tytatis Mac Factor iPuion DOELEMAN NIEUWS uit w&o>f*Vi£aat& Fruitmanden en -schalen van PAN—STICK MAK—UP PROEFSÏICK bij aanklop van INVISIBLE FOU DATION (f 3.25) De beste leermiddelen moeten ge bruikt kunnen worden door enthou siaste leerkrachten. De jeugd moet ook eerbied bijge bracht worden voor natuur en die ren. Ik heb geen woord kwaad gehoord over de Waddinxveense jeugd. Daar bij moet ik echter bekennen, dat ik In totaal maar enige uren hier ben geweest om en dat zult U mijn vrouw en mij niet euvel duiden naar onze toekomstige woning te kij ken en er over te spreken. Ik praat dus maar over zaken, die mij na aan mijn hart liggen. De couranten staan de laatste tijd vol over baldadigheid en jeugdcrimi naliteit. Dit ligt beslist niet alleen aan onze Nederlandse jeugd! Hier ligt op de eerste plaats een taak voor de ou ders. Maar school en overheid mogen hierbij helpen, om de kinderen van jongs af aan eerbied voor bloemen en planten en dieren bij te brengen. Als zij die eerbied koesteren komt er vanzelf ook eerbied voor de mens liefde tot de naaste. Dan pas kan ook het leven der mensen onderling gelukkiger en men daardoor ook dankbaarder zijn. Als ik over dankbaarheid spreek denk ik altijd aan degenen, die uit eigen land zijn verdreven en geen huis en haard meer hebben. De vluch telingen in de kampen, gevlucht uit de hel van het communisme, terecht gekomen in een vaak apatische wes terse wereld. Ik heb vernomen, dat U voor deze vluchtelingen veel doet. Ik ben daar blij om. De ontwikkeling van Waddinxveen brengt door de groei van het aantal inwoners ook nieuwe problemen mee voor de hier gevestigde middenstand. De nieuw ingekomenen, die voor het allergrootste deel uit de grote stad komen, zijn voor wat het doen van inkopen becreit verwend in die grote stad. Wilt U van hun wonen hier nog meer profijt trekken, dan zal de middenstand zich volledig moeten aanpassen. Met blijdschap las ik in het Week blad voor Waddinxveen, dat er jaar lijks een winkelweek wordt gehouden. Fleurige met smaak aangekleedde etalages tiqkken de kopers aan. Maar er zijn grotere prob.emenen te verwachten. Gaarne ben ik bereid ook hieraan aandacht te besteden en mijn mede werking op welke wijze dan ook te verlenen. Zo zou over vele zaken, zoals volks gezondheid het organisatie leven sport en ontspanning, enz. enz. zeer veel te zeggen zijn. Dit doe ik vanzelfsprekend van middag niet. De afgetreden burgemeester War- naar heeft ongetwijfeld met zijn uit spraak; „de mogelijkheden een stap vooruit blijven" niet alleen bedoeld woningbouw, wegenaanleg, riolering en alies wat daarmede verband houdt. Maar ook alle problemen, die met de ontwikkeling van Waddinx veen verband houden n.l. het verbe teren van het woonklimaat. De kerken hebben hierbij ook een grote taak, al is dit het meest voor wat betreft diegenen, die tot hun kerkverband behoren. Maar er zal van hen ook leiding moeten uitgaan. Van oudsher vormden de kerken hun plaats in het centrum van de dorpen en steden. Maar dan mogen zij beslist nieti achter gesloten deuren blijven zitten. Ik hoop van ganser harte, dat er vele initiatieven van de kant der kerken' zullen komen! Over het verenigingsleven