Kamer van HET ERFENISHUWELIJK hoogjgggi toestellen i Pipo komt Koophandel Het bij schrijven van rente op de spaarbankboekjes kan plaats hebben van maandag 13 januari t.m. vrijdag 24 januari a.s. Bioscoopagenda Komend weekend weer voetbal.? WSE oefende BURGERLIJKE STAND DE KERKEN NODIGEN Brand bij P. van der Heiden Schoenmakersbedrijf Asscheman verplaatst De Paddestoel kreeg 2.000,-- Toneelspel De Spooktrein \ieuws over I>e Gouwe Bouw R.K. Noodkerk begonnen v.v. Waddinxveen houdt contactavond FRA-VA-KO’s WARENHUIZEN 8-DELIGE PINDASTELLEN Coöp. Raiffeisenbank ’’WADDINXVEEN” Onze kantoren zullen hiertoe geopend zijn van 9-12.30 uur en van 2-4 uur. Bovendien vrijdagsavonds van 7 - 9 uur. Op zaterdag GESLOTEN. Gedurende bovenstaand tijdvak worden spaarbusjes niet geledigd. Het bestuur der MHIKEV IILH VOOR SCHOOLJEUGD WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 9 JANUARI 1964. PAGINA 2 WADDINXVEENS SPORTNIEUWS 1 1 I Onafhankelijk Grote macht Jaarvergadering R.K. Middenstandsbond Film over Duitse herdershonden r I DESKUNDIGE VOORLICHTING 1—0 I geen i leplaan Eikenlaan (wordt vervolgd) II door Henk SP Hoofdstuk 4 - Nr. 6 1 Als n toch in onze zaak bent vraagt dan tevens naar onze SPECIALE AANBIEDING De vooruitzichten dat er komend weekend weer gevoetbald zal wor den zijn momenteel niet ongunstig. Laten we hopen dat de van onge duld trappelende voetballers him zin krijgen. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdagvoetbal RCV - Groot Ammers, 2.30 uur W’veen 2 - Jodan Boys 3, 2.30 uur Be Fair 3 - Rijnstreek 2, 2.30 uur RCV 2 - Be Fair 4, 12.45 uur Sportlust 5 - Be Fair 5, 2.30 uur Be Fair - Oegstgeest, 2.30 uur Zondagvoetbal: Waddinxveen 2 - ONA 5, 2.30 uur Soccer Boys 3 - WSE 2, 12 uur. in GOUDA gevestigd: Korte Tiendeweg 12-7 huizen vanaf de Markt - Telefoon 3033 Kleiweg 108 - naast Kleiwegbrug Telefoon 6033 0—1 0—1 0—1 1—0 SPREEKUUR VOOR WONINGZOEKENDEN Het eerstvolgende spreekuur voor woningzoekenden zal worden ge houden op vrijdag 17 januari 1964 van 7 tot 8 uur n.m. in het gebouw van de gemeentelijke dienst voor sociale zaken (achter het gemeente huis). I ■I' DE ZONDAGSDIENST zal worden waargenomen door dokter E. M. L. Henuninga, Dorpstraat 66, tel. 2078 Dinsdagmiddag ontstond brand in de metaalwarenfabriek van de firma P. van der Heiden aan de Hene- gouwerweg. Een geweldige rookontwikkeling gaf grote moeite de vuurhaard te benaderen. Men vermoedt dat deze brand ontstaan is in de afzuiginstal latie. Door het snelle optreden van de brandweer, kon voorkomen wor den dat de brand grotere omvang aannam. A Zoals uit een geplaatste adver tentie blijkt, is het schoenverzor- gingsbedrijf van de heer Asscheman, voorheen Zuidkade 191, verplaatst naar Kerkweg 215, het voormalige Kunstcentrum. In dit bedrijf worden de nieuwste vervangingsmaterialen en de beste ledersoorten verwerkt op de meest vlugge manier. (plastic) voor 1,50 in GOUDA gevestigd: Korte Tiendeweg 12-7 huizen vanaf de Markt - Telefoon 3033 Kleiweg 108 - naast Kleiwegbrug Telefoon 6033 Dit alles maakt het niet eenvou dig voor een organisatie om de be langen van de consument te be schermen. Het algemeen gevoelen van de consument is dat voor het belang opgekomen moet worden; voor prijs, kwantiteit en kwaliteit. Wil de instelling recht van spreken hebben - daarop steunt de macht - dan zal ze niet onder invloed mogen staan van enige maatschappelijke groepering en vooral niet van over heid of politiek. Ze moet daarbij op ideële en niet commerciële grond steunen en uiteraard vrij zijn van invloeden vanuit bedrijven. En ten slotte moet ze voldoende kapitaal kracht