Esto sterker Verkoud heid Zuster E. Florijn heelt Groene Kruis verlaten 'ASPRO' Saton Teleurstellende start van beide Waddinxveen-elt tallen en WSE dan W’veen ilooidingeland benoemd Hoe lang heeft U reeds Uw brilleglazen IVADDINXVEENS SPORTNIEUWS Enthousiast he Lier bedwong matig spetend Re Pair (3-8) W.Z.C. De Gouwe De duiven vlogen Be Fair kwam ook niet verder dan 22 Alleen RCV kwam tot winst Sterker W’veen-zat. kon doel niet vinden „WAT l>OE\ WE METMOEDER” Schao.kver. ..W.S.VP Parkeerprobleem Ledental stijgt Zuigeli ngenconsultatie ook op vrijdagmiddag Zuster E. Florijn heeft het Groene Kruis te Waddinxveen per 1 sep tember j.l. verlaten. Zij heeft een benoeming in Gouda aanvaard en zij sloot hiermee een zevenjarige werkzaamheid in Waddinxveen af. WSK na rust door de knieën Opvolgster WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN DONDERDAG 13 SEPTEMBER 1962 PAGINA 2 Voorkom iri Rillerig? Onprettig? Vlug: V i P.V. DE SPERWER P.V. DE ZWALUW PROGRAMMA: V van de i 'addinxveners stemt het gelijke spel niet tot tevre 3.15 i HOOFDSTUK 12 - Nr 24. Familieroman door Maartje Zeidenrijk 1—2 1- 3 2- 2 1-3 1 4-0 3-4 3-1 0—3 4.15 2.30 3.15 2.30 Aan- Aan- 6 pnt uit 6 pnt uit 6 2 pnt uit 6 1% pnt uit 6 1 1 0-1 1-0 1-0 1-0 0-1 1-0 1-0 1-0 0-1 0-1 0—1 2 uur 4 uur 3.15 4.30 3.15 2.45 3.15 3.15 2 uur 2-3 2—1 1-2, De 2-2 2-1 2-4 0-2 4-2 7-2 2-2 7-2 2—2 4-1 afgek. Normaal moet een klein kind één maal per jaar naar de oogarts; een groter kind om de twee jaar; een volwassene om de vijf jaar. Wij maken uw bril vlug klaar OPTICIEN de zaak met de buitenklok telefoon 2077 - b.g.g. 3080 iiiuiiiHiniiiniiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiuniiHiiuuiiiiiiiiiiuiiinniiiiinmiiiiiiiiiiiiiMiiiiiuiiinHiiiiiiiiiiiiiHuiiiiiiiiiM tekort tegen rivaal Bodega WSE tegen Nieuwkoop kwam hadden we graag g< Het totaal van ai 4.30 4 uur 11 uur 5 uur 4.30 Uitslagen juniorenvoetbal afdeling A Bodegraven - Be Fair RVC - WSE afdeling B W’veen - Olympia WSE - GSV Be Fair 2 - Donk 3 Nic. Boys 2 - Be Fair 3 afdeling C WSE - Olympia 2 W’veen - Jodan Boys Sportlust 2 - Be Fair 2 WSE 2 - Be Fair 3 Dijkgraaf en Hoogheemraden van het Hoogheemraadschap Rijn land brengen ter openbare kennis dat door de vergadering van ver tegenwoordigers der gemeenten Alphen a.d. Rijn, Boskoop en Wad- dinxveen, als hoofdingeland van Rijnland wegens het gebouwd ei gendom voor die gemeenten is be noemd de heer mr dr F. Taat te Boskoop. Als hoofdingeland-plaats- vervanger is benoemd de heer Z. Bruins Slot te Alphen a.d. Rijn. blijdschap. „Dat clubs. Slechts het op verlies gezette RC Veri- ---- merdam, terwijl Be Fair in het Westland te^ dan tot puntendeling en dus een kleine achterstand heeft opgelopen. de grootste teleurstelling zorgde Waddinxveen - dere moest erkennen en zodoende voorlopig niet voor het leiderschap in aan merking komt. Ook de zaterdagvoetballers van v.v. Waddinxveen schoten tekort tegen rivaal Bodegraven en verloren met liefst 0-2. Het verlies van wel niet als de grootste verrassing, maar toch Uitslagen 11e en 12e ronde Zomercompetitie L. Kaufman - W. Verstoep Th. Verbree - A. v.d. Starre A. Oomkens - J. Kraijenstein P. Perdijk - W. van Oort P. Broer - W. van Vuuren J. van Oort - W. Verstoep G. v.d. Berg - A. Oomkens A. Versluis - P. Broer L. Kaufman - J. Kraijenstein A. v.d. Starre - W. van Oort