nieuwe WEGENS VERVALLEN VAN EXPORTORDER Fa C. van der Linde eiken piano I Citosa kreeg enkele lijnbussen Schaaksport Damsport Wwkafy&nda. ASPRO Eendracht maakt macht goed voor 70 63 x Slopen 5,25 G,25 1,60 DE KERKEN NODIGEN weinig geld” aanbieding Mooie kwaliteit Graflinnen Lakens. 150 x 240 ISO x 240 Unieke, BURGERLIJKE STAND week van 19 t/m 25 februari 1963: Clubavond W.I.K. Middenstand vierde 28 februari tlm 9 maart Manufacturen, Confectie, Complete Woninginrichting V. V.-Waddinxveen voetbalde weer Uitslagen W.S.E. contactavond 45-jarig bestaan Lekke gasleiding Kienavond voor Be Fair-jeugd Deze aanbieding geldt van PAGINA 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 28 FEBR. 1963 B Dorpsstraat 38 Telef. 2373 99 PEDICURE EN MASSAGE Mevr. Warmerdam f 250,— Dorpsstraat 59 TE KOOP: Dag van Europa OPEABAHE BEK EXD H AKIXG Bescherm u tegen Rillerig? Onprettig? Vlug Gemeentelijke Gids ter perse Collecte Groesbeek Advertentie 15.30 uur Wachttorenstudie 95 Ter overname gevraagd: Van Dale’s Groot Nederlands Woordenboek aanbiedingen nr 28/921 bur.v.d.blad Burg. Treoststraat 74, tel. 3168 Komt eventueel ook bij u thuis. Al het chroomwerk van het meubi lair is vervangen door roestvrij staal. Evenals de andere bussen zijn de nieuwe bussen uitgerust met een beveiligingssysteem op de uitstap- deur, waardoor het voor de chauf feur onmogelijk is om weg te rijden als deze deur nog geopend is. Tenslotte is het systeem van de ribbenbuis-verw,arming vervangen door kacheltjes, die verse, warme lucht in de passagiersruimte blazen. Het was weer een groot gezel schap dames en heren die de con tactavond van W.S.E. bezochten en er werd weer geanimeerd gestreden om de prijzen, wat dan ook de op- zet is van een dergelijke avond. De prijswinnaars waren: Klaverjassen: 1. A. Floor 5462 pnt; 2. Mevr. C. Verwoerd 5434 pnt; 3. H. v. Paassen 5281 pnt; 4. J. Verwoerd 5105 pnt; 5. N. Mulder 5068 punten. Kruisjassen: 1. Sj. Moerings 3941 pnt; 2. Mevr. Jaspers 3870 punten; 3. C. Bosman 3822 punten. Pandoeren: 1. N. de Lange 0.95; 2. Jaspers 0.75; 3. Fr. Jacobi 0.70. 8 7 8 9 8 8 8 8 8 8 7 7 7 5 6 2 3 3 2 2 1 2 1 0 1 2 1 5 1 1 3 3 4 2 2 1 0 0 1 2 4 4 3 3 3 4 4 6 15 p 12 p 13 p 9p 7p 7p 7p 7p 6p 6p 4p 1P Advertentie Vrijdag 1 maart a.s. wordt er weer een clubavond gehouden om 7 uur. Wij hopen dat ook nu weer vele van de leden aanwezig zullen zijn. Jongens en meisjes, zoals jullie weten, wordt er vrijdagavond een sjoel-wedstrijd gehouden. Er zijn prijsjes voor degene die het hoogste aantal punten behalen, dus komt allen en laten we het weer zo ge zellig mogelijk maken. Tot vrijdag avond 7 uur in het gebouw aan de Julianastraat 10. SCHAAKVERENIGING W.S.V. Uitslagen van de onderlinge com petitie 17e en 18e ronde: J. Kraijenstein - W. Verstoep V2-%; A. Versluis - J. v. Oort 0-1; A. Doorhein - P. Broer 0-1; W. van Oort - P. Perdijk 1-0; G. v. d. Berg - A. Brouwer 1-0; P. Perdijk - J. Kraijenstein 1-0; P. Broer - W. v. Oort 1-0; A. v. d. Starre - P. Perdijk 0-1; W. Verstoep - W. v. Vuur en afgebr. EXCELSIOR-NIEUWS Uitslagen Clubkampioenschap 18e en 19e ronde. 