Geen winst voorKwiek til ai fcenyt kei weekend? IÜ 74Ï5 1 NeJlSÏÏAMM Schaakt mee? WADDINXVEENS SPORTNIEUWS h MP C sterker dan Be Fair Winstvoor Excelsior II J VERBAKEL Za deUanden 1' W Be Fair-Ornas 1-4 'iS Be Fair, Waddinxveen, WSE en RCV lieten het er lelijk bij zitten Esto-W’veen 1-0 Sportief-W’veen 0-2 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 31 OKTOBER 1963 PAGINA 2 JITDOSPOET VOLLEYBAL TAFELTENNIS door P. DE VRIES I I Hnul F o o 1 1 1 DAMMEN Vollen bouclé-mohai in winterse modetinten. De laag ingezette mouw jeeft een jeugdig modisch accent. SCHAKEN ZWEMMEN Winterprogram 1963-1964 u. uur i zege- de Waddinxveen. sterker dan de op „Wie?” herhaalde Kees verbaasd. „Wie anders dan HOOFDSTUK 23 Nr 29. het zich gemakkelijk maakte voor de nacht. (wordt vervolgd) 5 5 6 5 6 6 4 6 5 7 6 7 7 6 7 6 5 6 5 6 6 6 4 4 4 3 2 2 2 1 1 4 4 4 3 3 2 1 0 0 5 4 5 4 2 3 1 2 2 1 1 1 0 2 2 1 1 1 0 0 1 o 1 1 1 1 1 o o 1 o 2 1 0 o 2 1 1 0 1 2 2 4 4 5 4 6 0 0 1 1 2 4 3 5 5 12 10 10 9 7 5 4 4 3 2 9 9 9 7 7 4 2 1 0 8 6 7 5 4 4 3 3 3 een het uur uur uur uur uur ii 2-0 0-2 0-2 2-0 0-2 2-0 0-2 2-0 2-0 1-1 2-0 2-0 2-0 2-0 uur uur wedstrijd werd veld in een Voor de rust Zaterdag j.l. speelden de dames van Be Fair tegen MVC 3 in Moor drecht. In de eerste set nam MVC met een voorsprong, waarmee zij blijk gaven van net iets meer zelf vertrouwen. Deze voorsprong wis ten zij spoedig met 15-6 in winst om te zetten. De tweede set raakte Be Fair meer ingespeeld en gaven de dames goed partij. Toch waren er net iets te veel zwakke punten om de winst te behalen en met 15-12 was de eer voor MVC. Ook de derde partij werd goed gespeeld; afwisselend waren beide partijen sterk, doch het werd 15-13 voor MVC. De dames kunnen terugzien op een goede partij tegen een ster ke tegenstander, die de winst ver diende. Gelegenheid tot volleybaltraining donderdagavond van 7.45-9.15 uur voor de dames. Daarna voor de he ren in de Jan Ligthartschool, Kerk- weg. 27- 5 22-10 15- 8 13- 8 18-12 11- 18 12- 15 5-29 3-21 15- 5 17- 6 18- 8 22-12 8- 10 13-21 9- 9 4-13 10-16 4-13 6- 9 10-14 23- 8 15- 4 15- 8 17- 7 15-14 14- 18 15- 20 11- 16 6-21 12- 27 IIIIIIIIMIWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII«UIIIIIIIIIIIII«IIIIIIIIIIIIIIUMIIHIIIIIII1IIIIII!IIII^ Overwinning van Waddlnxveen-Z werd lichtpuntje in somber weekend 0 12 1 9 2 10 3 2 3 3 2 3 4 3 4 4 Een voor de rust sterker spelend Be Fair heeft het hoofd moeten buigen voor Ornas. Sterk aanval lend, maar steeds de kansen niet benuttend. Dat was het spelbeeld. Ornas daarentegen was het, die na 40 min. spelen toch een 0-1 voor- sprong kon nemen. Door een el kaar niet begrijpen kon de Jong scoren. Met deze stand werd gerust 7 min. na de rust was het weer de Jong die kon scoren (0-2). 