COLLECTE - van 4 t/m 9 ju witte colliers en oorknoppen tfalan DOELEMAN De 13e Sportweek kalender horloge JAC. SATON VBRBAKH TDictonj 9&b£aag,d JAC. SATON T 'HERWONNEN LEVENSKRACHT 'SANT 'n Uitgebreide collectie is zo juist aangekomen. Geheel nieuwe modellen had voor het kleuteronderwijs en voor de kinderen, en bracht haar har telijk dank voor de wijze waarop zij steeds de belangen van de kleuter school had behartigd, en tevens voor de prettige collegiale samenwerking op verschillend terrein. Namens het bestuur van genoemde stichting werd als blijk van waarde ring een prachtige elektrische koffie molen aangeboden. Door enkele kin deren van de lagere school werden, evenals aan de opvolgster bloemen aan geboden en o.a een enveloppe met inhoud. Van de kant der ouders mocht een mooie vogelkooi in ont vangst worden genomen en enkele bloemstukken. Het nieuwe hoofd, mej. Dullemond werd eveneens door spreker in zijn welkomstwoord betrokken en hij hoopte met deze op dezelfde prettige wijze als met haar voorgangster te mogen samenwerken. Aan het slot dankte mevr. de Jong- Smit voor de hartelijke woorden haar toegesproken en voor de mooie ca- deaux. De ouders met hun kinderen werd alle goeds toegewenst. GESLAAGD KERKCONCERT. Gelukkig er zijn nog mensen met initiatief en enthousiasme, die iets aandurven zonder nu bepaald winst na te jagen. We hebben het oog op enkele jongelui die het plan hadden opgevat met de verjaardag van Prins Bernhard eens iets te doen en wel in de vorm van een concert. Zij zochten en verkregen medewerking van het Herv. Gem. koor „Vox Jubi- lans" en een tweetal solisten. Een d.er initiatiefnemers zou zelf als organist fungeren. Besloten werd op 2 juli in de Geref .Kerk alhier een concert te geven, dat in het teken zou staan van 's Prinsen verjaardag. De plannen werden perfect uitge werkt en een keurig programma sa mengesteld Maar nu kwam de teleur stellinghet publiek, waar bleef dat? niet dat de kerk leeg bleef, maar het aantal bezoekers was pover. We wlilen dit geringe bezoek voorals nog toeschrijven aan het warme weer, die avond en de festiviteiten van de Sportweek. practische en zuinige huisvrouwen mogen zeker niet ontbreken. Ook de heren wekken wij op deze demonstra tie bij te wonen, daar zij een actueler aspect dragen dan een gewone kook demonstratie. Men leze de in dit blad geplaatste advertentie. BEJAARDEN GINGEN OP ZOMERRECES In het Herv. Wijkgebouw werd vo rige week de laatste bejaardenbijeen komst van dit seizoen gehouden. In deze laatste bijeenkomst dteelde mevr. van der Torren-Veendorp me de, dat het in de bedoeling ligt het nieuwe seizoen te openen met een. bijeenkomst op 1 september a.s. Bij de Oranjevereniging is het plan ge rezen dan aan de ouden van dagen een feestmiddag aan te bieden. Ver der zullen de komende maanden plan nen worden beraamd om een ver koopactie ten bate van deze bejaar denbijeenkomsten te organiseren. On der luidle bijval dankte zij de con cierge van het wijkgebouw, de heer W. Drost en diens echtgenote voor de voortreffelijke wijze, waarop zij steeds voor zaal en bediening zorgden. MARINUS EGBERTS ONDERSCHEIDEN. De Rotterdamse componist en koor dirigent Marinus Egberts heeft vorige week vrijdag bij zijn gouden jubileum als musicus de ere-medaille in goud verbonden aan de orde van Oranje Nassau, gekregen. Deze werd hem overhandigd door burgemeester Warnaar. Tevoren had- den enkele sprekers in de zaal van de Maranathakerk te Rotterdam-Zuid waar de musicus een receptie werd aangeboden, uiting gegeven aan hun waardering voor het vele culturele werk, dat de bijna 70-jarige in zijn loopbaan in vele gemeenten van Z.