Waddinxveense voetballers na weken weer ten srtijde Bel bij brand 2222 Strict- varia A. Blom uit Waddinxveen I miste kampioenschap I I z///e4 wdaten eiku*d" Schaaksport De Twentsche Bank Be Fair-dames winst op DOS W.Z.C. Uw financiële raadsman W'ADDINXl EEENS SPORTNIEIj WS 0 Met enkele wedstrijden op een door de weekse dag kan competitie nog op tijd klaar komen Waddinxveens Judoteam op de wedstrijdmat wordt het tijd „De Gouwe” En nu WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 21 MAART 1963 PAGINA 2 WE VOLLEYBAL w< Telefoon 3091- door P. DE VRIES Kantoor Waddinxveen, Kerk weg 224. m Pl Geen paniek door de lange geen PEDICURE EN MASSAGE Mevr. Warmerdam Persoonlijke damkampioenschappen te Gouda W addinxveen-zon. kampioenscandidaat R.C.V. geen sterke rol Behoudt Be Fair ongeslagen thuisrecord 11 n< 1 op (Advertentie) <>OOOOOOO9O9«<»OO«0«OOO««O94' HOOFDSTUK 4 - Nr. 5 GEBR. 5 sis Dames, wat u zelf maakt is het eerste verdiend. roepen wij, als één koor. Heil en geluk voor uw twee Naar het volgend jubilé. Uw lieverdjes. PROGRAMMA JUNIOREN-COMP: Afdeling A: N.S.V. - Be Fair, 4 uur; W.S.E. - Zwammerdam, 2.30 uur i voor pa en moe ontvangen wij gaarne tussen 9 en 10 uur. 11 11 10 11 8 8 5 3 2 4 3 3 2 4 5 7 2 4 0 1 0 3 2 4 4 een van 2-2 5-2 Advertentie Burg. Trooststraat 74, tel. 3168 Komt eventueel ook bij u thuis. 10 10 11 10 11 3 1 2 1 0 A ’■i/ t;.';.! v.t,> 2 6 4 5 2 5 3 5 4 9 0-1 1-0 1-0 0-1 0-1 1-0 0-1 0-1 2-0 0-2 1-1 De leden van v.v. Waddinxveen worden geattendeerd op de her vatte gelegenheid tot buitentrai ning. Dinsdagavond voor senio ren en donderdagavond jeugd- selectietraining. De Chr. Sportvereniging Be Fair houdt a.s. donderdag 28 maart, haar laatste kienavond van dit seizoen. Aanvang 7.30 uur in het geref. verenigingsgebouw aan de Stationsstraat. Ook W.S.E. sluit het wintersei zoen met ’n laatste contactavond hedenavond in het verenigings gebouw aan de Burgemeester Trooststraat. d V d t< d 1 a v r w d< k< h V' h v iiiniiiiiiiiiiHiiwitiiiiiNiiNiiiHiiiiiiiiiiiniiHiiiiiiniiiiiiiiuiiiiiiiuiiiiiiuniwiiiiiiiiiouoBiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinu^ r GOUDA Zal de voetbal komend weekend toch eindelijk weer gaan rollen? Het is niet verwonderlijk, dat voetbalminnend Waddinxveen deze vraag vol ongeduld stelt. Na de twaalf weken gedwongen rustperiode staan vooral de voetballers zelf te trappelen van ongeduld om weer aan de slag te gaan. Welnu, op dit moment zijn de omstandigheden van de terreinen zodanig, dat we voor komend weekend gerust optimistisch mogen zijn. De zondagvoetballers van Wad dinxveen gaan met de beste voor nemens de competitie hervatten. De geel-zwarten hadden een slech te start, maar zijn daarna toch bij zonder sterk naar voren gekomen en staan momenteel slechts 3 pun ten op leider Groeneweg achter. De Waddinxveners moeten dus in geen geval nog als uitgeschakeld beschouwd worden. Een stap in de goede richting zou zijn wanneer zondag van Esto (gelijke in aantal punten) gewonnen zou worden. R.C.V. doet het volgens de ver wachting kalmpjes aan. Men is er blijkbaar te vreden met een be scheiden rol en heeft geen bijzon dere illusies. Het resultaat is, dat er tot nu toe slechts 8 punten zijn ver gaard. Ook zaterdag zit er weinig