1 min. later kreeg Be Fair de verdiende tegenpunt. Kers schoot op het doel der gasten en via een been van de r.back ging de bal over de doel lijn (1-2). Hierna kwam het gebrek aan conditie en doorzettingsvermo gen om de hoek kijken. Toen de Graaf van Ornas in de 23e min. de stand op 1-3 kon brengen was het helemaal gedaan. Inmiddels kwam er een dichte mist opzetten dat het spelen erg belemmerde. Be Fair legde het moede hoofd in de schoot 2 min. voor het einde was het de Jong, die zijn 3e doelpunt aan liet tekenen (1-4). Zo ging de wedstrijd voor Be Fair letterlijk en figuurlijk de mist in. Zondagvoetbal: EstoW’veen 1-0 WSE—Ammerstoel S.V. 0-2 W’veen 2M’kapelle 2 2-6 WSE 2—RVC 2 4-5 J uniorenvoetbal Afdeling A: WSE—Nic. Boys 1-1 W’veenNieuwkoop 3-4 N’kerkBe Fair 1-4 Be Fair 2—Donk 2 1-7 Afdeling B: Be FairSpirit 0-4 ZwerversW’veen 0-2 B’graven 2Be Fair 2 7-0 Afdeling C: W’veenMoordrecht 4-6 Olympia 4W’veen 2 2-1 4e klas A. Pupillenuitslagen Groep 1: WSE—Be Fair 2 2-1 RVC—Waddinxveen 2 8-1 WaddinxveenBe Fair 1 0-5 Groep 2: WaddinxveenWSE 10-1 in twee zetten. 2e probleem: Wit K-A 6, T-D 5, L-A 8, P-D 7, P-G 5, pionnen F 6 en G 7 (7 stuk ken). Zwart K-G 8, T-D 8 en pion A 7 (3 stukken); Wit geeft mat in 3 zetten. 3e probleem: Wit K-H 5, D-H 6, L-C 6 (3 stuk ken); Zwart K-E 7 (1 stuk); Wit geeft mat in 3 zetten. de andere kant: wat had hij met hen moeten aan vangen? Een privé-oorlogje spelen, als naspel van het grote drama van zestien jaar geleden? Hij had op Saint George helemaal niets te vertellen als Hol lander. Per slot van rekening was het australisch protectoraat. Het bleef warm. Nee, het leek wel, of het nog drukkender werd. Maar om ruim drie uur stond Whiteheaven toch op en zei: „We moesten nu maar opstappen, jongens, want het is toch altijd nog wel een uur of drie lopen, voor we bij de baai zijn.” Kees keek eens naar de lucht. Maar die was strak blauw. De hitte was evenwel zo drukkend, dat men na vijf minuten gelopen te hebben alweer drijfnat was van de transpiratie. De vier mannen zwoegden over het smalle pad door de bossen, langs de verlaten dorpjes en over de heuvels. Doch ze zetten de tanden op elkaar, want er was bij allen maar één verlangen: zo spoedig mogelijk aan boord zien te komen en zich dan verfrissen. He ja, dacht Kees, wat zal dat straks heerlijk zijn: een koud bad. Daar knapte je immers weer helemaal van op. Het vorige voetbalweekend mogen we gerust als heel erg somber aan duiden, want de uitslagen geven geen enkele reden tot juichen. Vier van de vijf teams moesten puntloos de strijd beëindigen. Alleen Wad- dinxveen-zaterdag beantwoordde aan de verwachtingen en won van Sportief met 2-0. Dat Be Fair van Ornas weinig plezier zou hebben, ach dat was nog te begrijpen, hoewel de wit-zwarten hiermee hebben ge toond tot de zwakke broeders te behoren en heel goed op de tellen zal moeten passen. - Maar dat de W’veen-zondagvoetballers van Esto ver loren wordt bedenkelijk en mag gerust als een slechte beurt gezien worden. WSE heeft in het prille voetbalseizoen vermoedelijk te veel stoom afgeblazen, want het heeft de wedloop om de top niet bij kunnen houden. Zondag werd al met 2-0 van naaste concurrent Ammerstolse S.V. verloren, met ’t gevolg dat de klasserings-positie niet onbelangrijk is ver slechterd. RCV kan nog steeds maar niet goed op dreef komen, gezien