hoorde ik reeds veel goeds. Ik ben daar blij om. Zij zijn de beste helpers van een dorpsregering. Ik zal graag met be langstelling naar him problemen luis teren en zo enigszins mogelijk, zo er problemen zijn, deze helpen oplossen. Ik ben mij bewust, dat ik als bur-' gemeester een stimulerende, een coördinerende en een bemiddelende taak heb. Niemand kan echter werken voor de toekomst, als hij het verleden niet kent. Welnu, gun mij de tijd om Uw his torie, vooral die van de laatste twin tig jaren te bestuderen. Ik wil dan graag met U allen ook eens persoon lijk praten. Zo wordt mij dan het werken ge makkelijker gemaakt in het belang van ons mooie dorp. Graag reken ik op een goede sa menwerking met de Rijkspolitie te land en te water. Zij zullen in mij een vriend vinden, die, de zorgen, waarmede zij te kampen hebben kent. Ik heb nog weinig gehoord van de organisatie „Bescherming Bevolking". Dat dit een uit nood geboren orga nisatie is zal wel niemand betwijfe ld*' la°°P. dat de gemeentenaren mt ook hebben begrepen en het corps voltallig is evenals dat van de reser ve rijkspolitie! Op mijn directe steun Pnt U rekenen. Ook de brandweer 15 een organisatie, die optreedt bij nood. Ook zij verdienen evenals de tiB. en politie de morele steun van os bevolking. Een goede samenwerking met de pers is noodzakelijk. De pers is een aer meest uitnemende miaaelen om een burgerzin aan te kweken en te bevorderen. Maar dan heett de pers ook een brede voorlichting noaig! Heren Wethouders U heb ik voor het laatst bewaard. Wij drieën zulten, met de gemeen te-secretaris als eerste adviseur, heel vaak samen uren praten over alle problemen. Bij de eerste ontmoeting, heb ik al direct begrepen, dat U de problemen niet ontloopt, maar be- selt, dat U met mij samen de verant woordelijkheid draagt. U beiden hebt al heel wat jaren de gemeente helpen besturen. Van wethouder Pille las ik in de courant, dat hij in november vijf en twintig jaar lid van de Raad is ge weest. U bent beiden, en ik prijs mij daarmede gelukkig, mannen van het vak! Maar naast de ernst bij Uw werk kunt U beiden ook plezierig lachen heb ik bemerkt. Welnu, ik weet niet beter dan dat goedlachse mensen gulle mensen zijn, die veel van el kander verdragen kunnen. U zult ook daarin een medestan der in mij vinden. Ik dank U beiden voor Uw spon tane en hartelijke begroeting. Dat is voor een nieuwkomende al heel veel, zo niet alles, waard. Een mens, die vol vertrouwen tegemoet getreden wordt geeft ook zijn vertrouwen. Het werken wordt dan een lust. Ik doe nogmaals een beroen op U allen om samen te werken, zonder uitzondering, welke de moeilijkheden ook zijn ,die de tijden ons brengen zullen. Nooit zal dan enige arbeid tevergeefs zijn. Zo zal Waddinxveen mij schoon en dierbaar worden. D!at is nodig voor het besturen, omdat wij alleen datgene goed doen, wat ons werkelijk ter harte gaat. Ik behoef U niet te zeggen, U hebt dit al wel gehoord, dat ik mij in het Brabantse land zeer goed heb thuis- gevoeld in de meer dan 20 jaren, dat ik met mijn vrouw en kinderen daar heb gewoond. Het was een blij volk, dat leefde uit een blij geloof. Dat afscheid viel ons zwaar om de vele vrienden, die