J. Adriaansen - C. Faas W. van Vuuren - A. Doornhein 1—0 Laatste ronde van de prqmotie-degra 'ezien dat één punt in Waddinxveen was gebleven. \rie punten uit vier wedstrijden is voor de eerste week be paald geen groots succes te noemen. Volledige uitslagen De Lier - Be Fair Esto - Waddinxveen WSE - Nieuwkoop W’veen - Bodegraven RCV - Zwammerdam Be Fair 2 - Zwervers 2 GSV 2 - W’veen 2 Nieuwerkerk 4 - WSE 2 W’veen 3 - RVC 2 Rijnstreek 2 - Be Fair 3 Be Fair 4 - Sportief 2 Nee, het is bepaald geen succesvolle start geworden van de Waddinxveense ubs. Slechts het cm verlies gezette RC Verheul won verrassend van Zwam- iet Westland tegen De Lier niet verder kwam Voor zon. dat in Esto haar meer- niet voor het leiderschap in Iers van v.v. w——.."—w.. W. Tamerus 5, 11, 28; H. Russoher 6, 24; A. J. van Essen 7, 15, 16, 22, 30, 31, 37; Fr. Abbema 8, 14; Joh. Brans 9, 10, 20, 26, 29; A. J. Sut- zema 13, 18; 25, 32, 35; Het bezoek nam echter een derge lijke omvang aan dat de toestand onhoudbaar begon te worden. Het was onmogelijk om aan zeventig zuigelingen of mee in één zitting die aandacht te schenken die nodig is. Bovendien ontstond er een par keerprobleem voor de kinderwa gens en de moeders hadden nau welijks plaats om de kinderen aan en uit te kleden. Het zuigelingenbureau zal nu met ingang van 1 oktober a.s. worden gesplitst in een zitting op maandag middag en een op vrijdagmiddag. Beiden worden gehouden onder lei ding van dr Schipper, die een ex tra middag voor Waddinxveen wil de vrijmaken. Daarnaast blijft er een middag kleuterbureau, een splitsing hier van bleek niet mogelijk. De oplos sing wordt nu gevonden door het beperken van de leeftijd van de kleuters die onder controle worden gehouden, met de overweging dat de schoolgaande kleuters onder controle van de schoolarts komen. de Waddinxveense doelverdediger Van Vuuren tegen spil Schouten aan schoot, de bal verdween evenwel via diens lichaam over het doel. Na een kwartier spelen gaf de Waddinxveen se linksbuiten Alblas een lage voor zet de voorhoede van Waddinxveen reageerde er echter niet op, zodat de bal langs het doel achter ging. In de 33e minuut had Esto meer geluk, toen linksbinnen Weerdenburg van buiten het strafschopgebied hard in schoot en de bal in de rechterboven hoek van het doel liet verdwijnen; In de tweede helft had Waddinx veen al gauw succes In de 2e minuut nam van Loon een hoekschop, links half Jacobi kopte de bal precies voor de voeten van Quist, die hard in schoot (1—1). Waddinxveen probeer de door te drukken maar net was Esto dat de leiding nam in de 13e minuut. Middenvoor Weerdenburg loste een ver schot diat langs de paal in het net vloog 2—1. Waddinxveen wijzigde haar opstel ling, evenwel zonder resultaat. Wel had Esto haar voorsprong kunnen vergroten, linksachter Tol maakte hands in het strafschopgebied, maar linksbinnen Weerdenburg schoot de bal tegen de lat. Tesamen met de gemeente groeit ook de belangstelling voor de con sultatiebureaus. Tot nu toe werden onder leiding van de districtskin- derarts van het Groene Kruis, dr. E. J. C. Schipper te Gouda, weke lijks in het wijkgebouw aan de Sta tionsstraat een middag consultatie bureau voor de zuigelingen en een middag voor de kleuters gehouden. Aaltje zette grote ogen op van blijdschap. „Dat dat zou geweldig zijn, zeg. Maar is dat niet te lastig voor Wim De