kans op winst in, wanneer de Ver- heul-mensen bij Groot-Ammers bezoek gaan. VOLLEDIG PROGRAMMA: Be Fair - R.A.S., 4 uur; Waddinxveen - Esto, 2.30 uur; Groot-Ammers - R.C.V., 4 uur; W’veen 3 - Soccer Boys, 12 uur; Sportlust 3 - Be Fair 3, 4 uur; R.C.V. 2 - Rijnstreek 2, 4.30 uur; Be Fair 4 - W.D.S. 2, 4 uur. H. J. v.d. Wouden 11 A. Blom 11 A. M. J. den Ouden 9 D. van Wijk S. M. van Eijk C. H. Kramp D. van Spengen Wij danken U voor dit alles I ït C/U./U X (X l/CMXAz tUE. Toch zijn wij flink gegroeid Voor het eerst sinds het bestaan van de Waddinxveense Judovereni- ging hebben judoka’s van deze ver eniging aan wedstrijden deelgeno men. Zaterdagavond werden nl. in Woerden de Woerdense Judokam- pioenschappen gehouden met daar naast een vier-steden ontmoeting tussen Gouda, Woerden, Schoonho ven en Waddinxveen. Het was de eerste ontmoeting tussen deze vier steden, die allen onder leiding staan van judoleraar Joh. Seis. Het team bestond uit 5 judoka’s, die niet hoger dan de gele of oranje band dragen, t.w. De Vries, P. Glas beek, N. de Rooy, D. Verwoerd en J. Grootendorst. De eerste wedstrijd ging tegen Woerden en werd met 30-12 punten verloren. De tweede wedstrijd ver loren zij tegen een Gouds team en wel met 40-10 punten. De laatste wedstrijd werd echter een overwinning voor de Waddinx veners: het Schoonhovens team werd namelijk met 30-17 punten door Waddinxveen verslagen. Hier door wist Waddinxveen beslag te leggen op de derde plaats, na Gouda en Woerden, maar vóór Schoonho ven. Volgende maand worden de Schoonhovense judokampioenschap- pen gehouden en vinden de revan- che-wedstrijden plaats, waar het Waddinxveense team een nog bete re plaats zal proberen te bereiken. 21e ronde: W. v. d. Laan - A.A. Rietveld A. Blonk - B. van Eijk W. v. d. Heijden - A. Blom J. Hoogebrug G. v. d. Zijden H. Boele - T. Driesse C. H. Kramp - T. Baan 22e ronde: F. M. P. Jacobi - J. de Heer T. Baan. - B. van Eijk C. Stolker - A. A. Rietveld W. v. d. Heijden - G. v. d. Zijden 0-2 T. Twigt - C. H. Kramp 1-1 D. Zwanenburg-A. Zwanenburg 0-2 H. Boele - F. van Eijk 2-0 om zo’n mooi en voordelig stofje uit te zoeken en natuurlijk in DE SPECIAALZAAK, waar men een geweldige sortering vindt voor elke beurs. Uiteraard is er vorstperiode gelukkig nog reden voor paniekstemming voor wat betreft het volledig afwerken van de programma’s en kan bij een verder regelmatig verloop de com petitie, zeker voor de hogere klas sen, tijdig, d.w.z. vóór 15 juni klaar zijn. De lagere klassen zullen door gebrek aan voldoende speelterrein meer moeite hebben. Als extra maatregelen voor de afwerking van de programma’s heeft de K.N.V.B. besloten 2e Paasdag, Hemelvaarts dag en 2e Pinksterdag te benutten. Bovendien zal geen uitstel van wedstrijden worden verleend voor het houden van of deelnemen aan tournooien of seriewedstrijden e.d. Zo nodig zullen voor de lagere klassen plaatselijke of nagenoeg plaatselijke wedstrijden op week- avonden worden vastgesteld. Be Fair - de 4e klasser - zal in de tweede helft van de competitie nog veel moeilijkheden, om een eer volle plaats in de eindklassering te behalen, moeten overwinnen. De wit-zwarten hebben zich in de eer ste helft zeer wisselvallig getoond en daaraan is het misschien te wij