R.K. WSE-nieuws r Elsevier’s weekblad een RoMi. UMwifa U! voor Historie Ned. Ilerv kerk - Waddiniveen Bel bij Brand 2222 Hier ligt kans burgerlijke: Kadett Hoe de duiven vlogen Gouwe - nieuws 4 horloges Kilometers Kosten DE KERKEN NODIGEN Krats J. DEN HAAG van Grootse J ubileum Geen 1 III Slotenschouw STAND Bekroning Orgelconcert Piet van Egmond de jongis autohandel ib.v. Geslaagde Oranjemars teenagershow Kindercrèche voorrang Aanleg gasbuizen Beveilig etalages tegen inbraak Nuttige brand Succes voor ,,De Zonnebloem” ’n Spaarcijfers KLERENHANGERS HOUT 4 voor I 1. FRA-VA-KO's WARENHUIZEN Eikenlaan leplaan Telefoon 2401 b.g.g. 2184 Be Fair-nieuw*» Derde W ijk verpleegster Be Fair Volleybal WADDINXVEENS SPORTNIEUWS A JUWELIER i op de seconde nauwkeurig ï--- Rijdt hem eerst, besluit dan 7 HORLOGER 1 1 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - DONDERDAG 3 SEPTEMBER ’64 PAGINA 3 OPEL en M. E. zondag 6 september 1964 3 N.m. V.m. I OPENBARE BEKENDMAKING de burgemeester, C. A. van der Hooft. OPPASCENTRALE telefoon 2934 of 3062 Op de GoVéKa-tentoonstelling te Gouda won de heer J. Oorschot uit Waddinxveen de eerste prijs met een twee-jarige melkgeit. Onder auspiciën van het Neder lands Orgel Comité, gevestigd te Rotterdam, zal de organist Piet van Egmond op dinsdag 15 september a.s., des avonds om 8 uur in de St. Janskerk te Gouda een orgelconcert geven. Zijn programma vermeldt werken van Bach, Handel, Franck, Mendelssohn en van de concertgever een improvisatie over Psalm 89. Ook zal er samenzang zijn. Als u toch in onze zaak bent vraagt dan tevens naar onze SPECIALE AANBIEDING gouda telefoon (01820) 71 22 Gedurende de maand augustus werd bij de Rijkspostspaarbank te Waddinxveen ingelegd 57.380,02 en opgenomen 48.027,79. P.V. „DE SPERWER” De postduivenhoudersvereniging „De Sperwer” hield een wedvlucht vanuit Duffel, afstand 106 km, ge lost om 7.30 uur, in concours 268 duiven. Aankomst 1ste duif 9.05.20 uur. Aankomst 67e duif 9.19.38 uur. De uitslag was als volgt: Gebr. Metselaar 1, 9, 10, 21, 27; A. de Bruin 2, 8; N. J. van Buren 3, 11, 13, 39, 50, 85; H. v. d. Willik 4, 26, 45, 55; Jac. de Beer 5, 61, 62, 63; F. Rip 6, 57, 59; C. A. Bode 7, 12, 31; Jac. de Jongh 14, 37; J. C. Koren 15, 22, 56; J. v. d. Zijden 16, 20, 24; P. Metselaar 17, 67; C. P. Nederstigt 18, 38; J. Pellekoren 19, 36; S. de Waij 23, 29, 32, 35, 42; L. Slootjes 25, 30, 66; Gebr. van Wageningen 28; A. v. d. Graaf 33; S. van Hars kamp 34; Gebr. Heeren 40, 43, 48, 52; T. H. Twigt 41; J. C. den Riet 44, 51; W. van Berkestein 46, 65; C. J. Smits 47; H. van Dijk 49, 53; D. Verkade 54; W. Heuvelman 60; P. Vink 64. P.V. „DE ZWALUW” De postduivenhoudersvereniging „De Zwaluw’’ hield een wedvlucht vanuit Roosendaal, afstand 57 km, gelost om 8 uur, in concours 164 duiven. Aankomst 1ste duif 8.58.04 uur. Aankomst 41e duif 9.17.44 uur. De uitslag was: Joh. Brans 1, 7, 35; W. Tamerus 2, 20, 21, 26, 28, 33; D. Boere 3, 4, 18, 30; A. Poot 5; H. N. van Haren 6, 32; T. Colla 8; A. J. van Essen 9, 17, 41; Gebr. Versloot 10, 14 19, 34; J. van Soest 11; P. Mastop 12; J. Heeren 13, 