man streelde haar even over de wang. „Welnee, zusje, voor jou doe ik het graag, hoor. En Tonnetje eveneens. Dat fiksen wij wel met moeder.” Aaltje dacht even na. „Ja, als moeder het maar goed vind, zie je Tonnie lachte hooguit. „Loop rond, malle meid. Dacht je, dat ze je dat zou misgunnen Aaltje greep blij de hand van haar schoonzusje. „O, Tonnie, reuze bedankt, dat je het wilt doen. En Wim ook natuurlijk.” En Arie zei: „Als ik jullie eens een dienst kan bewijzen, moet je bet maar zeggen, hoor Ik ben blij, dat ik kennis mocht maken met jullie.” In de auto drukte ze even zijn arm. „Moorddadig, Arie. Ik verheug me er nu al op.” Hij knikte. „Kom we gaan nog even naar de Kanaal- kade. Of wil je meteen al naar huis? Je bent lopend?” Ze ging ineens recht zitten „Hoe weet jij dat, meneer de opzichter De man grinnikte voldaan. „Och, dat raad ik zo Ze kneep hem in z’n arm. „Leugenaar! Je hebt me dus zien aankomen. En toen ik binnenkwam, deed je net of je niet hoorde en was je zogenaamd verdiept in je boek”. „Ik dachtzei hij langzaam, „dat is mijn Aaltje nietdie dame ziet er zó deftig uit, die zal wel doorlopen. Dus ging ik maar weer lezen.” Ze bloosde. „Je smoesjes zijn uitgekookt, Arie Schil ders. Goed, we gaan nog even naar je woonwagen. Je hebt straf verdiend en die krijg je daar, jokkebrok In de wagen keek hij haar berouw-vof aan. „En wat moet ik doen om het weer goed te maken, m’n poesje?” vroeg hij, kwasi-benauwd. Ze keek hem boos aan, trok toen de jas van het pakje uit, hing die netjes over een stoel en zei, in haar bloes en rok, de armen uitgestrekt: „Zo, Arie Schil ders, voor straf zul je me nu eens stevig moeten om helzen en tien zoenen geven als boetedoening....” Hij trok haar heftig tegen zich aan en perste zijn lippen op de hare. „Poesje, al waren het er duizend. O, waaraan heb ik het verdiend, dat ik zo’n schat van een meisje in mijn armen mag houden Het ledental van het Groene Kruis vertoont het laatste jaar een sterke stijging en het benadert reeds de 2000. De totale kosten behoeven niet al leen door de leden worden opge bracht. Gemeente, rijk en provin cie geven subsidies die echter in verhouding staan tot het totaal op gebrachte bedrag aan contributies. Hoe meer de leden dus opbrengen, hoe groter de steun van de over heid. datie voor 2 plaatsen in groep 1 A. Versluis - J. Kleijweg 1—0 Th. Verbree - A. Brouwer jr. 1—0 W. Hofman 17, 21, G. v.d. Werf 23, 27; L. C. ’t Hart 33. ten. Ik maak een kopje koffie voor jullie. En ik heb nog koek in huis ook. Machtig vind ik het, dat jullie gekomen zijn. „En opeens bleef ze midden in de kamer staan en keek naar haar schoonzusje. „Krimmenele wat heb jij aan? Ga es effe staanMens-nog-an-toe, heb je het laten maken? O meid, wat zie jij er leuk uit. Nee, ik heb nooit geweten, dat je zo knap was Ze liep op het meisje toe, greep haar handen en draai de haar in het rond. Verdikkie, Aal, het staat je voor treffelijk. O, meid, ik zou haast jaloers op je worden. Vind je het niet mooi, Wim? „Keurig,” prees deze knikkend. „Onze Aal is in een slag een dame geworden.” Het meisje ging verlegen zitten en keek naar Arie, die haar vriendelijk toelachte. „Wat zei ik? Was het ook niet zoiets?” grinnikte hij trots. Later, toen ze aan de koffie zaten, vertelde Aal, waar ze het gekocht had. Tonnie bewonderde de tas en voelde de stof van het