidend werk van de achterhoede er 2-1 van maakte. Zwip scoorde voor de rust nog eenmaal 2-2 dit werd de ruststand. Na rust waren beide doelen om beurten in gevaar er werd zeer snel en beweeglijk gespeeld. Tot 2 minuten voor het einde wisten onze spelers stand te houden toen storte de ploeg ineen zij waren vermoeid en kwam het uithoudingsvermogen van de gas ten om de hoek kijken, en in de kor te tiid welke nog gespeeld moesten worden wisten de Zwipmensen drie doelpunten te maken zodat de Gouwe deze wedstrijd waarin zij evenwel kansen gehad hebben als de gastheren met 5-2 verloren. Het gemis aan vol doende tainingsmogelijkheid in de winter heeft zich doen gelden. De adsp. van de Gouwe zijn er in geslaagd om de zeer sterke ploeg van Boskoop met 3-2 te kloppen. Zaterdagavond speelt Gouwe II een competitiewedstrijd tegen GZC 6 uit Gouda. IJSCLUB NOOIT GEDACHT. Maandag 19 December a.s. komt de IJsclub .Nooit Gedacht" in ledenver gadering bijeen in lunchroom van de Water. Deze agenda kan men afge drukt vinden in de advertentiepagina. DAMVERENIGING „EXCELSIOR" Excelsior I kampioen van de Goud se Districts-Dambond. Excelsior I die eerst het afdelings kampioenschap wist te behalen is er nu in geslaogd kampioen te worden van de Goudse Districts-Dambond. Na een spannende strijd tegen Schoonho ven won Excelsior met 14-6 Voor de ze vereniging een prachtig resultaat. En voor het bestuur een prachtig cadeau, want juist in dit seizoen viert Excelsior haar gouden jubileum. Van deze plaats af onze hartelijke geluk wensen voor het behaalde kampioen schap, en veel succes in de komende promotiewedstrijden voor de hoofd klasse. De uitslagen waren als volgt: ExcelsiorSchoonhoven. F. M. P. Jacobi—D. Veer 2-0 T. T. TwigtM. Droog 2-0 C. H. KrampA. Bouter 1-1 P. van TolP. de Jong Jr. 2-0 D. la GrandW. van der Horst 1-1 A. Blonk—C. van Oostrom 2-0 H. TroostA. Mesker 1-1 C. BlonkB. de Hoop 2-0 A. Blom—N. W. Veer 1-1 G. HeerenH. Kroon 0-2 14-6 De eindstand is nu als volgt le klas: Excelsior 6 5 10 11 pt 71-49 Damlust 6 4 0 2 8 pt 84-36 Bleiswijk 6 114 3 pt 48-72 Boskoop 6 1 0 5 2 pt 47-73 2e klas: Excelsior II 6 4 0 2 8 pt 48-26 Moerkap. I 6 3 2 1 8 pt 37-35 Bleiswijk II 6 2 0 4 4 pt 36-40 Boskoop II 6 1 2 3 4 pt 27-47 Excelsior II en Moerkapelle moeten hier een beslissingswedstrijd spelen. Kampioenswedstrij den Excelsor 2 2 0 0 4 pt 25-15 Schoonhoven 2 0 0 2 0 pt 15-25 SCHAAKVERENIGING W.S.V. W.S.V. speelde haar 3e wedstrijd te gen S.D.H. uit Rotterdam, de uitslag i9 6-4 voor W.S.V. P. Broer—J. Harteveld 1/2-1/2 J. Tol—J. A. de Jong 1-0 H. KerverL. Roggeveen 1-0 W. VerstoepL. Barendrecht 1-0 Th. SteenlandA. Groenewegen 0-1 J. Kleiweg—A. Blokland 0-1 A. DoornheinA. Reijzen 1-0 M. van BergenM. v. d. Storre 1/2-1/2 H. SchildtA. van der Heiden 0-1 FEUILLETON Een verhaal vpl verwikkelingen „Natuurlijk, dat kon ik niet laten. Maar jij telt alleen maar werkelijk mee, ClareWat is dat? Wie belt daar nu?" Clare pakte de huistelefoon. „Een meneer om je te spreken uit Meeldam." Wim Verbleekte. „Daar heb je 't gegooi in de gla zen." Jan zat verslagen te kijken. Hij had z'n ganse gedragslijn tijdens de reis naar Rotterdam reeds vastgesteld en nu overrompelde deze amerikaanse jonge dame hem met haar koel-zake- lijk redeneren. Hij was zijn ganse zelf verzekerdheid en doelbewustheid kwijt en vroeg zich wanhopig af, hoe hij zich uit deze nieuwe impasse moest redden toen hem plotseling het beeld van Corrie voor de geest