BEHAAGLIJKE WARMTE voor moderne mensen MULDER Damsport Be Fair hield lang stand, maar kon DUNO-geweld.niet weerstaan Dames- en Herenkleding naar maat WADDINXVEEN! SPORTNIEUWS OLIEHANDEL „PIONIER" Be Fair totaal door DUNO overklast, maar was toch gelijke in enthousiasme W’veen was blij met overwinning op het evenredig Boskoop Verdiende zege van W’veen-zon. op NSV Diamantvisserij werd groot succes natuurlijk een oliehaard gestookt met nieuws „WAT IX»EX WE ’lET’lOElH'.K" Andermaal winst voor W’veen-elftallen; RCV door verlies in gevaarlijke hoek „Excelsior” Last van zenuwen? Brengt RCV leider Rijnstreek ten val? ZOZUNDESTANDEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 25 OKTOBER ’62. PAGINA 2 Familieroman door Maartje Zeidenrijk o o I Passage SCHOON ZUINIG WARM Mijnhardt’s Zenuwtabletten PROGNOSE KOMEND WEEKEND Advertentie i i—i Bos- 2—0 12—8 Advertentie HOOFDSTUK 15 - Nr. 30. naar binnen, anders worden ze achterdochtig. 6 7 6 7 7 5 5 7 7 7 6 7 7 7 7 4 4 3 4 3 2 1 2 0 0 5 5 5 3 4 2 2 2 2 1 7 5 4 4 3 2 3 1 0 1 1 2 2 1 2 1 2 1 2 2 1 0 0 2 1 1 1 0 0 o 1 1 1 2 0 3 2 0 1 1 1 2 2 2 2 4 4 4 0 2 2 2 3 3 4 3 5 6 14 10 9 9 7 6 6 5 2 2 9 10 8 9 8 5 4 5 2 2 23—6 25—15 20—13 22—13 27—19 22—19 13— 22 20—22 19—20 14— 56 afdeling C: ‘Be Fair-GSV, 2.15 uur Be Fair 2-Nic. Boys 2, 3.30 uur WSE 2-Jod. Boys 2, 2.15 uur Be Fair 3-Gouda 5, 2.15 uur gelden voor de onderlinge petitie: P. Baan-G. v. d. Zijden F. Jacobi-T. Twigt D. Zwanenburg-H. Troost A. Zwanenburg-C. Kramp D. Zwanenburg-v. d. Heiden F. Jacobi-A. Blonk D. la Grand-H. Geers jr. D. la Grand-C. Stolker P. Baan-J. Hoogerbrugge 1 2 2 1 2 4 4 4 5 6 27—5 14—7 14— 7 13—8 15— 18 13—16 13—16 15—17 12—28 10—28 18—12 18—9 17—11 11—10 9—8 11—8 9—11 17—16 11—20 3—19 0—2 0—2 2—0 0—2 2—0 1—1 0—2 1—1 2-0 2—0 2—0 2—0 luiiiiiiiiiiiiiiiiiinMiiuiiiiiMiniiiiHiniiiiHuiiniiMiiiiiiiiiiiiMiiiiiiN^^ PETROLEUM Noordeinde 72 - Tel. 3129 Ook levering per tankauto Excelsior II speelde tegen koop II, welke met 12-8 door Ex celsior werd gewonnen. De per soonlijke uitslagen waren D. de Gelder-J. Schoenmaker 02 H. Boelen-H. Glazenborg G. van der Zijden-n.o. J. de Heer-W. Sekeris F. van Eijk-D. Dros B. van Eijk-W. van Rijswijk J. Hoogerbrug-n.o. C. Stolker-n.o. H. Geers-P. Trimp H. Geers sr.-n.o. (Van onze sportmedewerker) Be Fair heeft zaterdag in Den Haag haar uiterste best gedaan om het gevreesde DU NO zo goed mogelijk te weerstaan; maar men kon toch niet verhinderen dat het een royale uitslag werd: 6-2. Op de ranglijst kostte dit een plaatsje en naar de achtste plaats zakte. Krap was de winst die Waddinxveen-zon. op NSV boekte: 1-2 - maar toch net genoeg voor positieverbetering. Krap ook de uitslag Wad- dvnxveen-zat.-Boskoop: 3-2; dat hiermede nu oog in oog met de leiders is gekomen, met slechts één puntje verschil met nummer één. We zijn benieuwd of de geel-zwarten adem genoeg hebben om deze wedren om de top vol te houden. R.C. Verheul is blijkbaar volledig van stag. Het verlies tegen Zwervers geeft te denken; vooral nu men is teruggevallen in de gevarenhoek, met slechts twee puntjes meer op de hekkensluiter. Volledige uitslagen: DUNO-Be Fair 6—2 NSV-Waddinxveen 1—2 W’veen(zat.)