pakje. „Kun je wel honderd jaar mee doen. Wim ik wil ook zoiets hebben „Goed, meisje, zodra ik eens een portefeuille vind.” Waarop iedereen schaterde van het lachen. Het werd een gezellige avond. De mannen spraken over het rioleringswerk, waarmee Wim in zijn functie op het stadhuis ook het een en ander te maken had. Later namen de vrouwen ook deel aan het gesprek en Tonnie durfde op te merken: „Toch maar gelukkig, dat de firma Huurdema dit werk in Purmerend heeft gekregen.” De drie anderen keken haar vragend aan. „Waar om?” vroeg Aaltje. „Nou meid, anders had jij je Arie toch niet leren kennen?” En toen bloosde het meisje. Om kwart over negen namen ze afscheid. Arie had verteld van zijn ouders in Woerden, waarheen hij de weekeinden heen ging. „Ik wil Aaltje eens een vrijdag meenemen, maar tja, wat doen we met moeder, hè?” Bij de deur gaven Tonnie en Wim elkaar een knip oogje. „Vind jij het goed?” vroeg ze. Wim knikte en toen wendde-Tonnie zich tot de opzichter. „Arie, als je wiltvrijdagavond en Aaltje heeft zin wil len Wim en ik wel van vrijdag tot maandag naar het Zuiderpad. Onze Aal mag wel eens een paar dagen vakantie hebben, vinden wij”. In een harde wedstrijd heeft Esto verdiend van Waddinxveen gewon nen. De Waddinxveense ploeg is te week en zal harder moeten worden om succes te kunnen boeken. Na de aftrap ontwikkelde ziöh een gelijk opgaande strijd en het was na vijf minuten spelen toen de uitlopen- Tijdens een vergadering op 27 augustus heeft het bestuur afscheid genomen van zuster Florijn. De voorzitter, notaris D. B. van der Most, sprak zijn dank uit voor de uitstekende wijze waarop zij steeds de belangen heeft behartigd van hen die aan haar zorgen waren toevertrouwd. Dokter van der Linde bracht namens de plaatselijke art sen dank voor de wijze waarop zij zich van haar taak heeft gekweten, en hij meende Gouda met deze aan winst te kunnen’feliciteren. De „wijk” van zuster Florijn was het deel van Waddinxveen dat ten oosten van de spoorlijn ligt en dat is zeker het snelst groeiende deel. De uitslag was H. N. van Haren 1, 12; C. J. Smit 2, 4, 19, 34, 36; G. A. van ’t Slot 3; P.V. „De Sperwer” had 195 duiven in concours voor de wedvlucht van Vilvoorden. Afstand 125 km. Zij wer den gelost om 8 uur. Aankomst le duif 9-41-58 uur.Aankomst 49e duif 10-03-34. De uitslag was als volgt D. Heeren 1, 2, 12, 21, 22, 24; A. H. Fase 3, 18; H. Metselaar 4, 5, 9, 49; T. H. Twigt 6; P. v. Geloo- ven 7, 43, 44; A. Lam 8, 34, 41; L. Verhoef 10, 33, 48; L. W. v. Hevelingen 11, 28, 47; P. Metselaar 13; Jac. de Beer 14, 19, 26, 37, 42, 45; J. C. Koren 15, 29; H. Lagen dijk 16, 25, 32, 35 38, 46; J. C. den Riet 17, 23, 27, 40; H. v.d. Willik 20, 36; N. Rupke 30; A. de Bruyn 31; D. Degenhardt 39. Hij legde het boek neer en draaide zich naar haar toe. Ze zag hem grote ogen opzetten van verbazing, toen hij haar van beneden naar boven monsterde en nog eens in omgekeerde richting. Toen kwam hij lang zaam overeind en greep haar handen: „Poesje, liefje, wat zie jij er fantastisch uitO, wat ben jij een dame ik durf je ternauwernood aan te raken als je toch eens wistnu komt je schoonheid eerst goed tot zijn rechtik heb eigenlijk nooit goed beseft, wat een knap ding jij eigenlijk bent, poesje Ze bloosde verlegen en schudde haar hoofd. „Jullie mannen overdrijven altijd.” „Ik zal eens een paar foto’s van