18e ronde: F. M. P. Jacobi - W. v. d. Laan 2-0; J. de Heer - B. v. Eijk afgebroken; H. Boele - J. Hoogerbrug 2-0; A. N. Littooy sr. - T. Twigt 0-2; A. Zwanenburg - C. Stolker 1-1; H. Troost - A. Compeer 2-0; G. v.d. Zijden - D. Zwanenburg 2-0; J. de Heer - A. Blonk 2-0; A. Blom - D. de Gelder 2-0; F. v. Eijk - A. A. Rietveld 2-0; 19e ronde: C. H. Kramp - J. Hoogerbrug 2-0; J. de Heer - A. Blom 2-0; A. Compeer - F. M. P. Jacobi 0-2; A. N. Littooy sr. - G. v.d. Zijden 1-1; C. Stolker - D. de Gelder 0-2; D. Zwanenburg - F. v. Eijk 2-0; A. Blonk - A. Zwanenburg 2-0. HOOFDKLASSE PERSOONLIJKE KAMPIOENSCHAPPEN te GOUDA In de eerste klas heeft H. Boele de leiding genomen. In een prach tige partij wist A. Blom in de ze vende ronde de heer D. v. Spengen te kloppen, maar in de achtste ronde moest hij zijn meerdere erkennen in de Damlust-speler A. M. J. den Ouden. Lange tijd ging het spel ge lijk op, maar na het middenspel kreeg Den Ouden toch het betere spel. Toen Blom 3 schijven ging vragen zag hij een plakkert over het hoofd en dit kostte hem de par tij. Hierdoor is Blom praktisch uit geschakeld voor de titel. C. H. Kramp begint er steeds be ter in te komen. In de zevende ron de wist hij van dhr A. Mesker uit Schoonhoven te winnen na een ge lijke stand verkeek Mesker zich en toen kon Kramp de kikkerslag uit voeren wat 2 schijven winst ople verde. De overwinning leverde toen geen moeilijkheden meer op. In de achtste ronde kwam hij remise over een met S. M. v. Eijk van Damlust, na een gelijk op gaande strijd. H. Boele is goed gestart in de eerste klas. Door twee overwinnin gen, eerst op z’n clubgenoot C. Stol en toen op de Schoonhovenaar J. Scheps. C. Stolker behaalde in de tweede ronde een overwinning op T. Nicolai van Moordrecht. De stand in de hoofdklasse is nu als volgt: korte tijd werd niet minder dan ca. f 1250,bijeen gebracht. Ik ben de bewoners van de Bo menwij k dan ook zeer erkentelijk voor het lichtend voorbeeld, dat zij in het meer dan volledig slagen van deze actie gaven. Het comité deed voorts nog een beroep op verschillende plaatselijke bedrijven. En dit beroep had een volledig succes, want die bedrijven brachten nog eens f 750,bijeen. Dit zijn toch wel zeer mooie voor beelden van een goede samenwer king. Een hartelijk woord van dank aan het comité, aan de bewoners van de Bomenwijk en aan de plaat selijke bedrijven is hier dan ook zeker op zijn plaats. De burgemeester van Waddinxveen, C. A. van der Hooft. In verband met de Dag van Europa, die zes maart a.s. zal wor den gevierd, organiseert de ge meente onder leiding van de heer P. Th. Bunjes een teken- en opstel wedstrijd, waaraan de leerlingen van de hoogste klassen van de la gere scholen en de leerlingen van de U.L.O.-scholen deelnemen. Iedere school kan drie opstellen en drie tekeningen inzenden die door een jury beoordeeld worden. De jury’s zijn als volgt samen gesteld: voor de tekeningen de heren J. G. Bakker, H. J. Egbers, H. Sanders; voor de opstellen de heren G. Koppelaar, H. Verschoor en P. Th. Bunjes. De tekeningen en de opstellen zullen als onder werp de Europese gedachte moeten uitdrukken. Op de meeste scholen is de kin deren via speciale lessen en film strips het een en ander bij gebracht over het streven naar eenwording van Europa. De prijzen zullen op 6 maart tij dens een plechtige bijeenkomst op het gemeentehuis door de burge meester uitgereikt worden. Donderdag 28 februari: Uitvoering gymnastiekvereniging T.O.O.S., in verenigingsgebouw Stationsstraat Donderdag 28 februari: Vergadering C.P.B., spreker: ds. van Eijk, on derwerp: ’het Gebed’, Chr. Land- bouwhuishoudschool „de Rank”, aan de leplaan. Vrijdag 1 maart: Vrouwen-wereld- gebedsdag, in het verenigingsge bouw, Stationsstraat. Vrijdag 1 maart: Voetbalvereniging W’veen, toneelavond, lunchroom van de Water, .aanvang 7.30 uur. Zaterdag 