Gouwe in finale „M: u&rtaten eiland'' USJ sterker lil at bcenfyt ket weekend? Za fripz deóiandeiz dan Maasstad Zaterdag weer puzzelen Alleen Be Fair tussen de lijnen en moest haar zesde nederlaag incasseren 4 Pluimveptentoonstelling Zware snoek voor sportvisser Ultee Vier deelnemers aan distr. wedstrijden Waddinxveens Sportnieuws Be Fair-dames over speelden Jod. Boys Kranenburg ruin vi> 7 4* WEEKBLAD VOOR WADDINiVEEN - DONDERDAG 14 NOV. 1963 PAGINA 2 SCHAKEN PUZZELEN Passage 133 Tel. 3003 door P. DE VRIES ZWEMMEN TAFELTENNIS 4 1 Totaal 2J-7J Uitslagen 11e ronde wintercompeti tie 1963-’64 gespeeld op maandag 4 november: DAMMEN VOLLEYBAL DE WINTERPROGRAMMA’S STAAN WEER OP STAPEL Films, shows en toneelstukken be loven weer vele uurtjes gezelligheid deze winter. Zorg dat u er niets van mist. Kies nu vast uit onze serie Philips TV. U zult verrukt zijn over de mooie moderne vormen en de uitstekende beeldkwaliteit. 4 F deze maand richtte haar niet Hoofdstuk 25 en 26 - nr. 31 (slot) LO, 6 7 6 4 4 3 3 2 2 1 0 2 2 3 3 4 6 6 6 6 14 14 13 9 10 8 6 5 4 3 20- 5 28-11 28- 7 19-22 18-13 17-20 16-29 11-21 16-27 9-27 Weer een fraaie zege van Kwiek, nu was het Gouderak dat het Wad- dinxveense tafeltennis geweld aan de lijve ondervond en er niet tegen opgewassen bleek. De uitslagen zijn: GouderakKwiek 4-6 Kwiek 2—K. en K. 6-4 Kwiek 3Gouderak 4 2-8 NSV—WSE, 1.30 uur Be Fair 3Gouda 4, 2.45 uur de heren, Jan Ligthartschool, Kerk- weg. 1-0 0-1 2 0 1 1 2 2 0 1 0 1 4e klas MFB Insulinde Lisser Boys Ornas JAC Unicum B’graven Be Fair Oegstgeest SV ’35 2-0 2-0 2-0 0-2 0-2 1-1 r De uitslagen waren: Donk IIGouwe-comb. 0-1 dm. AZC IGouwe-comb. 4-2 dm. Pinguins IGouwe-comb. 0-3 heren Donk IIGouwe-comb. 3-1 hr. Programma zaterdag 16 nov. a.s.: 6 uur Gouwe IVechtstreek I dm. 7.45 uur finale jeugdtournooi. Dinsdag 19 nov. a.s.: 8 uur DonkGouwe meisjes 8.30 uur DonkGouwe jongens 9.30 uur Gouwe IIOZV I heren Denkt u ook aan de kienavond op maandag 18 nov. a.s. in Hotel „De Unie”, aanvang 8 uur. Volledige uitslagen. Zaterdagvoetbal Lisser BoysBe Fair 5-0 Be Fair 2Zwammerdam 2 3-3 Juniorenvoetbal. Afdeling B: RVC—Be Fair 2 3-4 Afdeling C: RVC—Be Fair 0-11 Zwervers 4W’veen 2 3-0 viel ze weer terug in haar verdoving. Het was nog geen kwart over vier, toen de zelfde twee matrozen met nog twee anderen, in ijltempo aankwamen met het wagentje en de brancard. „Daar zijn ze!” riep Whiteheaven verheugd uit, 6 K. SeynerA. v. Dijken 7 S. KamerlingA. Versluis 8 H. de VriesA. Brouwer 9 P. KelluW. Verstoep 10 C. RoggeveenTh. Verbree J. van OortA. Doornhein W. VerstoepP. Broer A. van DijkenW. van Oort Th. VerbreeA. v.d. Starre A. VersluisJ. Kleiweg A. LittooijP. Perdijk P. Broer—J. van Oort De thuisschakers worden ze In het jeugdtournooi welke vori ge week dinsdag in het Spaarders- bad gehouden is, zijn zowel de da mes als de heren geplaatst in de finale, a.s. Zaterdag is de finale en we rekenen op een eervolle laats. Een tournooi van Donk waardoor een dames-comb. en een heren- comb. aan deel genomen werd, ein digde met tweemaal een tweede plaats. Vrijdag 15 november staat Kwiek Rosalia Boskoop op het program ma. Voor Kwiek een zware opgaaf, maar we houden het niettegen staande op winst voor de Waddinx- veners. (4 stukken). Zwart: K-D 1; pion E 2 (2 stukken) Wit geeft mat in 3 zetten (4 moge lijkheden). 3e probleem: Wit: K-B 2; D-D 6; Pa-E 1; Pa-E 4 (4 stukken). Zwart: K-H 1;L-B 7; pion G 2 (3 stukken). Wit geeft mat in 3 zetten (5 moge lijkheden). 1-0 0-1 1-0 H afgebr. 