ten, dat de resultaten tot nu toe beneden de verwachting bleven. Het opvallende is wel, dat Be Fair tot nu toe geen enkele uitwedstrijd heeft gewonnen, maar ook geen en kele thuiswedstrijd heeft verloren. Zaterdag komt RAS uit Den Haag op bezoek en dat belooft veel span ning in het Warnaarplantsoen. We zijn benieuwd of Be Fair het onge slagen thuisrecord kan prolongeren. „O, wacht eens, die ken ik wel. Haar vader is „Toch maar goed, dat mijn naam niet genoemd is,” vond Kees. „Ja, hoewel: ingewijden begrijpen wel, dat jij het bent,” meende Van Bergen. „Tante Fien zal het zeer zeker wel snappen.” Kees lachte. „Ze zal er ook wel het nodige van te zeggen hebben, veronderstel ik. Tegen half zes reed Kees met de Chrysler van zijn vader naar de Hertenlaan. Gekleed in nieuw blauw costuum, dat intussen voor hem vervaardigd was. Het zat hem als gegoten. De tocht naar de Hertenlaan duurde kort. Hij was nieuwsgierig naar het huisje, dat ze aangeduid had als het hare. En toen hij er voor arriveerde, steeg zijn respect. Het was niet groot, maar met een mooie tuin ervoor, vol allerlei bloemen en een tegelpad ernaast, dat naar en kleine garage voerde, waarvoor haar wagentje stond. Kees parkeerde zijn auto aan de overzijde van de weg en stapte uit. Hoewel hij in wendig een beetje zenuwachtig was, stapte hij be daard het tegelpad op naar de voordeur, die ,al ge opend werd, voor hij gelegenheid had om aan te bellen. Josien stond voor hem, in een uitstekende licht jarenlang redakteur geweest. Woont ze niet ergens op het Loo?” „Daar in de buurt. Aan de Hertenlaan. Samen met een vriendin. Haar ouders zijn al jaren geleden ge storven. Het lijkt me een energieke vrouw.” „Ja, dat zal wel. Ik ken haar maar heel opper vlakkig. Ze heeft een rekening-courant bij ons. Maar ze zal wel een goeie baan hebben, want onlangs heeft ze zich een kleine wagen aangeschaft.” „Klopt: een Morris. Ik heb er gisteravond in geze ten. Ik ben uitgenodigd om er zaterdagavond te komen dineren.” „Heeft ze je geïnterviewd?” informeerde mevrouw Van Bergen belangstellend. „Ja, maar ik heb bedongen, dat mijn naam niet genoemd wordt. Dat heb ik liever niet, mede met het oog op vader’s positie in de stad.” Van Bergen knikte. „Heel verstandig.” Gedurende de morgen maakte Kees een wandeling in de stad, in de stille hoop het wagentje van Josien te ontmoeten, maar er gingen wel verschillende Mor- risjes voorbij, zonder echter die van de journaliste. En tegen twaalven ging hij, een beetje uit zijn hu meur, weer naar huis. Gedurende de rest van de week vertoefde hij des morgens een paar uur bij zijn vader in het privé- kantoor om zich alvast een beetje voor te bereiden voor zijn komende taak. In de namiddag ging hij meestal met zijn vader’s wagen en eindje toeren en dan vermeed hij de drukke wegen. Zonder dat hij er zelf erg in had, was de naam Eefje langzamerhand aan het vervagen en kwam daarvoor in de plaats de kleine, zwarte journaliste. Want af en toe betrapte hij er zich op, dat hij aan Josien dacht. Hij had haar echter sedert die avond bij de Julianatoren niet meer gezien. ’s Zaterdagsmiddags, even voor het koffiedrinken, kwam de krant. Kees, gedachtig aan de woorden van Josien - dergelijke artikelen bewaren we meestal voor het