van E Hei wexlaien. eiicwid? Verdienstelijke zege Be Fair op Koudekerk Van Eeuwen fyut - varia Veel siratpunien in Duzeirit VOOR AL UW DRANKEN: WADDINXVEENS SPORTNIEUWS De Twentsche Bank OESLOTEM ‘I la Waddinxveen-elftallen niet verder dan gelijkspel Wat doet Be Za ^ifnde,iLanden 4e DUNO RAS Ornas Oegstgeest L’duinen Be Fair De Lier Koudekerk Schoonh. H. Boys Fair met Duno I Uw financiële raadsman Be Fair- Koudekerk 3-1 Waddinxveeu- Gr. Animers 1-1 Bestrijding Mond- en Klauwzeer kost het Rijk 44 miljoen ül Eerste rit van de Gouwe Rijders” Ziwervers- W‘veen*zat. 2-2 Van het begin af trok W’veen ten aanval. Na drie minuten spe len gaf linksbuiten de Haan een voorzet, linksbinnen Schouten van Zwervers veranderde de bal ech ter van richting, deze belandde bij de vrijstaande rechtsbinnen Twigt, maar op onbegrijpelijke wijze ver dween het leer via de paal naast het doel. Hoewel de gasten een veldmeerderheid behielden was Zwervers toch ook lang niet onge vaarlijk. In de 8ste minuut beoor deelde spil de Lang een hoge bal verkeerd, waardoor de gevaarlijke midvoor van den Berg van Zwer vers in vrije positie voor doelman Brouwer verscheen, welke hij kans loos passeerde (1-0). WZC „De (mouwc*4 Uitslagen: WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 11 APRIL 1963 PAGINA 2 Telefoon 3091. Zuidkade 3 V door P. DE VRIES Kantoor Waddinxveen, Kerk weg 224. GOEDE VRIJDAG Donderdag 11 april 1963 DE GEHELE DAG 1 l I 1963 hier Telef. 2105 HOOFDSTUK 6 - Nr. 8 (wordt vervolgd) h< „Als het er op tijd is, ja.” „Wat is de uiterste tijd?” „Tja, precies weet ik dat niet, meneer, maar ik neem aan, een half uur voor het vertrek van dat vliegtuig.” „Dan zal ik er voor zorgdragen, dat het er voor één is” besloot Kees. „Dank u wel voor de inlichtingen.” Hij legde de microfoon op het toestel en wendde zich toen tot zijn vader. „Mag ik de wagen een paar uurtjes, vader?” Van Bergen had het gesprek half en half gevolgd en begreep onmiddellijk, dat zijn zoon de brief naar Schiphol wilde brengen. „Ja, ga je gang maar, als je tenminste niet al te wild rijdt.” Kees keek op zijn polshorloge. „Het is nu ruim half tien,” zei hij. „Naar Schiphol zal zo ongeveer een kleine honderd kilometer zijn. Dat rijdt ik toch best in twee, twee en een half uur? Dan ben ik er altijd voor de middag.” „Goed. Doe het dan maar.” Vijf minuten later startte Kees de Chrysler en reed in de richting Amsterdam, de gezegelde brief in zijn 13 11 12 13 11 12 12 12 11 11 11 8 8 8 5 4 3 4 2 1 8 7 5 5 3 2 2 2 1 0 2 3 1 2 5 5 4 1 4 3 0 4 3 5 6 6 7 6 9 11 1 1 3 3 3 3 5 5 5 6 1 3 3 3 4 6 7 8 9 23 16 8 18 12 10 8 8 4 0 18 17 11 12 11 9 8 5 6 3 25 19 17 16 14 12 10 11 7 5 54-10 43-17 36-20 46-25 31- 29 25-32 32- 33 33- 54 24-28 17-93 47-10 29- 16 30- 14 27- 21 25- 21 28- 31 28-31 26- 37 24-49 17-51 29-11 33-17 21-17 16-15 12- 12 18-20 15-23 20-20 13- 29 12-25 ten vee we! me die rig bui ma 1 eie Zie ei dei iet re; zei Rt he, en ku ree z.g de 1 Vo 10( ko (3' zoi ko Vc 2 of bl< bo ka T d e d s h 1 l zo m st ve kl st m de to ie de ta or w p; la ei in D de re ta de te k; st D Slijterij en Wijnhandel 12 9 7 7 7 4 3 4 2 2 ■■iiiiniiHiiiiiHiiiniiiiniiiiiiiHiiiiiiiiiiuiiiiiuiiiiiiiflHHiiiiiiiiiiiiuiiiiinnniiiiiiii^ 1 1 3 2 0 4 4 3 3 1 1 o o 2 2 2 2 0 0 0 10 Voor supporters van Waddinx veen vertrekt er op 2e Paas dag een bus naar Nieuwkoop. Vertrek vanaf oude Dorp om 1.30 uur. klas B: 13 14 13 14 13 14 14 13 14 14 Uitslagen jeugdvoetbal: Afdeling A: Be FairB’graven afgel. WSE—RVC afgel. Afdeling B: Be Fair 3Woerden 2 1-6 B’graven 2W’veen 2 2-0 Afdeling C: W’veen 2Sportlust 3 1-2 Schoonhoven 2WSE 2 1-3 Be Fair ondernam al gouw na het beginsignaal een enthousiast offensief op de Koudekerkse veste, maar zonder succes. Na een half uur van afwisselend aanvalswerk kreeg C. de Jong over links een voorzet toebedeeld. Minder juist verdedigen bij de thuisclub en een goed schot bracht Be Fair op 0-1. Koudekerk sloeg fel terug, maar ondanks dat kwam de rust met de ze stand. Het is van belang dat de dona teurs en leden van alle ver enigingen bij het bezoeken van wedstrijden, voortaan een be wijs bij zich dragen om bij de entree te tonen. Dit is nodig vanwege een gemeentelijke verordening. Bij het ontbreken van ’n dergelijk bewijs zal de normale entree worden ge vraagd. Men lette hier dus goed op. De eerste minuten na hervatting waren voor Koudekerk, maar wist dit niet uit te buiten. Be Fair ver zette de bakens, toen deze aanvals- woede wat bekoelde. W. Haak, die zich keurig had vrij gespeeld brak door en zond een hard en laag schot op het doel af, dat via de binnenkant van de staander voor 0-2 zorgde. Enkele minuten later moest Rus- scher zwichten. Linksbinnen J. Pa ling speelde hem uit balans en een vrij tam schot was voldoende om de achterstand tot 1-2 te verklei nen. Koudekerk rook een gelijkspel en zette even flink door, zonder resultaat overigens. Be Fair nam het initiatief weer over en drong de verdediging van de thuisclub tegen de muur. Te fors attaqueren van spil B. de Wit had enkele mi nuten voor het einde een straf schop tot gevolg, die door linkshalf W. Hofman niet werd gemist (1-3). Dat was een veilige voorsprong, waarbij Koudekerk zich moest neerleggen. In een meer spannend, dan fraaie wedstrijd heeft Waddinxveen een punt af moeten staan aan rode lan taarndrager Groot Ammers. Groot Ammers had het eerst succes toen middenvoor Van Vliet in de acht ste minuut alleen door de Wad- dinxveense verdediging heen drong en doelman Van Vuuren kansloos passeerde. In de 20ste minuut speelde de Waddinxveense links binnen Van Muyen zich vrij, maar zijn schot ging rakelings over. Drie minuten later deed invaller Ter- louw het beter, toen hij met een boogbal doelman Looren de Jong volkomen verrastte 1-1. Na de rust werd Groot Ammers in de verdediging gedrongen. In de tiende minuut gaf linksbinnen Van Muyen een pas naar middenvoor Schouten, die hoog over schoot. Na 25 min. spelen knalde de Wad dinxveense rechtsbuiten Appel de bal hard in de touwen, maar de scheidsrechter constateerde buiten spel. De rechtsbinnen van W’veen, Bonefaas, wilde het voor de laatste maal proberen, toen hij op de rand van het strafschopgebied hard in schoot, maar doelman Looren de Jong stopte de bal goed. overwicht voor Waddinxveen met gevaarlijke