1-0 afgebr. door on- schaakvereniging in de gelegen heid gesteld hun kennis te testen op een drietal nieuwe schaakpro blemen. De problemen voor zijn: le probleem: Wit: K-F 4; T-F 3; T-H 4; Pa-G g 3 (4 stukken). Zwart: K-H 1; pionnen G 2; G 3 (3 stukken). Wit geeft mat in3zetten. (5 moge lijkheden). 2e probleem: Waddinxveen ontmoet zondag leider Amm. S.V. en zal dus stevig moeten aanpakken om tot resultaat te komen en dan nog geloven we niet in succes. WSE heeft meer kans op de winst tegen lantaarn drager NSV. Als de gastheren niet worden onderschat wordt het een royale uitslag. Voor zaterdag staat het belang rijke duel Rijnstreek-W’veen op ’t programma. Slaan we erg veel de plank mis als we Rijnstreek in ei gen huis wat hoger aanslaan Voor RCV is er weinig hoop omdat Bergambacht sterker moet worden geacht. zwarte haren strijkend, „dat is allemaal voorbij. Het gevaar is geweeken, het gif is er uit. Je„knapt nu weer gauw op, hoor. Wil je wat drinken?” Ze knikte en liet er op volgen: „Ik heb ook honger.” „Nou,” antwoordde hij opgewekt, „daar weten we raad op, hoor. Ik zal eens een lekker bordje soep voor je halen. Dat zal best smaken. Wacht maar even, ik ben zo terug.” Met een glimlach op haar gezicht keek ze hem na, toen hij uit haar hut verdween. Nog geen vijf minu ten later was hij terug met een bord dampende soep. Hij zette het op een tafeltje, waarna hij haar een eindje overeind hielp en een kussen in haar rug drukte. Daarna voerde hij haar als een klein kind. „Lekker?” vroeg hij, toen het bord leeg was en hij haar weer terug legde op het kussen. Ze knikte even. „Fijn,” antwoordde ze. „Zo,” besliste Kees kortaf, „nu ga je nog eens lek ker slapen. Het is al bijna avond en dan ben je morgen weer een heel stuk beter. Je behoeft nergens vrees voor te hebben, hoor, ik blijf vannacht bij je zitten.” Ze keek hem dankbaar aan, terwijl er een traan over haar wang liep. „Dank je, Kees,” zei ze zacht, waarna ze haar ogen sloot. Even daarna opende ze die weer en keek naar haar arm, die in verband zat. „Hoe komt dat?” vroeg ze. „O ja,.. d.at is zeker van die beet, he?” Hij knikte, terwijl hij voor haar stond, het lege Volledig programma. Zaterdagvoetbal RijnstreekW’veen, 2.45 uur RCVBergambacht, 2.45 uur Be Fair 3—WDS, 2.45 uur Sportlust 4Be Fair 4, 2.45 u. Spirit 5Be Fair 5, 2.45 uur Zondagvoetbal: W’veenAmm. S.V., 2.30 uur NSV—WSE, 2.30 uur W’veen 2—GSV 3, 12 uur Juniorenvoetbal: Afdeling A: Nic. Boys—WSE, 2.45 uur NieuwkoopW’veen, 2.45 uur Afdeling B: SpiritBe Fair, 1.30 uur W’veenZwervers, 2.45 uur WSEBoskoop, 1.30 uur GDSBe Fair 2, 2.45 uur Afdeling C: Moordrecht—W’veen, 1.30 uur „Voorzichtig, Kees,” waarschuwde zijn vriend, „misschien is haar arm wel gebroken.” „Niet gebroken,” antwoordde Kees, terwijl hij naar een grote, rood-opgezwollen plek wees op de onder arm. „Ze is gebeten, waarschijnlijk door een slang. Laten we beginnen met haar arm af te binden. Mis schien is het nog niet te laat. „Hoe krijgen we haar weer aan boord?” vroeg een der matrozen. Whiteheaven kwam meteen in aktie. „Vlug, jon gens, zei hij tegen twee hunner, „gaan jullie zo snel als mogelijk is naar het jacht en kom terug met een brancard. Stom, dat we daar niet aan gedacht heb ben. En het wagentje. Als jullie te moe zijn om nog eens de tocht te maken, laat dan twee andere mannen het doen. Waarschijnlijk zijn we een paar uur lopen van de baai af. Met een uur of vier kunnen jullie weer terug zijn.” „Oké,” antwoordde een der aangewezen matrozen. „We zullen er geen vier uur