kwam, zoals ze voor hem had gestaan en hem de hand had gedrukt. Ik vertrouw u en heb vertrouwen in u. had ze ge zegd. En toen wist hij opeens weer, wat te doen. „Dat is allemaal goed en wel en het interesseert me bitter weinig nu de kat uit de zak is," zei hij tot Wim, „maar ik kom hier voor een andere zaak. Dat jij verklaringen ondertekent vind ik best. Mijnentwege verklaar je, dat je een driedubbel overgehaalde idioot bent en geef je je portret met handtekening erbij. Als de mensen dat zien. zullen ze het meteen geloven." Clare, die het Hollands niet kon spre ken, maar het wel grotendeels kon verstaan, lachte. „Maar je moet geen totaal onschuldige mensen er bij sle pen, jongetje. Jij moet niet zwart op wit verklaren dat jij er mee te maken had zeker," hoonde Wim. „Dat mag je gerust doen. Ik had er zeer zeker mee te maken. Maar je had de burgemeester er buiten moeten la ten. Diens naam is te goed om op de ze manier te worden bezwabberd en er zit daar een uitgekookt stelletje schurken in Meeldam. dat hier gran dioos gebruik van gaat maken." dioos gebruik van gaat maken." „Je bedoelt?" „Precies. Je vriendin en haar zoon en die kruidworm. Die hebben de he mel op hun blote voeten gedankt voor dat document, dat jij wel zo ergerlijk stom was te ondertekenen. Want het gaat hen helemaal niet om jou en slechts in tweede instantie om mij, maar het hele opzetje draait om de burgemeester. Die moet de laan uit. En dat heb jij mogelijk gemaakt, pap zak die je bent!" Met gebalde vuisten stond hij voor Wim. „Wel," protesteerde die veronge lijkt," is dat mijn dank, omdat ik je uit de nood geholpen heb? Vijf dagen geleden had je in ditzelfde Rotterdam zoveel praatjes nieet." „Niks mee te maken", sneed Jan zijn betoog af. „Het gaat niet om mij. Ik zit er ook tot over m'n oren in, maar ik heb risico's gelopen met open ogen. De burgemeester weet nergens van. En die heb jij er ingedraaid, om dat je er een paar te veel op had. Maar ik zweer je, Willem Jongejans, je krijgt me niet uit deze kamer, voor dat je een verklaring afgeeft, dat je in dronkenschapnee, geen protes ten, in dronkenschap, de burgemees ter daarin ten onrechte hebt genoemd. En je verklaart je bereid, die verkla ring ten alle tijden onder ede te be krachtigen." Hij keek rond als een opgejaagd dier. „Wou je er soms weer tussen uit?" vroeg Clare. „Nee, mannetje, aan vaard de konsekwentdes van ie daden maar hoor." „Clare. blijf hier, blijf er bij!" smeekte Wim. „Goed," stemde het meisje toe. „Dat was ik trouwens toch al van olan. Ik heb je al eerder gezegd, manneke, jij kunt niet loslopen. Daar komt ie al aan Er werd op de deur geklopt. t,Binnen," riep Wim met onvaste stem. Om de hoek van de deur keek het gezicht van Jan de Gooyer. „Nou, jij bent een halve detective!" riep Wim uit. „Hoe wist je, dat ik hier zat?" De Gooyer kwam binnen, legde zijn hoed op een stoel en beende met for se stappen tot midden in het vertrek. „Maak je daar nou maar niet druk over," sprak hij zonder een zweem van vriendschappelijkheid, „er zijn wel andere dingen, waarover jij je het hoofd kunt breken, al doe je dat blijkbaar niet." „Ik moet zeggen," protesteerde Wim verontwaardigd, „dat je hier als heer en meester optreedt. Tenslotte „Misschien wil je deze meneer even aan me voorstellen." verzocht Clare op gepijnigde toon. Jan keek schuldbewust naar het meisje en stamelde verontschuldigingen in ha perend Engels. „Verontschuldig u niet," zei Clare. „ik weet er alles