16, 29, 38; C. Hofman 15; W. Pij pers 22; A. J. Siitema 23, 27; K. van Veen 24; Gebr. Mulder 25, 36, 37, 40; P. Loendersloot 31; L. C. ’t Hart 39. U kimt zich ook opgeven als kol- lektant(e) bij de volgende adressen: De heer L. Rehorst, Trompstraat 28 Mej. C. C. Blonk, Mauritslaan 17 Mevrouw P. G. van Nielen-Mooy, Piasweg 11 Mevrouw Pol-van der Heyden, Willem de Zwijgerlaan 34 Mevrouw Kleiweg-de Waal, Piet Heinstraat 10 De zaak met de buitenklok I week van 25 t/m 31 augustus 1964 Ook de laatste oefenmatch die j.l. zaterdag werd gespeeld, kon geen winst opleveren. In Katwijk ging Be Fair roemloos ten onder met 5-1 tegen Quick Boys 3. A.s. zaterdag 5 september zal de competitie voor het eerste elftal weer een aanvang nemen. Ook de junioren zullen dan van start gaan. De andere elftallen moeten nog een week hun voetbalschoenen in de kast houden. Evenals andere jaren zijn ook nu weer zaterdagsavonds de gebruike lijke uitslagen in de afdeling van het eerste elftal te bezien (uitgaan de van het dagblad „De Rotterdam mer”) op de volgende adressen te bekomen: Cafetaria Ververs, Dorpsstraat Cafetaria de Vos, Kerkweg Cafetaria van Dijk, Kerkweg Drog. van Mourik, K.W.-singel of f rui th. Zwijgers, K.W.-singel. v.h. Saton De wandelsnortvereniging „Willen Is Kunnen” organiseerde traditie getrouw op maandagavond 31 au gustus de 6e Oranjemars. Ook dit sportgebeuren werd een groot suc ces. 630 Wandelaars namen aan de ze mars deel. De afstanden waren: 5, 8 en 12 kilometer. Op de 5 km namen vier groepen deel, op de 8 km 10 groepen en op de 12 km ook vier groepen. Ook talrijke individu- elen wandelden mee. De uitslag was als volgt: Op de 5 km: 1. De Klaas de Vries- school met 240 punten; 2. Willem van Oranjeschool met 234 punten. Op de 8 km: 1. Jan Ligthartschool met 255 punten; 2. Willem van Oranjeschool met 253 punten; 3. De Klaas de Vriesschool met 241 pun ten; 4. Wandelsportvereniging ’’The Quick Steps’’ uit Alphen a. d. Rijn met 309 punten. Op de 12 km: 1. Wandelsportver eniging ’’The Quick Steps”, Alphen a. d. Rijn met 309 punten; 2. Voet balclub „Willem van Oranje” met 261 punten. Op initiatief van teeners uit Ha- zerswoude-Rijndijk, die daar maan delijks dansavonden organiseren in het parochiehuis St. Joris, beleeft Boskoop op vrijdag 2 oktober a.s. in zaal ’florida’ een groots opgezette teenershow. De initiatiefnemers zijn er name lijk in geslaagd de zo populair ge worden Italiaans-Belgische zanger Adamo te contracteren. Voorts zul len die avond aanwezig zijn de winnares van het Knokke-festival, Shirley en Danny and his Flying Arrows. Omdat de zaaLaccommodatie in Hazerswoude-Rijndijk te gering was, werd besloten het evenement in ’florida’ te Boskoop te organi seren. ZWEMDIPLOMA’S Zaterdagmiddag 29 augustus j.l. werd voor de laatste maal van dit seizoen gelegenheid gegeven voor het behalen van zwemdiploma’s. Voor diploma A hadden zich 53 kandidaten aangemeld, waarvan er 49 het diploma behaalden, 4 kandi daten werden afgewezen. Voor het diploma B hadden zich 4 kandidaten aangemeld, deze slaag den allen. Vorig jaar slaagde niemand er in het diploma C of hoger te behalen, maar dit jaar behaalden 4 deelne mers het C-diploma. Voor het di ploma D slaagden eveneens 4 deel nemers. De examencommissie bestond uit de heren Van der Heiden en Troost. 