- Holland heeft verricht. Vele belangstellenden hebben ge bruik gemaakt van de gelegenheid de musicus geluk te wensen. SPAARCIJFERS. Gedurende de maand juni werd op de spaarbank van de Coöperatieve Boerenleenbank ingelegd 225.922,18 en terugbetaald 163.226,92. Het laatst uitgegeven boekje draagt no. 8652. Bij de rijkspostspaarbank werd in gelegd 19000,— en terugbetaald 23.000,—. Er werden 6 nieuwe boek jes uitgegeven. PRIJS GEWONNEN. De Arb. Muziekvereniging Voor waarts behaalde op het op 2 juli jl. gehouden concours te Boskoop een eerste prijs met 335 punten in de af deling uitmuntendheid fanfare. COLLECTE In de week van 10-16 juli houdt de Stichting Christelijke Blindenhulp De Fakkels Bijeen een huis-aan-huiscol- lecte. Als wij even indenken wat de ze mensen missen, nu straks zovelen met vacantie gaan en van de natuur genieten, geven we allen mild. De op brengst van deze collecte komt ten goede aan Bartimeus te Zeist. Son- neheerdt, Ermelo; Plantage-Werkin richting Amsterdam en Blindentehuis, van de keurploeg van de kring op het W-S.E.-tefrein, een uitvoering na eerst een mars door een gedeelte van onze gemeente te hebben gemaakt onder leiding van Concordia. Waar T.O.O.S. turnt is altijd pubhek, zo ook ditmaal Er was voor turnlief- hebbers veel te genieten. De presta ties van T.O.O.S. zijn de belangstel ling tenvolle waard. Als slot werd op het Stationsplein een film vertoond, getiteld. Camyon river, waarbij een grote massa toe schouwers aanwezig was. Verder werd maandag een wedstrijd gespeeld tussen WSE I—Waddinxveen Z. Ook dit werd een zeer sportief spel waarin hard werd gewerkt WSE ging de rust in met 0-1 voorsprong. Na de rust wist evenwel van Erk uit een penalty een doelpunt te scoren en maakte de gelijkmaker. AUTOMATISCH waterdicht schokvrij anti-magnetisch 17-steens anker De zaak met de buitenklok Diegenen echter die het concert bijwoonden hebben een avond van echt kunstgenot meegemaakt. We kennen allen de prestaties van het Herv. Gem. Zangkoor en dit koor heeft gegeven wat er van verwacht werd. De heer T. Plomp is een meester op het kerkorgel. Hij vertolkte enkele stukken van bekende componisten. Het kerkorgel was ditmaal in pri ma conditie, zulks in tegenstelling met een vorig concert, en was, zoals we vernamen juist te voren gestemd. Beiide Solisten, een sopraan fen een bariton hadden een aandachtig ge hoor. Alles bijeengenomen kan het niet anders dan een geslaagd concert ge noemd worden, een avond welke, zo als de heer Kooijman aan het slot opmerkte, een volgend jaar dient her haald te worden. Een wens waarbij we ons kunnen aansluiten Een compliment aan de organisa toren. MEJ. LEKKERKERKER NAM AFSCHEID. Mej. Lekkerkerker heeft maandag afscheid genomen als onderwijzeres van de Herv. Rehobothschool, wegens benoeming aan een Chr. school te Utrecht. Van de klasseleerlingen ont ving zij als aandenken een schemer lamp. NIEUW KOOKSYSTEEM. Hebt U er wel eens van gehoord dames, dat U eten kimt koken, zon der dat de mogelijkheid bestaat, dat dit aanbrandt? Dat U koken kunt, zonder etens- lucht in huis te krijgen? Dat verkoken of overkoken onmo gelijk is? Dat U 4 of 5 gerechten te gelijk kunt koken op éénpitsverwar- ming? Het lijkt fantastisch, maar toch is het zo, want U kunt zich ervan over tuigen tijdens de demonstratie met de Vitamin-Profita-pannen, uitgebracht door de Handelsonderneming N.V. Omnia te Heerlen, die a.s dinsdag avond in het Verenigingsgebouw zal plaats hebben. Wij raden ieder aan. eens te gaan kijken. Het is de moeite waard en de De Waddinxveense Sportwlaek, nu voor de 13e maal gehouden, is een begrip geworden. Het is vanzelfspre- kend dat er weer Sportweek is, men