Wanneer V eertien Zaaltournooien zijn een feest voor voetballers aardgas? Mooie kerstzangavond van Vox Jubilans Nieuwe voorzitter kV!’ Waddinxveen Ernstige vissterfte aanrijdingen TIPS BIJ VORST! Bespoedigt weggaan van de „Combi44 vestiging van Albert Hein? De Sperwer hield tentoonstelling I I Leasers schrijven.... Drogisterij VAN DER HEIDEN wenst U, voor U en Uw gezin, Kind aangereden Wandelver. 9WJ.K.’ Gebr. Spaas wensen u een gelukkig 1964 Laaghartige daad Botsing in de mist Uitslag verloting een voorspoedig 1964 Automobilist reed pardoes Gouwe in Donderdag 19 december kreeg de Waddinxveense automobilist A. M. van B. de schrik van zijn leven, toen hij in één van de gevaarlijke bochten van de Henegouwerweg slipte en pardoes de Gouwe in reed. ^—3 „Het Groen Kruis” boekt record WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DINSDAG 31 DECEMBER 1963. PAGINA 4 565, 625, 634, 771, 2042, 1921, 1978, 1747, 1919, I- 2686, 3223, 2815, 3208, 3134, 3782, A.H. HAAST? 2070, 2087, 2100, 2167, 2269, 2314, NAAR LEIDEN PANKLAAR een tl 1 KVP-raadsleden te komen. TELEFOON 2135 ZUIDKADE 1 --.u. 1 WAT U ZELF MAAKT, IS HET EERSTE VERDIEND Wij bieden U het eerste werkelijke voordeel en ver kopen al onze wollen en zijden stoffen tegen---- onverhoogde prijzen! een de De eerste klap RVVH dat in de eerste wedstrijd Quick Boys tegen zich zag hudigde de gedachte dat de eerste klap een daalder waard was en wist de Kat- wijkers met 2-0 naar de kant te sturen. Be Fair wist het in de eerste wedstrijd niet verder te brengen dan een gelijkspel tegen Sportlust. Ook RVVH kwam tegen Be Fair niet verder dan 1-1. Waddinxveen, (dat dit jaar voor het eerst mee deed aan zo’n tour- nooi) was de enige ploeg die geen punten behaalde. Hoewel ze wel een punt verdiend hadden, misten ze het beslissende schot dat met dit soort wedstrijden wel noodzakelijk is. De ploeg die één punt behaalde was Sportlust uit Woerden, 2 pun ten behaalden Be Fair en Koude kerk. Sleeuwijk en de Lier behaal den 4 punten. De finale Zoals gezegd speelde de finale zich af tussen DOVO en RVVH. Na de verlenging van 2 maal 2^ minuut was de stand nog steeds 2-2 dus moesten er nog penalties genomen worden. Aanvankelijk werd er door de beide ploegen één gemist. Bij de tweede serie was het RVVH die geen risico nam en ze alle drie ach ter de keeper liet verdwijnen en hiermede de wissel beker won. Wens Bij de vele wensen die rond deze jaarwisseling geuit worden, zou het misschien ook wel op zijn plaats om ook zo’n prachtige sporthal te wen sen voor al onze sportverenigingen. Het zal wel bij een wens blijven. Het ligt in de verwachting, dat in de loop van het volgend jaar de aardgasleiding uit Slochteren Gou da reeds zal hebben bereikt. Dit betekent, dat ook Waddinxveen dan aardgas zal kunnen betrekken, wan neer tenminste de stooktoestellen voor aardgas zijn aangepast. Ook Den Haag krijgt volgend jaar het eerste aardgas, maar dit komt niet uit Slochteren, maar uit een bron in het Westland, die aanzienlijk kleiner is. Volgend jaar zullen 7000 Haagse gezinnen op aardgas zijn overgeschakeld, en als alles meezit kunnen <lat er zelfs al 40.000 wor den. In 1967 moet geheel Den Haag zijn omgeschakeld. 