wij daar moesten achterlaten. Maar ik ben overtuigd, dat U ons in Uw midden wilt opnemen. Van onze kant zijn wij zeer gaarne bereid met U allen samen te leven en te werken. Zo wil ik dan ook gaarne mijn ambt hier in Uw midden aanvaarden met de bede, dat God, die Hemel en Aarde bestuurd, ook mij en mijn Drogisterij VAN DER HEIDEN het adres waar U zeker kunt slagen, prettig wordt bediend en waar U de meeste service geniet. Zuidkade 1 Telefoon 335 ST. NICOLAAS VTERING K.A-B. Traditiegetrouw houdit de K.A.B. haar jaarlijkse Sint Nicolaasviering op dinsdagavond 9 dec. a.s. vóórhaar leden met echtgenoten en/of verloof den. Diverse attracties zullen er ge bracht worden, waarmee aardige prijsjes te verdienen zijn. Het bestuur rekent er dan ook dat zeer veel le den met echtgenoten en/of verloof den deze avond vrij zullen houden om met elkaar een leuke en prettige St. Nicolaasavond te vieren. Tot dinsdagavond a-s.! CHR« MULOSCHOOL. Tot onderwijzeres aan bovenge noemde school afd. G.L.O., alhier werd benoemd Mej. A. Buikema, thans werkzaam aan de Chr. School te Bergambacht. Zij hoopt 1 maart 1909 tiaar nieuwe functie te aanvaar den. In de tijdelijke vacature gedurende de maand februari is voorzien door de benoeming van Mevr. Visse-de Boer. Mej. T. Bruitsman blijft nog de maand januari aan de afd. G.L.O. verbonden en begint haar functie aan de Uloschool op 1 februari 1959. De besturen der twee scholen zijn wel zeer ingenomen met de vlotte voorziening in de door uitbreiding ontstane vacatures. ELZE STRINGER, DE BLONDE „JUF' VAN DE WISSELMEREN (NIEUW-GUINEA), SPREEKT IN WADDINXVEEN. Verleden week heeft u al een en ander van dit moedige Haarlemse onderwijzer es je gehoord. Na de opstand in november 1956 herstelde het gouvernement de rust. In een naburig dorpje kon in de kerk tijdelijk school worden gehou- den, maar zonder boeken en leermid delen. Gelukkig is er vorig jaar een nieuw schooltje geopend. Er zijn nu 42 leerlingen, die dit jaar de broer van Else als „meester" hebben. De resultaten? Zes van de oud-leeriin- gen volgen een opleiding tot dorps onderwijzer, 5 meisjes volgen een cursus voor verpleegster, één van de kinderen is op een soort Ulo en de twee, die niet goed genoeg waren om verder te leren zijn hulp- vrouw zal helpen bij onze arbeid. De nestor van de raad, de heer H. C. Kooyman, bood de nieuwe burge mees *er namens alle leden de ge*ux- wensen aan met zijn benoeming tot eerste burger van Waddinxveen, en betuigde zyn dank voor de goede wooraen, die de burgemeester had ge sprotten. Uw voorganger was begif tigd met bijzondere gaven en heeft een plaats weten te veroveren in de harten van schier alle inwoners. U zult de taak hebben deze plaats nog te veroveren, aldus deze woordvoer der. De heer Kooijman sprak de hoop uit, dat burgemeester van der Hooit in Waddinxveen een zegenrijke werkkring zou mogen vinden. De overige woordvoerders Na de sluiting van de buitenge wone raadsvergadering was er nog gelegenheid voor andere sprekers om het woord te voeren. Allereerst wenste oud-burgemees ter Warnaar zijn collega geluk met deze benoeming, die z.i. zeer zeker op zijn plaats is. Voorts werd nog gesproken door burgemeester