15e maart 1837. De zerken uit de oude kerk zijn alle verdwenen. Op de oudere zer ken leest men: Gerhard Alting Bös- ken, predikant te Waddinxveen, ge boren 30 november 1811, overleden 26 december 1847. Blijmoedig aan het graf te denken, Is ook een vrucht die ’t kruis ons gaf. (Ds. Bösken was in 0.840 te Waddinxveen gekomen van Giessen-Nieuwkerk). Vrouwe Sara Maria van Oosten geboren Lange veld, overleden te Noord-Waddinxveen den 11 novem ber 1849. N. Blok, geboren 9 april 1804, overleden 2 februari 1868 en haren echtgenoot I. P. H. Nourisse, geboren 29 décemebr 1797 overle den 8 juli 1875 in leven practisee- rend geneesheer te Waddinxveen van 1822-1875. Verder leest men de namen: Bloe- De heer J. H. Berends, uit Wad dinxveen, herdacht j.l. dinsdag het feit dat hij 40 jaar geleden in dienst trad bij de belastingdienst. Sinds 1950 is hij werkzaam in het rayon Waddinxveen en op dit moment is hij hoofd-assistent. Ter gelegenheid van dit jubileum werden hem ver scheidene geschenken aangeboden. R.K. Kerkbezoekers St Petruskapel Met ingang van zondag 6 septem ber a.s. is de tijd voor het „in be waring geven” van kinderen in de crèche aan het Kon. Wilhelmina- plein gewijzigd. De kinderen kun nen terecht een half uur voor de aanvang van de H. Mis van 11.15 uur in de kleuterschool, ingang te genover de flats. Voor voldoende toezicht en speelgoed is gezorgd. Een vrijwillige bijdrage van max. 0,35 per kind moet helaas worden gevraagd om de onkosten enigszins te bestrijden. Eventuele meisjes of getrouwde dames, die nog willen deelnemen aan de verzorging van de kinderen kunnen zich opgeven bij het secretariaat van de wijkraad, Pr. Beatrixlaan 124, telef. 3146. Een en .ander geschiedt onder persoonlijke verantwoording van de ouders der kinderen. mers, Regt, Molenaar, Overeynder, Muller x Spruyt, Verbruggen x van Tilburg, van der Breggen, de Jager, Hogerbrug, van der Star, Kraan, van Lange, Bremmer geb. Winters, van der Pot, Jongenburger x Ger ritsen, van der Loo geb. Leerdam, van der Torren geboren Muller, van der Torren geboren Metzger. E.v.E. Zonder voldoende uit te kijken reed vrijdagmiddag een jeugdige fietser van de Esdoornlaan de Kerk weg op. Op dat ogenblik passeerde op de Kerkweg een auto, die de jongeman .aanreed. Hij kwam te vallen, waarbij hij ontvellingen aan knieën en handen opliep. Het valt te betwijfelen, of de af werking v,an de grond, nadat er door de Gasunie buizen zijn gelegd, voldoende is. Het zal waarschijnlijk nodig zijn, om te diepploegen of te woelen en het niet bij egaliseren te laten, wil men voorkomen, dat in de komende jaren onophoudelijk gevallen van structuurschade wor den geconstateerd. Dit deelde de heer A. W. Biewenga mede in de openbare vergadering van het be stuur van het Landbouwschap op 15 juli 1964. Op advies van de heer Biewenga zal de Gasunie laten onderzoeken of diepploegen inderdaad nodig is voor de grondstructuur. Het