Elsevier’s weekblad i*h* weed'd? Clubkampioenschap „Excelsior” O Verdienstelijk gelijkspel van Be Fair; W’veen (zat) wint plaatselijke derby Pover resultaat W.S.E. (0-0) Zwemmen van Gouda J. DEN HAAG v.h. Saton De zaak met de buitenklok telefoon 2077 lUtbVaguv: 7$ Mooie gift voor Be Fair: 1100,- WIK wandelde Opstelling WSE Krappe overwinning van Waddinveen(zon) op Moerkapelle g in LINCOLN 12-jarige wint visconcours LINCOLN - COMPRESSOR I PAGINA 2 2—2 uur O.N.A. 5 W’veen 2, 7—1 G.D.S. 3 Be Fair 4, 1—0 voor het komende weekend 1—1 I door Gitta Haandriks Hoofdstuk 7 - nr. 10 (wordt vervolgd) het horloge met precisie en elegance 2 jaar gratis verzekerd 1—2 1—9 7—2 1- 3 2— 1 2—0 2—0 I 1—3 0—5 Waddinxveen (zondag) zal tegen N.S.V. uit Nieuwkoop moeten be wijzen dat de winst tegen Nieuwer- kerk geen uitschieter is geweest, maar - desondanks verwachten wij toch een overwinning voor de Wad- dinxveners. PROGRAMMA Junioren: Afdeling A: O.N.A. Be Fair, uur uur uur uur uur JUNIOREN: Afdeling A: Be Fair Woerden, W’veen Boskoop, Be Fair 2 G.S.V. 2, Boskoop 2 Be Fair 3, Afdeling B: O.N.A. Be Fair, Moerkapelle W’veen, W.S.E. R.V.C., Be Fair 2 N.S.V., W’veen 2 Soc. Boys 2, W.S.E. Jodan Boys 2, 9—0 10—0 3—1 0—0 0—7 15—0 1—5 2=7 Dat Be Fair niet van plan is bij de pakken neer te gaan zitten, hebben de wit-zwarten zaterdag wel bewezen, door Spirit een verdienstelijk gelijkspel af te dwingen. Door deze draw heeft Be Fair het eerste puntje bemachtigd. De eerste klap is een daalder waard, moet Waddinxveen zaterdag en zondag gedacht hebben, want wist het zaterdag de plaatselijke ontmoeting tegen het echt niet zwakke R.C. Verheul in een 41 overwinning te beëin digen, zondag deed het iets minder door het zwakke, maar toch zeer ge vaarlijke Moerkapelle met 10 aan haar zegekar te binden. W.S.E. stelde ons, maar ook haar aanhang teleur door tegen R.V.C. uit Reeuwijk een doelpuntloos gelijkspel te behalen, doch wij zijn er van overtuigd, dat dit elftal met zijn nieuwe aanwinsten het beter kan; a.s. zondag moeten zij dit gaan bewijzen tegen G.D.S. uit Boskoop. Be Fair treedt zaterdag aan tegen het sterke Maasdam; een bijzonder zware opgave voor het elftal, maar gezien het goede resultaat van de afgelopen week geloven wij dat de mannen van trainer Leo v. d. Leek, na al hun registers op te trekken, een remise kunnen bereiken. Afdeling C: Unio Be Fair, Waddinxveen Esto, Gouderak W.S.E. O.N.A. 2 Be Fair 2, Be Fair 3 Nic. Boys 2, 33 W’veen 2 Bodegraven 2, 02 Zaterdagvoetbal: Spirit Be Fair, W’veen R.C. Verheul, Be Fair 2 Spirit 3, Boskoop 2 W’veen 2, Moerkapelle Be Fair 3, 51 R.C. Verheul - Jod. Boys 4, Gr. Ammers 2 Be Fair 4, R.C. Verheul 3 Spirit 5, W.D.S. Be Fair 5, Zondagvoetbal: W.S.E. R.V.C., Moerkapelle W’veen, W’veen 2 - Nieuwerkerk 3, Groeneweg 3 W.S.E. 2, W’veen 3 Groeneweg 4, nog met de punten te gaan strijken, want v. d. Starre scoorde, maar dit doelpunt werd terecht afgekeurd, daar de scheidsrechter hands had geconstateerd. 