NIEUWS JL_ ER ZIT VEEL IN JAC. SATON In de Apotheek, vroeger en nu. Sport ui 't U&a. uit onze wMnptaaU NIEUWE ZAAK. De heer Van Eijk heeft zgn winkel in radio-artikelen enz. belangrijk uit gebreid, door thans de gehele bene den verdieping voor verkoopruimte te benutten. Zaterdagmiddag jl. werd de zaalr heropend. Het mooie bedrijf is een aanwinst voor de gemeente. De arti kelen staan keurig over de grotere ruimte uitgestald en bieden de koper een mooi overzicht. De belangstelling was zaterdag zeer groot en vele bloemen gaven aan dit van de heer Van Eijk heugelijk feit, een fleurig aanzien. VERGADERING R.K, WONINGBOUWVERENIGING. In verband met de hedenavond op te dragen H. Mis is de buitengewone ledenvergadering van de R.K. Wo- ningbouwvereniging nader bepaald op 9 uur. De agenda voor deze vergadering vermeldt het voorstel te besluiten tot aankoop van grond voor de bouw van 45 woonhuizen, 3 garage's en een werkplaats. BENOEMD. De heer F. H Blonk, hoofd der openbare lagere sfchool B werd be noemd tot onderwijzer aan de Rem- brandt-ulo-sehool te Bussum. Het is niet bekend, of de heer Blonk deze benoeming zal aannemen. BISSCHOP IN WADDINXVEEN. De bisschop van Rotterdam, Mgr. M. A. Jansen, heeft woensdag een bezoek gebracht aan de R.K. kerk alhier. Des morgens werd aan ongeveer 150 kinderen het H vormsel toegediend. CONTACT-AVOND CHR. MULOSCHOOL. Voor de derde contactavond, die dinsdag jl. werd gehouden, f>estond weer grote belangstelling. Van de gelegenheid om met de leer krachten over de vorderingen van de kinderen te spreken werd een ruim gebruik gemaakt. Alle ouders hadden voor die avond een persoonlijke uitnodiging ontvan gen. OUDERAVOND. Woensdagavond 14 november a.s. zal er om 7.30 uur een Ouderavond van de Herv. Kleuterscholen zijn in het Verenigingsgebouw achter de N.H Kerk. Na de pauze zal de heer H. Jenné een filmlezing houden over Waddinx- veen. tentoonstelling „GROENE KRUIS". Het Groene Kruis te Zevenhuizen organiseert op 12, 13 en 14 novem ber a.s. m het wijkgebouw van de Dorpsstraat aldaar een tentoonstelling genaamd. „Het kind en het gezin". Het doel van de tentoonstelling, die gratis toegankelijk is, is het geven van voorlichting en inzicht op het ge bied van moederschapzorg en kinder- hygiëne. De tentoonstelling is des middags en s avonds geopend. BIOSCOOPVOORSTELLING. De filmster Grace Kelly is deze week te bewonderen in een film, ge titeld: „Meisjes van buiten", die dezer dagen te Boskoop draait. Men zie de adverenttie in dit blad. VERGADERING ..GROENE KRUIS". Wij herinneren onze lezers aan de algemene ledenvergadering van het Groene Kruis op dinsdag a.s. des nam 8 uur in de „De Unie". CONCERT-AVOND „VOX JUBILANTE" legde de nadruk op de handelingsbe kwaamheid van de vrouw met ingang van 1 januari - zodat ook zij over 'n eigen spaarbankboekje kan beschik ken en er geen „ouwe kous" meer op na behoeft te houden. De presidente sloot deze zeer ge slaagde bijeenkomst. ONGEVALLEN. Zaterdagmorgen is de heer N. Vis bij de uitvoering van werkzaamheden van een ladder gevallen, waarbij hg een beentje in de enkel brak. Na be handeling in een Gouds ziekenhuis mocht hij thuis zijn genezing gaan af wachten De. heer D. van den Berg kwam met werkzaamheden aan een takel zó ernstig te vallen, dat hg met een her senschudding en inwendige kneuzin gen naar huis werd vervoerd. Tenslotte kwam de bode, de heer E. J. Oskam in de Bloemendaalseweg met zijn bromfiets ten val, toen hg in een kuil reed en de macht over het stuur verloor. Hij werd met een her senschudding in het St. Jozefpavil joen te Gouda opgenomen. VERGADERING VAN P. v. d. A. In de Unie werd dinsdagavond een vergadering belegd door de afd. Wad- dinxveen van de P. v. d. A. In zijn