-Boskoop 32 Zwervers-RCV 31 Jod. Boys 3-Be Fair 2 52 Nieuwerkerk 2-W’veen 2 20 W’veen 2-Zwammerdam 2 3—4 RCV 2-WDS 0—4 Boskoop 3-WSE 2 64 Be Fair 4-Jod. Boys 6 111 Waddinxveen 3-Vep 5 32 Juniorenuitslagen: afdeling A: NSV-WSE n.b. afdeling B: Jod. Boys-WSE 1—0 Boskoop 2-Be Fair 2 213 Bodegraven 2-Be Fair 3 11 Woerden 2-W’veen 22 afdeling C: Be Fair-Boskoop 120 WSE-Jod. Boys 43 Waddinxveen-Ona 2 41 Be Fair 3-Schoonhoven 2 50 Pupillenuitslagen: WSE-Waddinxveen 1—5 VOLLEYBAL-uitslagen: Waddinxveen-Smash 13 ken goed te maken door een klin kende overwinning voor eigen pu bliek. Nieuwkoop is altijd een wis selvallige en lastige tegenstander en zal dat ook voor Waddinxveen zijn. Méér dan een remise zit er voor de Waddinxveners daarom niet in. Hetzelfde geldt voor de zaterdagvoetballers van deze ver eniging, die aan Zwervers in eigen huis een hele kluif zullen hebben en tevreden zullen zijn met ieder de helft van de buit. Van belang achten we ook de ontmoeting RCV-Rijnstreek. De Verheul-mensen mogen wat terug zijn gevallen, het vertrouwen in hen is er nog steeds; en daarom behoort een verrassende zege op leider Rijnstreek niet tot de onmo gelijkheden. WSE werd op ’t laatste nippertje ingelast en behaalt de volle winst op RVC. Volledig programma: Be Fair-Hoekse Boys, 3.45 uur W’veen-Nieuwkoop, 2.30 uur Zwervers-W’veen(zat) 3.30 uur RVC-WSE, 12.30 uur RCV-Rijnstreek, 3.30 uur WSE 2-Zwervers 2, 2.30 uur W’veen 2 Sportlust 3, 3.30 uur Moercapelle 2-RCV 2, 1.30 uur W’veen 3-N’kerk 5, 12 uur Programma juniorencompetitie: afdeling A: Be Fair-NSV, 3.30 uur Zwammerdam-WSE, 1.30 uur afdeling B: Waddinxveen-Be Fair, 2 uur Vep 2-Waddinxveen 2, 3.30 uur door Ming - die overigens in het spel wat te weinig wordt betrok ken - werd na een half uur fraai ingekopt door Den Hertog, die in deze wedstrijd toonde zich in de voorhoede meer op z’n gemak te voelen dan in de defensie. Met de 31 stand werd ook gerust. Na de hervatting was het Be Fair spel aanmerkelijk beter dan dat we de laatste weken gewoon waren. Er werd méér gecombineerd (waar aan de debuterende de Joode een groot aandeel had) waardoor Be Fair minstens zo gevaarlijk was als DUNO. Ja, er dreigde voor de Hagenaars zelfs gevaar, toen Hof man in de 20e min. eindelijk zijn kans schoon zag en de stand ver kleinde tot 32. Onmiddelijk daar op kreeg Den Hertog een goede kans om gelijk te maken, maar zijn schot ging net over de lat. Kort hierna liep keeper Russcher, die tot dat moment voortreffelijk zijn doel had verdedigd, een been- blessure op, maar werd onbegrij pelijk niet vervangen. DUNO zag hierin haar redding greep die kans en ontketende een geweldig laatste offensief. Batenburg en de Zwart (2x) konden daaroor de Hagenaars binnen het kwartier aan deze on getwijfeld geflatteerde zege helpen. iSPORT-varla A.s. vrijdagavond, 26 oktober, is er in lunchroom Van de Water voor leden en donateurs van v.v. „Waddinxveen” een con- tactavond. Aanvang 20.00 uur. Het volleybal-team van „Wad dinxveen” speelt op vrijdag 26 oktober een thuiswedstrijd te gen Olympia uit Gouda. Aan vang 20.00 uur. De deelname aan de voetbal- toto is bevredigend. De inleg is tot op heden bijna het dubbele van vorig jaar. Vorige week is in Waddinxveen een prijs ge vallen; misschien kan dat de aanleiding zijn voor de twijfe laar om ook te gaan deelnemen. Men steunt er de sport in het algemeen mee en wie weet, be hoort u een volgende keer tot de winnaars. Deelname-formu- lieren zijn verkrijgbaar bij de totoleider van de v.v. „Wad dinxveen” dhr A. van Vuur en, Kleikade 37 en bij de diverse inleveringsadressen. Vrijdag 26 oktober om 7.30 uur, houdt de wandeivereniging WIK in het vereniginsgebouw, Julia- nastraat 10, een ledenvergade ring. Enkele punten van belang zullen onderwerp van bespre king zijn. Het is daarom van het grootste