je maken,” zei hij, nog steeds haar handen in de zijne. „Dan kun je zelf constateren, dat ik geen woord teveel heb gezegd. Meisje nu ben ik helemaal stapel op je, maar ik durf je niet goed aan te rakenzie je?” Ze spitste haar lippen en hij drukte er een lange kus op. „O, Aaltje, ik ben gewoon trots op je Ik neem je vrijdag mee naar Woerden Haar gezicht verstrakte en ze trok haar handen los. „Dat zal wel een vrome wens blijven, Arie. Je weet; moederMaar meteen trok ze haar wenkbrauwen op. „Wat zie jij er deftig uit, vanavond? Moet je ergens heen Hij schudde zijn hoofd. „Niet bepaald. Maar ik had nu eens zin om me vanavond wat op te knappen. En WSE met de harde wind in de rug was voor rust de aanvallende ploeg, maar het gewenste succes bleef uit. In de 25e minuut strafte Van Looij een fout van de thuisclub af en dat betékende 0-1. Vijf minuten later kwam de stand weer in evenwicht door de goed meegekomen Steen- land, die de bal beheerst inschoot (1-D- Na de rust toonde Nieuwkoop zich sterker. Na tien minuten was het Kwakkenbos die 1-2 liet aantekenen. Vijf minuten daarna passeerde Van der Weijden de doelman van WSE voor de derde maal (1-3). WSE kon hier slechts één doelpunt tegenover stellen Van der Starre scoorde 2-4. voel hielp nu ben ik maar blij, dat ik het gedaan heb. Stel je voor, ik in m’n opknappertje naast jouik zou gewoon in het niet vallen. De Purmerenders zouden gauw zeggen: „Gut, wat voor schooier heeft die Aaltje nou opgedoken Ze vertederde en trok hem naar zich toe. „Dan zou ik antwoorden: Dit is mijn lieve schooier en kom niet aan hem, want dan krijgen jullie met mij te doen. O zo Ze drukte heftig een zoen op zijn mond. Hij wilde haar omarmen, maar ze ontglipte hem en stak vermanend een vinger op. „Denk om m’n pakje, Arie Schilders. Je hebt vanavond een strop, he „Er komen nog meer avonden zullen we hopen, poesje. Wat doen we? Een kopje koffie? Of gaan we ergens heen met de wagen? Je ziet er eigenlijk veel te deftig uit om binnen te blijven. Laten we maar op sjouw gaan, liefje. Ik wil met je geuren.” „Ik vind alles best. Zeg bedacht ze zich opeens, „zullen we een uurtje naar Wim en Tonnie gaan Die wonen hier in Purmerend.” Hij knikte. „Best. Ik wil wel eens kennismaken met je familie. Een broer van je, niet „Ja. Zij Tonnie, gaf me groot gelijk, toen ik zei, dat ik met jou uitging. Ze is erg lief en begrijpend. Kom op, Arie Schilders, ik wil hen m’n scharrel laten zien.” „Scharrel?” Hij trok zijn wenkbrauwen op en deed, alsof hij beledigd was. Ze keek hem plagend aan. „M’n lieve scharrelaar van bijna twee meter. „Allemensen, wat ben ik dan maar een krielkip bij jou vergeleken.” Hij grinnikte. „Zullen we dan maar Ze keek hem even aan en liep naar hem toe. „Als je heel voorzichtig bent, mag je me wel even in je grote armen nemen, Arie Schilders Op het Caveljéplein verwelkomde een enthousiaste Tonnie het tweetal. „Nee maar, dat vind ik nou nog eens leuk! Wimkijk eens, wie er zijn? Trek je jas aan we hebben visite De mannen monsterden elkaar even en er werden handen gedrukt. Wim knikte glimlachend. „Zo, zo, dus jij bent de bewuste Arie, waarover al zoveel te doen is geweest. Ik mag toch wel Arie zeggen? Ik ben Wim.” Tonnie was een al bedrijvigheid. „Kinderen, ga zit- P.V. „De Zwaluw” nam met 110 dui ven deel aan de wedvlucht uit Vil voorden. Afstand 125 km. De