de forse 4-0 nederlaag tegen Zwammerdam. Zullen de Verheulmensen nog kans zien uit de gevaarlijke hoek weg te komen? Volledige uitslagen. Zaterdag voetbal Be FairOrnas 1-4 SportiefW’veen 0-2 RCV—Zw’dam 0-4 Be Fair 2Sportlust 2 7-2 WDS—Be Fair 3 4-2 Jod. Boys 5Be Fair 4 0-10 Zo zoetjes aan schieten de meeste elftallen naar de helft van het voetbalfeest en komen de kaarten duidelijk op tafel te liggen. Be Fair doet verwoede pogingen niet in de gevaarlijke hoek te belanden, maar slaagt er tot nog toe heel slecht in. Unicum kan zaterdag misschien het slachtoffer worden van de wit- zwart pogingen. We wagen het op een kleine overwinning. Waddinxveen-zaterdag blijft de leiders volgen door een zege op Zwervers. Voor zaterdag staat ook het van groot belang zijnde staart- gevecht op het programma. We zijn benieuwd of RCV in staat is Spor tief op de laatste plaats te houden. We geloven van wel. Waddinxveen-zondag ontvangt leider Nic. Boys en zal onverrich ter zake de strijd moeten beëindi gen. WSE zal wel de tijd moeten hebben om wat op verhaal te ko- Excelsior II behaalde haar 3de overwinning en gaat nog ongesla gen aan de kop. Met een 6-4 over winning keerde zij uit Schoonhoven terug. De uitslag was als volgt: Schoonhoven IIExcelsior N. OttenbosW. v.d. Heijden J. Schild—A. A. Rietveld J. HuismanA. Zwanenburg G. van EgmondB. van Eijk T. KokA. Compeer Insulinde MFB JAC Lisser Boys Ornas Uniqum Oegstgeest Be Fair SV ’35 B’graven Zondagvoetbal: Nic. Boys Nieuwkoop Ammerstol WSE W’veen GDS M’kapelle ESTO Gr. Amm. Zwervers RVC NSV Zaterdag voetbal Gr. Ammers Boskoop Rijnstreek W’veen Zw’dam Bergambacht Zwervers RCV Sportief „En ik vind het een gemene streek,” antwoordde Kees, rood van verontwaardiging. „Om vijfduizend mensen op zo’n manier voor de gek te houden”. „Och kom,” antwoordde Whiteheaven, „per slot van rekening hebben ze die mensen toch weer gezegd, dat ze terug kunnen gaan. En ze hebben ze ook niet verjaagd. Integendeel, ze zelfs uitgenodigd naar hun eiland te komen. Ik vind het handig bedacht.” „Echte moffenmethodes,” vond Kees. Whiteheaven werd ernstig. „Hoor eens, Kees, jij bent bevooroordeeld. Jullie Hollanders hebben nu eenmaal een hekel aan de Duitsers, en dat kan ik me volkomen begrijpen. Als wij, in Australië, vijf jaar door een vijand bezet waren geweest, zouden wij ze vandaag de dag misschien evenmin vriendelijk ge zind zijn. Doch wij staan anders tegenover hen dan jullie. Wij zien vooral de sportieve kant van het ge val. En niet te vergeten, de komische zijde. Wel, in de eerste plaats heb ik respect voor ze, omdat ze er in geslaagd zijn om een onderzeeër helemaal van Noor wegen naar hier te komen. Althans hier in de buurt. En dan hun pionierwerk op dat eenzame eiland. Wel, ik gun het die kerels van harte, hoor, als ze er in slagen met hun goud ergens een nieuw leven te be ginnen. Kom, er moet toch eens een einde komen aan die rancune. Vergeet niet, dat we alweer zoveel jaren vrede hebben en dat we niet eeuwig kunnen blijven haten. Want in de haat ligt een kiem voor een