11 (vervolg van pagina 2) Het was zaterdagmiddag andermaal weer groot feest voor onze uitge vroren voetballers. Het werd een middag vol spanning en plezier. Het was een tornooi waarin bijzonder fel gestreden werd. RVVH uit Ridderkerk won na een spannende finale met penalties van DOVO uit het verre Veenendaal. Om de derde en vierde plaats speelde zich een uitermate spannende strijd af tussen Quick Boys (bekerwinnaar van vorig jaar) en Zuidland, welke laatste club beslag legde op de derde plaats, terwijl de Katwjjkers met de vierde plaats genoegen moesten nemen. Tijdens de jaarvergadering van de KVP afdeling Waddinxveen is in plaats van de heer Th. B. Mourits tot voorzitter gekozen de heer ir. F. L. v. d. Kleijn. Als bestuursleden werden gekozen: mevr. L. Kingma- de Vreeze, A. Compeer, F. F. J. van Schie, L. Vergeer, Th. B. Mourits en H. G. van Faassen. Op deze vergadering kwam ter sprake, dat zowel het bestuur als de afdeling te weinig interesse toonden voor het werk van de leden van de raadsfractie. Hierdoor konden deze raadsleden op hun beurt te weinig in overleg treden met het bestuur, hetgeen leidde tot een ongewenste situatie. De heer Mourits aanvaardde twee jaar geleden zijn functie van voor zitter alleen, omdat zich niemand anders ter beschikking stelde. Hij verbond aan zijn benoeming de voorwaarde, dat hij zou aftreden, zodra er een andere voorzitter ge vonden was. Het nieuwe bestuur hoopt nu tot een betere samenwerking met de De beheerder vertelde ons, dat de directie van Albert Heyn reeds op de hoogte is van de plannen van de Combi om uit Waddinxveen te verdwijnen. „Voor zover mij bekend, heeft A.H. zijn plannen voor vestiging in Waddinxveen door ons heengaan verhaast. Juist in verband met de bouw van het geweldige A.H.-depot bij de IJ-tunnel - het grootste levens- middelen-depot van heel Europa - zoekt A.H. voor zijn vestigingen Op een stuk landbouwgrond aan de Plasweg-Bredeweg heeft een landbouwer een hoeveelheid vergif gestrooid, waardoor een groot aan tal duiven de dood vond. De landbouwer verklaarde desge vraagd, dat de duiven - en ook andere vogels - schadelijk waren voor zijn gewas. De rijkspolitie heeft een onder zoek ingesteld en proces verbaal opgemaakt. Wij vestigen er de aandacht op, dat de dode duiven niet geschikt zijn voor de consumptie, wegens de hoeveelheid vergif die zij hebben binnengekregen. Zaterdag 21 december zijn op de Piasweg in dichte mist twee auto’s frontaal op elkaar gebotst. Na de botsing blokkeerden zij de weg ge heel. De inzittenden waren de heer W. v.d. E. uit Waddinxveen en de heer M. van Z., eveneens uit Wad dinxveen. Beiden zijn met diverse verwondingen naar het Iterson- ziekenhuis te Gouda vervoerd. De nog niet af gehaalde prijzen van de verloting van „De Vogel vrienden n.l.: no: 57, 124, 340, 409, 503, 536, 547, Om de derde en vierde prijs: SVOW -Jodan Boys 3-2. Om de eerste en tweede prijs: Ter Leede-Rijnsburgse Boys 1-4. zaterdag 28 december: Be Fair-Sportlust 2-2, Waddinxveen -Koudekerk 1-4, Quick Boys-RVVH 0-2, Zuidland-De Lier 5-0, Sleeuwijk -Sportlust 2-0 DOVO - Koudekerk 1-0, RVVH - Be Fair 1-1, De Lier-W’veen 3-0, Quick Boys-Sleeuwijk 3-0, DOVO - Zuid- Land 2-0. Sportlust - RVVH 0-8, Koudekerk- De Lier 0-2, Be Fair - Quick Boys 1-3, W’veen-DOVO 0-4, Sleeuwijk- RVVH 2 - 4. Zuidland - Koudekerk 2-0, Quick Boys-Sportlust 1-0, De Lier-DOVO 0-2, Sleeuwijk-Be Fair 5-1, Zuid land 0-4. werd gehuldigd componeerde hij dit werk, waarin hij zijn dank aan God uitdrukt. Machtig en indrukwekkend zijn de tonen van deze compositie, waar Mar .Egberts het koor laat jubelen van zijn gevoelens: Refferro Deo Gratiam Meam, (Ik betuig mijn dank aan God). Feike Asma bediende het orgel, en wist vaak met het koor tot een zeldzame samenklank te komen. Ook speelde hij enkele soli, o.a. twee choralvorspiele van Bach. Het jeugdkoor ’De Zangvogeltjes’ verleende eveneens medewerking en vormde met zijn prille en frisse geluid een bijzonder tegenwicht tegenover de volle, haast bronzen klank van Vox Jubilans. Joke Hogerbrugge had de eervolle taak een solo te zingen, nl. een com