belang dat alle leden aanwezig zijn. Tevens is er dan gelegenheid voor opgave van deelneming aan de wandelmars die wordt gehouden op zaterdag 3 november in Wateringen. Het inschrijfgeld is voor adspi- ranten en junioren 0,85 en boven de 16 jaar t 1,00, wat bij de inschrijving moet worden voldaan. Uitslagen van wedstrijden welke -com- De klap die Be Fair zaterdag in Den Haag van het zo gevreesde DUNO, volgens verwachtmg kreeg te incasseren, is minder hard aan gekomen dan de uitslag doet ver moeden. Zeker, de residentie-be- woners staken, voor wat betreft spelopvatting, lichaamsbeheersing en balbehandeling, met kop en staart boven de Waddinxveners uit; maar gezien het enthousiasme waarmee de DUNO-reputatie werd aangevochten, kan zeker niet van kat-en-muis-voetbal worden ge sproken en mag niettegenstaande DUNO heel blij zijn dat doelman Russcher twintig min. voor tijd op halve kracht zijn doel moest ver dedigen en daardoor gemakkelijk tot driemaal toe kon scoren; daar mee het in de lucht hangend Wad- dinxveens onheil afwendend. De start van DUNO was over rompelend en veelzeggend. Reeds in de vierde min. gaf IJspelder zijn ploeg de leiding: (10). Hoewel DUNO door haar flitsend spel en haarscherpe schoten enorm gevaar lijk bleef - wat in de twintigste min. door Batenburg in 20 resul teerde doordat keeper Russcher door z’n eigen backs werd gehin derd zijn taak te verrichten - werk te Be Fair zich toch geleidelijk aan onder de DUNO-druk uit en was er van overwicht geen sprake meer. Een corner over rechts genomen de spaarbank staan en we zagen er behoorlijk uit, wat kleren en zo betreft. Maar onze Aal heeft tot nu toe haar leventje opgeofferd voor moeder en nooit één cent kunnen verdienen. Nu ja, een paar gulden zak geld en eens een fooitje van een van ons. En een stukje kleren of zo met verjaardag en Sinterklaas. Maar eigen verdiend geld had dat kind nooit. Kun je nu begrijpen, dat ze de koning te rijk is met die belo ning? En dat ze dolgelukkig is met dat mooie mantel pakje, dat ze vandaag heeft aangetrokken? Vandaar dat ik zei, dat ze al zoveel te kort gekomen is. We hebben altijd maar alleen aan onszelf gedacht. Wij hadden wat centen, toen we wilden trouwen, er waren geen beletselen, die ons huwelijk tegenhielden. Maar aan onze Aal dacht eigenlijk nooit iemand. Als we een bloesje of een rok niet mooi meer vonden en niet meer wilden dragen, namen we het mee voor onze Aal. En Aal zei dank je wel en was er nog blij mee ook. Maar behoorlijk geld had ze nooit op zak. En daarom ben ik blij, dat zij het was, die dat geld vond en er een flinke beloning voor kreeg. Heeft het kind ■ook wat.” De anderen knikten begrijpend, terwijl Gerard zei: „Ze moet dat geld op de Bank zetten, dan krijgt ze er tenminste rente van. Hier in huis zo’n groot bedrag laten, is onverantwoordelijk.” Wim wilde daarop antwoorden, maar hij vond het <onder de gegeven omstandigheden beter er niet verder «op in te gaan. Tonnie stond op. „Jongens, wie nog koffie?” Corrie knikte. „En dan moeten we weer weg. Henk heeft morgen vroege dienst.” Later, toen Corrie en Henk al klaar stonden om weg te gaan, zei Wim: „Nou jongens, jullie weten nu, hoe •de situatie hier in huis zich binnen afzienbare tijd kan wijzigen. Denken jullie er eens rustig over na en wie een goed idee heeft, laat het me maar weten.” Piet en Ploon gingen ook weg en Corrie en haar man reden mee naar Amsterdam. Dirk en Catrien zeiden, Advertentie helpen U er overheen Als Boskoop in de beginfase