van. Als u meneer De Gooyer bent. kan ik me begrij pen, dat u niet op uw gemak bent, al zou ik zo zeggen, wanneer ik naar Will luister, dat u dat aan uzelf te danken hebt." wanneer Wim z'n kiezen op elkaar •uoqqoq uadopg }saq noz jeepj 'ueegui ua;soui do poou ra peq jfi" „Dat heb ik ook," antwoordde Jan, dachte aan Riek de Ruiter hem tot had gehouden." „Dat denkt u maar," zei Clare en Wim keek op bij het geluid van haar stem, "maar dan hebt u geen reke ning gehouden met mr Colverton." „Hoe bedolt u „Mr Colverton kende toevallig mr Clarenbough vrij goed en heeft 't voorrecht gehad mr Jongejans op het bordes te zien verschijnen om de hul de voor Clarenbough in ontvangst te nemen „Dus het zou toch '„Zijn uitgekomen. Natuurlijk. Dait jongensspelletje was veel te gevaar lijk. En nu zit u met de gebakken ne ren." „Jawel," sputterde Wim. jij zult mij de wet voorschrijven. „V/acht eens even," kwam de be daarde stem van Clare er tussen," vertel eens precies, mr De Gooyer, hoe de zaak zich heeft toegedragen." Jan keek haar aan. Haar rustige competente handelwijze, haar effi cient persoontje, gaven hem terstond de indruk, dat hij met dit meisje veel beter tot zaken kon komen dan met de zich verongelijktvoelende Wim. En zo begon hij, in zijn moeilijk Engels, haar het hele geval te vertellen. Toen hij uitgésproken was - Wim had getracht hem meermalen in de rede te vallen, maar het meisje had hem met een handbeweging, als wqs hij een lastige vlieg, het zwijgen op gelegd-, knikte ze enige malen. „Dat klinkt allemaal heel aannemelijk," zei ze. „U hebt gelijk. Wim heeft méér gedaan dan alleen maar doorgeslagen. Hij heeft een valse verklaring afge legd en daarvan kan misbruik ge maakt worden. En als de situatie is, zoals uzegt, dan zal dat ongetwijfeld ook gebeuren. Jij hebt je wat op de hals gehaald mannetje. Ik begrijp ei genlijk niet, dat ik mijn handen niet was van deze ganse aangenegenheid en het jou alleen op laat knappen!" „Claret" smeekte Wim, bezwerend de handen ten hemel heffend, „laat me niet alleen dokteren. Blijf bij me, help me hier doorheen." „Beloof je, dat je precies zult han delen zoals ik zeg?" „Ja, natuurlijk, zonder jou kom ik hier nooit uit." „Goed, dan kun je op me rekenen. Nu. en als je cteze Zaak werkelijk sportief oplost, misschien in de toe komst ook. Dus we zijn accoord over dit punt: ik deel de lakens uit." Nu. daartoe ben je zeker capabel, dacht Jan, haar bewonderend en niet zonder een tikje vreeisl aanziende. Want Clare Wyatt vertoonde' een merkwaardige overeenkomst met haar voorvader, de kaper die op zijn smalle brik de Engelsen slag op slag toebracht en precies zo gestaan moest hebben op de brug, wanneer de bloed vlag werd gehesen. Een meisje uit duizend, dacht Jan, nèt het soort dat die dwaze Wim met z'n eeuwige zot te avonturen en invallen nodig had. Zelf prefereerde hij een iets gemoe delijker slag meisjes.. „Nu," zei Clare. dan gaan we maar. „Waarheen?" „Naar Meeldam." „Naar Meeldam?" vroeg Wim ont zet. Nooit van z'n leven zet ik daar nog één voet. Daar kan ik me niet meer laten zien. „Toch zal het nodig zijn," meende Clare onverzettelijk. „Ik peins er niet over" gromde Wim, nog veel liever kroop ik in de leeuwenkooi in Artis. „Goed, dan niet," zei Clare. Never mind. So long! En ze maakte aanstal ten om te vertrekken. „Waar ga je naar toe?" kreet Wim. „Weg." „Waarheen?" „Gaat je niks aan." „Clare!" „Ja?" „Je zou me toch niet in de steek laten!" „Doe ik ook