2 maart: receptie 25-jarig jubileum E. M. L. Hemminga, arts in het. Wijkgebouw Esdoornlaan, namiddag van 4 tot 5.30 uur. Woensdag 6 maart: dia-show, foto Sj. Noteboom, Wijkgebouw Es doornlaan, nam. 8 uur. Donderdag 7 maart: Zang en spel, Geref. Kerkkoor met meisjes- en kinderkoor. Donderdag 7 maart: Kienavond voor jeugdleden van Be Fair, in geref. verenigingsgebouw Stationsstraat aanvang 7 uur n.m. Donderdag 7 maart: Voetbalveren. Waddinxveen, kienavond en film, lunchroom v. d. Water, aanvang pupillen 7.30 en junioren 8.30 uur Belangstellenden voor het HUMANISTISCH VERBOND worden verzocht zich op te geven bij: J. de Leede, van Mecklenburg Schwerinlaan 31, telefoon 2887. Bij voldoende belangstelling kan in Waddinxveen een humanistische kring gevormd worden. KWESTIE SCHOOLGRENS NOG NIET IN DE RAAD In Waddinxveense onderwij skrin- gen worden de gemoederen momen teel druk bezig gehouden door de op handen zijnde wijziging van de schoolgrens. Zoals bekend verzocht de heer Ververs tijdens de laatste raadsvergadering, om uitstel van de behandeling van deze zaak aange zien hij nog niet in de gelegenheid was geweest deze kwestie goed te bestuderen. Inmiddels blijkt, dat men in ons dorp druk over deze schoolgrens- wijziging aan het vergaderen is. Vandaar waarschijnlijk, dat deze kwestie nog niet op de raadsagenda van hedenavond voorkomt. (Ook de burgemeester was getrof fen door de hulp, die aan de familie De Vries (zie voorpagina) betoond werd. Wij geven hem gaarne gele genheid, om in ons weekblad zijn dank aan alle medewerkers aan de actie uit te spreken. - Redaktie.) „Eendracht maakt macht”, zo luidt het opschrift boven dit arti keltje. Even goed zou daarboven kunnen staan: „Wat een goede sa menwerking vermag”, of „Prachtig voorbeeld van saamhorigheid.” Want al deze uitdrukkingen zijn geheel van toepassing op de prach tige houding, die de bewoners van de Bomenwijk j.l. zaterdag hebben aangenomen en op de wijze, waarop verscheidene plaatselijke bedrijven daarop aansloten. Wat was het geval. In het gezin vtan de vooral in de Bomenwijk zo goed bekende siga renwinkelier,de heer H. S. de Vries, heerste grote zorg. De heer de Vries was zeer ernstig ziek. Zo ziek, dat het allerergste moest worden gevreesd. In deze omstandigheden bestond er een groot verlangen bij de vader om zijn kinderen nog eens om zich heen te hebben. En de kinderen op hun beurt wilden graag hun zieke vader bezoeken. Dit gebeurde ook, maar voor één dochter waren de moeilijkheden wel heel erg groot. Deze dochter woont namelijk in Australië. En een retour per vlieg tuig kost niet minder dan f 4500. In deze omstandigheden waren evenwel de kerk en de stichting „Wij komen” ten volle bereid om de familie te helpen. Maar zij wa ren niet bij machte de gehele over tocht te bekostigen. Zo bleef er een ’tekort’ van twee duizend gulden. Onmiddellijk staken toen enkele bewoners van de Bomenwijk de hoofden bij elkaar. De heren A. C. van den Bosch, E. J. Oskam en W. C. Verkerk vorm den spontaan een comité, verspreid den vrijdagavond een circulaire en hielden zaterdagmiddag een „blik semactie” in de Bomenwijk. Om 1 uur zwermden zestien col lectanten in de wijk uit en nog geen anderhalf uur waren verstreken, of mij werd gevraagd de laatste col lectebus te komen openen. Toen stond vast, dat de bewoners van de Bomenwijk beseffen wat een goede saamhorigheid betekent. Op hen was een beroep gedaan om van het ontbrekende bedrag f 1000 bijeen te brengen. En