over doen.” En weg waren ze. Kees had zich intussen over de arm het meisje gebogen en trachtte de wond uit te zuigen. „Als het een slangebeet is, is dit het enige middel,” zei hij. Af en toe spuwde hij het opgezogen vocht uit en toen de wond voldoende leeg gehaald was, maakte hij haar schoon en deed er een stevig verband om, nadat hij er eerst een antiseptisch middel op had gedaan. Whiteheaven kon niet anders doen dan toekijken. „Hadden we maar droge kleren voor haar meege nomen. Het kind is drijfnat.” „Dat komt in orde,” antwoordde Kees, „ik heb wat van haar bij me. Jongens - dit tot de matrozen, die met hun lampen zijn werk verlichtten - smeren jullie hem eens. We zullen in dit geval maar van de nood een deugd maken. Als we haar zo in haar natte plunje laten liggen, krijgt ze ook nog een longont steking.” De matrozen verwijderden zich een eindje en ook Whiteheaven draaide zich discreet om en hield de zaklamp achter zich, zodat Kees zijn werk kon doen. En toen Kees een kwartiertje later riep, had Josien in ieder geval droge, warme kleren aan. „Maken jullie eens een vuurtje,” vroeg hij. „Het hout zal wel nat zijn, maar misschien lukt het.” Het duurde wel even, doch met behulp van wat stukken papier, die om de zwachtels gezeten hadden en wat kleine takjes, slaagden de matrozen er in een klein vuurtje te ontsteken. Geleidelijk aan werd de vlam groter en toen men steeds meer kleine tak jes op het vuur had gelegd, groeide het vuur zodanig, dat er warmte van kwam. Kees legde Josien er zo dicht mogelijk bij, zodat zij het meeste profijt van de warmte zou hebben. Hij voelde haar pols, die als een razende klopte. Ze had flinke koorts, maar dat zou wel wondkoorts zijn. Misschien was ze nog bij tijds gered. Het wachten duurde lang, maar het houtvuur gaf nu een behaaglijke warmte, waaraan ook de mannen zich koesterden. De damp sloeg weldra uit hun natte kleren. Kees had een klein flesje brandewijn, dat hij van tijd tot tijd aan Josien’s lippen zette. Een Hedenavond wordt de jaarlijkse provinciale tentoonstelling van de Pluimveevereniging „Nieuw Leven” geopend in het R.K. Verenigings gebouw in de Burg. Trooststraat om 8 uur. Een grote verscheiden heid van dieren zijn weer te be zichtigen o.a. 208 konijnen; 16 ca via’s (marmotten); 107 hoenders grote en krielen. 112 sierduiven de mooiste rassen ooit gekend in ons land. Het aantal ingezonden dieren be reikte de 450, het aantal wat nooit tevoren is bereikt. Een groot corps keurmeesters zijn bereid deze in zendingen te keuren. Uit de gehele provincie Z.-Hol land zijn dan ook dieren ingezon den. De plaatselijke pluimveever eniging hoopt dan ook op veel be- boek van de inwoners om hiermede een bijdrage te leveren aan de mooie hobby kleindieren-sport, die een belangrijke plaats inneemt bij de plaatselijke inwoners. Wit: K-B 6; D-B 7; L-H 2; Pa-E 1 bord in zijn hand, gereed om te vertrekken. Weer sloot ze haar ogen, doch nog geen drie secon den later opende ze die weer. „Hoe,. hoe kom ik hier? In bed?” vroeg ze. „O,” antwoordde Kees, „wat doet dat er nu toe. De hoofdzaak is, dat je weer ,aan de beterende hand bent, nietwaar?” „Ja, maar,” vervolgde ze koppig, terwijl ze het dek een eindje terugsloeg en zag, dat ze haar pyjama aan had, „hoe komt het, dat ik zo ben? Ik Kees kleurde. „Het was noodzakelijk, Josien,” ant woordde hij haperend, maar toch kalm. Het had ge regend en toen we je vonden, waren je kleren door weekt van het water. Als je geen droge kleren aan gekregen had, zou je zeker longontsteking