resul taat v.an dit onderzoek zal aan het Landbouwschap worden medege deeld. Enige bestuursleden vestigden er voorts de aandacht op, dat zij de indruk hadden dat bij het leggen van de gasbuizen herhaaldelijk wordt gehandeld in strijd met de afspraken. Vooral in het noorden van ’t land heeft men veel klachten. Geboren: Elisabeth Johanna Beatrijs, d.v. G. A. M. Weck en A. M. J. Rijnbeek; Raymond Marcel, z.v. G. Plaisier en M. M. Roest; Eduard, z.v. J. Slappendel en Steur; Martina Dirkje, d.v. D. M. Slappen del en A. de Bruijn; Peter Hugo, z.v.P Gosselaar en R. van Dijk; Rob, z.v. H. van Nieuwland en W. Gelderblom; Marianne Jacqueline, d.v. M. G. Slooten en M. C. Kooien; Izaak Jannis, z.v. C. van der Vlist en K. P. Scheele. Ondertrouwd: A. A. J. J. Verhagen en J. Hertog. Gehuwd: geen. Overleden: Klompmaker ev Bruin- sma, Trijntje, oud 61 jaar; Stolker, Gerrit, oud 82 jaar; Theussen, Martinus Johannes Petrus, oud 87 jaar; van Heezik wv v.an der Horst, Hen- drika Cornelia, oud 65 jaar. Aanstaande zaterdag na de offi ciële opening van het sportcomplex in de Oranjewijk, zal W.S.E. een wedstrijd spelen tegen R.C. Verheul met als inzet de vriendschapbeker, die momenteel in het bezit is v.an W.S.E. Zondag a.s. gaat toto nummer 3 alweer van start. Een rede te meer om u te laten registreren en alsnog mee te gaan poolen. De afgelopen week zat er al iemand inde prijzen. De inleveringsadressen voor uw toto-formulier zijn: A. Kleiweg, Kromme Esse C. Toor, Sint Victorstraat 25 C. Verwoerd, Kleikade 5 A. Bonte, Nassaulaan 103 W. Nieuwhoef, Willem de Rijkelaan. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter algemene kennis, dat in het tijdvak van 14 september 1964 en volgende dagen SCHOUW zal worden gedreven over de sloten als bedoeld in de Algemene Politieverordening. Iedere eigenaar van grond in de bebouwde kom is verplicht de slo ten welke vóór, tussen, naast of achter zijn percelen zijn gelegen te onderhouden. De sloten dienen een wijdte van 2 meter en een diepte van 1 meter te hebben beneden het zomerpeil van de polder, waarin zij zijn gele gen. Zij dienen van ruigte en kroos gezuiverd te zijn en de kanten moe ten behoorlijk opgewerkt of ge schoeid zijn. Het niet-nakomen van deze ver plichting zal overeenkomstig de be palingen van de Algemene Politie verordening worden gestraft, on verminderd de bevoegdheid van de gemeente om hetgeen is nagelaten op kosten van de overtreders te doen verrichten. Waddinxveen, 3 september 1964. Burgemeester en wethouders voor- noemd, de secretaris, H. Jenné. JUBILEUM HEER MEIJER (vervolg van pagina 1) daarbij grote ambitie heeft voor de mechanisatie van de gemeentelijke administratie. Hij herinnerde er nog aan, dat de heer Meijer na zijn in diensttreding in 1939 het tot 1941 zonder salaris moest doen en alleen een honorering van vierhonderd gulden per jaar ontving. Namens de vereniging van amb tenaren werd de heer Meijer bij monde van de heer F. C. Brenkman, chef van de afdeling financiën, een boekenbon aangeboden. De direc teur van sociale zaken, de heer J. van Steijn, sprak als collega-ambte- naar