van de wedstrijd haar overwicht had weten uit te drukken in doelpun ten, dan zou W’veen inplaats van met een confortabele voorsprong hoogst waarschijnlijk met een ach terstand zijn gaan rusten. H’oewel Boskoop vrij snel een tamelijk gro te achterstand op liep, bleef het prima partij geven en had zelfs gedurende flinke periode een veld- meerderheid. Van de aftrap af brak Boskoop met fris direct spel naar het Wad- dinxveense doel. Spil de Lang van W’veen speelde in de 4de minuut te zacht terug. Linksb. van Es van Boskoop had hiervan kunnen pro fiteren, maar zijn schot ging over. Nauwelijks drie min. later knalde rechtsb. Tol van Boskoop tegen de paal. Reeds in de volgende minuut brak linksb. van Es door; z’n lage diagonale schot vond evenwel doel man Brouwer op z’n post. Lang zamerhand kreeg W’veen meer vat op ’t spel. In de 16e min. kreeg midvoor Monster van W’veen de bal keurig aangegeven, uit een moeilijke hoek loste hij een effect vol schot, dat de Boskoopse doel man Kortenoever te machtig was: (10). Een fel terugkomend Bos koop hernam het initiatief, wat in de 20ste min. resulteerde in een doelpunt van midvoor Mesman, die met een prachtig schot in de uiter ste hoek doelman Brouwer pas seerde: (11). Misschien dacht Boskoop nu door te kunnen drukken, ’t Pakte even wel geheel anders uit. Wakker ge schud trok W’veen ten aanval. Rechtsb. Smith van W’veen schoot keurig in, maar even keurig werd de bal door doelman Kortenoever gestopt. Het bleek uitstel van exce- cutie te zijn. Een scherp genomen hoekschop van Verhoeff vond ’t hoofd van rechtsb. Twigt, wat 21 voor W’veen betekende. Nog in de zelfde min. had Verhoeff pech met een hard schot tegen de binnen kant van de paal. Toch had hij even later niet over geluk te klagen - zijn ongevaarlijk schot werd door de overigens uitstekende spil Van Soest van richting veranderd; on houdbaar voor de doelman ver dween de bal in ’t doel: (31). W’veen leek een gemakkelijke overwinning te gaan behalen. Tot de rust bleef ’t er ook wel naar uitzien, hoewel de Boskoopse uit vallen niet ongevaarlijk waren. Na de thee ontwikkelde zich een gelijk opgaande strijd met afwis selend gevaarlijke momenten voor beide doelen. Toch kwam Boskoop ’t dichtst bij een doelpunt. Uit een voorzet van rechts knalde links buiten van Es tegen de paal. Mid voor Monster van W’veen kwam tot tweemaal toe alleen voor doel man Kortenoever, z’n schoten gin gen echter net naast. Met nog een kwartier te spelen kreeg Boskoop een vrije trap op de rand van ’t strafschop gebied. De hard ingeschoten bal kon doelman Brouwer niet klemvast krijgen, wat voor de goed meegekomen van Es een eenvoudige kans was om de stand op 32 te brengen. In de 40ste min. had W’veen de zege veilig kunnen stellen, als de overigens goed leidende scheids rechter Koolwijk een zuiver doel punt van linksb. de Haan, wegens vermeend buitenspel, niet had af gekeurd. Hoewel voor beide doelen nog verscheidene hachelijke mo menten ontstonden, kwam er in de stand geen verandering meer en had W’veen twee kostbare punten veroverd, ofschoon een gelijkspel wellicht de verhouding beter had weergegven. Het programma mag voor het ko mend weekend niet groot zijn, er staan toch enkele interessante duels te wachten. In de eerste plaats krijgt Be Fair Hoekse Boys op de thee en krijgt dan gelegenheid om alle misstappen van de laatste we- DUNO RAS Ornas Oegstgeest Koudekerk De Lier Loosduinen Be Fair Schoonh. Hoekse B. Afdeling Gouda, le klasse (zond.): Nic. Boys