in een zeer In Avifauna te Alphen a/d Rijn herdacht de Waddinxveense Mid- denstandsvereniging voor handel en industrie vorige week woensdag met een feestelijk diner haar 45-ja- rig bestaan. Naast ongeveer 220 leden waren ook aanwezig burgemeester C. A. van der Hooft en echtgenote, de wethouders S. Pille en ir. J. P. Ve- nema, de secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken afd. Gouda en omstreken, drs. Buenk, en de voorzitter van de r.k. mid- denstandsvereniging T)e Hanze’, de heer H. M. Doeleman. Tijdens een korte toespraak wees burgemeester Van der Hooft ojn. op de goede samenwerking, die er bestaat tussen het Waddinxveense gemeentebestuur en de midden- standsvereniging. Hij sprak voorts zijn erkentelijkheid uit over de actie, die het bestuur van de ver eniging jaarlijks voert ten behoeve van de ouden van dagen. De heer Kool voerde het woord namens het winkelcentrum van de Dorpsstraat. De familie H. Bresser in de Sint Victorstraat is in de nacht van j.l. maandag op dinsdag ternauwernood aan de dood ontsnapt. Omstreeks twee uur werden de heer en me vrouw Bresser wakker door luid geschrei van him tweejarig zoontje Peter. Vrijwel onmiddellijk namen zij een sterke gaslucht waar. Ijlings bracht het echtpaar zijn drie kin deren, waarvan er twee reeds min of meer versuft waren, naar buiten. De kinderen, die spoedig weer tot bewustzijn kwamen, brachten bij buren de verdere nacht door. Een arts, die werd gewaarschuwd con stateerde geen nadelige gevolgen. Ook de dienst van openbare wfer- ken werd gealarmeerd en spoedig «arriveerden er werklieden die mid den in de nacht aan het werk togen. De gastoevoer naar de betrokken woning werd voorlopig afgesloten. De familie Bresser nam tijdelijk haar intrek bij familieleden die in dezelfde straat wonen. Ook bij de familie Kieft in de St. Victorstraat werd in de woning gas waargeno men. De gehele dag is het personeel van gemeentewerken in touw ge weest om het lek op te sporen. De vorigeweek vrijdag deed zich in en kele andere woningen in de St. Vic torstraat ook al een lekkage voor. Toen werden eveneens verscheidene personen onpasselijk. Van gemeen- tezijde deelde men ons mede, dat het lek van gisteren een lekkage betrof in de buitenleiding, welke werd veroorzaakt door de strenge vorst. De Chr. Sportvereniging ’Be Fair’ is voornemens op donderdagavond 7 maart a.s. om 7 uur een speciale kienavond voor haar jeugdleden te houden in het verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. Alle junioren worden hiertoe uitgenodigd. Omwisseling rabiës-entcertificaten. De burgemeester van Waddinxveen brengt ter kennis van belangheb benden, dat in de periode van 1-15 maart a.s. gelegenheid gegeven zal worden om de rabiës-entcertificaten die bij particuliere inenting van honden door de dierenarts werden afgegeven om te wisselen tegen het voorgeschreven Rijks-entcertificaat. Dit geldt dus uitsluitend voor de honden, die particulier door een dierenarts werden geënt Bij de omwisseling wordt zonodig een voorgeschreven penning uitge reikt. Men dient het door de arts uitge reikte entcertificaat mee te brengen. Waddinxveen, 27 februari 1963. De burgemeester voomoemd, C. A. van der Hooft. Dat het ijs veel van haar aan trekkingskracht verloren heeft, dat bleek de afgelopen week overdui delijk. Met een groot enthousiasme maakten de Waddinxveense leden gebruik van de mogelijkheid om te kunnen voetballen. Hoewel de pu pillen op hun vrije woensdagmiddag