bezitten om op verantwoorde wijze te kunnen werken. Dit om te voorkomen dat het een soort schrikbewind is waarvoor de ondernemer al tevoren al benauwd is als gevolg van het willekeurig en te globaal optreden. Dit alles hoeft nog geen overdreven perfectionisme in te houden, het publiceren van onderzoeken kan dermate gevaar lijke situaties scheppen dat de uiter ste voorzichtigheid vereist is. Het carillon op de Dam speelde het middaguur, toen ze de Kalverstraat inliepen. Er werd niet ge sproken. Kees had zijn eigen gedachten en overwoog, hoe hij straks zou moeten beginnen om deze kwestie op delicate wijze uiteen te zetten. Terwijl het meisje hem af en toe eens van terzijde opnam. Nee, ze kon toch niet anders dan een goede indruk van hem krij gen. Ze kon zich niet vergissen: hij zag er uit als een heer. Doch ze zou in ieder geval op haar hoede blij ven en als iets haar niet aanstond, onmiddellijk de benen nemen. Weinig vermoedde ze dan ook van de aard van de betrekking, die Kees Blokker voor haar in petto had. De lunchroom was spoedig gevonden. Om vertrou wen te boezemen had Kees haar een geschikte gele genheid laten uitzoeken. Jo koos een zaak, waar ze De Waddinxveense speeltuinver eniging „De Paddestoel” heeft van het Anjerfonds een bijdrage ont vangen van 2.000,— voor de bouw van het clubhuis in de speeltuin van deze vereniging. Met de bouw hiervan is inmiddels aangevangen, zo vernemen wij van secretaris Th. D. Dikhooff. van Heeswijk Op zaterdagavond 11 januari a.s. zal door de Jonge Kerkgroep van de Ned. Hervormde Kring „Wet en Evangelie” worden opgevoerd het toneelspel „De Spooktrein” van Arnold Ridley, in het Gereformeerd Verenigingsgebouw aan de Stations straat. Aanvang 8 uur precies. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de leden en ’s avonds aan de zaal. De opbrengst is bestemd voor de kerkbouw. Komt allen! Als u zorgt voor een volle zaal, dan is succes verzekerd en. u bouwt mee aan de nieuwe kerk. te komen, zoals ik al zei, heb ik misschien een be trekking voor u.” „Het staat dus nog niet vast?” vroeg ze, een beetje teleurgesteld. „Hoe bedoelt u?” was zijn wedervraag. „Nou, u sprak immers van ’misschien’.” „Ja, dat wil zeggen ik ben ervan overtuigd, dat u wel geschikt bent voor dieeh betrekking, die ik voor u op het oog heb, maar het is natuurlijk de vraag, of ze u zal aanstaan.” „Dat zal er van afhangen, wat voor werk ik te doen heb.” A-elftal sterker mede door het korte spel van de jeugd, waar vooral Sluis wel raad mee wist. C. Verwoerd, T. Bresser, A. van de Starre en R. Jacobi wisten nog zesmaal te scoren en H. Steenland zorgde nog voor een doelpunt voor de jeugdploeg, dus werd dit nuttige duel beëindigd met een 8-3 uitslag in het voordeel van de A-ploeg. S De uitslagen van de 16e ronde van de wintercompetitie van de Waddinxveense Schaakvereniging zijn: A. Versluis - A. van Dijken Th. Verbree - J. C. Adriaansen 01 C. H. Faas - A. Brouwer W. van Oort - P. Perdijk W. Verstoep - J. Kleiweg P. Broer - J. van Oort In de namiddag van zaterdag 18 januari a.s. zal op uitnodiging van het winkelcentrum ’Brug’, in het verenigingsgebouw aan de Stations straat optreden dë bij de jeugd zo bekende Pipo. Door middel van bonnen is het publiek in de gelegenheid gesteld, zich van gratis toegangsbewijzen te voorzien. Wij verwachten voor dit optreden veel belangstelling. Voor zondagmiddag had de trai ner van WSE twee elftallen samen gesteld voor een oefenduel waar hij goed mee geschoten had. Een goed en droog veld, wel een beetje hard, maar noch veld noch spelers heb ben er ook maar iets van geleden. Het ene elftal