gekregen hebben. Er moest in dit geval wel snel gehandeld worden.” Ook over haar gezicht kwam een zachte, rode gloed. „Heb jij.” begon ze. Hij knikte zwijgend. „Alleen ik,” antwoordde hij eenvoudig. „Sorry, Josien, doch er was geen andere mogelijkheid. Ik ik moest wel handelen.” Ze keek hem diep in de ogen en gewonde arm even op. „Kom eens bij me, Kees,” verzocht ze. Hij zette het bordje opnieuw op de tafel en vol deed aan haar verzoek. Met haar gezonde arm trok ze zijn hoofd naar zich toe en drukte een lange kus op zijn lippen. „Kees, je bent een schat. Ik geloof, dat ik een dwaas geweest ben.” „Stil maör, lieveling, het is immers allemaal voor bij. Ga nu maar lekker slapen.” Doch ze hield zijn hoofd vast en zoende hem op nieuw. „Kees, houd je van me?” Nu nam hij haar hoofd in zijn handen en keek haar innig aan. „Moet ik je dat nog vertellen, dom meisje? Jij bent het geluk van mijn leven geworden. Ik zal in het vervolg wel beter op je passen. Ik laat je niet meer alleen.” „Goed, Kees, laat me maar altijd bij je blijven, he?” „Als we in Holland terug zijn, Josien, trouwen we, he?” Ze knikte. „En dan blijven we rustig in Apeldoorn. Toe, Kees, zoen me nog eens, schat van een jongen Een kwartier later kwam Kees met een opgewekt gezicht de officiers-mess binnen, waar op dit ogen blik alleen Whiteheaven en de kapitein zaten. „En?” vroeg de ingenieur, „hoe gaat het met haar?” „Uitstekend,” antwoordde Kees. „Ze is bij kennis en we hebben al een heel gesprek gevoerd. Boven dien heeft ze een bord soep gegeten.” „Dus ik kan je feliciteren?” „Dubbel,” antwoordde Kees lachend, terwijl hij een sigaret uit zijn zak opdiepte. „We hebben ons zojuist verloofd.” „Dat lijkt me de beste oplossing,” meende Bream, toen hij na Whiteheaven op stevige en hartelijke wijze de hand drukte van de Hollander. „Want miss Josien is geen meisje, dat je los kunt laten lopen.” En hier was Kees het roerend mee eens. EINDE. A 8 9 9 8 9 9 9 9 8 8 De schakers maakten deze week weer een buitengewone goede beurt. WSV ontmoette n.l. Maasstad en heel spoedig bleek dat de Wad- dinxveners volkomen Superieur waren tegen de Rotterdammers. Uitslag 2J-7J De uitslagen van deze wedstrijd zijn: 1 W. KaspersW. van Vuuren 2 E. M. v.d. KuylJ. van Oort 1-0 3 T. P. J. v. RaakP. Broer 4 W. v.d. StaaW. v. Oort 5 K. v.d. LindenA. v.d. Starre 0-1 0-1 0-1 0-1 0-1 0-1 Ondanks het feit, dat de Motor- Auto- en Bromfietsclub „Gouwe- Rijders” enkele weken geleden de laatste rit van dit seizoen organi seerde, wordt er zaterdag 16 nov. toch weer een puzzelrit verreden. Deze rit zal namelijk worden ge houden ter gelegenheid van de her opening van het Fotobedrijf van de heer de Rooij aan de Nesse en zo als gewoonlijk is weer alles gedaan om alle deelnemers enkele pretti ge uren te bezorgzen. Voor de niet geroutineerden is er een aparte klasse, zodat het uitge sloten is, dat niet alle prijzen bij de ervaren puzzelaars terecht ko men. De heer de Rooij heeft een fraaie collectie prijzen beschikbaar gesteld, uiteraard grotendeels op fotografisch gebied. Zo zijn er o.m. twee fotocamera’s, flitsapparatuur, fotoalbums, diverse soorten rol- films. Voorts enkele waardebon nen van tien en vijf gulden enz. Het is dus ook nu weer de moei te waard deze rit mee te rijden en wij verwachten dan ook een record aantal auto, motor, scooter en brom fietsbezitters in het Verenigings gebouw aan de Stationsstraat, waar de inschrijving om 13.45 uur begint en de start van de eerste deelnemer om 14.15 uur plaats