v.an de burgerlijke stand. Vol gens hem heeft de heer Meijer als ambtenaar van de burgerlijke stand niet minder dan 412 paartjes in de echt verbonden. „Zijn toespraken bij die plechtige gebeurtenissen ge tuigden van zijn breed inzicht in de huwelijksproblemen,” aldus de heer Van Steijn. De Waddinxveense middenstand uitte haar waardering voor de jubi lerende ambtenaar met een grote fruitmand. De plaatselijke brandweer bracht bij monde van de heer Kloet geluk wensen over, die vergezeld gingen van bloemen. De laatste spreker werd door bur gemeester Van der Hooft aangekon- digd als de mandie in Waddinxveen het meeste geld uitgeeft. Het was de gemeente-ontvanger G. van der Krans, die de hoop uitsprak, dat de heer Meijer nog vele jaren zijn krachten aan deze gemeente zal kunnen geven. Mede namens zijn echtgenote en de beide aanwezige kinderen dankte de heer Meijer aan het slot van de feestelijke bijeenkomst voor de vele hartelijke en goede woorden, als mede voor de geschenken. „Deze dag is een mijlpaal in mijn leven en stemt enigszins tot weemoed, omdat die 25 jaren een afgesloten tijdperk vormen. Maar ook stemt deze dag tot grote dankbaarheid, omdat ouders en familie dit jubi leum, dat voor mij een onvergete lijk gebeuren is geworden, kunnen meemaken,” zo besloot de heer Meijer zijn dankwoord. In een beschrijving door mr. P. C. Bloys van Treslong Prins: Genealo gische en Heraldische Gedenkwaar digheden in en uit de Kerken der provincie Zuid-Holland (1922) wordt met betrekking tot de Ned. Herv. Kerk te Waddinxveen het navol gende medegedeeld: De eerste steen van dit kerkge bouw is gelegd door Gijsbert en Arie Hubertus Spruyt Ands.zn, den GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN Gevonden: mohair sjaal; hugenoten kruisje; herenpolshorloge; bood schappenmand je inhoud: groenten. Verloren: zwart scooterpak; grijs damesvest; rode portemonnaie met inh.; bedelkettinkje; witte handtas met inh.; witte voetbal; damesbril; zwarte rubberlaarzen; bruine da- mesportemonnaie; nylonregenjas; sleutelbos; geel vestje; bruine por temonnaie met inhoud. steeds waar woord. U weet, dat jaarlijks bij vele dui zenden medemensen kanker ge- konstateerd wordt en dat in ons land één op de vijf sterfgevallen door kanker veroorzaakt wordt. U weet ook, dat vele knappe kop pen en toegewijde werkers dag-in- dag-uit hun beste krachten geven om de ware aard van deze ziekte te ontrafelen en het lijden van de medemens te verlichten. En u begrijpt, dat de materiële basis van al deze arbeid, van al die liefdevolle zorg, geld is, geld, veel geld, dat er moet zijn. Dat er moet komen, met dubbeltjes, kwartjes, guldens, tientjes en honderdjes, tot er de miljoenen op tafel liggen, no dig om de, duidelijke en zo verheu gende vooruitgang mogelijk te ma ken en bij te kunnen houden. En daarom, geef Opdat wij kunnen ontvangen: steeds vroegere diagnose, steeds hoopvoller uitzicht, steeds verfijn der behandelingsmethoden, kortom, steeds minder lijden. U ziet het: hier ligt uw kans. Het K.W.F. houdt zijn jaarlijkse kollekte van donderdag 3 september tot woensdag 16 september 