nieu we oorlog. Wees sportief, Kees, ze zijn ons te slim af geweest. We hebben het verloren. Af. Punt. Er is niets meer aan te doen. En we zullen de brief als bewijsstuk meenemen. Dan ben ik met mijn taak klaar.” „En het onderzoek naar koper?” vroeg Kees. „Het resultaat daarvan zullen we van onze beide geologen wel vernemen. Daarover maak ik mij op het ogenblik niet te druk. Komaan, het is te laat om vandaag nog terug te keren naar het jacht. We zullen vannacht ons bivak maar hier opslaan. En morgen vroeg terugkeren.” Maar toen men ’s avonds aanstalten maakte om te gaan slapen, ging Kees mopperend naar buiten. „Het stinkt me hier nog te veel naar die gelukzoekers,” zei hij. „Ik neem wel een deel van de wacht over, als dat nodig is. Bovendien, het is mooi weer.” Waarop Whiteheaven slechts lachte en Hoofdstuk 24. De volgende morgen werd de terugtocht aanvaard. Kalmpjes aan, want men had immers de tijd. Toen de zon tegen het middaguur begon te branden, ver klaarde Whiteheaven, dat het voorlopig mooi genoeg was, en dat hij eerst een paar uur ging rusten. „We hebben immers de tijd aan onszelf en waarom zou den we op het heetst van de dag doorsjokken?” De. matrozen vielen de ingenieur bij en al spoedig was er een beschaduwd plekje gevonden, waar men genoot van een paar uren rust. Van slapen kwam echter niet veel, want ieder was met zijn eigen ge dachten bezig. Kees keek somber voor zich uit, want dat de gouddelvers ontsnapt waren, vond hij hele maal niet naar zijn zin. Inwendig had hij er spijt van, dat hij, op de dag van de ontdekking van het kamp, niet meteen naar die kerels was gegaan. Maar aan Met het kleinste verschil zege vierde Esto over het slecht spelen de Waddinxveen. Waddinxveen verscheen met een invaller doel man hoewel de 42-jarige doelman Kuipers zijn doel op bekwame wij ze verdedigde. Direct na de aftrap drukte Esto Waddinxveen in de verdediging, maar de Waddinxveense achterhoe de hield goed stand. Waddinxveen middenvoor Quist kwam alleen voor doelman de Koning, omspeel de de doelman maar werd door de doelman uit balans gebracht, zodat de linksback de bal tot hoekschop kon werken. De strijd bleef in evenwicht maar de voorwaartsen van Waddinxveen probeerde het met te kort spel, waarmee de hard spelende Esto achterhoede wel raad wist. Na de thee was het weer gelijk opgaande strijd. Door - feller aanvallen van de Esto voor hoede schepten ze meer kansen dan hun collega’s van Waddinxveen. Dertien minuten voor het einde maakte de Waddinxveen doelman Kuipers zijn enigste foutje. Een ho ge bal van linksbuiten Rietveld liet hij los en viel precies voor de voe ten van de vrijstaande rechtshalf Jansen. Deze liep de bal met zijn lichaam het doel in 1-0. Waddinx veen probeerde terug te slaan, maar de voorhoede van Waddinx veen was te machteloos om tot da den te komen. De thuisschakers worden door onze schaakvereniging in de gele genheid gesteld hun kennis te tes ten op een drietal nieuwe schaak problemen. De problemen voor deze maand zijn: le probleem: Wit K-E 1, D-E 8, T-H 1, P-F 