positie van Mar. Egberts: Hemels Lichtje. Zij deed dit bewonderens- waardig. Ook de Rotterdamse bariton Henk Wagenaar verleende zijn medewer king in twee soli. Met samenzang van allen werd de bijeenkomst geopend en beslo ten. Ds. Joh. Verwelius sprak een welkomstwoord, een meditatie en een dankgebed. vooral plaatsen op, die in de buurt van de autosnelwegen liggen, zodat de geweldige levensmiddelen-trai- lers, die dag en nacht door Neder land gaan rijden, hun waren snel en gemakkelijk aan de filialen kwijt kunnen. Ik weet toevallig, dat A.H. héél graag in Waddinxveen een grote vestiging wil maken, die ook de omtrek bestrijkt,” zo de heer Zwetsloot. Uitslagen: Vollledige uitslagen van beide tour- nooien: zaterdag 21 december Poule A: Be Fair-Maasdam 3-1, Ter Leede-Ameide 3-1, SVOW-Maasdam 1-5, Ameide-Be Fair 0-4, Ter Leede- SVOW 2-2, Maasdam-Ameide 3-0, Be Fair-Ter Leede 0-1, SVOW- Ameide 4-1, Ter Leede - Maasdam 3-0, SVOW-Be Fair 3-2. Resultaat: 1. Ter Leede, 2. SVOW, 3. Be Fair, 4. Maasdam, 5. Ameide. Poule B: Bodegraven - Jodan Boys 1-5, Spirit-’s-Grav. SV 2-3, Rijnsb. Boys-Jodan Boys 0-2, ’s-Grav. SV- Bodegraven 1-2, Rijnsb. Boys-Spirit 5-1, Jodan Boys - ’s-Grav. SV 1-2, Bodegraven-Rijnsb. Boys 1-5, Spirit -Jodan Boys 1-4, ’s-Grav. SV-Rijnsb. Boys 2-5, Spirit-Bodegraven 2-1. Resultaat: 1. Rijnsb. Boys (na het nemen van strafschoppen met Jodan Boys, 3. ’s-Grav. SV, 4. Bodegraven, 5. Spirit. Akela mej A. Vis, heeft af scheid genomen van de pad vinders en welpen van de Pieter Maritzgroep, waarvan zij groepsleidster en akela was. Zij trad in het huwelijk met de heer G. van Zeven bergen uit Heinenoord, in welke plaats het bruidspaar zich ook zal vestigen. Vanzelfsprekend gaat de eigen lijk te houden clubavond op woens dag 1 januari niet door. Inplaats daarvan wordt op woensdagavond 8 januari om 7 uur clubavond ge houden. Nu reeds worden de leden geat tendeerd op de ledenvergadering die 22 januari wordt gehouden. Van de grote hoeveelheid voorn en brasem, die de Waddinxveense hengelsportvereniging deze zomer heeft uitgezet in de Petteplas, is reeds een groot gedeelte gestorven. De oorzaak hiervan is volgens de bestuursleden van de vereniging, dat het toegevroren water van deze stilstaande plas momenteel niet ver verst kan worden. Hierdoor ver vuilt het water sterk, en heerst er onder het ijs een tekort aan zuur stof, waardoor de vis stikt. Reeds enkele dagen nadat de vorst was ingevallen, waren onder doorzichtig ijs enkele dode vissen te zien, waaronder enkele zeer grote exemplaren. Er lag zelfs een grote snoek op zijn rug, waarvan vissers het gewicht schatten op zeventien pond. Ook karpers, die normaal bij ernstige koude in de modder blij ven liggen, zwommen nu dicht aan de oppervlakte en waren er kenne lijk ernstig aan toe. Grote hoeveelheden kleine vissen waren al dood, toen in de loop van zondag het bestuur van de hengel- club besloot, nog zo veel mogelijk vis te redden. Er werden enkele grote bijten gehakt en met netten trachtte men te redden wat er nog te redden was. De vis die nog in leven was werd naar ander water overgebracht Mist en ijzel hebben ook in Wad dinxveen hun tol van de automobi listen geëist. Zo registreerde de rijkspolitie binnen vier dagen tijd veertien aanrijdingen, waarbij slip pen de oorzaak van de botsing was. In vele gevallen kwam daarbij nog het slechte zicht door de dichte mist Tot grote verbazing van de ver- keersbonden en de rijkspolitie zijn er nog steeds automobilisten, die bij mist overdag hun grote lichten niet ontsteken, door een misplaatste zui nigheid misschien. De rijkspolitie bekeurt iedere au tomobilist, die overdag bij