openingswoord wees de voorzitter, de heer A. H. van Gent, op de gebeur tenissen in Hongarije. Met afschuw wees hij op het verraad door de rus sen en alle gevolgen daarvan. Spr. wekte de leden op pal te staan voor de verdediging van de vrijheid. Blijkens het jaarverslag is hét le dental toegenomen met 34 en gekomen op 225. De penningmeester had zijn boeken met een batig saldo afgeslo ten. In het bestuur werden gekozen de dames Hoogerdijk en Pille en de heer A. H. van Gent, H. van Egdom, A. Hey, M. Boere en C. Broer. Namens de raadsfractie bracht de heer Pille verslag uit van de werk zaamheden in de! gemeenteraad. In het bijzonder werd de aandacht ge vestigd op de slechte druk op de wa terleiding, waardoor geysers dikwijls waardeloos zijn. Verder werden klachten geuit over de spanning op het electrisch net, die soms niet meer dan 160 volt bedraagt, in plaats van VEEL VRAAG, WEINIG AANBOD. Aan het einde van de vorige maand stonden bij het gewestelijk arbeiders bureau van Waddinxveense werkge vers in totaal ingeschreven aanvragen voor 233 mannelijke en 24 vrouwelijke arbeidskrachten. In de toestand blijkt in vergelijking met het einde van het 2e kwartaal van dit jaar vrijwel geen wijziging ondergaan te hebben. Toen waren deze cijfers nl. 234 mannen en 20 vrouwen. Tegenover deze grote vraag is het aanbod uiterst gering. Eind oktober waren nl. als werkzoe kenden ingeschreven 2 werkloze man nen en verder nog 1 niet-werkloze man en 1 niet werkloze vrouw. titeld: „Het geluk in de Nieuwe We reld Maatschappy" bij te wonen. KATTEN- en HONDENBROOD A. VAN DER HEIDEN Jr. Zuidkade I - Telefoon 335 De juiste manier. Als we over de winkelstraten van de grote steden lopen dan valt het ons op dat de slagerijen daar altijd voor de dag komen met welverzorgde eta- lage's. 't Is jammer dat in de winkels op het platteland nog zo weinig ge- bniik wordt gemaakt van de moge lijkheden, die de etalage biedt. Juist de slagerijen hebben het grote voor deel dat hun artikelen zich zo bij uitstek lenen om een smaakvolle eta lage te verzorgen, die niet alleen een lust voor het oog is, maar ook zeer zeker de kooplust van het publiek opwekt. Wat ons echter in de stads- slagerijen altijd 'opvalt is, dat men de varkenscarbonade in drie soorten ver deelt en aanbiedt als hart, rib of len- decarbonade met voor iedere soort 'n andere prijs. Waar ligt dat verschil? We zullen proberen om U dit in een paar woorden uiteen te zetten. We be ginnen vandaag met de HARSCARBONADE De hars ook wel hals, harst of schoudercarbonade genoemd is altijd goedkoper dan de rib of de lendecar- bonade. Zit hem dit in de kwaliteit? Absoluut niet, want ze worden van dezelfde streng, zoals men dat in sla gerskringen pleegt te noemen, gehakt als de beide andere soorten. Maar de harscarbonade is niet bij uitstek ge schikt om zo even om en om te bak ken en dan gelijk te consumeren, maar moet nog een zekere tijd sudderen. En dat is vooral voor de stedeling een groot bezwaar. Zi.t het hem dan in de smaak? Ook dat niet, want volgens de privé-mening van ondergetekende is het vlees van de harscarbonade het smakelijkste van wat het hele varken ons biedt, mits het goed is klaarge maakt natuurlijk. En dat doen we op de volgende manier. Wrijf de carbo- nade in met zout en vleeskruiden en bak ze in de koekepan aan weerskan ten mooi bruin. Doe ze over in de braadpan en blus de kokende boter af met water. De jus bij het vlees en het geheel ongeveer 1 uur na sudde- ren- Lekkerbek. U kunt wel zien of de pen dule die U wilt kopen mooi maar niet of deze ook GOED is. Er zit veel in dat U niet beoordelen kunt. Maar wij zullen U eerlijk het beste raden. Dan slaagt U goed. U kunt kiezen uit ca. 60 ver schillende modellen Pendu les, Pendulettes, Electr. klokken, Jaarpendules en Koekoeksklokken. Kerkweg 189 De zaak met de BUITENKLOK Waag een kansje en doe mee aan de grote Brylcreem wedstrijd Hoofdprijzen; PHILIPS TELEVISIETOESTELLEN a f 995.