uitvallen van Zwer vers. In de 32ste min. nam Zwer vers weer de leiding door linksbui ten van Dam met een schot in de uiterste hoek, waarna Waddinx veen vlak voor tijd nog een ver diend gelijkspel uit het vuur sleep te. Smith gaf midvoor Monster een uitstekende dieptepas en deze scoorde onhoudbaar (2-2). De financiering van de bestrij ding der besmettelijke dierziekten rundertuberculose en de abortus- Bang geschiedt geheel door de veehouders zelf. Ook de kosten van de normale preventieve enting van de runderen tegen mond- en klauw zeer worden door de veehouders gedragen. Voorts zal de Overheid financieel bijdragen in de georganiseerde varkensziekt enbestrij ding, terwij 1 daarnaast nog financiële medewer king is verleend aan de versterkte bestrijding van de varkenspest. De kosten van de bestrijding van de runderen tegen mond- en klauw - voorschriften van de Veewet ko men ten laste van het Rijk. De in middels bedwongen mond- en klauwzeerepizoötie van het vorig jaar heeft f 43.279.368,gekost, terwijl naar schatting nog finan ciële verplichtingen lopen tot een bedrag van 1 miljoen. De totale kosten zullen derhalve ongeveer 44 miljoen bedragen. Ten gevolge van de langdurige vorstperiode hebben vele voet balclubs a.s. Paas-weekend een dubbel programma. De sport- toto organiseert daarom twee sportprijsvragen, met als paas- verrassing een extra prijs van 50.000 onder zeer aantrekke lijke voorwaarden. Een reden temeer om met de dubbele to to mee te doen. De kans dat u a.s. weekend tot de gelukki ge behoort is driemaal zo groot De laatste contactavond in dit seizoen van v.v. „Waddinx veen” wordt a.s. vrijdag ge houden. Deze avond heeft weer een extra feestelijk tintje daar er vele prijzen zijn misschien wel voor iedereen. Aanvang 8 uur in lunchroom van de Wa ter. 11^ Spelers, die de schoenen aan de wilgen hangen doen dat meestal te vroeg. Het algeme ne euvel in de Waddinxveense voetbalsport is dat spelers bo ven de 35 jaar een uitzonde ring zijn. Toch kunnen deze ouderen voor de vereniging van onmisbaar belang zijn. Dik wijls blijken zij voor lagere elftallen door hun spelinzicht ervaring en techniek, de men tale injectie te zijn, en kun nen zij hun jongere clubgeno ten aansporen om tot betere prestaties te komen. Veelal is moeder de vrouw de drijfveer om er nu maar eens mee op te houden. Verheugend is het daarom dat het nu een vrouw geweest is die haar man aanzette de voetbalarena weer te betreden. Geheel in het nieuw gestoken verscheen A. van Dijk zater dag binnen de lijnen. Zijn aan wezigheid inspireerde zijn me despelers tot een ongekende prestatie. Waddinxveen II, dat de rode lantaarn droeg zonder een enkel winstpunt versloeg Spirit II, de onbetwiste kop loper, overtuigend met 4-2. A. van Dijk scoorde drie van de vier doelpunten. belangstelling. „Natuurlijk zit er kopie in. Maar maak met die militair een afspraak, dat hij zijn belevenissen aan jou zendt. Dan kun jij ze persklaar maken.” Ze schudde energiek haar hoofd, zodat de zwarte lokken heen en weer slingerden. „Nee, ik ga zelf mee, ik voel, dat ik deze kans niet voorbij moet laten gaan.” De man tegenover haar