weekeindnummer - vouwde het blad een beetje zenuwachtig open en zag met één oogopslag het interview op de eerste pagina van het tweede blad. Een grote kop over drie kolommen: „Een vaan drig kwam thuis”. En daaronder, kleiner: „Terugge keerde onderofficier vertelt van het leven op Nieuw- Guinea.” Een sober, maar boeiend verslag, vond Kees, toen hij het gelezen had. Inderdaad, het meisje had een uitstekende pen. Stijl en inhoud waren goed en ze had hetgeen hij haar verteld had, samengevlochten tot een goed artikel. Kees liep er mee naar zijn moeder en deze zette zich op haar gemak neer om het artikel te lezen. En toen vader even later van de Bank kwam, was zijn eerste vraag: „En? Hoe is het? Staat het in de krant?” Een antwoord hoefde hij niet, want hij zag zijn vrouw aandachtig lezen. Van Bergen ging op de rand van haar stoel zitten en las over haar schouder mee. Af en toe knikte hij. „Die jongedame kan goed schrijven,” prees hij. „Eigenlijk heeft ze het een beetje te mooi gemaakt, maar alia. Zo zijn krantemensen nu eenmaal.” In de laatste ronde kwamen de twee koplopers tegen elkaar uit Direct in de opening kwam Blom al een schijf voor. Toen H. v. d. Wou den dacht een schijf te winnen door de kikkerslag uit te voeren, had hij niet verder gekeken. Blom had deze lokzet er juist voor gedaan, en ter wijl V. d. Wouden dacht een schijf te winnen, kwam hij er een achter. Na nog een moeilijk spel kwam Blom in een gewonnen eindstand, maar in het eindspel deed hij een paar verkeerde zetten. Nadien moest hij met remise genoegen ne men en’ dit kostte hem het kampi oenschap. Nu is H. v. d. Wouden kampioen van de Goudse Districts- Dambond en zal het district verte genwoordigen in de kampioenschap pen van Zuid-Holland. Na afloop bleek, dat toen Blom remise had gegeven, de partij toch nog gewon nen was vopr hem. A. Blom kreeg een tweede plaats. De heer C. H. Kramp heeft nog een mooie kans om zich bij de eer ste vier te plaatsen en zodoende voor het volgend jaar gelijk in de finale te komen. Na een gelijke gelijke stand tegen Van Dam, nam Van Dam een opgedrongen positie en dit werd hem noodlottig. Kramp kwam steeds beter doordat Van Dam in tijdnood kwam deed hij een paar zwakke zetten, wat Kramp een doorbraak opleverde. Kort hierna moest Van Dam zich gewonnen ge- werkhok. Hier wordt niet gewerkt,, maar alleen gerust. Hier brengen we onze schaarse vrije uren door. Wel, ik zou zeggen: val ergens neer en excuseer me dan nog een kwartiertje. Dan is het eten klaar. Tenzij je me nog altijd wilt zien in een schort voor het fornuis. In dat geval nodig ik. je uit me te volgen naar de keuken.” Hij lachte, terwijl hij zich behaaglijk installeerde in een der clubs. „Ik trek mijn «voorden maar in,” antwoordde hij, „want een vrouw, die in staat is om een kamer te herscheppen in een dergelijke lusthof, zal ook wel weten, wat er in de keuken te doen is.” „Dank je, vaandrig, voor het compliment. Je moet m’n vriendin nog even excuseren, want ze is net thuis en verkleedt zich op het ogenblik. Maareh hoe vond je m’n artikel?” Ze nam een krant uit de bak naast de schemerlamp en hield hem die voor. „Ik heb het al gelezen,” antwoordde hij, de krant uit haar handen nemend, „en ik moet eerlijk zeggen: het is