— Deelname bij aankoop van een Brylcreem Televisie set a f 3.90 (is 2 potten a f 2. A. VAN DER HEIDEN Jr, Zuidkade 1, tel. 335 Woensdag a.s. zal door de Herv. Gem. Zangvereen. ,,Vox Jubilante", alhier, voor belangstellenden en be gunstigers een contactavond worden belegd in het Wijkgebouw aan de Es doornlaan. Deze avond zullen ten ge hore worden gebracht de zeer geslaag de opnamen welke gemaakt zijn van hec rierkconcert, gehouden in Rotter dam op 20 oktober jl. waaraan o.m. ook werd medegewerkt door ,Vox Jubilante". Tijdens een gezellige koffiepauze zullen een 100 prijzen welke door di verse firma's en personen daartoe ter beschikking werden gesteld worden verloot, ten bate van de kas. Voorts zal koor- en solozang te beluisteren zijn. Deze avond begint om half acht. BOND V. PLATTELANDSVROUWEN Maandagavond 5 november gaf de Nederi. Bond van Plattelandsvrouwen ee" avond voor haar leden en had als gasten de leden van de Hollandse Mij. van Landbouw en echtgenoten. De avond stond onder leiding van de presidente, mevrouw Mulder—ter Wal, die alle aanwezigen hartelijk welkom heette - waaronder in het bijzonder enkele bestuursleden van de Boerenleenbank alhier. Hierna werd de avond verzorgd door de Coöperatieve Centrale Raif- feisenbank te Utrecht. Er werd een korte causerie gehouden betreffende het geldverkeer in verband met gezin en bedrijfDaarop volgde vertoning van enkele films o.a. de film „Met elkanier voor elkaar", waarin opna men Toor kwamen van allerlei werk zaamheden op het boerenbedrijf. Dan volgde een buitengewoon fraaie Kleurerfilm van het Aalsmeerse bloe- mencoiso, waar de aanwezigen zeer van geioten. VenAgens was het woord "aan de neer K. van der Torren, voorzitter van de Boerenleenbank alhier. Hij 1500.— VOOR ZENDINGSBOND Aan het einde van de vorige week werd in het Ned. Herv. Verenigings gebouw een drie-daagse verkoopactie gehouden ten bate van de Herv.-Ge- ref. Zendingsbond. De verkoopactie was georganiseerd door de meisjes vereniging „Het Mosterdzaadje", on der leiding van mej. T. Breedijk. De ze bazar heeft een prachtig resultaat opgeleverd. De opbrengst was nl. niet minder dan 1824.—. Hiervan kun nen de meisges 1500,— afdragen aan de Zendingsbond. GESLAAGDE UITVOERING GEREF. KINDERKOOR. Het Geref. Kinderkoor gaf zaterdag avond zijn eerste uitvoering in het Geref. Verenigingsgebouw aan de Sta tionsstraat. Aan deze uitvoering werd medewerking verleend door het Geref. Kerkkoor. De beide koren stonden onder leiding van de dirigent K. J. de Beun te Gouda. De bijeenkomst werd met een kort woord geopend door de voorzitter, de heer F. Barendrecht. De eerste nummers van het pro gramma werden door de beide koren gezamenlijk uitgevoerd. Het waren 2 composities van Kees van Domburg, nl. „Eendracht maakt macht" en een cantate voor gemengd- en kinderkoor sopraan en bariton solo. Hierna tra den het kinderkoor en het kerkkoor afzonderlijk op. De kinderen voerden op frisse en keurige wijze verschillen de liederen uit, o.m. van Cath. van Rennes, J. D. Ramshorst en Ed. Flip- se. Het kerkkoor gaf vertokingen van de zangmars van Trube en Morgen zang van J. P. J. Wierts. De algemene indruk was, dat de koren goed inge studeerd waren en het hoewel uiter aard wel eens sprake was van een on- effenheidje, tot zeer behoorlijke pre- staties wisten te brengen. Het kerk- koor heeft het onder leiding van de nieuwe* dirigent tot betere prestaties weten te brengen. De grote zaal van het verenigingsgebouw was voor deze gelegenheid geheel met belangstellen