dichte mist rondrijdt zónder groot licht. Zorgt dat zo’n bekeuring niet krijgt, want af gezien van de finan ciële kant - een bekeuring voor het rijden bij mist overdag zónder groot licht kunt u rustig zien als een bre vet van onkunde, als een bewijs van domheid. Het 7-jarige meisje W.A.V. wo nende aan de Kerkweg is maandag 23 december onder een auto terecht gekomen, toen zij plotseling over stak. De wagen werd bestuurd door de heer L.W. uit Gouda. Het kind liep verwondingen aan de borst op, en enkele ernstige schaafwonden. te voorkomen. Breng tochtstrip, tochtband of stroken krantepapier aan op plaat sen waar een koude wind binnen dringt. Grotere kieren onder de deuren kunt u opvullen met jute zak of een dun matje. Scherm bij strenge vorst of ijzige wind de spouwgaten in de buiten muren af door platen karton of plankjes. Deze moeten direct wor den verwijderd zodra de vorst voor bij is, daar er anders schimmelvor ming onder de vloeren optreedt. Ledig ’s avonds de stortbakken van de waterclosets. Worden ze ’s nachts gebruikt, dan even vol laten lopen, het stopkraantjes sluiten en door spoelen. Is het water in de closetpot be vroren, dan géén heet water er in gooien, want dit kan de pot doen barsten, maar bv. het reeds lauw geworden afwaswater er in weg spoelen. Niet doortrekken met koud water, maar die dag(en) teiltjes lauw water gebruiken. Sluit de ventilatie-openingen van badkamer en douchecel zo lang ze niet worden gebruikt en laat de deur open naar de warmere gang. Denk er om de waakvlam van uw geyser te doven als de waterleiding wordt afgesloten. Open eerst de hoofdkraan van de waterleiding voor u het gas weer aansteekt! Traditiegetrouw heeft de Hervormde Gemengde Zangvereniging „Vox Jubilans” donderdag 19 december in de Hervormde Kerk de jaarlijkse Kerstzangavond gehouden. De belangstelling was, zoals gewoonlijk, bij zonder groot. Dirigent Mar. Egberts wist zijn zangers en zangeressen weer bijzonder te inspireren en wel speciaal in het werk van zijn eigen hand: Te Deum Laudamus, dat deze avond voor het eerst werd uitgevoerd. Ter gelegenheid van zijn 55-jarig toonkunstenaarschap, waarvoor hij onlangs Deze maand heeft de plaatselijke vereniging „Het Groene Kruis” te Rotterdam haar 50.000ste lid voor de afdeling Gezinsverzorging en -hulp ingeschreven. Deze afdeling werd in het najaar van 1951 opgericht en aan het einde van dat jaar waren er 3183 leden. Via een ledental van 20.233 op 31 december 1956 en 42.907 op dezelfde de datum van 1961 is het aantal leden nu tot boven de 50.000 geste gen. Een record-aantal waarmee Rotterdam, die de grootste plaatse lijke vereniging van „Het Groene Kruis” is, ook verreweg de grootste afdeling Gezondheidsverzorging en -hulp heeft. De hulpverlening geeft een al even fantastische ontwikkeling te zien. Begin 1952 is men gestart met één maatschappelijk werkster en drie gezinshelpsters. Thans zijn er in dienst zes maatschappelijk werk sters (waarvan twee voor bejaar denzorg), 100 gezinsverzorgsters en -helpsters en circa 100 bejaarden helpsters. In 1952 werden er 434 gezinnen geholpen met 6000 verzorgingsda- gen, in 1962 waren er 1023 gezinnen waaraan in totaal 26.843 verzor- gingsdagen werden besteed. Een andere bijzonderheid is, dat de contributie van 2,50 per jaar sinds de oprichting in 1951, onver anderd is gebleven. Gelukkig hield de heer Van B. zijn zinnen bij elkaar. Koelbloedig liet hij - helemaal volgens de ’regels van de kunst’ - zijn wagen langzaam vol water lopen, totdat het bijna aanhet dak kwam. Pas toen was hij in staat een portier te openen en naar de kant te zwemmen. Enkele omwonenden, die met een roeiboot te