H. E. M. Schaminee uit Zevenbergen en door mr. dr. K. F. O. James, burgemeester van Gouda. Ook deze spr. wensten de nieuwe burgemeester geluk met zijn benoe ming. Burgemeester E. P. Verkerk uit Boskoop hoopte dat de samenwerking tussen Boskoop en Waddinxveen, waarvoor de eerste grondslagen ge legd werden door oud-burgemeester Warnaar ook in de toekomst besten digd zouden kunnen blijven. Ook werd nog gesproken door dr. A. J. van der Goot uit Breda en door bur gemeester Vos uit Woerden, namens de burgemeesterskring. Wethouder J. A. Dekkers uit Willemstad wenste vervolgens de burgemeester een voor spoedige ambtsperiode toe en hoopte dat de heer van der Hooft veel in het belang van Waddinxveen zou mo gen doen. Namens een grote kring van vrien den sprak mr. H. B. S. Holla uit Vugt, die er op wees, dat vele vrien den in Brabant het betreuren, dat burgemeester van der Hooft Willem stad gaat verlaten. De heer Spaan derman, kapitein van het districts commando van de rijkspolitie te Lei den sprak de hoop uit, dat de samen werking tussen hoofd van plaatselij ke politie en de rijkspolitie ook in de toekomst bestendigd zou blijven. Na mens de geestelijkheid werd tenslot te het woord gevoerd door ds. J. Snoey, die vertrouwde, dat de nieu we burgemeester zijn beste gaven en krachten zou geven in het belang van de burgerlijke gemeente. In een kort woord dankte burge meester van der Hooft alle sprekers, waarna er een drukbezochte receptie volgde, waar voor de inwoners gele genheid bestond kennis te maken met de nieuwe burgemeester en zijn echt genote. Vóór de receptie werd de nieuwe burgemeester en zijn gezin verrast door het optreden van de Reserve Politiekapel uit Breda. Rest nog te vernielden, dat de landelijke rijver- eniging „de Gouweruiters" de burge meester vanaf de grens van de ge meente vergezelde, terwijl bij de aankomst op het raadhuis het doch tertje van de gemeente-secretaris, Mevr. van der Hooft een fraai bou- quette bloemen overhandigde. onderwijzer, om de plaatselijke goe roe op het dorpsschooltje te helpen. In Nieuw-Guinea is dus ook al een tekort aan leerkrachten. De spannende belevenissen worden geïllustreerd door prachtige kleuren dia s. Voorziet u tijdig van een toe gangsbewijs. We hebben donderdag 11 december slechts een kieine zaal! Zie de advertentie en raambiljet ten! Voor goed verzorgde naar Sekeris SPAARCIJFERS. Bij de stichting spaarbank van dc Coöperatieve Boerenleenbank werd in de maand november 1958 ingelegd f 216.598,38, terwijl terugbetaald werd 167.780,07. PUZZELRIT GOUWE RIJDERS. De Waddinxveense M-A.B.-club or ganiseerde dezer dagen een speciale St. Nicolaaspuzzelrit. De eerste ver rassing, die deze rit aan de puzze laars bracht was het feit, dat voor de deelnemers, die onder een even nummer hadden ingeschreven een parcoursbeschrijving was verstrekt, die afweek van die voor de deelne mers met een oneven nummer. Dit bracht verschillende rijders in de loop van de rit nog al eens op een dwaal spoor. De tweede verrassing was, dat alle deelnemers en controleurs na af loop een speculaaspoD kregen aange boden. De twee eerste prijzen van elke klasse bestonden uit boterletters. De uitslag van