haalde zijn schouders op en antwoordde: „Wel, dat moet je natuurlijk zelf weten. In dat geval wens ik je goed reis en veel succes.” Josien was enthousiast. „U vindt het dus goed?” Hij lachte kort. „Ja, waarom niet? Ik kan je niet tegenhouden. Ik zal de kas machtiging geven, dat ze je nog een maand salaris uitbetaalt.” „Wat?” Haar mond zakte van verbazing omlaag en van verbouwereerdheid viel ze in een stoel neer, waarvoor ze juist stond. „Wat bedoelt u?” „Wel,” antwoordde de hoofdredakteur, „dat is nog al duidelijk genoeg, zou ik zeggen. Als jij naar Aus tralië gaat, kunnen wij moeilijk meer van je diensten gebruik maken. Dat betekent immers ontslag nemen?” Be Fair heeft het voornemen om op 2e Pinksterdag met 2 elftallen deel te nemen aan ’t CVC-bondstournooi in Alk maar. Wegens beperkte plaats ruimte in de bus dient men zich als supporter a.s. zater dag in de bar op te geven. Kosten ongeveer 4,per per soon. Een jeugdelftal van Be Fair neemt 2e Paasdag deel aan een tournooi in Ouderkerk a.d. IJssel. De hoop op herstel van de prestaties van onze voetballers, die we vorige week in de voorbeschouwing uitspraken, is ten dele bewaarheid geworden. Be Fair is wel het beste voor de dag gekomen; de 3-1 zege op het toch lang niet malse Koudekerk is zeker verdienstelijk te noemen; ’n plaats winst op de ranglijst was de beloning. W’veen-zon. kwam ander maal tot een drawn; nu was het Groot Ammers waar mee een compro mis werd gesloten, geen eervol resultaat tegen de lantaarndrager. De za- terdagvoetballers van Waddinxveen deden het niet veel beter, door bij Zwervers de halve winst uit handen te geven; hoewel dit, gezien de positie van Zwervers, geen schande is. RCV mag dan hebben verloren van de koploper, de 3-0 uitslag is dragelijk te noemen. Moerkapelle-WSE is niet doorgegaan, omdat de scheidsrechter het liet af weten; jammer, juist nu elke zondag benut moet worden. Volledige uitslagen: KoudekerkBe Fair 1-3 W’veenGr. Ammers 1-1 ZwerversW’veen 2-2 RijnstreekRCV 3-0 MoerkapelleWSE afgel. W’veen 2Spirit 2 4-2 Donk 3W’veen 2 4-0 WSE 2Groeneweg 3 5-6 GSV 7—W’veen 3 3-1 Zw’dam 4—Be Fair 4 4-2 11 11 9 10 11 10 11 8 10 Gr. Ammers 9 Zaterdagvoetbal Rijnstreek B’graven W’veen Gr. Am. Zwervers Zw’dam Boskoop RCV Bergamb. M’kapelle PROGNOSE KOMEND WEEKEND Zaterdagmiddag j.l. organiseerde de Motor-, Auto- en Bromfietsclub „Gouwe-Rijders” de eerste rit van het seizoen. De uitzetter van deze rit, de heer W. Ramp, die vele uren aan deze rit heeft besteed, heeft wel eer van zijn werk gehad, want de door hem opgezette valletjes heeft de deelnemers veel strafpun- ten opgeleverd. Na de start in de leplaan kwam men zonder moeilijkheden in de Oranjewijk, waar al gauw de eerste strafpunten vielen. Daar moesten de rijders namelijk 40 bomen tel len, maar de meesten kwamen niet verder dan twintig, omdat zij op de Pr. Beatrixlaan de bomen aan de overzijde van het water verga ten. Daarna leidde de route via het Stationsplein en Kanaaldijk naar de Zuidkade, waar een tijdcontro- leur, de straffe wind trotserend, de aankomsttijd van de deelnemers noteerde. Hierna koerste men via Kerkweg en Dorpsstraat in de