niet al te best weer troffen, liet niemand verstek gaan en werd met volle overgave gespeeld. De junioren kwamen zaterdag morgen onder veel gunstiger weers omstandigheden binnen de lijnen. Met jeugdige overmoed werd rede lijk goed gevoetbald. Zaterdagmiddag speelde het 2de zaterdagelftal tegen het 3de van de zondag. Jammer was het dat enkele oudere spelers afschreven. Voor de oudere junioren was het daarinte- gen een buitenkansje, de openge vallen plaatsen werden maar al te graag door hen ingenomen. In Gouda speelde W’veen zat. I een oefenwedstrijd tegen een Gouda Comb. In een op redelijk peil staan de wedstrijd behaalde W’veen een kleine overwinning. Waddinxveen zond. 1 en 2 speel den een oefenwedstrijd. Zaterdag a.s. speelt W’veen zaterdag I tegen V.W.S. I uit Leiden, aanvang 3 uur. W’veen zondag I speelt a.s. zondag, aanvang 14.30 uur. Beide wedstrij den worden gespeeld op het terrein Noordeinde. TOTO: Een pool met buitenlandse wedstrijden heeft meestal niet zo veel deelnemers dan met Neder landse wedstrijden. De totale inleg was aanzienlijk minder. Ook bij onze vereniging was er een kleine achteruitgang. Toch was onze ver eniging op één na de hoogste van de afd. Gouda. Laten we er voor zorgen dat we bij de volgende pool de hoogste zijn. Agenda: Vrijdag 1 maart a.s., toneelavond met bal na in lunchroom v.d. Water, aanvang 19.30 uur. Donderdag 7 maart, Kienavond en film, in lunchroom van de Water, aanvang pupillen 18.30 en junioren 20.30 uur. HARTELIJK DANK De familie De Vries wil langs de ze weg haar dank uitspreken voor de spontane financiële hulp, welke door alle bewoners van de Bomen wijk, de stichting „Wij Komen”, de Kerk en de Industrie van onze ge meente, aan ons geboden is, om onze dochter uit Australië over te laten komen om haar zieke vader te kun nen bezoeken. FAM. DE VRIES. De samenstelling van de gege vens voor de nieuwe gemeentelijke gids is nu zover gevorderd, dat het boekje thans ter perse kan gaan. Dit boekje zal worden gedrukt door drukkerij Veldwijk in Wad dinxveen. Velen hebben hun medewerking verleend om het adressenmateriaal van de plaatselijke verenigingen en instellingen zo volledig mogebjk op te geven. Het boekje bevat dan ook een grote schat van gegevens over het plaatselijk verenigingsleven en de talrijke organisaties, die op allerlei gebied werkzaam zijn. Daarnaast zullen vooral de wetenswaardighe den op gemeentelijk terrein, onder wijs en der gelijke, voor degenen die zich in Waddinxveen gaan ves tigen van groot belang zijn. Een uitgebreide kaart van het stratenplan, waarop ook de nog aan te leggen straten in het nieuwe uit breidingsplan zijn vermeld, zal in een grote behoefte voorzien. Verscheidene foto’s en een goede verzorging zullen het geheel een fraai aanzien geven. Het boekje wordt bij het bedrijfs leven en vele plaatselijke midden standers als een belangrijk adver tentie-medium gezien. De opbrengst van de advertenties zal het, naar wordt verwacht, daardoor mogelijk maken de gids gratis huis-aan-huis te bezorgen. vervangen r. AlT-- 1 J tie in de bus beter geregeld kan worden doordat verse lucht kan worden ingelaten en de in de bus aanwezige lucht kan worden afge zogen. Voorts zijn op het dak ven- tilatiekokers aangebracht, welke zowel voor inbrenging als afzuiging van lucht dienst doen. De TL-verlichting is gewijzigd en niet meer met aparte armaturen uitgevoerd. Deze bevindt zich nu in een centrale verlichtingskoker, die over de lengte van de bus boven