deze rit is als volgt: Afd. Auto's: Q. A. van Nieien, 2. C. Hoogendoorn te Boskoop; 3. C. Felle- dans te Den Haag; 4 Jac. Hoogen doorn. Afd. Motoren: 1. C. van Leeuwen te Zoetermeer; 2 H. Versluis te Bode graven; 3 S. Berends en 4 W. van den Broek te Boskoop. Afd- Bromfietsers: 1 J. Verschoor te Moerkapelle; 2 A. van der Stam te Boskoop; 3 J. van den Berg te Moer kapelle; 4 J. Regters te Zevennuizen Het aantal deelnemers aan deze rit was 38. Voor 'n grote sortering Vruchten in glas en blik naar SBkGHS FEESTVERLICHTING. Naar wij vernemen zullen de win keliers, wonende langs Zuidkade en Kerkweg vanaf het raadhuis tot de Oranjelaan een verlichting aanbren gen, die tussen Kerstmis en Nieuw jaar elke avond zal worden ontsto ken. BEROEP ONGEGROND VERKLAARD. Gedeputeerde Staten hebben het ingestelde beroep van de Gebr. Bui telaar en P. Burger tegen de be schikking van burgemeester en wet houders dezer gemeente, waarbij aan P. Rupke een tweede taxivergunning werd verleend, ongegrond verklaard. KERSTMIDDAG BEJAARDEN. Op 18 december a.s. wordt een kerstmiddag gehouden voor de be jaarden in het Wijkgebouw aan de Esdoornlaan. Aanvang half vier uur. Zij die deze middag willen bijwo nen verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomende advertentie. LEZING. Maandag 1 dec. werd door het In stituut voor Arbeidersontwikkeling de laatste lezing gehouden gewijd aan de verschillende geloofs- en levensbe schouwingen. Na de Protestantse en Humanistische was het deze avond de Katholieke levensbeschouwing die behandeld werd door de Zeereerw. Heer Pastoor J. Grondheid uit Gou da. Spr. zei o.m. dat het geloof van de Katholiek het best kan worden weergegeven in drie punten nl. het geloof in God de liefdevolle Vader, het geloof in Christus de God-mens en het geloof in de Kerk. God spreekt tot de mens eerst door de ouders die het kind van God vertellen en later door de school en de kerk. Maar de mens weet ook dat er een God is door het geweten en dóór de orde ning en doelmatigheid in de natuur of schepping aldus spr. Christus is voor het Katholieke geloof de groot ste openbaring Gods en in Hem is God in de gestalte van een mens op aard gekomen. Spr. verklaarde ver der de betekenis van de Mis en Sa cramenten en besloot met het be antwoorden van enkele vragen. Het Instituut voor Arbeidersontwikke ling zet in 1959 haar winterprogram- ma voort met een lezing met kleu rendia's over sterren en zonnestelsels en met een toneelavond. WERKENDE JEUGD. Jammer dat u niet geweest bent bij de ontspanningsavond van W. J. Aan gezelligheid heeft het niet ont broken, daar is ieder die er wel ge weest is van overtuigd. Of het leer zaam was, wilt U misschien ook wel weten? En of, alleen al de uiteen zetting van het sparen in het alge meen en de jeugdspaarwet. Zo'n avond komt zeer zeker voor herha ling in aanmerking, en dat is dan ook zeker het plan van W. J. Maar dan moeten we er zeker van zijn dat de ouders en ouderen belangstel len waar de jeugd van tegenwoordig uithangt en wat ze uitspookt. Zeg tegen ons nooit een verkeerd woord over die jeugd van tegenwoordig, want dan krijgt u de wind van vo ren, want wij vragen ons af hoe het was met de jeugd