1964. En het rekent ook op u Bestrijdt het leed dat kanker heet Nederlands Hervormde Kerk V.m. 9.30 uur: ds. Joh. Verwelius N.m. 6.30 uur: ds. J. R. Cuperus Hervormd Wijkgebouw, Esdoornlaan V.m. 9.30 uur; ds. J. R. Cuperus N.m. 6.30 uur: cand. L. Vroeginde- weij, van Bergambacht Hervormd Wijkcentrum Oranjewijk (Jan Willem Frisoweg) V.m. 10 uur: de heer Scheepmaker van Utrecht N.m. 5.00 uur: ds. A. de Hartog van Bodegraven N. Herv. Kring „Wet en Evangelie” V.m. 9.30 uur: ds. Hemmes v,an Schiedam V.m. 11.00 uur: Zondagsschooldienst 7.00 uur: ds. E. H. Kalkman Gereformeerde Kerk 9.00 uur: ds. B. Koekkoek V.m. 10.30 uur: ds. B. Koekkoek N.m. 6.30 uur: ds. B. Koekkoek Remonstrantse Kerk Geen dienst. Christ. Afgescheiden Gemeente V.m. 9.30 en nam. 5 uur: ds. A, P. Verloop Woensdag, nam. 7 uur: ds. A. P. Verloop KERKDIENSTEN R.K. KERK Pastoor: B. A. Emmelkamp Kapelaan: G. L. U. Paardekooper Zuidkade 176, telefoon 2452 Parochiekerk St. Victor, Zuidkade Zondag 7.15 en 9.45 uur: H. Mis In de week 7.00 en 8.00 uur: H. Mis St. Petruskapel, J. Willem Frisoweg zondag 8.30, 11.15 en 17.30 uur H. Mis dinsdag 8.00, donderdag 20.00 en zaterdag 9.00 uur: H. Mis. Jehovah’s Getuigen, Kerkweg 66 donderdag 19.30 uur Bedieningsschool 20.30 uur Dienstvergadering zondag 18.30 uur Wachttorenstudie DE ZONDAGSDIENST zal worden waargenomen door dokter P. v. d. Linde, Kerkweg 214, telefoon 2250. Een Italiaan heeft een nieuw be veiligingssysteem tegen inbraak ontworpen. Zodra de ruit van een etalage, die voorzien is van deze speciale beveiliging sneuvelt, springt onmiddellijk een stalen scherm omhoog en dekt de gehele ruit af. Tegelijkertijd treedt een alarmsignaal in werking. Met deze nieuwe beveiliging is het voor de juwelier niet meer nodig zijn eta lage met vaak ingewikkelde .alarm systemen of ontsierende hekken te beveiligen. Vrijdagavond laaiden de vlammen hoog op uit een oude schuur aan het Noordeinde. De gealarmeerde brandweer, die snel ter plaatse was, kon niet verhinderen, dat de schuur geheel in de as werd gelegd. Overigens was dit niet verwon derlijk, want het oude bouwsel bleek royaal met olie te zijn be sproeid, voordat er doelbewust een brandje in werd gesticht, dat een tweeledig doel had. Enerzijds kreeg de Waddinxveense brandweer een onverwachte praktische oefening en anderzijds was deze schuur, die in verband met de uitbreidingsplannen in Groenswaard toch moest worden gesloopt, snel verdwenen. Bij Het Groene Kruis in onze ge meente is een hartewens van de laatste jaren in vervulling gegaan. Zuster W. Boer is op 1 september in dienst getreden en daarmee is het aantal wijkverpleegsters op drie gekomen. Deze uitbreiding, dringend nood zakelijk wegens de snelle groei der gemeente, is er overigens niet zon der slag of stoot gekomen. Ruim twee jaar heeft Het Groene Kruis tevergeefs geadverteerd. Het be stuur is dus zeer voldaan dat de pogingen uiteindelijk succes hebben gehad. Zuster Boer heeft haar verpleeg stersopleiding genoten aan het Ned. Hervormd Diaconessenhuis te Am sterdam, waar zij ook de aanteke ning kraam verpleging haalde. Voor de