Groeneweg Nieuwkoop ESTO Waddinxv. NSV WSE Moerkapelle 7 Gr. Ammers 6 RVC 6 Afdeling Gouda, Rijnstreek Waddinxv. Bodegraven 7 Gr. Ammers 6 Zwervers Boskoop Zw’dam RCV Bergamb. Moerkap. le klasse (zat.): 11 10 10 8 9 5 5 4 4 2 4e klasse B, K.N.V.B.: 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 In een middelmatige wedstrijd heeft Waddinxveen verdiend van NSV gewonnen. Direct na de aftrap ging W’veen in de aanval en behield tot de rust een kleine veldmeerderheid. Het korte spel van de voorhoede van W’veen was echter een gemakke lijke prooi voor de fel spelende NSV-achterhoede. Wel probeerde rechtsh. Alblas het met verre scho ten, maar daar had de NSV-doel man Leliveld geen moeite mee. In de 40ste min. loste NSV’s links buiten Pietersen een hard schot, dat door doelman Van Vuuren werd gestopt. In de laatste min. voor de rust gaf de W’veense middenvoor Scheurwater een goede pass naar rechtsb. Appel, die met een hard schot doelman Leliveld geen schijn van kans gaf: (01). Reeds in de 2de min. na de rust, kreeg NSV’s rechtsbinnen Vork een kans om de gelijkmaker te scoren, maar zijn kopbal belandde net naast de paal. In de 15e min. kreeg Wad dinxveen, buiten het strafschop- gebied, een vrije trap te nemen. Rechtsbuiten Appel plaatste zich! achter de bal en keihard schoot hij de bal hoog in de touwen: (0—2).§ Na 25 min. spelen loste NSV linksbuiten Pietersen een hard schot, dat echter met een snoek- duik door doelman Van Vuuren tot een hoekschop verwerkt werd. Uit deze hoekschop beging een van de backs van W’veen een lichte over treding. De scheidsrechter strafte echter veel te zwaar door het toe kennen van een strafschop. De NSV rechtsachter Vianen voltrok het vonnis: (12). NSV zette nu alles op alles om de gelijkmaker te scoren, maar de Waddinxveense achterhoede met spil Quist als uitblinker, liet het zover niet komen. dat het ook tijd werd om naar huis te gaan en namen koeltjes afscheid. Zodat Bep en Tonnie en hun mannen achterbleven. Tonnie ruimde de boel op en bracht het naar de keuken, geholpen door Bep, die de kamerdeur achter zich sloot en Tonnie bij de schouders pakte. „Wat is er aan de hand met Dirk? Waarom nam jouw man het initiatief over dat geval Aal? En waarom heeft Dirk wat tegen die vrijer van Aal? Ik vond het maar een geheimzinnige boel vanavond. Er is iets niet in orde, Ton, dat voel ik met m’n klompen aan.” Tonnie grinnikte. „Die gevoelvolle klompen van jou Maar ik zeg niks. Vraag het maar aan je broer”. „Aan Dirk?” „Mijn man. Hij is een fijn jong, dat hij z’n mond gehouden heeft, waar iedereen bij was.” Bep dacht even na. „Roep hem eens naar de keuken. Ik wil het naadje van de kous weten. Zeg, er is toch zeker niks loos met Aal?” Tonnie fronste haar wenkbrauwen. „Schaam jij je niet, om zoiets te veronderstellen van onze Aal?” Bep keek verbaasd. „Nou, maak je niet kwaad.... we zijn allemaal maar mensen, hoor.” Tonnie ging naar de kamer en tikte Wim op z’n schouders. Hij keek haar aan en met een blik beduidde ze hem, dat hij naar de keuken moest gaan. „Wat is er aan de hand met Dirk?” begon Bep, toen Wim tegenover haar stond. „Waarom was hij zo zwijg zaam vanavond? Anders heeft hij altijd het grootste woord, het hoofd van de familieMaar nu zat hij er bij of hij geen tien kon tellen.” Wim schuifelde met zijn voet over de vloer. „Wee* ik het? Wat zou er aan de hand moeten zijn? Ik heb toch alles verteld, wat er te vertellen was?” Ze keek hem scherp aan. „Alles, broertje?” En toen hij niet