van 30 of 40 jaar geleden? Of u nog eens van ons hoort? Nou en of, houdt onze Waddinxveense courant maar goed in de gaten dan blijft u met ons doen en laten zeker op de hoogte. De Winkelweek. Bij het verschijnen van dit nummer is het St. Nico'.aasfeest een feit ge worden en daarmede de winkelweek zo goed als afgelopen. De deelnemen de winkeliers kunnen hun optelling maken, de cijfers van deze winkel week vergelijken met die van vorige jaren, kortom zij kunnen het resul taat vaststellen van de gehouden ac tie. Wij mogen niet veronnderstellen dat iedere winkelier, stuk voor stuk, tevreden zal zijn over de verkoop, maar dooreen genomen is het eind- saldo bevredigend geweest. Naar we vernemen is ruw geschat voor ruim 300.500 gulden omgezet, in vergelij king met een vorig jaar een gunstig cijfer. Wij mogen vaststellen dat het kopend publiek gunstig heeft gerea geerd op de oproep om in eigen woonplaats zijn inkopen te doen. Uit eindelijk is dit de opzet van de win kelweek en is alle moeite beloond geworden. Hierdoor is ook een einde gekomen aan de gezellige drukte des avonds langs de straat, vooral als „Concor dia" of „Voorwaarts" de hoofdprijs bij de gelukkige winnaar onder de muzi kale klanken thuisbracht. Als winnaar van de 250,prijs werden ditmaal genoteerd; J. Bos, Henegouwerweg 76; J. Sluys, Sint Victorstraat 10. Prijzen van 5,—: P. Lamens, Plasweg 14; A. G. de Zwart, Kanaaldijk 6'; J. Slotboom, Meidoornstraat 2; N. Bontenbal, Oranjelaan 17; Mevr. C. Tiele, Ring vaartsingel 6; S. Alkema, Dorpsstraat 1; K. M. van Dijk, Jan Dorrekens- kade 54; A. Both, Jan Dorrekenska- de 62 ;J. L. Koopman, Brugweg 41; A. Echter, Lijsterbesstraat 10; P. van Berkel, Noordeinde; Janny van Prooijen; Prunusstraat 10; C. A. de Geus, Stationsstraat 6; M. Poot, Aca ciastraat 52; C. M. Verhoeff, Wilhel- minakade 20; M. Heemskerk, Dorp straat 33; Liesje de Wilde, Nesse 14a; A. Kortlever, N. Dwarsweg 97, Ze venhuizen; R. D. Lagrauw, Burgem. Predikbeurten Nederlands Hervormde Kerk. V.m. 9,30 uur Ds. P. P. J Monster, Gouda Nam. 6,30 uur Ds. G. H. van Koo- ten, Genemuiden. Hervormd Wijkgebouw. V.m. 9,30 uur G. H. van Kooten. Nam, 6,30 uur Ds. J. J. Poort, Legerpredikant te Tilburg. Kring Wet en Evangelie, Verenigingsgebouw, Stationsstraat 18. V.m. 9,30 uur Ds. Kalkman. Nam. 7 .uur Jeugddienst, Ds. H. M Cnossen te Amsterdam Gereformeerde Kerk. V.m. 10 en nam. 5 uur Ds. J. Snoey Chr. Afgesch. Gemeente. V.m. 9,30 en nam. 5 uur Leesdienst Donderdag 11 dec., nam. 7 uur Ds G. van de Breevaart, H.I. Ambacht Rem. Geref. Gemeente. V.m. 10 uur Ds. L. J. van der Lof, Amersfoort. ZONDAGSDIENST wordt waargeno men door Dr. J. W. H. Helleman. Burgerlijke Stand Aangiften van 27 nov. tot 3 dec. 1958 Geboren: Leonie E.isabeth, d.v. L. P. Schwerzel en D. E. Karskens, Vij verlaan 48; Michaël Tarcisius Jacobus, z.v. M. H. A. Boere en M. C. Groenendijk, He negouwerweg 114; Johannes, z.v. C. van der Knijff en T. Breedijk, Zesde Tochtweg 2; Willem, z.v. W. van Houten en H. M. Rebergen, Ieplaan 129; Johannesi, z.v. J. Vermeulen en L. Jongeneel, Zuid. Dwarsweg 13. Gehuwd: D. van Fulpen en D. P. Bresser; J. Achterberg en H. A. Bies heuvel. