Burgerlijke Stand ORANJEWIJK BOUWRIJP. Het nieuwe uitbreidingsplan in de Oranjewijk heeft een geheel ander aanzien gekregen. Na een jaar lange arbeid van de fa. de Man te Ammer- stol is het eerste gedeelte van dit grote werk thans gereed gekomen. Het betreft de aanleg van nieuwe straten en trottoirs en riolering, zo dat t.z.t. met de woningbouw kan be gonnen worden. Van de toegangsweg aan de Noord- tieer rivi. van 1.01, T^WeTTTr^cïïnsciaëi— avond de vereen, voor Chr. Nat. Schoolonderwijs in jaarvergadering bijeen. In zijn openingswoord kon de ze getuige van grote zegeningen, zo wel wat het aantal leerlingen der bei de scholen betrof, als van de finan ciën. Ook de verslagen van de beide hoofden der scholen waren in opti mistische toon gesteld. De heer L. van Pelt, die werd gepensionneerd is vervangen door de heer G. P. v. d. Lagemaat. Alleen de kleuterschool aan de Oranjelaan leidt een enigszins een uiteenzetting gegeven worden over de thee. Di.t duel is bedoeld als plaatselijke wedstrijd in de competitie voor het kampioenschap theezetten van Zuid- Holland boven de grote rivieren. BUSLICHTINGEN Met ingang van 30 september a.s. zullen de brievenbussen worden ge licht op de volgende tijdstippen 4,30 alle werkdagen, 10,45 alle werk dagen, 18,15 maandag t.e.m. vrijdag, 15,25 alleen op zaterdag. V.m. 10 uur Ds. G. Bloemendaal, Delft. DE ZONDAGSDIENST zal waarge nomen worden door Dr. J. W. H. Hel leman. Aangiften van 19 tot 25 september Geboren: Hubertha Johanna, d. v. P. Wieser en J. D. de Jong, Sniepweg 45 OKiooer met een optocht naar voren komen waarin het sprookje zal worden uitgebeeld. Tien duizenden tot uit de wijde omgeving van de Sleutelstad, jong en oud, zul len dus weer kunnen genieten van het sprookje wat altijd weer aanspreekt en het hart beroerd. On 1 oktober heeft er een wijdingsdienst plaats in de Pieterskerk, waar Drs Riemens uit Zeist zal spreken, terwijl in de her denkingsdienst in de morgen van 3 ok tober eveneens in de Pieterskerk ds H. J. Hubeek uit Leiden zal voorgaan.

Weekblad voor Waddinxveen | 1957 | | pagina 8