den gevuld. CONGRES JEHOVA'S GETUIGEN. Het Watch Tower Bible en Tract Society gevestigd te Amsterdam, zal voor ongeveer 2000 getuigen van Je hova een halfjaarlijkse vergadering beleggen van vrijdag 16 tot zondag 18 november a.s. in het gebouw Odéon, Goevernestraat te Rotterdam. Ca. 35 getuigen uit Waddinxveen en verder uit een 20 tal andere gemeen ten van Zuid-Holland, zullen niet al leen op de hun gebruikelijke wijze praktisch onderricht ontvangen, doch tevens de gelegenheid» hebben een speciaal onderricht ontvangen, doch tevens de gelegenheid hebben een spe ciaal door hen vervaardigde film, ge- Men kan beter naar de bakker dan naar de apotheker gaan, zegt een be kend spreekwoord. Figuurlijk gespro ken is dat ook zo; letterlijk genomen is de apotheek interessanter dan de bakkerswinkel. Daarom zgn we naar een apotheek gestapt om daar, met toestemming van de apotheker, eens rond te neuzen. Het enige,dat we er tot nu toe van kenden, waren de bruine flessen, al lemaal keurig naast elkaar en alle voorzien van een Latijnse naam op het etiket. Ook hadden we wel eens de vroegere apothekerspotten zien staan van wit geglazuurd aardewerk, ge sierd met kleurige motieven. In de apotheek, die we nu bezochten, stond alleen op de opstand een koperen mortier - als herinnering aan vroeger dagen. Daaronder bevonden zich twee gesloten houten deuren. „Dat is de vergifkast" zei de apotheker. „Daarin staan alle vergiften, die in de apotheek te pas komen, veilig voor onbevoegden", Aansluitend op de ver gifkast stonden ter weerszijden de fles sen in de opstand. Op de onderste plank bevonden zich de witte zalf potten - met een paar kleine geadres seerde pakjes ervoor, die de loopjon gen nog moest wegbrengen. Eigenlijk zijn er veel minder laden dan we ver wacht hadden. Hebt u voor het opber gen van al die kleine apothekersattri buten een afdoende oplossing gevon den? De apotheker glimlachte. Ik zal uw vraag beantwoorden met een we dervraag: weet u hoe de apotheek aan het grote aantal laden is gekomen We bleven het antwoord schuldig en daarom zei hijDe vele kruiden, die men vroeger in de apotheek kon ko pen, maakten het noodzakelijk om veel laden te hebben. Tegenwoordig behoeven we alleen de voornaamste soorten bij de hand te hebben, die het meest door het publiek worden ge vraagd, zoals kamille en sermepeulen. Daardoor hebben we natuurlgk ook minder laden nodig. Het interieur van de apotheek heeft zich dus gewijzigd onder de invloed van de veranderde geneesmethoden. Maar vergeleken bij andere zaken hebben we toch nog een vrij groot aantal laden, omdat het op bergen van pillen- en poederdoosjes, flesjes, zalfpotjesy poederpapier e.d. zo doelmatig mogelijk moet gebeuren. Waarmede niet is gezegu, dat het op- bergprobleem, waar u over sprak, al helemaal is opgelost. Zo te zien scheen het opbergpro- bleem onze gastheer weinig zorgen te baren. Alles op de recepteertafel (die het publiek soms abusievelijk de toon bank noemt) stond of lag precies op zijn plaats: de mortieren, de trechters, de poederlepels, alles. Bovendien schenen zijn assistenten een uitgespro ken zin voor hygiëne te hebben. Er was geen ding of het was brandschoon zelfs op het blad van de recepteerta fel was geen smetje te zien. Het meest van alles imponeerden ons echter de weegschalen, .prachtige' precisie-in- strumenten, waarvan er vijf naast el kaar onder de opstand van de resep- teertafel stonden. Maar waar zijn die heel kleine gewichtjes om onderdelen van grammen mee af te wegen? Die zijn uit de tijd, omdat onze mil ligram-balansen automatisch ge wichtsoplegging hfebben. Trouwens - en er speelde even een glimlach om zijn mond - behalve de kruiden en die heel kleine gewichtjes zgn er in de loop