rich ting Zevenhuizen, waar men even op adem kon komen, onwetend van het aantal strafpunten dat men in middels had opgelopen. Na Moer kapelle en Hazerswoude kon men in Boskoop weer naar hartelust puzzelen, want ook daar had de uitzetter weer enkele verrassingen in petto. Maar gelukkig kon ook daar iedereen, met of zonder fou ten weer uitkomen, zodat men in de richting van de Waddinxveense hefbrug koerste, waar de meeste deelnemers nog even een foute con trole in de Piet Heinstraat aande den, omdat zij een bordje over het hoofd zagen met het opschrift 80 m dat bij de hefbrug was neergezet. Aan de finish gekomen werd na tuurlijk weer veel gediscuseerd, maar na een uitleg van de heer Ramp was iedereen tevreden ge steld en werden de prijzen uitge reikt aan de volgende deelnemers: Auto’s en motoren: 1. M. v. d. Wolf, Reeuwijk, 127 strafpunten; 2. G. Oskam, Waddinxveen, 135 straf punten; 3. D. A. Spek, Nieuwveen, 136 strafpunten; 4. C. H. Maijen- burg, Haastrecht, 137 strafpunten. Bromfietsen: 1. R. W. van Otter- loo, Boskoop, 150 strafpunten. „Welnee! U begrijpt er niets van. Ik wil voor onze krant naar Australië.” De man tegenover haar boog even en keek haar spotlachend aan. „Zeer vereerd,” antwoordde hij, „maar we zullen er geen gebruik van maken.” Josien was een ogenblik met stomheid geslagen. Geruime tijd keek ze in het gezicht van haar baas en wist aanvankelijk geen woord uit te brengen. Doch eindelijk beheerste ze zich en vroeg: „Bedoelt u, dat. dat u er geen interesse voor hebt?” „Precies. Dringt dat eindelijk tot je door? Blijf jij maar rustig in Apeldoorn. Hier is werk genoeg voor je. En anders. „Maar. maar begrijpt u dan niet, dat daar even kopie in zit? Alleen de reis erheen al.daar zijn minstens drie of vier artikelen van te maken! De krant wordt beroemd en u zult zien: het aantal abonné’s gaat met sprongen omhoog, en. „Och, houdt toch op,” weerde hij gepikeerd af. „Klets toch geen onzin. We zijn hier niet in Amerika. Wat kan het onze lezers schelen, wat daar ginds, dui zenden kilometers ver, gebeurd? We hebben een streekblad en daarom is voor ons het streeknieuws het voornaamste. En bovendien: heb je je gereali seerd, wat zo’n reis alleen al kost? Dan ben je met duizend gulden niet klaar. Nee, meisje, zet dat maar netjes uit je hoofd. Misschien voel ik er w,at voor, als je die vaandrig kunt bewegen zijn belevenissen op papier te zetten. Maar verder heb ik er geen cent voor over. Opnieuw wilde Josien het belang van deze reis gaan bepleiten, maar de hoofdredakteur sneed alle pogingen daartoe resoluut af met een: „Smeer ’m, want je houdt me van m’n werk af. Ik heb wel wat anders te doen, dan naar je gebazel te luisteren.” Eindelijk begreep Josien, dat ze geen schijn van kans had om de reis via de krant gefinancierd te krijgen. Doch haar plan stond desondanks vast. Ze ging mee. Dat stond boven twijfel. „Oké,” antwoordde ze kort. „Dan maar zonder hulp van u. Maar gaan doe ik. Wilt u zo vriendelijk zijn om de kas te machtigen mij nog een maand salaris uit te betalen?” binnenzak. Op ongeveer dit tijdstip had er een stormachtig gesprek plaats tussen Josien en haar