hulp kwamen, vernamen van de heer Van B., dat er verder geen mensen in wagen zaten. Een passerende automobilist gaf de heer Van B. een lift naar huis, waar hij zijn half bevroren lede maten onmiddellijk onder een hete douche hield. Dit gelukkig goed afgelopen on geluk leert weer eens, dat een af doende beveiliging langs de Gouwe- oever dringend gewenst is. Te vaak gebeuren hier nog ongelukken, waarvan de afloop door een goede beveiliging, bijvoorbeeld door vang rails, minder ernstig had kunnen zijn. «JOU, Uil, «JUU, uxuu, wu X, x, 775, 851, 977, 1083, 1136, 1505, 1606, 1842, 2741, - - 3248, Jac. de Beer, 2e J. v.d. Zijden, 3e H. v.d. Willik. Jonge duivinnen onbevlogen: le J. v.d. Zijden, 2e W. van Berkesteijn. Jonge duivinnen tot 150 km.: le J. v.d. Zijden, 2e H. v.d. Willik, 3e L. W. van Hevelingen. Jonge duivinnen boven 150 km.: le H. v.d. Willik, 2e L. de Bruin, 3e N. v.d. Zijden. Jonge duivinnen Orleans gevlogen: le L. de Bruin, 2e D. Heeren, 3e H. v.d. Willik. Late jonge doffers: le W. van Ber kesteijn, 2e J. v.d. Zijden. Late jonge duivinnen: le D. Heeren. Mooiste oude doffer: N. v.d. Zijden. Mooiste oude duivin: N. v.d. Zij den. Mooiste Jonge doffer: H. v.d. Wil lik. Mooiste jonge duivin: J. v.d. Zij den. Mooiste gehele tentoonstelling: N. v.d. Zijden. 2948, 2953, 3333, 3549, 3934 kunnen afgehaald worden bij P. Versluis, Jan Willem Frisoweg 23, Waddinxveen. GOUDA De loodgieters hebben het tegen woordig zo druk, dat ze weinig tijd over hebben voor kleine reparaties. Zorg er dus voor, dat de waterlei ding niet bevriest. De bij voor- en achtergevel lig gende buizen kunt u het beste be kleden met een lap wollen stof, bv. van een oude deken, of omwikkelen met stro of krantenpapier. Afsluiten van de hoofdkraan heeft geen zin als u niet tevens al het zich in de buizen bevindende water aftapt. Doe daarom eerst de hoofd kraan dicht en zet daarna de aftap- kranen open, na daar kleine bakjes onder te hebben geplaatst. Is de w.c. buitenshuis, volsta dan niet met het omwikkelen van de zichtbare buizen, maar draai ook een sterke gloeilamp in de daar aanwezige fitting en laat de lamp dag en nacht branden zolang het vriest. Deze verspreidt veelal juist voldoende warmte om bevriezing (buiten verantwoordelijkheid van de redaktie.) FlëTEIT (4) Het deed mij goed commentaar op de feestelijke rondrit van de sint op 23 november j.l. te lezen in ons weekblad van 28 november. Hier mede kon het organisatie-comité het doen. Het is nl. zo dat van regerings zijde werd verzocht in verband met de moord op Kennedy openbare festiviteiten op die zaterdag na te laten. In het algemeen is hier gehoor aan gegeven. In Waddinxveen ech ter wilde men de kinderen niet te leurstellen. Was het toevallig 5 de cember geweest dan zou men voor dit argument begrip kunnen op brengen. Met nog een zaterdag vóór Sinterklaas in het verschiet is deze reden uitermate ongegrond, daar het dan nog steeds 5 dagen voor het heuglijke feit was. Had men hier maar helemaal niets aan het overlijden van de president gedaan, dan zou het niet zulk een dwaze vertoning zijn geweest. Maar nu liepen met luid geschal drie muziekkorpsen langs de Neder landse driekleur, welke halfstok hing! Dit is absurd en moreel niet verantwoord. Om op het commentaar van J. C. v.d. Put in te gaan: vorig jaar deel de de Koningin ons mede dat Sin terklaas gewoon doorgang kon vin den. Bovendien is er wel enig ver schil of men, na een succesvol leven, op 82-jarige leeftijd ontslaapt of dat men in de kracht van het leven, midden in onvoltooid werk, laag hartig wordt vermoord. Om deze en meer redenen, o.a. tijdsduur van boven aarde staan, tart dit