der eeuwen wel meer dingen uit de apotheek verdwenen. In de 14e eeuw waren er sommige apothe ken, waar stedelingen 's avonds een glas wgn kwamen drinken of een koek eten. In Kampen waren de apo thekers toen de leveranciers aan de overheid, wanneer men hoog bezoek kreeg. In het algemeen was het vak echter niet lucratief. Daarvoor was de concurentie van kwakzalvers te groot .Pas in 1950 - en nog alleen in Amsterdam - werd van overheidswe- ge vastgesteld, dat de doktoren ver plicht werden de recepten op schrift te stellen en dat de apothekers er niets aan mochten veranderen. Tevens streefde men ernaar, door het vast leggen van allerlei bepalingen, om de kwakzalverij de wind uit de zeilen te nemen. Toch duurde het nog tot 1636 voordat er een algemeen bindend voor schrift voor de samenstelling van ge neesmiddelen tot stand kwam. De initiatiefnemer daartoe was Pro fessor Nicolaos Tulp die wij kennen van het schilderij van Rembrandt „De anatomische les" - die tezamen met zes andere doctoren de eerste Amsterdamse pharmacopee (pharmeceutisch voorschrift voor de bereiding en samenstelling van genees middelen) concipieerde. Op 29 april 1636, nog voordat de pharmacopee was verschenen. Dat wil zeggen, alle erkende apothekers in Amsterdam waren verplicht volgens de aanwijzin gen in deze pharmacopee hun genees middelen samen te stellen. Van een landelijke regeling kon toen nog geen sprake zijn. De verkeersverbindingen waren nbg gebrekkig en het hing voor een groot deel van de vooruitstrevendheid van de stedelijke overheid af of een phar- macheutisch voorschrift in de betrok ken stad verplicht werd gesteld. Toen de Amsterdamse overheid er mee begonnen was, volgden gaande weg de andere steden, totdat ongeveer honderdvijftig jaar later de gehele ontwikkeling zover voortgeschreden was, dat er behoefte kwam aan een landelijke pharmacopee. De eerste voor het gehele land verscheen in 1805 en is sedertdien door verscheidene meuwe bewerkingen gevolgd En als u nu eens voor u zelf wilt vaststellen hoeveel er in het interieur van een oude apotheek is veranderd vergele ken bij een moderne apotheek, moet u eens een bezoek brengen aan het Pharmaceutisch Museum te Amster dam, Koestraat 10-12, vlak bij C.S. (open alle werkdagen behalve- Don derdag van 10-17 uur. Al pratend waren we intussen in het voorraadmagazijn gekomen waar honderden potjes en flesjes in allerlei grootte op de planken stonden Toen betraden we het laboratorium. Op een schaal lagen zeker wel hon derd „witte bonen" althans daar le ken ze op. Dat zijn dragees, wees de apotheker, die maken we zelf en dra- geren ze dan in deze koperen ketels, d.w.z. de bonen omhullen we met een suikerstroopje. Behalve dat bereiden we natuurlijk nog veel meer praepa- raten. Het spreekt van zelf, dat we zo ook van de pharmaceutische fabrie ken kunnen betrekken, maar ik vind het prettiger om ze zelf te maken. Bovendien is het goedkoper en dus voordeliger voor mijn clienten. En be tekent het woord apotheker niet art- senijbereider. P. G. Bins BE FAIR. Na enkele weken rust kwamen het tweede en derde elftal jl. zaterdag ook weer eens tussen de lijnen Het tweede elftal dat tegen Sport- lust Hl speelde wist met een 5-2 overwinning uit de strijd te komen, het leeuwen-aandeel in over winning heeft T. Gerritsen wel ge- had die maar liefst met 4 doelpunten zijn werk bekroond zag. Het derde elftal daarentegen moest met een 8-1 ^'laag het hoofd buigen voor Het eerste elftal gaat naar Jodan Boys IH in Gouda op bezoek en brengt de volle winst mee naar huis. Aanvang 3 uur. Het A elftal krijgt WSE thuis, dit zal een spannende match worden, doe je best jongens we vertrouwen op jullie! Aanvang 3.15 uur. Be Fair B gaat VEPC bezoeken, ook