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: gele want; bruin kin derwantje; grijze kinderwant; 2 groe ne tassen met inh.; rood wantje. Verloren: donkerblauwe want; ro de vulpen; beige schoen; 1 paar wan ten; grijs wantje; zwarte vulpen; 1 p. bruine wantjes; rode g'.ace hand schoen. Trooststraat 11; K. Ihrman, Dorps straat 65; M. C. Kloet, Jan Dorre- kenskade 53; A. H. Olie, Acaciastraat 44; F. Jansen, Eikenlaan 88; W. Boe ren Sr., Kerkweg 12a; N. A. Schreu- der, Burg. Trooststraat 37; A. L. Jonker, Lijsterbesstraat 44; Wed. D. Schouten, Noordkade 95; T. Lips, Prunusstraat 9; C. Ravenhorst, Iep laan 10; R. Janmaat, Kanaaldijk; A. de Bruin, Zuidkade 90f; A. Mohle- van der Neut, Onderweg 91; M. P. Oosterom, Kerkweg 212; D. W. van Dijkhuizen, Lijsterbesstraat 38; Mevr. Elshof, Ieplaan 36; H. van Dijken, Brugweg 37; C. Hoogendoorn, Zuid kade 63; M. Tromp, Acaciastraat; Mej C. van der Velde, Burg. Trooststraat 60; H. Voskuilen, Eikenlaan 39. Prijzen van 10, Th. van der Vlist, Emmastraat 20; M. Monster, N. Dwarsweg, Zevenhuizen; N. Sekerisy Kanaalstraat 6; D. De- genhardt, Kanaaldijk; G. Bos, Noord einde 40 (2x); P. A. van Oosten, Ei kenlaan 4; A. Blonk, Brugweg 22; P. Metselaar, Dorpsstraat 40; C. Binne- kade, Eikenlaan 26; J. van Leeuwen, Kerkweg 155; C. F. Witkop, Sniep- weg 26, G. Gersie, Emmastraat 21; M. P. van Tol, Noordeinde 18; H. de Bo de, Eikenlaan 2; Mej. D. Bron, Plas weg 33; C. Hoogendoorn, Ieplaan 36; J. Bikker, Prunusstraat 46; H. Dul- lemeyer, Ieplaan 94; W. Elshof, Iep laan 36; M. C. van Herk, Acaciastraat 27; K. de Knikker, Prunusstraat 26; B. de Bruin, Zuidkade 90f; W. van der Starre, Wilhelminakade 191; B. den Oudsten, Kerkweg 81; Mevr. van Oort, Prins Hendrikstraat 6; M. van Mourik; Z. Dwarsweg 28; C. F. Wit kop, Sniepweg 26; H. A. van den Broek, Meidoornstraat 53; J. Berg hoef, Jan Dorrekenskade 72; T. van der Linde-Romein, Dorpsstraat; G. v. Vuuren, Prunusstraat 9; M. van der Kroeg, Wilhelminakade 81; M. de Bas Julianastraat 19; Haspels, Brugweg 90; J. Neven, Kerkweg 153; C. Noord hoek, Bredeweg, Zevenhuizen; D. De- genhardt, Sniepweg 24; S. Posthuma, Lijsterbesstraat 49; W. J. Ravensberg, Prins Hendrikstraat 21. Prijzen van 25, M. Both, Oranjelaan 14; G. Bos, Noordeinde 40; P. van der Heijden, Oranjelaan 2; P. H. Peters, Eiken laan 5; A. Hoogendoorn, Eikenlaan 48; P. de Pater, Julianastraat 19; A. Poot, Eikenlaan 134; A. Tiele, Wil helminakade 82; G. J. van Ameron- gen, Brugweg 111; W. van Rhijn, Pr. Hendrikstraat 23; C. van Leeuwen, Kerkweg 169; F. die Wit, Zuidkade 90. Prijzen van 50, R. ten Hooij, Henegouwerweg 39; J. Muileman, Burg. Trooststraat 7; J. van Erk, Burg. Trooststraat 14; J. Slotboom, Meidoornstraat 2; M. van Es, St. Victorplein 16'; S. Smit, 2e Bloksweg 18. Voor vers gesneden Soepgroente van 25 ot per zakje, naar ScKCfiS Uitslag raadsels Van deze St. Nicolaaspuzzel moch ten we plezier beleven. Een groot aantal inzendingen kwam binnen, welke op een enkele uitzondering na, goed opgelost waren. Waaruit we de conclusie trekken dat de oplossing niet zo heel moeilijk te vinden was. Ondertussen onze dank voor de vele oplossingen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1958 | | pagina 5