antwoordde, begon ze te lachen. „Mij houd je> niet voor de gek, Wim. Ik voelde de hele avond al aan, dat er iets niet in orde was. Nou, kom op met het geheim.” Er was even stilte, die Ploon verbrak. „Zeg, waf heeft Aal met die beloning gedaan? Zestienhonderd gulden, dat is nogal wat.” Wim keek naar moeder, maar die tuurde voor zich uit en was kennelijk ontstemd. „Aal heeft het Moeder in bewaring gegeven. Ze heeft er alleen maar een pakje van gekocht en een tas, meen ik. Alles bij elkaar zo’n tweehonderd gulden. „En mooi, meidik heb nog nooit zoiets aan gehad Maar ik gun het er best, hoor. Jullie moeten niet denken, dat het niet zo is,” zei Tonnie. „Het kind is toch al zoveel tekort gekomen.” Corrie schoot in een lach. „Die Tonnie En Dirk keek haar verbaasd aan. „Tekort gekomen? Waarom?” „Onzin, Tonnie. Aal had een leventjebegon Corrie nog eens, maar Tonnie ging er goed voor zitten en zei: „O ja? Dat dachten jullie. Dat zal ik jullie dan eens vertellen, want ik zie wel, dat jullie dat geen van allen snappen. Wij waren allemaal in betrekking, voor we trouwden en we verdienden allemaal geld. We hadden stuk voor stuk een paar grijpstuivers op- Zuid-Afrika’s eerste drijvende diamantenmijn heeft vijf dagen na de aanvang van de werkzaamheden reeds een oogst van 2100 diamanten opgeleverd. De diamahten worden opgevist van de zeebodem, zestig mijl ten noorden van de monding van de Oranjerivier en anderhalf mijl uit de kust. De diamanten- visserijvloot bestaat uit een aak van 1.000 ton, een kleinere aak en een sleepboot. Honderd werkne mers bemannen deze schepen. De onderneming is een continubedrijf. Wim aarzelde. „Het is beter van niet, BepMaar ze viel hem in de rede: „Geen smoesjes, broer. Wat heeft Dirk uitgehaald? Is hij soms op de fles?” De jongeman zuchtte. „Hij heeft de centen van Aal.” Bep werd krijtwit. „Toch niet gestolen?” fluisterde ze. „Ben jeMoeder had het opgeborgen in het kabi net: zestien briefjes van honderd. Van de week wilde Aal tweehonderd gulden hebben voor dat mantelpakje. Maar moeder had het geld geleend aan Dirk. Die heeft natuurlijk net zo lang gezanikt, tot ze het gegeven heeft. Je weet het zelf: Dirk kan alles gedaan krijgen van moeder.” „Lieve deugd, wat een gemene streek van Dirk, om Aal d’r centen afhandig te maken. Krijgt het kind nooit meer terug. Maarze had toch dat pakje, zei je?” Hjj knikte. „Dirk heeft haar de volgende dag twee honderd gulden teruggegeven.” „Wat heeft hij met de rest gedaan?” „Een bromfiets gekocht en een leren jas. De rest in de zaak natuurlijk. Bep dacht een poosje na. „Geef me eens een sigaret.” Toen ze rookte, zei ze: „Ik zal het straks in de wagen wel met Gerard bepraten. We moeten er wat aan doen, dat Aal haar geld terugkrijgt. Het is net zoals jouw vrouw zei: we hebben haar een beetje verwaarloosd en als dat kind trouwplannen heeft, bezit ze geen cent. En waar moet ze van sparen? We moeten haar op de een of andere manier helpen.” „Ze neemt vast van ons geen geld aan. Daar ken ik Aal veel te goed voor.” Bep trok aan haar sigaret. „We zullen er wel wat op vinden. Geen wonder, dat Dirk vanavond niet veel babbels had. Hij zal ook gedacht hebben: als het uit komt van dat geld, schelden ze me de huid vol.” „Dat heeft Aaltje al gedaan. En hoe.” „Die AalIk hoop, dat die Arie van haar een leuke knul is. Ik wil eens met hem kennismaken. Maar dat bepraat ik zelf wel met haar. Kom op, jo, we gaan naar hinnpn nndorc nznrilon tc» er

Weekblad voor Waddinxveen | 1962 | | pagina 2