speelde onder de naam A-ploeg, en bestond hoofd zakelijk uit eerste elftalspelers, ter wijl een jeugdploeg bestond uit spe lers van 16 tot 18 jaar, waarin dus ook een paar eerste elftalspelers. Het eerste halfuur was de jeugd ploeg iets sterker en nam een 2-0 voorsprong door Steenland en Geers. Maar Van de Lans en Ver woerd zorgden bij de rust voor een gelijke stand. Na de rust werd het kunnen drinken? Dan kunnen we meteen de zaak verder bespreken.” Nog aarzelde Jo even. Tenslotte was het een vreemde man en zij was maar een meisje. Maar in zo’n grote stad als Amsterdam, althans in het cen trum, zou ze geen gevaar kunnen lopen en in een behoorlijke lunchroom was het toch zeker veilig genoeg? Laten we dan maar naar een lunchroom gaan in de Kalverstraat,” stelde ze voor. „Uitstekend,” antwoordde Kees verheugd. „Mis schien mag ik me eerst even voorstellen? Mijn naam is Blokker, Kees Blokker.” Hij stak een hand uit. Het meisje drukte deze en zei: „Mijn naam is Berg- sma.” Doch haar voornaam verzweeg ze. De macht van het onderzoekende instituut - hoe neutraal ook georga niseerd - mag bepaald niet onder schat worden. Heeft het eenmaal een keuze gedaan ten aanzien van te onderzoeken produkten, onder zoek wij ze en publicatie van resul taten, dan zal het voor het bedrijf dat zich - terecht of ten onrechte - benadeelt gevoelt door de gedragin gen van dat instituut bijzonder moeilijk zijn de geleden schade te verhalen. Wanneer niet bijzonder zorgvul dig wordt opgetreden - vooral de ervaringen in het buitenland tonen dit aan - kan het aantal processen groot zijn. Als gunstig voorbeeld moge ik - ook al val ik daarbij in dezelfde fout als de testinstituten - het Engelse systeem noemen waar in niet tot publikatie wordt overge gaan alvorens in ruime kring is overlegd. Als tegengesteld voor beeld moge ik noemen het jagen op successen in de vorm van aanmer kingen op produkten en prestaties door individuële nieuwsbedrijven, zonder een nauwkeurige verificatie aan de publikatie te laten vooraf gaan en daarbij de publikatie op het sensationele gericht te doen zijn. Het is geen eenvoudige zaak om aan te geven waar de begrenzing van de behartiging van belangen van de consument precies moet lig gen wil het ingrijpen van het sys teem op de markt niet zodanig zijn dat er naar algemeen gevoelen rechtvaardigheidsgronden schade wordt aangericht. (vervolg van pagina 1) Vele methoden hebben een grens- waarschijnlijkheid. Maar een derde bereik van nauwkeurigheid en punt is: kan men alles wat voor een vergelijking in aanmerking zou ko men wel in het onderzoek betrek ken? Als het produkt van tien fa brieken van nationaal niveau in een onderzoek betrokken worden, terwijl er daarnaast nog zes zijn die, doordat ze alleen regionaal van belang zijn, niet in aanmerking ko men, worden deze zes reeds a priori benadeeld doordat ze geen kans krijgen beoordeeld te worden. In algemene zin: het middenbedrijf zal, zodra men ergens meer konsekwent met onderzoeken begint, in het na deel komen. De ervaring leert dat degene die een goed cijfer kreeg, dit gaarne wijd en zijd bekend maakt, wie er geen heeft kan zich alleen stil houden. Morgen zal de stichting Neder landse Schoolbioscoop in het ver enigingsgebouw aan de Esdoornlaan enkele films vertonen. De voorstel lingen zijn zowel ’s morgens als ’s middags. een eenvoudige gelegenheid opzoeken, waar we wat CONTACTLENZEN Op de onlangs gehouden kring- zwemwedstrijden werden de vol gende resultaten geboekt. Marry van Ringelenstein bereikte op de 50 meter schoolslag een tweede en op de 50 meter vrije slag een derde plaats. Met Gijs van