zou het zich niet kunnen voorstellen het één zomer te moeten doen zonder dit sportfestijn. Had men in vorige jaren nogal eens teleurstelling te boe ken in Verband met ongunstig weer, tot op heden werkte het weer in alle opzichten meer, zodat niet een prp- grammapunt behoefde te vervallen Het rondgezonden programmaboekje had de burgerij volledig ingelicht om- trent hetgeen te gebeuren stond en daardoor overal de belangstelling op gewekt. Nu aan belangstelling heeft het sportweekcomite niet te klagen. Met interesse volgt de burgerij de ver schillende wedstrijden vooral als deze langs de openbare weg plaats hebben. Zoals de openingswandelmars j.l. vrijdagavond door „Willen is Kunnen Voor de zevende maal gold deze mars tegelijk als opening van de Sport week. Er liepen ruim 1400 wandelaars mee, over parcoursen van resp. 10 en 15 km. De start had plaats vanaf het schoolplein aan de Oranjelaan waar ook de wandelaars weer binnen kwa men. De beide plaatselijke muziekkorpsen verleenden hun medewerking. Op het schoolplein had de officiële opening plaats door burgemeester Warnaar. Door ziekte van de voorzit ter de heer T. Ververs, sprak de heer Noordermeer enkele welkomst woor den, waarbij hij zijn waardering uit sprak voor de ondervonden medewer king, hopende dat de sportweek zou bijdragen tot een goede verstandhou ding onder de sportliefhebbers. De burgemeester meende dat een sportweek, zoals wij die hier kennen, niet meer gemist kan worden en sprak er zijn blijdschap over uit dat zulks in Waddinxveen mogelijk was. Na hst spelen van ons volkslied had de bekendmaking plaats van prijzen, de medailles konden door misverstan den nog niet uitgereikt worden, maar zouden worden thuisbezorgd. De uitslagen van de wandelmars lui den als volgt Van de schoolgroepen werd de wis selbeker gewonnen door de groep van de chr. Ulo-school met 86,5 pnt. Ongetrainde groepen Bellatrix uit Zevenhuizen met 83 pnt. de le pr.; F.I.T. te Boskoop met 79 pnt. 2e pr.; Jongensclub de Batavieren te Zeven huizen met 79,5 pnt. de 3e prijs. Padvindersgroepen Plaatselijke pad vindersgroep 80,5 pnt. le pr.. De Waddinxveense gidsen de 2e pr met 80 pnt. Ongetrainde groepen 15 km. le pr. F.I.T. te Boskoop met 97,5 pnt.; 2e pr. meisjesclub ,„In Knop" alhier met 93,5 pnt.; 3e pr. Tempo te Gouda met 85,5 pnt. Getrainde groepen 15 km. le pr. D. V.T. te Gouda met 96,5 pnt.; 2e pr. DONK Leeweriken met 92,5 pnt.; 3e pr. TOP te Moordrecht met 91,5 pnt. Fabrieksgroepen Molenbouw alhier le pr. 81,5 pnt. Zaterdagmiddag stond in het teken van zwemsport en gymnastiek. Zoals gewoonlijk haalde de zwemwedstrij den in de Gouwe weer de belangstel ling. Doordat in Leiden op de zelfde mióldag een selectiewedstrijd gehou den werd, ontbraken enkele zwemster sterren aan dis start. Op de 3 km hadden bij de dames in totaal 34 zwemsters ingeschreven.. Astrid Sanderson van de Hilversum se Robben kreeg de leiding en een voorsprong van ongeveer 30 meter op haar opvolgster, de 13 jarige Henny van der Velden, eveneens van de rob ben. Deze situatie bleef verder onge wijzigd en Astrid Sanderson tikte als eerste aan met een tijd van 44 min. 8,9 sec. gevolgd door Henny van der Vel de, die een tijd maakte van 44 min. 40,5 sec. Derde werd M. Landeweerd, eveneens van de Robben uit Hilver sum met 48 min 4,2 sec. en vierde T. M. de Wilde van A.Z.C. uit Apeldoorn De eerste Waddinxveense dame. die deze 3 km uitzwom was mej. E. van Stijn, die er 68 min. 46,2 sec. voor no dig had en de tweede Waddinxveense werd W. van Triet, met 72 min. 44,2 PLEZIERIG WERKJE Een Kerko Espressoschirt van sneeuwwitte little or no-iron poplin hoeft U eigenlijk helemaal niet te strijken. Maar