uitstekend. Trouwens, mijn ouders denken er evenzo over.” „Fijn, dank je wel. Maar nu ga ik gauw naar de keuken, want anders brandt alles aan. Daar staan sigaretten. Vermaak je maar een paar minuten. lpunt; Mutara - 0 punten. De herenafdeling heeft nog geen punten kunnen behalen in de eerste wedstrijd. Hopelijk hebben zij vol gende keer meer succes. Voor degenen, die interesse heb ben. De damesafdeling traint op donderdagavond van half acht tot negen uur. De herenafdeling van negen tot half elf. Voor de opbouw van een tweede dames- zowel als herenteam heb ben wij behoefte aan nieuwe actie ve leden. U bent zeer welkom bij Be Fair Het was te begrijpen, dat vorig weekend de verwachting op hervat ting ook hoopvol was gestemd, maar de overvloedige regenval in het ■laatst van de week zorgde er voor, dat het gehele zaterdagprogramma wéér moest worden afgekeurd en ook van het zondagorogramma wei nig of niets terecht kwam. Alleen Waddinxveen II-zond. maakte hier op een gunstige uitzondering. Het terrein Noordeinde bleek redelijk goed bespeelbaar. Hoewel de Wad dinxveners niet op Volle sterkte uitkwam en, gaf het haar tegen stander G.S.V. goed partij. Duide lijk bleek, dat verschillende spelers conditie tekort kwamen. Na een spannende strijd behaalde G.S.V. de overwinning. vieuw, en ondertussen overtuigde ze zich ervan, als een correcte gastvrouw, dat niemand iets te kort kwam. De brunette bleek op het station te werken aan een der kaartjesloketten, maar sprak niet veel. En Kees bemerkte, dat de beide meisjes, die in karak- te zo ver uiteen liepen, toch echte vriendinnen waren. Na het dessert wilde Kees helpen met af ruimen, maar dat werd hem ten strengste verboden en hij installeerde zich voor de tweede maal in de club. Nogmaals zocht hij het bericht op, dat hij voor het eten gelezen had, en toen de meisjes, nadat er afge wassen was, zich bij hem voegden, zat hij weer na te denken, over hetgeen hij gelezen had. Het werd een gezellige avond. De stille Bep ont popte zich als een uitstekende pianiste en toen ze eenmaal, op verzoek van Josien, achter het klavier had plaats genomen en een suite had gespeeld, ver zocht Kees haar niet op tg houden en zo werd er een uurtje gemusiceerd, tot het tijd was voor de koffie. Josien stak de schemerlamp aan en nodigde Kees uit nog wat te vertellen over Nieuw-Guinea. Hij zocht in zijn geheugen en vertelde enkele voorvallen en gebeurtenissen, die hij had meegemaakt en de meis jes luisterden met volle aandacht. Later op de avond vroeg Josien opeens: „Wat zijn je plannen eigenlijk, Kees? Daar heb ik in mijn inter view helemaal niet over gesproken. Eigenlijk dom.” „Och, dom. waarschijnlijk zou ik daarop nog geen positief antwoord gegeven hebben. De bedoeling was, dat ik, na een maandje vakantie, bij vader op de Bank aan het werk zou gaan. Maar vanavond is mijn plan door een wonderlijk toeval eensklaps veranderd.” Josien keek hem vragend aan. „Vanavond? Zo ineens?” „Ja. Vanavond, hier in huis.” De meisjes keken hem verbaasd aan. „Verklaar je nader,” verzocht Josien, „want ik begrijp er niets van.” Kees antwoordde niet, maar nam de krant en vouwde die open. Met de vinger op het berichtje, dat hij die avond met zo bizondere belangstelling had ge lezen, gaf