baas, de hoofd redakteur van de krant. Josien was met de zater dagse krant op het bureau gekomen en duwde het bewuste berichtje onder de neus van haar patroon. Deze las het, matig geïnteresseerd, en keek toen het meisje weer aan. „Nou? En? Wil je er soms heen?” Ze knikte. „Precies geraden, meneer. U weet toch, dat ik die vaandrig Van Bergen vorige week inter viewde? Wel, die is van plan er heen te gaan. Om te onderzoeken, wat er eigenlijk op dat eiland aan de hand is. En ik ga met hem mee. Zegt u nu maar eens, dat daar geen kopie in zit.” De ander bleef echter kalm en toonde maar weinig Zondagvoetbal Groeneweg Nieuwkoop Nic. Boys ESTO W’veen WSE NSV M’kapelle RVC Volledig programma: Be FairDuno, 4.15 uur WSE—RVC, 2.30 uur NieuwkoopW’veen, 4.30 uur B’gravenW’veen, 4.30 uur ZwammerdamRCV, 4.30 uur W’veen 2Nieuwerkerk 2, 2.30 Zwervers 3—WSE 2, 12 uur RCV 2Rijnstreek 2, 4 uur W’veen 3Nieuwkoop 4, 12 u. Sportief 2Be Fair 4, 4 uur Programma jeugdvoetbal: Afdeling A: Be FairNieuwkoop, 4.30 uur Afdeling B: W’veenOna, 4.30 uur Be Fair 2Moordrecht 2, 2 u. Be Fair 3B’graven 2, 3.15 u. W’veen 2Woerden 2, 3.15 u. Afdeling C: Be FairOna, 2.45 uur W’veen 2B’graven 3, 2 uur Gouda 5Be Fair 3, 2.45 uur W’veen schiep zich hierna legio doelrijpe kansen, maar had geen succes. De overigens uitstekende doelman van der Klis hielpen de gasten aan de gelijkmaker. In de 35ste minuut kon hij ’n door rechts half van Es van W’veen genomen vrije schop niet onder controle krijgen, waar midvoor Monster handig van profiteerde om de stand gelijk te maken (1-1). Ook na de hervatting eenzelfde spelbeeld als voor rust. Een veld- Aan het ontbijt zei Van Bergen tegen zijn zoon: „Zeg, dat was toch zeker maar een grapje, dat plan van jou om naar Australië te gaan? Kees lachte even voor hij antwoord gaf en hoewel hij wist, dat zijn vertrek de beide oudjes pijn zou doen, vermande hij zich en antwoordde op rustige toon: „Nee, vadertje, dat was me bittere ernst. Kom, kom, zo ver is Australië tegenwoordig niet en ik blijf niet zo lang weg. Gun me dit avontuurtje nu maar, dan ga ik, als ik terug ben, als een brave zoon op de kantoorkruk zitten. Goed?” Op het bezorgde gezicht van zijn moeder kwam even een korte glimlach. Maar Van Bergen zuchtte slechts. „Ik kan het je natuurlijk wel verbieden, maar je bent uit een fries geslacht en ik veronder stel, dat het me weinig zal baten, als ik zeg: Ik wil het niet hebben. Ga je gang dan maar. Misschien is het wel goed, dat je kennis maakt met het deel van Australië, waarheen al zoveel Nederlanders zijn ge ëmigreerd.” „Vader, je bent een bovenstebeste,” antwoordde Kees warm. „En doe me een genoegen: laat me straks even een luchtpostbrief tikken op je kantoor. Vanmorgen schoot me te binnen, dat ik nog een kennis in Australië heb. Die wil ik eerst even schrij ven. Voor mijn pas en de overige noodzakelijke pa pieren in orde zijn voor de reis, gaan er wel een paar dagen overheen. En in die tijd kan ik net be richt terug hebben.” Mevrouw Van Bergen zei niets, maar ze keek haar zoon even aan en de blikken van moeder en zoon ontmoetten elkaar. Kees stond op en ging naar haar