4, P-H 6 (5 stukken); Zwart K-F 3, L-E 4 (2 stukken); Wit geeft mat Geslaagd judotournool Het eerste Waddinxveense Judo toernooi, dat zaterdagmiddag in ’t gymnastieklokaal van de Jan Ligt hartschool werd verwerkt, heeft aangetoond dat de judosport in Waddinxveen een goede toekomst tegemoet gaat. De ruim tachtig ju doka’s uit Gouda, Woerden, Schoon hoven en Waddinxveen hebben het talrijke publiek van vele goede wedstrijden laten genieten. De win naars hebben zich tot het uiterste moeten geven, want in vele geval len was het krachtsverschil uiterst minium. De beste prestatie leverde de groene banddrager Louis Mar chant, die behalve winnaar van de 16- en 17-jarigen ook winnaar bij de senioren werd. De deelnemers aan dit toernooi mochten niet hoger dan groene band zijn. Na de opening gaf de heer Seis uit Gouda een technische uiteen zetting, waarna een begin werd ge maakt met de wedstrijden. Bij de 7-, 8- en 9-jarigen won Rudi Ever- dink (Gouda) zijn eerste medaille door in de finale Hans Kusters (Gouda) te kloppen. Peter van Zoest toonde zich de sterkste bij de 10- en 11-jarigen. Hij behaalde de plak door in de eindstrijd van de sterke Mik van Oppenraay (Woer den) te winnen. Hiermee had Gou da zijn tweede prijs gewonnen. Pe ter van Galen (Woerden) ging bij de 12- en 13-jarigen met het ere metaal strijken. Een houdgreep werd Gert Lokum (Gouda) nood lottig. Gerard Karelse bracht bij de 14- en 15-jarigen de derde Goudse overwinning door de Waddinxvener Jaap van der Loo terug te wijzen. De 87 kilogram wegende 17-jarige Louis Marchant wees bij de 16- en 17- jarigen de Woerdenaar Leo Bors boom terug en in de finale senio ren de Woerdenaar Thijs Vermaak, welke partij na vijf minuten met vijf minuten moest worden ver lengd. Tussen de bedrijven door gaven van Schaik en De Rooy een Jiu jitsu en Frie en Seis een judode- monstratie. De heer Seis reikte ten slotte de prijzen aan de winnaars uit. 7 6 7 7 6 7 6 7 6 7 Na het goede en veel belovende begin van tafeltennisclub Kwiek, moesten we toch de tweede wed strijd als verloren noteren. Donk 2 bleek net iets W addinxveners. De uitslagen zijn: Donk 2Kwiek 1 7-3 Kwiek 2Vr. Schaar 6 2-8 Kwiek 3Donk 4 3-7 Kwiek 4Moordrecht 2 1-9 Vrijdag 1 nov. a.s. speelt Kwiek 1 tegen Vriendenschaar in de can- tine van de firma Verheul, Hene- gouwerweg. Aanvang 8 uur. Mocht u belangstelling hebben, dan wijst de portier u gaarne de weg en de toegang is gratis. De tocht duurde langer, omdat de mannen door de hitte en hun vermoeidheid niet zo vlug meer vorder den. En het was bijna zeven uur, toen men eindelijk de laatste heuvel had bereikt, waarvandaan men het witte jacht zag liggen. Er ging een hartgrondige zucht van verlichting op, toen men de ’’Snow-flake” zag. Eindelijk. Binnen vijf minuten was men aan boord. Bream kwam onmiddellijk uit zijn hut, toen de mannen het schip betraden. Doch zijn gezicht stond somber. „Ze zijn verdwenen,” vertelde Whiteheaven op droge toon aan de gezagvoerder en de andere opva renden, die aan het dek waren verschenen. De een na de ander