het gangpad is aangebracht, waar door de bagagenetten gemakkelijk bereikbaar zijn. Ook zijn hier de luidsprekers aangebracht. De chroombeugels boven de stoe len zijn verdwenen. In de plaats daarvan is een bekleding van schuimrubberplastic aangebracht. De jaarlijkse collecte ten bate van de 12 GROESBEEKSE TEHUIZEN zal worden gehouden in de week van 28 febr. tot en met 6 maart a.s. Uw hulp, voor een paar uren of langer, wordt dankbaar aanvaard door: Mw. Havenaar, Kanaalstraat 6 te Waddinxveen. De medische zondagsdienst wordt waargenomen door dokter Th. G. Blom, Kon. Wilhelminasingel 83, telefoon 2112. gesp/gew/gel/ verl H. J. v.d. Wouden A. M. J. den Ouden A. Blom S. M. v. Eijk C. H. Kramp A. G. v. Zeijst D. v. Spengen D. v. Wijk T. den Ouden A. Blok A. Mesker A. v. Dam zondag 3 maart 1963 Nederlands Hervormde Kerk. V.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius N.m. 6.30 uur: ds. J. R. Cuperus Hervormd Wijkgebouw, Esdoornlaan V.m. 9.30 uur: ds. J. R .Cuperus N.m. 6.30 uur: ds. Joh. Verwelius N. Herv. Kring „Wet en Evangelie”. V.m. 9.30 uur: ds. E. H. Kalkman N.m. 7.00 uur: ds. E. H. Kalkman Gereformeerde Kerk. V.m. 10.00 uur: ds. J. Snoey N.m. 5.00 uur: ds. J. Snoey Remonstrantse Kerk. Geen dienst. Christ. Afgescheiden Gemeente. V.m. 9.30 uur: ds. A. P. Verloop N.m. 5.00 uur: ds. A. P. Verloop woensdag: N.m. 7.00 uur: ds. A. P. Verloop KERKDIENSTEN R.K. KERK Parochie St. Victor, Zuidkade. Pastoor: B. Emmelkamp, telef. 2425 Missen: ’s zondags 7 uur Vroegmis; 8.30 uur Hoogmis; 11 uur Late Mis; ’s avonds 7 uur Lof; 17.30 uur Mis in de rk-school, Kon. Wilhelminapl. Door de week ’s morgens om 8 uur; Zaterdag biechtgelegenheid 5-8 uur. Elke eerste vrijdag van de maand 8 uur avondmis; Jehova’s Getuigen, Kerkweg 66. donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag Sinds vorig jaar werd door de Citosa de eerste lijnbus van een nieuw type in gebruik gesteld. Deze bus was de eerste van een serie van acht van het type Leyland- Verheul. De laatste bus van deze bestelling arriveerde 12 november. Allereerst valt op, dat zowel de voor- als achterzijde geheel afwij kend zijn en dat het geheel een zeer moderne vormgeving vertoont, w.aarbij de strakke lijn en het grote glasoppervlak de aandacht trekken. Aan de voorzijde is een verbe terde anti-reflexruit van het type Verheul aangebracht, die de chauf feur een nog beter zicht verschaft op het wegdekvlak voor de bus, terwijl hij ’s avonds geen Last van verblinding heeft. De schuifluiken in het dak zijn vervangen door Widney AH Whe- athershields, waardoor de ventila- Geboren: Adriana Jeannette Jolanda, d.v. J. M. de Ruiter en A. M Koolhaas; Marijke, d.v. C. T. van den Berg en L. Scheurwater; Jannetje Neeltje, d.v. J. Both en L. Blansjaar; Peter, zoon van A. Ringenier en A. Hunnik; Henricus Paulus, z. v. R. v.an der Palm en A. W. G. Spaas; Sjoerd Heinrich, z. v. H. Grüter en E. den Herder; Marianne, d.v. P. van Vliet en M. E. Duimel. Ondertrouwd: J. J. Bosman en A. A. Compeer; W. Noordermeer en A. B Nieumeijer Gehuwd: J. van den Berg en A. van ’t Wout. Overleden: van der Krans wv Both, Hendrika Sara, oud 69 jaar; de Gelder ev Versluis, Jacomina, oud 73 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: 1 rode plastic kinder- want; bruine portemonnaie, dames fiets. Verloren: leren handschoen; pols horloge; diverse handschoenen; pet; gebreide pantoffel; want; dames horloge; kinderstep; bril.

Weekblad voor Waddinxveen | 1963 | | pagina 3