toe, waar hij op de rand van haar stoel ging zitten. „Kom, moedertje, zucht nu maar niet over je oud ste zoon. Ik ben er in Nieuw-Guinea goed doorgerold, in Australië en verder zal me ook niets gebeuren. Met een paar maanden ben ik misschien weer terug en dan blijf ik voorgoed thuis. Afgesproken?” Ze legde even haar welgevormde hand op zijn arm, maar antwoordde niet. Doch de blik in haar ogen, waarmee ze naar hem keek, sprak genoeg. Een poosje later zat Kees in het privékantoor ach ter een schrijfmachine en schreef naar zijn vroegere vriend Tom. Uitvoerig herhaalde hij van zijn plan nen, tikte het krantebericht erbij en vroeg, of Tom misschien iemand kende, die een dergelijke reis ge- GouweGZC (meisjes) 4-0 GZC 5Gouwe 4 3-4 GZC 2Gouwe 1 2-1 Volgende week dinsdag zijn er zwemwedstrijden voor de vereni gingen zonder binnenbad. Indeling zomercompetitie van de heren-zeventallen die uit komen in de bondscompetitie: Heren I: AZ’ 70, Amsterdam HVGB, Haarlem Neptunus, Zaandam Sleutelstad, Leiden Swift, Den Haag Gouwe, Waddinxveen Heren II: Donk II, Gouda DWZ III, Delft HZPC IV, Den Haag Pinguins II, Woerden Gouwe II, Waddinxveen Heren III: De Fuut II, Maarssen SZC II, Schiedam WZC II, Woerden Zwemlust IV, Utrecht Gouwe III, Waddinxveen In het komend weekend staan ons weer enkele interessante ont moetingen te wachten. Allereerst ziet de Be Fair-aanhang met snel kloppende harten uit naar het tref fen Be Fair-Duno. De Hagenaars zijn onbetwist lijstaanvoerder en zijn nog maar slechts drie punten van het kampioenschap verwijderd De vraag is nu of Be Fair in staat is hen voorlopig nog van deze titel kan afhouden. Theoretisch niet, in de praktijk geloven we dat de wit- hemden Duno een paar bange uur tjes kan bezorgen. In ieder geval zullen vele voetballiefhebbers dit treffen tussen klein duimpje en de reus (’n aantal oud-profs.) niet willen missen. Waddinxveen-zat. gaat naar Bo degraven om daar een aanval te doen op de tweede plaats van de ranglijst, we geloven echter zonder succes. RCV heeft tegen Zwam merdam meer kans op de buit, al hoewel een drawn meer in de ver wachting ligt. Voor zondag zijn geen wedstrij den vastgesteld, maar is het pro gramma verschoven naar maandag 2e Paasdag. Waddinxveen gaat dan naar Nieuwkoop om zonder enig succes weer naar huis te komen. WSE behaalt een kleine overwin ning op RCV. heel of gedeeltelijk zou willen financieren. En terwijl hij even aan Josien Klein Leugemors dacht, voegde hij er aan toe: Misschien is er wel de een of andere krant, die er kopie in ziet. Desnoods nemen we een journalist mee. Toen hij klaar was, belde hij het postkantoor op en vroeg het luchtposttarief naar Australië. Dat kreeg hij, maar tevens werd hem meegedeeld, dat de eerst volgende postverzending naar Australië eerst don derdag zou plaats vinden. „U bent net te laat, want om half twee vanmiddag vertrekt er een vliegtuig met bestemming Australië.” „Is dat een KLM-vliegtuig?” informeerde Kees. „Ja, het vertrekt op die tijd van Schiphol.” „Wel, als ik zelf deze brief met een wagen naar Schiphol breng, nemen ze die dan nog mee?”

Weekblad voor Waddinxveen | 1963 | | pagina 2