keek Whiteheaven en de drie andere mannen, die zo juist waren gearriveerd, ver wonderd aan. „Verdwenen? Wie?” vroeg Bream. Deze winter gaan ook de dames aan de bondscompetitie deelnemen. De indeling van deze competitie is als volgt: Brandenburg, Donk, Vechtstreek, Zwemlust en De Gou we. Indeling heren: DWZ, GZC, Merwede, Rotterdam 2, Sireen en Gouwe. Indeling Kring „Gouwe-Rijn- streek”. Dames! Donk, Boskoop, OZV en Gouwe I. Dames H: Donk 2, DKD 1, GZC 2, ZPZ 1, Boskoop 2 en Gouwe 2. Meisjes: Boskoop, Donk, GZC en Gouwe. Heren 1: Donk, GZC 2, GZC 3 en Gouwe. Heren IISZ en PC, OZV, DKD, GZC 4, LVW en Gouwe 2. Heren Hl: Donk 2, AZC 2, GZC 5, Boskoop en Gouwe 3. Heren IV: ZPC, Boskoop 2, GZC 6, Bodegra ven en Gouwe 4. Inmiddels zijn j.l. dinsdag al drie wedstrijden gespeeld, waarvan we de volgende week de uitslagen ge ven. Heren I moet voor de bondscom petitie op zaterdag 2 november a.s. naar Breda om te spelen tegen Su- rea en op dinsdag 5 november a.s. is er in Gouda een jeugdpolotoer- nooi waar zowel een dames als een herenzevental van de Gouwe aan deel zullen nemen. Onder voor voetbal zeer slechte omstandigheden heeft W’veen een benauwde overwinning op Sportief behaald. Reeds voor de aanvang van de j ^et zeer siecjjte dichte mist gehuld, nam W’veen door Monster en Verhoeff een 2-0 voor sprong. Monster maakte handig ge bruik van te zacht terug spelen van de Sportiefspil en Verhoeff rondde een van de weinig goede aanvallen van W’veen af met een goed schot. Hoewel Sportief met lange trappen en met fors spel dik wijls gevaarlijk het W’veen doel benaderde wist geen der voorhoede spelers gebruik te maken van de kansen, hoe eenvoudig ze soms ook waren. Na de rust werd het schimmen spel voortgezet, maar hoewel beide doelen nog verschillende keren in gevaar kwamen werd er niet meer gedoelpunt. die Duitsers, die aan het goudzoeken zijn geweest.” „Ja, en ze hebben een heel beleefd briefje achter gelaten,” voegde Whiteheaven er aan toe. De kerels bleken aardig van onze aanwezigheid op de hoogte te zijn.” „Maar eh vervolgde Bream, „waarheen zijn ze dan vertrokken?” „Naar ’ergens in de wereld”, antwoordde Kees sar castisch, terwijl hij een sigaret opstak. „Ze schreven tenminste, dat ze voldoende goud gevonden hadden om er een nieuw leven mee te beginnen.” „En miss Josien?” vroeg Bream verder, „is zij dan met hen meegegaan?” De sigaret viel haast uit Kees’ mond, zo schrok hij van deze vraag. „Jozien? Met die moffen mee? Hoe komt u daarbij?” „Wel, omdat ze niet met jullie mee teruggekomen is,” antwoordde de kapitein droogjes. „Ik was ten minste al blij, dat we haar kwijt waren.” „Maar man,” riep Kees verward uit, „Josien is toch niet met ons meegegaan? Wat is dat nu weer voor onzin?” 