aantekening kinderverpleging werkte zij in het Sophia Kinderzie kenhuis te Rotterdam en voor de aantekening wijkverpleging volgde zij de opleiding van de Zuid-Hol- landse Vereniging Het Groene Kruis te Rotterdam. Voor deze Laatste aan tekening slaagde zij in juli j.l. Het wijkgebouw van Het Groene Kruis aan de Stationsstraat biedt niet alleen onderdak aan de vele activiteiten van de vereniging, zo als de consultatiebureaus, de moe- dercursussen enz. maar er is ook woonruimte voor twee zusters. Zus ter De Boer (niet te verwarren met zuster Boeren zuster Oosterom wonen in het wijkgebouw. Zuster Boer moet voorlopig elders wonen. Zij heeft haar intrek genomen in de Prinses Irenestraat 22. Te zijner tijd komt een woning in de Vondel wijk voor haar beschikbaar. He werk van Het Groene Kruis zal zich in de nabije toekomst nog sterk uitbreiden. Ook het wijkge bouw zal dan niet aan een uitbrei ding ontkomen. Het ligt in de be doeling het centrum van alle activi teiten van Het Groene Kruis te blijven houden in de Stationsstraat. Dat Het Groene Kruis werk leeft in de gemeente blijkt wel hieruit dat het aantal zittingen van de zuigelingen- en kleuter consultatie bureaus de laatste twee jaren is verdubbeld. Velen blijken dus de weg naar het wijkgebouw snel te vinden. Van de nieuwe inwoners van Waddinxveen wordt een groot deel reeds aanstonds lid van Het Groene Kruis. De indiensttreding van zuster Boer is weer een nieuwe mijlpaal in de ontwikkeling van het werk. Het be stuur spreekt de hoop uit, dat deze zuster snel een even goede plaats in ons midden mag innemen als dat met de andere zusters het geval is. Wij wensen haar vele goede jaren toe in Waddinxveen. Het Koningin Wilhelmina Fonds houdt zijn jaarlijkse kollekte van donderdag 3 september tot woens dag 16 september. Dat betekent: geven - geven - geven, om steeds méér te ontvangen. Ja, u hebt het goed gelezen: om steeds meer te ontvangen. Dat is een oud, en nog Op de GoVéKa-tentoonstelling te Gouda, afdeling handwerken, be haalde de Waddinxveense Therapie- club „de Zonnebloem” (voor chro nische patiënten) een mooi succes. Mevrouw J. C. van Vuuren-Zanini kreeg de prijs voor het beste werk stuk (een als bruidje aangeklede pop). Afdeling wandkleden: eerste prijs: mejuffrouw E. van Vuuren. Afdeling kussens: eerste prijs: me vrouw M. Sol-NoorLander; tweede prijs: mejuffrouw A. Groeneveld; derde prijs: de heer H. Pijpers; eer volle vermelding: mevrouw L. Os- kam-de Wit. Op donderdagavond 3 september (hedenavond) opent Be Fair het nieuwe volleybalseizoen. Tevens zal afscheid worden genomen van de heer J. A. van Elburg, die geduren de 3 jaar de volleyers op prettige wijze heeft getraind. Vervolgens zal men kennis kunnen maken met de heer J. Akkerhuis, die bereid is ge vonden de training van de heren op zich te nemen. Aanvang 19.45 uur precies in de gymnastiekzaal van de Jan Ligt hartschool aan de Kerkweg. De trainingstijden voor het nieu we volleybal-seizoen zijn als volgt vastgesteld: dames: van 19.45 tot 21.15 uur heren: van 21.15 tot 22.45 uur.

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 3