der Leden die een eerste plaats op de 100 meter vrije slag behaalde waren die wel degenen die voor ’dë Gouwe’ de eer hoog hielden. Verder was er nog een derde plaats Hildelies Boon- stoppel op de 100 meter vrije slag en een derde plaats voor Eef Over- dan op de 100 meter schoolslag, de overige zwemmers en zwemsters behoorden niet tot de eerste drie aankomenden. De enige wedstrijd die in deze feestweken gespeeld is, is die van D.V.Z. I (Den Haag) tegen Gouwe I, de uitslag was 1-3 voor de Gouwe, wat de heren (gezien hun reputatie) tegen deze nieuwe tweede klassers dan ook wel verplicht waren. Programma zaterdag 11 januari a.s. 6.00 uur: Gouwe I - Rotterdam II (heren) 7.45 uur: Zwemlust I - Gouwe I (dames) Dinsdag 14 januari a.s. 10 uur: Gouwe 1 - O.Z.V. I (dames) Zowel de dames als de heren zul len het zaterdagavond niet gemak kelijk krijgen, we voorspellen dan ook maar niets en rekenen intussen op goede uitslagen. zondag 12 januari 1964 Nederlands Hervormde Kerk. V.m. 9.30 uur: ds. J. R. Cuperus N.m. 6.30 uur: ds. Joh. Verwelius Hervormd Wijkgebouw, Esdoornlaan V.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius N.m. 6.30 uur: ds. J. R. Cuperus N. Herv. Kring „Wet en Evangelie”. V.m. 9.30 uur: ds. E. H. Kalkman N.m. 7.00 uur: ds. J. Visser, Jeugddienst - van Den Haag (vanaf 6.45 uur samenzang) Gereformeerde Kerk. V.m. 9.00 en 10.30 uur: ds. E. A. van Es, van Dubbeldam N.m. 6.30 uur: ds. J. Snoey Remonstrantse Kerk. Geen dienst. Christ Afgescheiden Gemeente. V.m. 9.30 en nam. 5 uur: ds. A. P. Verloop Woensdag, nam. 7 uur: ds. A. P. Verloop Gemeente van Jezus Christus Het Volle Evangelie Samenkomst elke zondag om 7 uur in het C.N.V.-gebcuw, Dorpsstraat. KERKDIENSTEN R.K. KERK Parochie St. Victor, Zuidkade. Pastoor: B. Emmelkamp, telef. 2452 Missen: ’s zondags 7 uur Vroegmis; 8.30 uur Hoogmis; 11 uur Late Mis; ’s avonds 7 uur Lof; 17.30 uur Mis in de rk-school, Kon. Wilhelminapl. In de week ’s morgens 7 en 8 uur Mis in de parochiekerk; Elke eerste vrijdag van de maand 8 uur avondmis; Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66. donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 15.30 uur Wachttorenstudie De bouw van de R.K. noodkerk aan de J. W. Frisoweg is maandag j.l. aangevangen. De firma Geers uit Voorburg voert het werk uit. Het gebouwtje wordt ruim 28 meter lang en 10 meter breed. De nood kerk biedt plaats aan ongeveer 125 personen. Bij de kerk wordt een kleuter klas gebouwd, die door het wegne- m envan een verplaatstbare wand ook bij de kerkruimte kan worden getrokken, die dan plaats heeft voor 275 personen. Men hoopt, als het weer blijft meewerken zoals tot nu toe, de noodkerk ongeveer eind februari gereed te hebben. een betrekking voor haar. Ze moest maar niet al te serieus zijn. Nu ze voor de tweede maal in korte tijd op staande voet haar ontslag had genomen en dus ook van deze baas geen getuigschrift zou kunnen tonen bij eventuele volgende sollicitaties. Zodat het nog moeilijker voor haar zou worden om iets ge schiktst te vindën. Daarom moest ze ditmaal maar niet al te scrupuleus zijn en dus antwoordde ze: „Graag een kop koffie.” Kees bestelde twee koffie alsmede een schaal met gebakjes en toen het een en ander geserveerd was, werd hij voor de gebakjes met een vriendelijk knikje bedankt. Ze koos er één met zorg uit en lepelde in haar koffie, in .afwachting van het gesprek, dat hij toch zou moeten beginnen. Kees begreep dit ook en zei aarzelend: „Om nu eens tot de zaak in kwestie Tijdens de vorige week gehouden jaarvergadering van de R.K. Middenstand, afdeling Waddinxveen, heeft de heer Zonneveld