niet. Jij laat mij in de steek. Ben je vergeten, wat je zoeven hebt beloofd?" „Ja maar „Niks te maren. Ga je mee of niet?" Wim keek hulpzoekend naar Jan, die moeite had z'n lachen in te houden. Die jongedame wist wat ze wilde en ze zou haar zin krijgen ook. Hij zag, hoe Clare met bestudeerde kalmte haar mantel aantrok, met ijzige nauwgezetheid haar neus poederde en zich vervolgens intensief toelegde op het bijwerken van haar scharlakenro de lippen. Toen al deze bezigheden voleindigd waren, keek ze naar Wim, als was hij een hondje dat zou wor den uitgelaten. „Méé met de vrouw!" fluisterde Jan vol leedvermaak. Wim zond hem een moordende blik toe. Clare liep de trap af en keek niet éénmaal om. Voor het hotel stond de wagen, waarmee Jan gekomen was. „Meeldam," zei Clare kortaf en stapte in. „Moeten de heren ook mee?" vroeg de chauffeur, toen hij het aarzelende tweetal zag op de stoep van het hotel. „Natuurlijk," zei Jan en zette zich zonder complimenten naast de be stuurder. „Wacht even," riep Wim ontzet. „Ik moet ook nog mee!" Nou opschieten dan, meneer zei de chauffeur oneerbiedig, „ik sta hier zowat wortel te schieten met je per- Jan keek om. Clare glimlachte haar hele Pepsodeet-gebit bloot. Hij mocht die amerikaanse miss wel, die zo precies wist, wat ze wilde. Maar die arme Wim, die, dat wist hij heel ze ker, met haar trouwen zou Burgemeester Dikkenburg had zich meteen van de trein naar de secreta rie gespoed en vond, dat tijdens zijn afwezigheid zich een aardig stapeltje bescheiden had opgestapeld in zijn brievenmandje. Hij wilde ze vlug af werken, want vanavond was die af- scheidsbedoening van Clarenbough en voor die tijd wilde hij nog graag een klein tukje doenhij had slaan te kort gehad die nacht. Daarom was de burgemeester lichtelijk ontstemd, toen meneer Zoetevrijer zich bij hem aan meldde. Meneer Zoetevrijer was eens ont vanger der directe belastingen ge weest, had zich met pensioen te Meel dam gevestigd en vertegenwoordigde daar min of meer de Provinciebode. In die kwaliteit bezocht hij thans de burgemeester. „Kom binnen, meneer en laten we vlug afwerken," begroette de burge meester de man van de Provinciebode. ,.Ik ben er een dag tussen uit ge weest en heb een hoop achterstallig werk. „Ja. dat begrijp ik." verklaarde de heer Zoetevrijer zorgvuldig zijn lorg net omslachtig schoonvrijvend met een onberispelijke witte zakdoek. „Maar ik zal slechts enkele ogenblik ken beslag leggen op uw kostbare tijd, meneer de burgemeester. Het gaat namelijk om de zaak Claren bough." „De zaak Clarenbough." informeer de de burgemeester verbaasd. „Is dat een zaak?" Nu ja, vergoeilijkte meneer Zoete vrijer. ik druk me misschien wat on gelukkig uit. Maar de zaak is deze: Ik vernam van gemeenlijk welingelichte zijde, dat mr Clarenbough vanmorgen in alle stilte Meeldam had verlaten. Kunt u me daarover inlichten? En ook wellicht over de reden van zijn vertrek? „Nee, dat kan ik niet," antwoordde de burgemeester. Ik ben gisteren zo als ik zei heel de dag afwezig geweest en van morgen teruggekomen, ik ben nog niet thuisgeweest en heb nog geen kans gehad mr Clarenbough te zien of te spreken. Wellicht is hij vertrok ken. wellicht is hij alleen een paar boodschappen doen. Ik weet er niets van. Het enige, wat ik weet, is dat hij vanavond in een plechtige afscheids bijeenkomst gehuldigd zal worden. Zeven uur op het Raadhuis. Dat staat vast." „Jawel, dat weet iedereen in de stad." gaf Zoetevrijer toe. Maar als hii er niet is. kan men hem toch niet huldigen, nietwaar?" ..Waarom zou hij er niet zijn?" vroeg de burgemeester geïrriteerd om de geheimzinnigdoenerij van zijn be zoeker. Tia. waarom zou hij er niet zijn? herbaalde deze. als in gedachten. „Luister eens. meneer Zoetevrijer," Maandag 19 December Ledenvergade ring IJsclub in lunchroom van de Water. 