4.30 uur Vep Waddinxveen, 4.30 uur Olympia 2 Be Fair 2, 4.30 uur 4.00 uur 2.00 uur 3.15 uur 2.45 uur Woerden 2 - Be Fair 2, 4.00 uur 4.00 uur 2.45 uur 4.00 uur Bodegraven W’veen, 2.45 uur Nieuwerkerk - W.S.E., 3.15 uur Olympia 2 Be Fair 2, 3.15 uur W’veen 2 - Be Fair 3, 2.45 uur SPIRIT BE FAIR 2—2 Toen de rust, na een teleurstel lende eerste helft ingegaan was, drong zich bij iedereen de vraag op of Spirit na rust zou beginnen met het traditionele bombardement op het Be Fair-doel. Het was echter Be Fair dat de lakens ging uitdelen. Dat Spirit toch nog aan gelijk spel kon komen, was echter geen ver dienste. Ze konden tevreden zijn. De thuisclub stelde teleur in deze wedstrijd. Weliswaar trachtten de groen-witten op het middenveld hun slag te slaan, maar in de voor hoede liepen de goed opgezette ac ties vrijwel steeds vast. Vooral door toendoen van spil Troost, die het duo Boers en Ouwerkerk door zijn optreden uitschakelde. Jammer was het dan ook voor deze voortreffe lijke speler dat uitgerekend hij door 0—0 0—1 0—4 4—2 11—1 Waddinxveen (zaterdag) moet dit weekend in Zwammerdam haar krachten gaan tonen tegen de ploeg van die naam; dit is een geduchte tegenstander voor de geel-zwarten, maar wij zien na een zware strijd toch een puntenverdeling. MOERKAPELLE - W’VEEN: 0—1 In een matig duel heeft de geluk kigste ploeg gewonnen. Waddinx veen bracht het uit tegen Moerka pelle tot een 01 overwinning. Direct na de aftrap ontwikkelde zich een nerveuze wedstrijd, waarin de bal vaak met lange trappen heen en weer werd geknald. Nadat zich aan weerskanten verscheidene heel mooie kansen hadden voorgedaan, kreeg Moerkapelle in de 35ste mi nuut een strafschop te nemen, die op uitstekende wijze werd gekeerd door doelman Van Vuur en. Drie minuten later was het wel raak, maar nu voor Waddinxveen. Linkshalf Scheurwater lanceerde linksbuiten Kooren. Deze zag links binnen Vogelaar vrij staan en schoof de bal goed door. Vogelaar tikte de bal beheerst langs doelman Boeve: 01. Bij de uitval van Boeve raakte hij zo gewond dat hij zich moest la ten vervangen. Na de rust was Moerkapelle iets sterker. Geen van beide ploegen werd echter gevaarlijk, zodat Wad dinxveen met een klein verschil de eerste competitiewedstrijd won. R.C. Verheul komt thuis binnen de lijnen tegen Bergambacht. Wij geloven dat de carrosseriemannen hieruit winst weten te behalen, maar er zal zeer zeker voor gevoch ten moeten worden, want Bergam bacht blijft nog altijd een lastige klip die omzeild moet worden. WADDINXVEEN-R.C. VERHEUL In een sportieve, maar niet op een hoog peil staande plaatselijke ont moeting heeft Waddinxveen ver diend gewonnen van R.C.V.: 41. Ze kijkt hem met een spotlach aan. „Nee”, ant woordt ze met een snijdende stem, „je hebt het pre- Voor het clubkampioenschap dam men werden de volgende wedstrij den gespeeld: 2e ronde: T. Twigt T. Driessen, H. Boele G. v. d. Zijden, A. Zwanenburg B. van Eijk, 02 C. Stolker A. A. Rietveld, A. Blonk W. v. d. Heijden, 20 A. Compeer H. C. P. Geers, 02 C. H. Kramp - F. M. P. Jacobi, afgeb. Op een deze week gehou den bestuursvergadering van de Chr. Sportver. „Be Fair” werd door een tweetal dames, mevr. Monster en mevr. Zalm, aan dit bestuur een waarlijk vorstelijke gift overhandigd van 1100,Dit bedrag, het welk de beide dames geheel in hun vrije tijd hebben bij eengebracht, komt geheel ten goede aan de inrichting van het in aanbouw zijnde club gebouw in het Warnaarplant- soen. Bij monde van voorzitter, de heer M. v. d. Berg, bracht het blij verraste bestuur dank aan de beide dames en na tuurlijk alle milde gevers voor dit fraaie resultaat en de wijze waarop dit is tot stand gebracht. een ongelukkige kopbal de bal in eigen doel werkte. Over het geheel genomen wogen de partijen tegen elkaarop. Spirit had een klein veldoverwicht, maar Be Fair