hij de journaliste het blad, en deze las: „Vijfduizend bewoners van eiland bij Guadalcanal „verdwenen” Sydney, 30 aug. (Reuter). - Drie australische mijn ingenieurs, die van de Salomons-eilanden zijn teruggekeerd, hebben verklaard, dat vijfduizend bewoners van Saint George, een der eilanden van deze archipel, „verdwenen” zijn. Hét 150 vierkante kilometer metende eiland, 130 km ten noordwes ten van Guadalcanal, is momenteel onbewoond. De inboorlingen van de omliggende eilanden wei gerden zelfs overdag naar Saint George te gaan omdat daar „geesten” zouden rondwaren. De mijningenieurs hebben verklaard, dat het gouver nement van de Salomons-archipel op de hoogte is van de verdwijning van de 5000 eilandbewoners, maar dat de bestuurders geen idee hebben, wat er met hen gebeurd is.” Dit bericht is indertijd letterlijk in de pers ge publiceerd. (wordt vervolgd) Verslag van de bekercompetitie. Maandagavond speelden de dames in Oudewater tegen Smash 2 en D.O.S. 2. Na loting mochten Smash en D.O.S. beginnen. Na een slecht begin gaf D.O.S. goed partij, maar moest de winst aan Smash laten. Er werden 3 sets gespeeld. Daarna speelde Be Fair tegen D.O.S. De eerste set werd verloren, maar daarna kwam Be Fair er goed in. De tweede set werd gewonnen. De derde set was een goede krachtme ting die door Be Fair met 16-14 werd gewonnen, wat één punt op leverde. Daarna de wedstrijd Be Fair- Smash. Be Fair ging in hetzelfde tempo verder, doch met 18-16 won Smash. Daarna deed de vermoeid heid zich gelden, zodat Smash won en weer een punt had behaald. Stand: Smash 2 punten; Be Fair 1 punt; D.O.S. 0 punten. De eerste keer is gespeeld op 9 maart j.l. uitslag: M.V.C. Gouda - 2 punten; Be Fair - Kees stak een sigaret op en toen het meisje weg was, vouwde hij opnieuw de krant open en las het artikel nog eens. Doch daarna verdiepte hij zich in het verdere nieuws, dat hij thuis verzuimd had te lezen. Allereerst dat, wat geschreven werd over Nieuw-Guinea. Maar hij zat nog geen twee minuten, toen zijn oog viel op een berichtje, dat met een kleine kop erboven in een verloren hoekje was geplaatst. Hij ging met een schok rechtop zitten en las het, waarna hij even naar buiten keek en het toen voor de tweede keer las. Toen liet hij de krant zak ken en keek nadenkend voor zich uit. Zo vind Josien hem, toen ze een poosje later met haar vriendin, een slanke brunette, maar met een alledaags gezicht, binnenkwam. Kees stond onmid dellijk op en stak zijn hand uit, die het meisje zacht drukte. „Dit is Bep van Zalingen,” stelde ze voor. „En vaan drig Van Bergen.” Kees boog. „Aangenaam met u kennis te maken, juffrouw Van Zalingen.” „Zegt u maar Bep, hoor. Ik heb altijd een hekel gehad ,aan die officiële vormen. Net als Josien.” „Wel, dan zegt u maar Kees, dat hoor ik ook liever.” „En nu gaan we meteen maar eten,” besliste Josien. „Kom mee, lui, de tafel is al gedekt.” Het diner, dat - Kees moest het eerlijk toegeven - voortreffelijk was, verliep uitzonderlijk gezellig. Jo sien praatte honderd uit, vertelde dat ze een pluimpje gekregen had van de hoofdredakteur voor haar inter- Heden vieren Ko en Fietje hun koperen jubilé. Dat wij het overleefden valt ons zelfs mee. Naast de lieve woordjes van onze goeie Moe, vielen de