uit Leiden gesproken over de toekomst van de middenstand. Hij belichtte het grote nut van de service welke de landelijk aange sloten afdeling bij het hoofdbestuur geniet en deed de mededeling, dat 2 leden van het bestuur voor hun langdurige dienst door het hoofdbestuur zullen worden onderscheiden. De bestuursverkiezing verliep moeilijk en men kon niet komen tot een nieuwe voorzitter. Wel werden 3 leden gekozen voor een funktie, waardoor het be stuur werd uitgebreid met 1 lid. De gekozenen zijn: J. Ultée, N. E. Mulder en A. van Ardennen. In de volgende vergadering zal de nieuwe voor zitter worden aangewezen. Hierna werd afscheid ge nomen van de huidige voorzitter, en van de 2e secre taris die zijn zetel beschikbaar stelde. Uiteraard werden hartelijke woorden gesproken en geschenken aangeboden. Wegens de druk bezette agenda moest een deel tot de volgende vergadering worden aange houden. Op een enkele uitzondering na waren alle leden op deze belangrijke vergadering aanwezig. Celia Jacoba, oud 48 jaar; Kooijman, Huibertus Cornells, oud 68 jaar; Pols, Jan, oud 64 jaar. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: beige kinderwant; rood damesbeursje; wit kinderschoentje; bruine glacé herenhandschoen; een blauwe herensjaal; Marokkaanse portemonnaie met inhoud; bruine handschoen. Verloren: blauwe want; groen kin- derwantje; wantjes aan koord; loon zakje met inh.; zwarte handschoen; bril; kinderwant; hondenketting m. halsband. De weersomstandigheden maken in deze tijd van het jaar voetbal praktisch onmogelijk. Om het on derlinge contact nog enigszins te onderhouden heeft het bestuur ge meend enige contactavonden te geven. Donderdag 9 januari, een film en kienavond voor de jeugd. Pupillen om 18.30 uur, junioren om 20.15 uur. Vrijdagavond 10 januari, kaart avond, aanvang 19.45 uur. Vrijdag 17 januari, toneelavond, aanvang 20.00 uur, met na afloop gezellig samenzijn. Toegangskaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar bij het bestuur en de contributie-ophalers. Vrijdag 31 januari, kaartavond, aanvang 19.45 uur. Alle avonden worden gehouden in lunchroom Van de Water. Hoewel de vroeg ingevallen win ter de bouw van de accommodatie gestagneerd heeft is er vorige week vrijdagavond door 35 man weer hard gewerkt. Een moeilijk karwei is tot een goed einde gebracht, nl. het storten van de fundering. Als de ingetreden dooi blijvend is, dan kan er flink doorgebouwd worden. Op donderdag 9 januari moet dan de laatste hand gelegd worden aan de riolering, terwijl een begin kan worden gemaakt met het verwijde ren van de bekisting, zodat 11 janu ari zand kan worden gereden om de binnenkist op te vullen. Wij rekenen weer op een flink aantal vrijwilligers. Uit onze enquête onder de lezers van het Weekblad voor Waddinx veen is gebleken, dat de overgrote meerderheid van onze lezers, behal ve de bioscoopagenda’s van Gouda, Alphen en Leiden, die van Rotter dam prefereren boven die van Den Haag. Slechts één lezer bleek op Den Haag georiënteerd te zijn. Wij zullen ons dus richten op Rotter dam. In het eerstkomende nummer zullen onze lezers waarschijnlijk de eerste complete bioscoop-.agenda kunnen aantreffen. „Wat mag ik voor u bestellen?” vroeg hij. Even overwoog ze, of ze dat wel kon aannemen, maar tenslotte had hij haar uitgenodigd voor een zakelijke gesprek. Bovendien, die man had mogelijk met Wim wel eens was geweest. In ieder geval kende de eigenaar haar en zo hem. Dat gaf een rustiger gevoel. In een leeg hoekje zochten ze een tafeltje uit. Het meisje ontdeed zich van haar mantel en Kees con stateerde, dat ze er bizonder aantrekkelijk