hier verwachten wij wel hoge span ning; we houden het maar op een draw. Aanvang 3.15 uur. Be Fair C ontvangt Donk G thuis om 2 uur. Het eerste nummer van ons club blad is verschenen. De meeste leden en donateurs zullen het wel reeds ge had hebben. Is dit niet het geval dan kunnen ze dit even melden op Nes- R.C. VERHEUL NIEUWS RCV in twee etappes onder de voet gelopen. Noordwgk—RCV 10-0. Een over al le linies superieur Noordwijk heeft in zijn prachtige sportpark RCV een wel zeer gevoelige voetballes gegeven. Twintig minuten hieldende, gasiten stand, toen was het hek van de da™ Nadat Noordwijks linksbuiten v.d. Rip- pe met een schuiver het eerste doel punt had gemaakt is de Waddinxveen se voorhoede er niet meer aan te pas gekomen. Voor de rust werd de score gebracht op 4-0. Even probeerde RCV m de tweede helft tot herstel te ko- men, maar toen dit geen resultaat op- leverde tegen de hechte Noordwijkse achterhoede, kwam aan de andere zij de de doelpuntenmachine weer op gang. Met de regelmaat van de klok kwamen er zes treffers bij. Lippe had met vijf doelpunten het leeuwenaan deel in de score. 4e KLASSE A WEST I Sportlust 8 GWS 8 Noordwgk 6 Katwijk 8 Leiden 7 RCV Koudekerk VWS Rouwkoop 3 3 3 1 115 0 15 32—11 13—11 8 14—12 8 20—20 7 12—22 6 15—17 4 7—10 3 14—26 1 8-21 WSE-NIEUWS. Sterk geflatteerde nederlaag van WSE. W.S.E. heeft in het zeer sterke Nic. Boys verdiend haar meerdere moeten erkennen. Het had echter ge heel anders kunnen lopen, als de be zoekers in de eerste helft niet de du- pe waren geworden van enkele grove blunders van de arbiter. Nadat mid- voor van den Berg van Nic. Boys in de 15e minuut van een misser in de WSE defensie had geprofiteerd, was kort er op Fens keurig doorgebroken, maar juist toen hij wilde inschieten werd hij binnen de beruchte lijnen gehaalt, doch de scheidsrechter liet gewoon doorspelen. Toen even later Tange alleen voor de keeper kwam, wist deze laatste niet beter te doen dan de vallende WSE er met beide handen vast te houden, en tot verras sing van vriend; en tegenstander liet de arbiter door spelen. WSE was nu geheel van de kaak, en in korte tijd wist de thuisclub de stand op 4-0 te brengen. Na de rust even nog het zelfde beeld en in korte tijd kijkt WSE tegen een 6-0 achterstand aan. Doch gelukkig de vechtlust komt bij de bezoekers terug, aanval op aanval volgt op het Nic. Boys doel. Een zes tal corners wordt zonder succes af gedwongen, paal en lat brengen me nigmaal redding. Toch is het midvoor Fens die met een goed schot de eind stand op 6-1 brengt. Dit weekend staat WSE de /big- match tegen haar oude rivaal GDS I te wachten. Deze wedstrijd die om om 2.30 uur in Boskoop werd gespeeld is een buitengewoon zware opgave. G. D.S. heeft er dit seizoen nog niet zo veel van terecht gebracht, doch juist in dergelijke wedstrijden is de factor gelijk van zoüti ontzettende waarde. WSE speelt voor wat je waard bent en laat de sportiviteit hoogtij vieren. Het 2e heeft om 12 uur bij Goude rak V wel een kansje. De a-junioren spelen om 3.15 uur tegen Be Fair a en b gaat bij Vep C op bezoek. WZC DE GOUWE. Het eerste zevental van de Gouwe is zeer verzwakt naar den Haag ge gaan. Van der Linde is voor onder zoek in het ziekenhuis opgenomen. Toch hebben de Gouwespelers een goede wedstrijd gespeeld tegen het snelle Zwip werd een draw bereikt 1-1. Dit igeeft de verhouding juist weer. Voor de rust waren onze spe lers steeds in de aanval, nadat de rust ging de de vermoeidheid een woordje meespreken en kwamen de Zwi.p-mensen opzetten. Daar de ach terhoede compleet was kon men de druk weerstaan met het bovenge noemde resultaat. Zaterdag op de gewone tijd gaat de zwembus naar Gouda.

Weekblad voor Waddinxveen | 1956 | | pagina 3