wilt U het extra keurig, extra netjes hebben, strijk U het dan heel licht - heel gemakkelijk, heel prettig! Dat doet LI voor Uw plezier. Kerko Espresso" shirts met de fantas tische oronized boord kosten slechts f 13.50- Bij de 3000 m schoolslag voor dames won Rita Kroon van de Robben ge volgd door G. Dogtrop van D.W.R. Derde werd hier G. Heemskerk van de Zijl uit Leiden. Voor die 3 km vrije slag heren was Hermsen van de Robben en J- het aantal inschrijvingen 56. Aanvan kelijk ging hier de strijd tussen A. Richards van Dolfijn. De laatste moest zijn plaats afstaan aan Prins van D.J. K. en werd later nogmaals gepasseerd. Als eerste tikte hier aan A. Hermoen van de Robben, tweede werd R Prins van D.J.K. en derde R. Dreyer van H. P. C. als vierde W. Bergman van de Zijl en J. Richards van Dolfijn moest genoegen nemen met de vijfde plaats. De eerste Waddinxvener dié hier aan kwam was L. Sol van de Gouwe. Gekleed zwemmen Vooraf werden wedstrijden gekleed zwemmen gehouden over afstanden van 300 en 600 m Op de 300 m. voor meisjes verdedig de Corrie Ultée met succes haar be ker. die zij vorig jaar op deze af stand gewonnen had. P. L. Boonstop pel won de tweede pr. en Anneke Bakker de 3e prijs. Eef Overdam stelde zich bij de jon gens op de 300 m. voor de derde ach tereenvolgende maal in'het bezit van de wisselbeker. De 2e prijs ging naar Henny van den Bosch en de derde werd voor P. Boonstoppel. Op deze afstand namen 37 jongens en meisjes deel. Bij het 600 m. gekleed zwemmen won Tonnie van der Hee de wissel beker, die een voorsprong had van slechts 10 m op de winnares van de beker in 1957, Anneke van der Eijk. Bij de heren was op de 600 m. J. Vesseur uit Gouda 'eerste, die daar door weer in het bezit kwam van de wisselbeker, die hij vorig jaar ver speelde. De 2e pr. ging naar J- Ver hoef en derde werd N. Toor. Maandagavond speelden de school- voetbalkampioenen van Waddinxveen en Bodegraven een wedstrijd in het raam van do Sportweek. De toss werd door de U.L.O. ge wonnen, zodat Bodegraven mocht af trappen De U.L.O. ging direct in de aanval, maar verder dan een hard schot, dat naast kink kwamen zij niet. Ook Bodegraven kreeg goede kan sen, wat reeds na 4 min. leidde tot een doelpunt toen bij een ongevaar lijke aanval de ULO keeper de bal niet klomvast kreeg, maar hem liet glippen, en de Bodegraven linksbin nen de bal inschoot. Hierna ging de U.L.O. fel in de aan val, maar door slecht samenspel le verde dit geen resultaat op. Bodegra ven kreeg in de 14 min. 'n pracht kans om de score te verhogen, toen bij een mislukte uittrap de midvoor voor open doel de bal kreeg, maar zijn schot ging naast. Na de rust viel de U.L.O verwoed aan. maar de Bodegraven achterhoede wist het doel schoon te houden. Toch was de U.L.O. 5 min. voor tijd dicht bij een doelpunt, toen de midvoor de bal goed kreeg toegespeeld, omspeel de hij twee tegenstanders en schoot hard in, maar de bal stuitte af op het been van de keeper, tot drie maal toe werd de bal ingeschoten, maar steeds was er w.eer een been dat een doel punt in de weg stond. Na dat beide scholen nog enkele kansen hadden la ten liggen, kwam h/et einde van deze sportieve wedstrijd, die door de heer Dullemeyer goed werd geleid. Na afloop mocht de aanvoerder van Bodegraven, de door het Sportweek- bestuur beschikbaar gestelde lauwer tak, in ontvangst nemen. Zaterdagavond gaf de Gymnastiek vereniging T.O.O.S. met medewerking Daarna was het Verhoef die nog drie punten voor zijn rekening nam, terwijl Romijn en Van Es ook elk een punt op hun naam kregen. De pun ten door WSE werden gemaakt door Blonk driemaal en een door van den Bergé. Minder fraai verliep