handjes van Pa vaak toe. A. G. v. Zeijst T. den Ouden A. Blonk A. Mesker A. van Dam Uitslagen clubkampioenschap: ven. Kramp moet nu nog één partij spelen tegen A. den Ouden en heeft aan remise voldoende om zich te plaatsen. Deze partij was door ziek te van Den Ouden uitgesteld. De stand in de hoofdklasse luidt: gesp/gew/gel/verl 19 p 18 p 14 p lip lip 10 p 10 p Uitslagen: Boskoop I - Gouwe I (dames) Donk II - Gouwe III Dinsdag 26 maart a.s. is er selectie voor het samenstellen een jeugd-kring-zevental zowel voor dames als heren. Voor Gouwe zijn uitgenodigd bij de dames D. Heij, W. Rupke en H. Boonstoppel en bij de heren C. van Tilburg, Fr. v.d. Bosch, N. de Jong en T. Sol. Doe je best en zorg dat Gouwe hierin ook goed vertegenwoordigd is. P.S. de cadeautjes tussen al die bedrijven door j 0 blauwe japon. „Ik zag je al aankomen,” begroette ze hem. „Kom verder. Een compliment voor je stiptheid. Het is precies half zes.” Hij volgde haar via een kleine vestibule naar een ruime, zonnige voorkamer. In één oogopslag zag hij, dat hier vrouwen woonden, die een grote dosis smaak hadden. De kamer was een paradijs in het klein. Overal stonden vazen met bloemen of bloeiende planten. Voor het brede raam stond een lange rust bank, waarop een aantal kussens in verschillende dessins lagen. Verder vier beklede clubs en een kleine ronde salontafel. Tegen een wand stond een klein, modern dressoir, waarop een drijfschaal met enkele bloemen. Aan de tegenovergestelde kant, schuin bij het raam, een vleugel. Bij de suitedeuren een theetafel op wielen en in de donkerste hoek van het vertrek een grote staande schemerlamp. Aan de wand, boven het dressoir, een groot bosgezicht; op de vleugel een portret van een man en een vrouw, blijk baar de ouders van Josien.' Het meisje zag met genoegen Zijn bewonderende blik, toen hij het interieur opnam. „Kan het je goed keuring wegdragen?” vroeg ze olijk. rig: „Ik had een min of meer rommelige kamer ver- „Uitstekend,” prees hij. En toen, een beetje plage- wacht, met op iedere stoel een stapel volgetypte vellen en ergens in een hoek een klein tafeltje met een schrijfmachine.” „Dat rommelkamertje vind je boven. Daar is mijn 8p 8p 8p I 2Ü I 0 2 1-1 0-2 2-0 2-0 SCHAAKVERENIGING W.S.V. Het eerste tiental, dat met vier invallers moest aantreden in een uitwedstrijd tegen ’Kralingseveer I’ uit Rotterdam, behaalde nog een ruime overwinning nl. 3-7. De persoonlijke uitslagen luiden: Kralingseveer I W.S.V. I J. van Capellen - W. v. Vuuren 0-1 G. J. Urff - J. van Oort 1/a-% S. van Capellen - P. Broer 0-1 A. v. Slingerland-A. v.d. Starre 1/2-% M. v. d. Wiel - G. Heijkamp 0-1 W. J. v. Capellen-J. Kraijenstein res. 1-0 F. Hoogerdijk - A. Brouwer res. 0-1 A. Ruitenbeek - A. Littooy res. ’/a-% G. Oudenaarden - A. Versluis V2-% P. v.d. Plicht - G. v.d. Berg res. 0-1 Totaal 3-7 Uitslagen onderlinge competitie: G. v. d. Berg - C. H. Faas A. Doomhein - A. Brouwer P. Perdijk J. van Oort W. Verstoep - W. van Oort J. Kraijenstein - G. v. d. Berg A. Versluis - A. Brouwer afgebr. W. Verstoep - W. v. Vuuren afgebr. P. Broer - W. van Oort A. v. d. Starre - P. Perdijk J. Kraijenstein - A. Brouwer T. Twigt - C. H. Kramp H. Boele - F. van Eijk

Weekblad voor Waddinxveen | 1963 | | pagina 2