duiven werden gelost om 8.45 uur. komst le duif 10-35-07 uur. komst 37e duif 11-14-00 uur. als volgt Be Fair is zaterdag met haar aanhang niet met een tevreden gevoel uit het Westland teruggekeerd. Begrijpelijk, want de tegenstand was niet zo groot dat volle winst niet onmogelijk was. Wel speelden de gastheren enthousiast en kan hun verdediging op een goede partij terugzien, maar gezien de legio doelrijpe kansen van de Waddinxveners stemt het gelijke spel niet tot tevre denheid. Het vlotte niet in de Be Fair-ploeg De verdediging welk tegen Loosdui- nen zulk voortreffelij'k werk leverde, bleek nu niet 'helemaal safe te zijn. De toegepaste reorganisatie in de half-linie was daar o.i. niet vreemd aan en werpt daarom vraagtekens op. Het vertrouwen in elkaar was nu duidelijk zoek De twee ogenschijnlijk ongevaarlijk opgezette aanvallen van De Lier en omgezet in niet glorieuze goals waren hiervan de resultaten. De stormachtige wind hield het spel op laag peil, maar het scorever- loop maakte, dat de toeschouwers tot het eind geboeid bleven. De start van De Lier met de wind in de rug was veelbelovend. Reeds na vijf minuten liet Be Fair’s doelman wel een hard maar niet onhoudbaar schot van linksbinnen Solleveld tussen zijn be nen doorglippen (1-0). De pogingen van Be Fair om het De Lier’s offensief te keren werden bekroond want het spel kreeg nu een evenwichtig karakter en kon er soms Th. Verbree - A. Brouwer jr. Eindstand 1 Th. Verbree 2 A. Versluis 3 J. Kleijweg 4 A. Brouwer jr. Hiermede hebben de heren Verbree en Versluis hun plaats in het eerste tiental behouden. De laatste activiteit van de Gouwe dit jaar in open water was het j.l. za terdag gehouden Jeugd Kring polo- toemooi. In deze laatste wedstrijden heeft Gouwe zich nog eenmaal van de goede kant getoond. De meisjes haalden de eerste plaats wel niet, doordat ze de meerdere in LZC moesten erkennen, maar een tweede plaats is toch ook niet slecht. De jongens moesten maar liefst 4 wedstrijden spelen om de eerste plaats te bereiken, maar dit deden ze dan ook zo goed dat het vier over winningen werden en zij zodoende de eerste prijs in de wacht sleepten. Gouwe zal nu enkele weken op non- actief gaan voordat zij op 19 oktober a.s. met de wintercompetitie van start gaan, uiteraard in ’n overdékt zwem bad. Wanneer de zwembus voor de eerste maal naar Gouda zal rijden, zal nog nader bekend gemaakt wor den. van een licht veldoverwicht gespro ken worden. De half-linie onder steunde echter te weinig de aanval len, waardoor indirekt gevaar voor De Lier zeldzaam voorkwam. De stand bleef daardoor tot de rust in het voordeel van de gastheren. Het na de thee door De Lier ver wachte doelpuntenregen van Be Fan is uit gebleven. De Westlandse defen sie bleék hier té hecht voor en de Be Fair aanval te onsamenhangend. Wel stond rechtsbuiten Hilgers na een kwartier klaar om uit een goed aan gegeven voorzet in te schieten (1-1), en Hofman bracht met ’n fraai schot in de uiterste hoek de stand op maar hierbij bleef het dan toen, ze krappe zege had zeker verdiend geweest als linksbinnen Paul van De Lier niet een fout in de verdediging had' afgestraft en de Be Fair doel man niet andermaal tussen de benen had doorgeschoten (2-2) en Be Fair gelijktijdig aan het onbehaaglijke ge- Direkt na het eerste fluitsignaal ging Waddinxveen met wind séhuin in de