de ontmoeting tussen Verheul I en Moordrecht I. Dit was wel een zeer fors gespeelde wedstrijd. Een kwartier voor de rust werd zelfs een der spelers van Moor drecht uit het veld gestuurd. De rust stand was 1-1 gelijkspel. Na de rust wist Moordrecht nog tweemaal te scoren en zo kwam de eindstand op 1-3 voor Moordrecht. In het gemeentelijk zwembassin aan de Kanaaldijk dat voor deze gelegen heid feestelijk versierd was, werd een waterpolotoumooi gehouden. Onder zeer grote belangstelling speelden het eerste herenzevental van de Gouwe, DVZ uit den Haag, het Kring-zeven tal van de Gouwe-Rijnstreek, de Fu ten I uit Amstelveen. De eerste wedstrijd tussen DVZ en het kring-zievental werd door het laatste team gewonnen met 1-3. Hier na kwamen de spelers van Gouwe I uit tegen de Fuuten I. Deze wedstrijd werd door het sterke overwicht van de Gouwe door de Waddinxveners ge makkelijk gewonnen met 6-0, rust stand 4-0. De verliezersronde werd gespeeld tussen de Fuuten en DVZ. De laatste club won deze wedstrijd met 2-3. De finale ging tussen Gouwe I en het kring-zevental. Beyderwellen GZC, scoorde eerst voor het kringzevental. Daarna maakte P. de Graaff van de Gouwe met een ver schot de gelijk maker. Tegen het einde van de wed strijd maakte Hans Brok het winnen de doelpunt voor de Gouwe, zodat de Waddinxveners winnaars werden van dit polotournooi. Dinsdagavond werd als hoofd-pro- grammapunt de puzzle-rit uitgeschre ven door de „Gouwe-rijders" voor auto's motoren en bromfietsen ver reden. Het resultaat hiervan was: Auto's 1 C. Hoogendoorn, Bodegraven 13 strafp.; 2 C. Fellendans, den Haag 18; 3 Van Gemeren, Boskoop 57; 4 A. Schouten, Boskoop 59; 5 J. Zuide- ma, Moerkapelle 69; Motoren: 1 C. v.d. Wolf Reeuwijk 14 strafp.; 2 C. van Os, Bodegraven 36; 3 P. Koetsier, Boskoop 57; 4. T. van Meerkerk .Krimpen a.d. IJssel 57; 5 F Vermulm Gouda 61; Brommers: 1 C. J. Bakker, Moerka pelle 8 strafp.; 2 C. Verweij, Moerka pelle 9; 3 P. Verschoor, Moerkapelle 10; 4 J- v.d. Berg, Moerkapelle 14; 5 A. A. Spek, Nieuwveen 48; 5 H. C- Streng, Waddinxveen 49 school en de school met de Bijbel aan de Oranjelaan, vijfde werd de o.l. school A, zesde de o.l. school de rij werd gesloten door de Ned. Herv. school aan de Onderweg. Hierna werd gezwommen een esta fette van 5 x 50 m schoolslag. Zowel bij de meisjes als bij de jongens won de Chr. Uloschool Tweede werd bij de jongens de- Ned. Herv. Eben- Haëzerschool en bij de meisjes de school met de Bijbel aan de Oranje laan. De persoonlijke kampioenschappen werden bij deze zwemwedstrijden als volgt behaald: 50 m schoolslag meis jes 1 Riet Hoogendoorn en 2 Lies Boonstoppel. 50 m schoolslag jongens 1 Peter Boonstoppel en 2 Rien van der Starre. 50 m rugslag jongens 1 Peter Boonstoppel en 2 W. Zuidema. Vervolgens werd nog gezwommen 50 m schoolslag voor schooljongens en miesjes boven 14 jaar. Bij de meisjes werd eerste Jannie Kok en tweede Dinie Geers. Van de jongens won Hneny van den Bosch en tweede werd Niek de Rooij. QUICK BOYS I—GOUDA I 2-3. De woensdagavond stond geheel in het teken van de voetbalsport waar naar door menig voetballiefhebber werd uitgekeken. 