4-6 Voor het clubkampioenschap werd de 6e ronde gespeeld. De uit slagen waren als volgt: A. BlonkC. H. Kramp 1-1 T. TwigtG. v.d. Zijden 1-1 A N. Li.ttooij srD. Zwanenburg J. de HeerH. Boele A. A. RietveldW. v.d. Laan B. van EijkJ. Hoogerbrug F. van HekH. C. P. Geers F. van EijkC. Stolker W. v.d. HeijdenH. Troost P. de JoodeJ. Slappendel T. BaanW. v.d. Laan „Onzin?” herhaalde de gezagvoerder verontwaar digd, „helemaal geen onzin. Hebben jullie haar dan niet gezien?” „Welnee,” antwoordde Whiteheaven, die er ook niets van begreep. „Is ze dan niet aan boord?” Bream schudde ontkennend het hoofd. „Ze is gis teren, een uurtje nadat jullie vertrokken waren, het eiland opgegaan. En we dachten, dat ze evenals de vorige maal, jullie wel achterna zou zijn. En omdat ze niet mee terugkwam, veronderstelde ik, dat ze misschien met die Duitsers vertrokken was „Mens, we hebben die lui helemaal niet meer ge zien!” riep Kees boos uit. „Maar waar is Josien dan?” Bream haalde zijn schouders op. „Dat weer ik niet. Zoals gezegd, is ze gisteren kort na jullie vertrokken. En sindsdien hebben haar niet meer gezien.” Er heerste na deze mededeling geruime tijd stilte. Whiteheaven was de eerste, die het zwijgen verbrak. „Dan vrees ik, dat haar een ongeluk is overkomen,” sprak hij somber. „Dat mankeert er nog maar aan,” mopperde Bream. „Ik heb het van het begin af wel gezegd: een vrouw aan boord brengt altijd narigheid mee. Waren we na de ontdekking van haar aanwezigheid maar onmid dellijk teruggestoomd naar Townsville om haar aan wal te zetten, dan zouden we ons heel wat narigheid bespaard hebben.” „Hadden daar hebben we nu niets meer aan,” meende de ingenieur kalm. „In ieder geval zullen we wat moeten doen. We kunnen haar toch niet alleen op Saint George achterlaten. Ik had gehoopt, dat we met opkomend getij zouden kunnen terugkeren naar huis. Dat vertrek moet natuurlijk uitgesteld worden.” Kees zei niets, maar gespte zijn rugzak af en inspecteerde de inhoud. Daarna ging hij naar de kombuis en gaf de kok opdracht de zak weer met het nodige te vullen. Zelf liep hij naar de officiers- hut, waar een doos met verbandmiddelen stond en wat hij meende nodig te hebben, haalde hij eruit en maakte er een klein pakje van. Daarna stopte hij het in de rugzak, die de kok intussen weer gevuld had en zonder een woord te zeggen, wilde hij weer op de loopplank stappen om naar het eiland te gaan. Whiteheaven, die het zwijgend had aangezien, greep hem nu bij de arm en vroeg: „Wat ga je doen, Kees?” men en daar zal zondag Moerka- pelle gebruik van maken, door de halve winst op te eisen. Volledig programma. Zaterdagvoetbal: Be FairUnicum, 3.45 uur ZwerversW’veen, 3.15 uur RCVSportief, 3.15 uur Be Fair 2B’graven 2, 3.15 Jod. Boys 4Be Fair, 3.15 RCV 2—Be Fair 4, 1.15 Zondagvoetbal: W’veenNic. Boys, 2.30 Moerkapelle—WSE, 2.30 Donk 3W’veen 2, 12 uur WSE 2Soccer Boys 3, 2.30 Juniorenvoetbal. Afdeling A: W’veen—WSE, 3.15 uur Soccer BoysBe Fair, 3.15 Be Fair 2Gouda 2, 1.15 uur Afdeling B: Be FairW’veen, 2 uur WSEOna 2, 3.15 uur W’veen 2Be Fair 2, 2 uur Esto 3Be Fair 3, 2 uur Afdeling C: DonkW’veen, 2 uur RVC—WSE, 3.15 uur Woerden 2—Be Fair 2, 3.15 uur Soccer Boys 3Be Fair 3, 2 uur Pupillen-competitie Groep 1. W’veen 2—Be Fair 1, 11 WSE—W’veen 2, 11 Groep 2. RVC—Be Fair 1, 2 uur Be Fair 2WSE, 10 uur

Weekblad voor Waddinxveen | 1963 | | pagina 2