uitzag in haar eenvoudige witte bloes en donkerblauwe rok. Hij bekeek haar ongegeneerd van top tot teen en vroeg zich gelijktijdig af, of hij bezig was verliefd te worden. Liefde op het eerste gezicht? Onzin. Eerst trouwen en de centen van oom Klaas. De rest was bijzaak. In het Gereformeerd verenigings gebouw organiseert de vereniging van liefhebbers van Duitse herders honden „Waddinxveen en Omstre ken” een filmavond over deze hon den en hun africhting. Onlangs is voor deze club een bestuur samen gesteld, bestaande uit de heren J. G. Haan te Rotterdam, C. Tol te Wad dinxveen en G. van Gemeren te Boskoop. De chef, die zag dat er een klant voor het loket stond, haastte zich naar hem toe en vroeg beleefd: „Waarmee kan ik u van dienst zijn, mijnheer?” Kees keek nog steeds verbaasd naar het meisje, dat nu de deur uitging. Waar was hij in ’s hemelsnaam terecht gekomen? In een gekkenhuis? „Ik.eh.begon Kees, „ik.ik wilde een adver tentie opgeven.” Verdraaid, wat had dat kind een aardige toet. Als hij haar eens „Dat kan, meneer,” antwoordde de man aan de andere kant van het loket. Maar Kees, gewend om snel te handelen en te beslissen, vervolgde; „Laat die advertentie maar; ik ben van gedachten veranderd.” En nog voor de chef goed en wel deze woorden had begrepen, was Kees het meisje gevolgd en stond hij eensklaps naast haar op straat. Hij boog even en zei: „Neemt u me niet kwalijk, juffrouw, ik ben degene, die zoëven voor het loket stond, terwijl u gelijk ver trok. Begrijp ik het goed, als ik vraag, of u zonder werk bent?” Jo Bergsma, die was blijven staan, keek hem en kele ogenblikken verwonderd aan en knikte bevesti gend. „Inderdaad,” antwoordde ze, min of meer op afgemeten toon. „Ik heb zoëven op staande voet mijn ontslag genomen.” „Dat komt dan mooi uit,” antwoordde Kees opge wekt. „Ik kan u misschien wel aan een goede, boven dien goed gesalariëerde betrekking helpen. Althans, indien u daarvoor interesse hebt.” De verwondering in de ogen van het jonge meisje werd nog groter. Ze keek de man nogmaals aan, nu lang en onderzoekend. Het resultaat viel mee. Hij boezemde wel vertrouwen in, doch je kunt nooit weten. In dit opzicht had ze al onaangename ervarin gen genoeg gehad. Ze bleef dus gereserveerd en ant woordde: „Het zal er van afhangen, meneer wat voor een betrekking het is.” „Ik geloof wel, dat u er voor geschikt bent,” meen de Kees, die schik begon te krijgen in het knappe vrouwtje. En op min of meer ondeugende toon liet hij er op volgen: „Wat denkt u ervan, als we eens Geboren: Jan Bastiaan, z.v. B. van der Ven en C. Schreuder; Maria Johanna Theresia, d.v. G. T. Z I EKENFONDS Jl everane I er tam ^vak-d l p lorna Steenland en A. J. Janmaat; Monique, d.v. N. de Bruin en M. C. IJsselstijn; Koen Jan, z.v. J. Bregman en B. Havenaar; Annemieke, d.v. N. den Haan en T. J. G. van ’t Slot; Jantje Marijke, d.v. J. H. Bremmer en A. H. van der Weij; Ronald Pieter, z.v. W. van Berkel en T. P. Huisman; Gerard, z.v. A. G. Wansink en F. van Cooten; Jan Aris, z.v. A. J. Dibbink en T. Tukker; Ronald, z.v. M. Vink en M. C. P. Verhoeff; Hendrikus Dirk Christiaan, z.v. C. van der Drift en W. C. M. v.d. Bent; Geerlof, z.v. P. Rademaker en C. Oppelaar; Jan, z.v. K. Tol en L. Speksnijder; Gijsbert, z.v. P. Verweij en L. de Ruiter; Amarinus Hendrik, z.v. A. Schou ten en M. A. de Lorm. Ondertrouwd: C. Vermeij en T. Goudriaan. Gehuwd: R. A. Nederend en M. C. Prinsensberg; J. H. C. van Stratum en C. W. M. van Berkesteijn; F. J. P. van der Velden en M. M. Boekhoff. Overleden: Uitbeijerse ev Vermeij,

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 2