2 prominenteclubs, nl Quick Boys uit Katwijk, lands kampioen van het zaterdagvoetbal en v.v. Gouda le kl. Amateurs hebben op het prachtige terrein van Be Fair die de wedstrijd ook had georga niseerd een interessant duel uitge vochten, welke het aankijken volko men waard was. Het is zowel voor het Sportweek- bestuur als voor Be Fair jammer, dat het bezoek niet aan de verwachtingen voldeed en dit is te betreuren - voor al omdat men nu eens in de gelegen heid werd gesteld te zien hoe het voetbalspel gespeeld moet worden. Toch hopen we dat de organisatoren zich niet zullen laten afschrikken en in de toekomst dit zeker herhalen. Het spreekwoord luidt niet voor niets „de aanhouder wint". We zeiden al, dat het een interes sant duel is geworden en dit is niet teveel gezegd - beide clubs hebben ons laten genieten van af en toe op hoog peil staand voetbal, vooral Quick Boys had technische kwaliteiten. Toen arbiter Noorland'er het sein tot begin had gegeven was het al ras duidelijk dat beide partijen elkaar weinig ontliepen. Slechts met het tempo zou de eens de ander kunnen overbluffen. Gouda dat dit feit door had, heeft dit spelletje kunnen door voeren en is ook hierdoor de bezitter van de prachtige beker geworden In de 7e minuut wist Gouda reeds de leiding te nemen, maar Quick Boys 1 liet zich niet ontmoedigen en sloeg IDictori) Dit ene weet U kleedt U Een bijzondere aardigheid was de Poedelprijs. Deze werd uitgereikt aan degene die de meeste strafpunten had- Dit was A. van Nielen, alhier, met 432 strafpunten. Aan deze rit werd door 127 perso nen deelgenomen. De Dobbelmann- beker, die voor de beste prestaties beschikbaar was gesteld kwam in handen van C. Hoogendoorn te Bo degraven. In het zwembad kampten die avond vijf vertegenwoordigers van de plaatselijke scholen om onze Week blad-beker, welke sinds 1954 in bezit was van de Chr. Muloschool. Ook dit maal ging deze naar dezelfde school Na de Chr. Uloschool, die winnaar werd volgde de Ned. Herv Eben- Haëzerschool. Daarna kwam de r-k voor het examen Geef daarom uw zoon of dochter een horloge U kunt keus maken uit een grote sortering o.a. een prima Horloge voor f 19.25 tot f 25.- -k 15-steens anker f 36.50 Indus f 49- waterdicht, schokvrij anti-magnetisch De vanouds bekende zaak met de buitenklok fel terug, wat de Gouda defensie handen vol werk verschafte. Quick bleef in die periode en we mogen we zeggen de gehele eerste helft de be tere ploeg, zowel technisch als strijdlust. Zij hebben dit slechts ii een doelpunt weten uit te drukken Met de gelijke stand 1-1 ging mei rusten. Na dJe hervatting ging Goud uit een ander vaatje tappen en lan ceerde enkele goede aanvallen wa resulteerde in twee doelpunten 1- Het tempo zoals we zeiden is Quid Boys noodlottig geworden. Goud speelde o.i. boven hun stand, kon di ook niet volhouden en moest een vee laten schieten. Quick Boys greep ha kans en scoorde 2-3. In de laatst minuten faalden de Katwijkers echte en profiteerden niet van de prachtig kans die hun nog geboden werd. Al met al een heel aardige wed strijd waarvoor de bezoekers de ganisatioren zeker dankbaar zulle zijn. Tijdens de pauze verraste Conco dia niet .alleen met de drumband e goede muziek, maar onder leidir van tambour-maitre Langendam we den al musicerend de mooiste figure gemarcheerd Voor een amateurkor was dit een knappe prestatie, waa. voor wij gaarne nog hulde brenger Wij hopen dit spoedig nog ee« herhaald te zien. Het programma van a.s. zaterdi vermeldt polowedstrijden. De inschrijving van het waterpok tournooi overtreft alle verwachting' niet minder dan 28 zeventallen heo^ ben ingeschreven. Door deze grote inschrijving kan aangekondigde wedstrijd GZC I-N( avond m het Verenigingsgebouw zal 40,5 sec. Derde werd M. Landeweerd, bestuur beseniKbaar gesreiae ïauwei- maai plaats hebben. eveneens van de Robben uit Hilver- tak, in ontvangst nemen. Na de Chr. U Wij raden ieder aan eens te gaan sum met 48 min 4,2 sec. en vierde T. Zaterdagavond gaf de Gymnastiek- werd volgde de kijken. Het is de moeite waard en de M. de Wilde van A.Z.C. uit Apeldoorn vereniging T.O.O.S. met medewerking Haezerschool. D<

Weekblad voor Waddinxveen | 1958 | | pagina 2