19. 20, 21 December Dam- en Schaak- tournooi in het Verenigingsgebouw Stationsstraat. Dinsdag 20 December Sluitingsavond Winkelweek in Hotel „De Unie". Dinsdag 20 December, 7.30 uur Kerst avond Bond van Plattelandsvrou wen in Lunchroom van de Water. Woensdag 21 December Grote Kerst zangavond „Vox Jubilante" in de Ned. Herv. Kerk. Donderdag 22 December Kerstavond C:B.P.B. in Vereen, gebouw, Station straat. Vrijdag 13 Januari 1956 Filmavond Terrosson banden in samenwerking met Garage van Nielen in Vereen, gebouw. Stationstraat. Vrijdag 27 Januari 1956 Grote Feest avond Damclub „Excelsior" in can- tine N.V. Dobbelmann. begon de burgemeester die het druk had en niet in de stemming was voor het oplossen van raadsels, ik heb u verteld, wat ik weet. Wilt u meer we ten. vraag dan een van de andere co mitéleden. Vraag het maar aan me vrouw Boom, voegde hij er een beetje boosaardig aan toe, wat die niet weet, is ook de moeite van het weten niet waard. U neemt me niet kwalijk? Tot ziens! Toen Zoetevrijer bij de deur om keek, was de burgemeester alweer verdiept in een missive van het Hoogheemraadschap. Weinig vermoedde de burgervader van Meeldam. dat zijn ironisch gege ven raad ook inderdaad werd opge volgd en dat de heer Zoetevrijer, de stijf opgerolde parapluie in de hand, als een automaat zich voortbewoog naar de woning van mevrouw Boom. Die waardige dame, die als gewoon lijk in gezelschap van haar Pekinees in de serre zat, was nog maar juist terug van haar visite bij Colverton en verlustigde zich in haar zeker schij nende triomf, toen zij de telefoonpaal- achtige» gestalte van Zoetevrijer het tuinpad op zag wandelen. Haar ogen schitterdenalles liep vandaag mee. Zoetevrijer was wel een weinig be duusd door de hartelijkheid, waarmee hij werd ontvangen, in een makkelijke stoel werd geïnstalleerd, onthaald op wijn en gebak en voorzien van een grote sigaar. Zijn argwanend oude vrijgezellenhart zocht reeds naar min der eerbare motieven voor deze vrien delijkheid. Want Zoetevrijer vreesde niets zozeer als op z'n oude dag nog tot een huwelijk te worden overge haald. Maar mevrouw Boom had geen versie op de oud-ontvanger en zodra deze naar behoren was geinstalleerd, gaf ze het gesprek een zakelijke wen ding. (wordt vervolgd). DANKBETUIGING Ondergetekenden betuigen bun hartelijke dank aan Dr Hemminga en Zuster De Boer, voor de zorgvolle en liefderijke behandeling tij dens haar ziekte aan hun Moeder bewezen. fam. Krijgsman Waddinxveen, Dec. 1955. DANKBETUIGING Voor Uw medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder MARGRIETHA KRIJGSMAN geb. Veerman zeggen wij u hartelijk dank. fam. Krijgsman Waddinxveen, Dec. 1955. Noordeinde 7 A.s. Zondag 18 December om 7 uur uitgaande van de Ned. Herv. Evang. „Wet en Evangelie- in het kerkgebouw van deRem. Gemeente aan de Zuidkade. Hierin hoopt voor te gaan, Ds J. Huting uit Gouda met als onderwerp Deze Jeugddienst zal worden voorafgegaan door een kwar- tier gemeentezang, waardoor men verzocht wordt 6.45 uur aanwezig te zijn. ALLE PLAATSEN ZIJN VRIJ

Weekblad voor Waddinxveen | 1955 | | pagina 8