alle vergelijking. Wat is er verder tegen onderteke ning met J.V.? Het gaat hier toch niet om wié het schrijft maar wat er geschreven wordt. Ik neem toch aan dat het stukje van J.V., met uitzondering van de alinea over vroomheid etc. beter de algemene gedachte weergeeft dan het uwe. Hartelijk dank redaktie voor de afgestane plaatsruimte. (naam bij redaktie bekend) F.B. (Red.: Wij achten de discussie over dit onderwerp hiermee gesloten.) De N.V. COMBI, een supermarket-concern bestaande uit zeven grote zelfbedieningswinkels in Nederland heeft besloten de achtste zaak, die zich enkele jaren geleden in Waddinxveen vestigde, weer op te heffen. De oorzaak is niet dat het deze zaak in Waddinxveen slecht ging, maar de commissarissen van de N.V. hebben besloten, geen Combi-winkels meer te vestigen in plaatsen, met een inwonertal kleiner dan 50.000. Er zal in het pand van de Combi een schoenmakerij annex handel in leder- artikelen worden gevestigd, die men later wil doen uitgroeien tot een luxe schoenwinkel. „De opzet van de Combi is altijd geweest, tot enkele grote, gezonde zaken te komen,” vertelde ons de beheerder van deze zaak, de heer F. A. Zwetsloot. „Hoewel de omzet in de korte tijd dat de Combi hier zaken deed, gestegen is met duizend gulden per week, vergeleken met de begin-periode, ziet men toch niet veel heil meer in handhaving van deze zaak, omdat uitbreiding zó’n dure affaire zou worden, dat men voor dit geld gemakkelijk in een grotere plaats een geheel nieuw be drijf kan neerzetten. Dat gaat bin nenkort dan ook gebeuren.” De heer Zwetsloot vertelde ons, dat de N.V. Combi volgend jaar in drie grote plaatsen, o.a. Leiden, grote supermarkten gaat bouwen, waarmee deze zaak dan tien grote filialen heeft. „Zelf ga ik weer naar mijn vroe gere bedrijf in Woerden terug, een zaak die driemaal zo groot is als het Waddinxveense bedrijf, met aanzienlijk betere uitbreidingsmo gelijkheden,” aldus de heer Zwet sloot. Volgens deze beheerder zijn het vooral de ’groenteklanten’ die het jammer vinden dat de Combi gaat verdwijnen. „Wij hadden ons onder meer ge specialiseerd in panklare groenten in plastic zakken, waarmee wij veel succes hadden. Zeker twee honderd klanten kwamen alleen al voor deze groenten dagelijks naar onze zaak. Er is in Waddinxveen geen ander bedrijf die deze panklare groente zó levert, dus misschien is dat tip voor de collega’smeent heer Zwetsloot. P.V. „De Sperwer” hield op j.l. 20 december een geslaagde tentoon stelling, waarvoor veel belangstel ling bestond. Wel werd de tentoon stelling overschaduwd door het leeg blijven van een aantal kooien door dat de duiven daarvoor door het strooien van vergif door een land bouwer waren vergiftigd. De uitslagen waren als volgt: Oude doffers onbevlogen: le P. Bo- nefaas; 2e H. v.d. Willik, 3e N. v.d. Zijden. Oude doffers tot 300 km.: le N. v.d. Zijden; 2e H. v.d. Willik, 3e J. v.d. Zijden. Oude doffers 300 tot 600 km.: le J. C. den Riet, 2e Gebr. Metselaar, 3e J. van der Zijden. Oude doffers boven 600 km.: le Gebr. Metselaar, 2e N. v.d. Zijden, 3e H. van Dijk. Oude duivinnen onbevlogen: le H. v.d. Willik, 2e Gebr. Metselaar, 3e W. van Berkesteijn. Oude duivinnen tot 450 km.: le N. v.d. Zijden, 2e J. v.d. Zijden, 3e Jac. de Beer. Oude duivinnen boven 450 km.: le Gebr. Metselaar, 2e N. v.d. Zijden, 3e H. van Dijk. Jonge doffers onbevlogen: le H. v. d. Willik, 2e J. v.d. Zijden. Jonge doffers tot 150 km.: le Jac. de Beer, 2e O. O. Spruyt, 3e J. v.d. Zijden. Jonge doffers boven 150 km.: le T. Twigt, 2e D. Heeren, 3e W. van Berkesteijn. Jonge doffers Orleans gevlogen: le

Weekblad voor Waddinxveen | 1963 | | pagina 4