vindt. wakker? Nou, op z’n Hollands gezegd, je hebt een aardig tukje gedaan, hoor.” „Kees prevelde ze zacht., „hoe „Stil maar,” suste hij, „er is niets waar je je zor gen over hoeft te maken. Je ligt als een prinses in je eigen hut en we varen op volle toeren huiswaarts.” „Maar het eiland dan? En die mensen? Die Duit sers?” „Later zal ik je alles vertellen,” antwoordde hij zacht, terwijl hij even zijn vinger op haar lippen legde. „Je bent behoorlijk ziek geweest, jongedame. Maar nu knap je weer wat op en voor we in Towns ville zijn, ben je weer honderd procent.” „Wat is er dan met me gebeurd?” hield ze koppig aan. Het leek, alsof ze even in haar geheugen zocht. „O ja, ik weet het al. dat was in het bos. ik ben jullie achterna gegaan en het was zo warm toen ben ik even gaan zitten. Opeens was er zo’n grote spin op m’n arm, die heeft me gebeten, voor ik het kon verhinderen. Ik heb hem doodgeslagen, maar het was al te laat. Een poosje later zwol m’n arm op. Ik voelde, dat ik langzamerhand beroerd werd en daarnaben ik, geloof ik, gevallen „Stil maar, Josien,” zei hij hartelijk, haar over de Onze plaatsgenot de heer Ultee heeft dezer dagen de vangst van zijn leven gehad. Samen met zijn visvriend, de heer F. de Lauere uit Ankeveen was hij op een gepachte visplaats aan het snoeken, toen een geweldige ruk zijn tuig onder water trok. Helaas bleek het nylon niet sterk genoeg om de buit te kunnen binnenhalen. Het tuig brak en de vis verdween. Een half uur later echter, toen de heer Ultee zijn tuig voor een zwaarder had verwisseld, had hij wéér beet. Na felle strijd kon hij een snoek op het droge brengen, die maar liefst zeventien pond woog en 107 centimeter lang was. Op de foto poseert de heer Ultee trots met de geweldige vis, die zal worden opgezet, terwijl zijn dochter bewonderend toekijkt. enkele maal zuchtte het meisje, maar tot bewustzijn kwam ze niet. Traag gingen de minuten voorbij. Op z’n vroegst, had Whiteheaven uitgerekend, kon men om een uur of half vijf de brancard verwachten. En het was nog geen drie uur. Kees sprak niet, doch zat bij het vuur met Josien’s hoofd op zijn schoot. Hij liet geen oog van haar af en iedere beweging, die ze maakte, gaf hem hoop, dat de redding nog niet te laat was geweest. Juist toen hij voor de zoveelste maal getracht had haar een paar druppels brandewijn toe te dienen, sloeg ze even de ogen op en keek Kees aan. De jongeman slaakte een zucht van verlichting en gelijktijdig welde er een snik bij hem op. Zacht prevelde ze zijn naam. „Het is in orde, Jo sien, lieveling. Ik ben bij je. Straks brengen we je aan boord terug. Alles is in orde, hoor.” „Kees zei ze nogmaals, en toen, met een zucht. Aan het persoonlijke kampioen schap van de Goudse Districts Dam bond, nemen de volgende spelers van Excelsior deel. In de hoofd klasse: C. H. Kramp en H. Boele, beide he ren moesten dertien wedstrijden spelen tegen de volgende concur renten: H. J. v.d. Waaden, A. M. J. den Ouden, S. M. van Eijk, G. v.d. Waaden, A. v.d. Berg, A. Blok (allen van Damlust, Gouda); D. v. Wijk (Boskoop); D. van Spengen, B.D.V. (Bleiswijk)P. Twigt, (Moor drecht); P. Schep, D.E.Z. (Schoon hoven); J. Groeneveld, B.D.V. (Bleiswijk). In de eerste klas nemen deel A. A. Rietveld en C. Stolker. Het to taal aantal deelnemers is hier nog niet bekend, wel wordt een dub bele ronde gespeeld. Wij wensen al le spelers veel succes toe in deze wedstrijden. Voor het clubkampioenschap van Excelsior werden deze week de vol gende wedstrijden gespeeld: G. v.d. ZijdenJ. de Heer H. BoeleW. v.d^ Heijden T. DriessenP. C. de Joode F. van EijkJ. Slappendel W. v.d. LaanT. van Hek A. A. RietveldC. Stolker Van het vrij grote programma voor afgelopen weekend is maar bedroe vend weinig terecht gekomen. Slechts vijf van de twintig wedstrijden werden gespeeld, de rest moest wegens onbespeelbare terreinen worden uitgesteld. Jammer Alleen Be Fair kwam als top-elftal tussen de lijnen tegen Lisser Boys en sloot daarmee gelijk de halve competitie af. We schreven het al eer der: het gaat niet goed met Be Fair. Ook zaterdag is dit weer eens heel duidelijk naar voren gekomen door de 5-0 nederlaag tegen de Lissenaren. Alle elftallen in de 4e klas hebben nog niet de helft er op zitten, maar het is vrijwel zeker dat de wit-zwarten de eerste helft zullen afsluiten op de voorlaatste of laatste plaats. In de return wedstrijden zal toch heus uit een ander vaatje moeten worden getapt om het naderend onheil te voorkomen. terwijl hij opsprong om de vier mannen te begroeten. „Gelukkig,” verzuchtte Kees, terwijl hij dankbaar keek naar de aangekomenen, die doodop van ver moeidheid bij het vuur neervielen. Whiteheaven werd nu weer actief. Samen met Kees tilden ze het meisje op de brancard en legden de meegenomen dekens over haar heen, waarna het dekzeil werd dichtgesnoerd. Nu lag ze in ieder geval goed warm. De achtergebleven matrozen tilden de brancard op het wagentje. „Jongens,” zei Whiteheaven tot de vier matrozen, die zo juist gekomen waren, „wij kunnen het nu wel met z’n vieren af. Rusten -jullie maar wat uit bij het vuur.” Doch daar wilden de vermoeide mannen niets van weten. „We gaan meteen mee,” beslisten ze. En na dat het vuur uitgemaakt was, volgen ze de anderen op weg naar de ’’Snow-flake”. Hoofdstuk 26. Toen Josien haar ogen opsloeg, was het alsof ze uit een diepe slaap ontwaakte. Verwonderd keek ze naar het gezicht, dat haar vriendelijk toelachte. Maar dat was immers Kees? Ze knipperde even en keek toen om zich heen. Wat gek, nu lag ze in haar hut, aan boord van het jacht. En hoorde ze het goed? Ja, de motoren draaiden op volle toeren. Maar. ze was toch het eiland op gegaan. Hoe kwam ze nu aan boord? „Zo, jongedame,” zei Kees zacht,, er voor zorgend, dat zijn toon zo opgewekt mogelijk was, „eindelijk De dames van Be Fair speelden tegen Jodan Boys in Gouda en toon den zich prompt de meerdere van deze groep. De eerste set werd ge wonnen, waarbij Jodan Boys rede lijk goed partij gaf. De tweede set leek het er op of Jodan Boys ster ker was. Zij wisten aardig gelijk op te gaan, maar Be Fair won deze set toch met 16-14. De derde set was uitsluitend een kwestie van serveren van een speelster van Be Fair en de dames konden zien hoe er verwarring komt bij de tegen partij, waardoor zelfs alle houdba re serves gemist werden. Zelfs 2 maal time out kon daar bij Jodan Boys geen verandering in brengen. Be Fair won deze set met 15-0 en behaalde de winst met 3-0. 20 nov. spelen de dames tegen DOS 2 in Schoonhoven, aanvang 8 uur. Trainen donderdagavonds van kwart voor acht tot kwart over negen voor de dames, daarna voor l Door het nieuwe gradatiefilter ziet u nu elk detail haarscherp. Boven dien hebben alle Philips TV’s UHF voor de ontvangst van het tweede Nederlandse programma. Wacht niet langer. Voor f 725,- hebt u reeds een Philips TV met 43 cm beeld en gradatiefilter. De betaling kunnen we prettig regelen. Kom morgen nog naar onze zaak. Prijs afgebeeld toestel f 825,- r 'o

Weekblad voor Waddinxveen | 1963 | | pagina 2