rug tot de aanval over. Na drie minuten spelen kreeg midvoor Mon ster een unieke kans om zijn club de leiding te geven, doch hij schoot hoog over. In de 30e minuut kwam linksbinnen van Kemper alleen voor de Bodengravense doelman, maar ook deze prachtige kans werd niet be nut. De Waddinxveners bleven voort durend druk uitoefenen op de Bode- gravense veste, maar met kunst en vliegwerk wisten zij zich staande te houden. Wie na de rust verwachtte dat de Waddinxveners zouden door drukken kwam bedrogen uit. Reeds voor de rust bleken de sporadische aanvallen van Bodegraven niet van gevaar ont bloot te zijn. In de 11e minuut na de rust passeerde linksbinnen van Greu- ningen de gehele Waddinxveen ach terhoede en stuurde doelverdediger Brouwer naar de verkeerde hoek 0-1 Waddinxveen niet ontmoedigd opende een fel offensief en zette ’t vijandelijke doel onder zware druk. Het ontstoken vuurwerk hield echter geen succes in. De gehele Waddinx veen voorhoede zocht het doel, daar waar het niet was. Toch had het har de schot van midvoor Monster in de 15e minuut de gelijkmaker kunnen zijn, ware het niet dat de bal tegen de lat belandde. Uit de meest on overzichtelijke situaties was het ge woon een raadsel dat de bal niet in het Bodengravense doel verdween, maar steeds voorkwamen hoofden en voeten doorboring. Zelfs vergrootte Bodegraven haar voorsprong na 30 minuten spelen, toen rechtsbuiten Ramp te veel vrij heid kreeg 02. Vijf minuten later maakte linksachter Van Dijk van Waddinxveen nogmaals de fout rechtsbuiten Ramp te laten schieten, maar nu kon doelman Brou wer het schot van Ramp keren. Als opvolgster van zuster Florijn heeft het bestuur benoemd zuster J. Oosterom uit Woerden. Het was aanvankelijk het plan dat zij als derde zuster zou worden aangesteld doch door de inmiddels gewijzigde situatie zal zij dus samen met zus ter de Boer, die al vele jaren een vertrouwde figuur is in het weste lijk deel van Waddinxveen, het werk moeten verzetten. Door de grote groei van de ge meente blijft echter de vraag naar een derde verpleegster bestaan en het bestuur zal alle pogingen in het werk stellen om dit te verwezen lijken. Het aanbod van arbeids krachten is echter zeer gering. Hoewel de start teleurstellend was verwachten we in alle gelederen voor komend weekend ’n volledig herstel. Be Fair, dat debutant Schoonhoven op bezoek krijgt gaat royaal zegevie ren, evenzo ook Waddinxveen-zon., dat buurman RVC tegenover zich vindt, hoewel hier dit minder gemak kelijk zal gaan. Waddinxveen - zat. gaat naar Bergambacht en zal zich tot het uiterste moeten geven om met klein verschil te winnen. RC Verheul dat kracht en vertrouwen heeft ge wonnen zal graag Bodegraven de loef afsteken, of dit zal lukken valt te be twijfelen. WSE is deze week niet in het programma opgenomen. Be Fair - Schoonhoven Waddinxveen - RVC Bergambacht - W’veen zat. 4.30 Bodegraven - RCV Sportlust 2 - Be Fair 2 Ona 5 - W’veen 2 Be Fair 3 - Sportief RCV 2 - Sportlust 3 Bergambacht 3 - Be Fair 4 2.30 Programma juniorenvoetbal afdeling A Be Fair - Woerden WSE - Bodegraven afdeling B Be Fair - Ona GDS - WSE Olympia 3 - Be Fair 2 Wveen 2 - Bodegraven 2 2.45 Woerden 2 - Be Fair 3 afdeling C Be Fair - Olympia Olympia 2 - W veen GDS - WSE Be Fair 2 - NSV 2 Zwervers 3 - WSE 2 Be Fair 3 - Jod. Boys 2

Weekblad voor Waddinxveen | 1962 | | pagina 2