compenseerde dit ruim schoots door voor het doel van de tegenstander bijzonder gevaarlijk te zijn. Ook de kansen wisselden snel. Zo zag in de tiende minuut rechtsbin nen Van Zanten (Be Fair) zijn har de schot door de paal gekeerd.M aar zo verging het ook een vliegend schot van Spirit linksbinnen Ou werkerk, waarbij keeper Kobus als paal fungeerde. In deze fase van de strijd was Spirit wat sterker, maar door slecht plaatsen kon de Be Fair defensie de aanvalsstoten opvangen. Spirit schrok op, toen in de 30e mi nuut rechtsbinnen Hoogendoorn uit een Be Fair-aanval de bal tegen de paal knalde. Spirit nam revanche met een bekeken boogbal, maar ook Be Fair’s goalie had een paal, die hem afdoende hulp schonk. Tot de rust bleef Spirit de sterkste, maar niet de gevaar lijkste ploeg. In de tweede helft bleef Spirit ijverig pogen via opening en door te drukken. Het frisse spel van Be Fair schiep echter meer mogelijk heden. Dat bleek in de zesde mi nuut, toen keeper Kool slecht uit trapte. De bal kwam terecht bij linksbuiten Van Driel, die voor zette. Linksbinnen Hertog schoot hard in: 01. Be Fair drukte door en voor het doel van de Ouderkerkers deden zich enkele hachelijke ogenblikken voor. Een van de kansen werd be nut door rechtsbinnen Van Zanten, die gebruik maakte van een goed aangegeven bal van Hertog (02). Pas na dit doelpunt kwam Spirit los. Zes minuten voor tijd kregen de 500 spannend toekijkende sup porters weer hoop. Spil Troost kop te in eigen doel: 12. De vreugde bereikte een hoogtepunt, toen het Vuyck gelukte uit een rommelige situatie voor het doel te scoren: 2-2. teerde rechtshalf Radix van R.C.V. handig van het te ver uitlopen van doelman De Haan en met een boog bal maakte hij de stand gelijk: 11. Twee minuten later liet doelman De Haan de bal vallen. Middenvoor Noordermeer was er als de kippen bij, maar De Haan trok Noorder meer aan zijn shirt terug. Straf schop, besliste de scheidsrechter. Rechtsbinnen Veerman plaatste zich achter de b,al en knalde hem tegen de paal. Waddinxveen schrok wakker en ging ten aanval. Drie minuten later profiteerde middenvoor De Bruyn van het te zacht terugspelen van rechtsachter Stolker en passeerde Muiderwijk kansloos: 21. In de 37ste minuut maakte links binnen Pille het derde doelpunt voor Waddinxveen. Vier minuten voor het einde pas seerde linksbuiten Hammer enkele tegenstanders en tikte de bal on houdbaar langs doelman Muider wijk: 41. Be Fair 3 Esto 2, Afdeling B: Be Fair Gouda, Zwervers W’veen, W.S.E. Jodan Boys, "X 1 7" s~. -J O I 1,1 W’veen 2 G.S.V. 3, W.S.E. 2 R.V.C. 2, Afdeling C: Be Fair Donk, Rnd cicfvn iron "[W Zaterdag 19 september a.s. zal de zwembus weer naar het Spaarders- bad in Gouda gaan rijden. Vertrek vanaf de Dorpstraat: 6 uur en vanaf de hefbrug 6.10 uur. De leden kunnen net als vorig jaar een half uur eerder van het zwembad gebruik maken, daarvoor vertrekken er enkele auto’s om 5.40 uur. vast te klampen. Doch hij kent haar en het zal geen zin hebben te proberen dit uit haar hoofd te praten. Ze is bezeten van de waanidee, dat haar man nog leeft en zal desnoods tot haar dood toe zoeken, of laten zoeken, net zolang tot ze weer een aanknopings punt vindt, zoals ze na zeven jaren speuren ook Wie- senhahn gevonden heeft. Maar het zal haar weer een nieuwe bevrediging geven te weten, dat er iemand voor haar werkt. Die voor haar zal moeten werken, omdat er een verschrikkelijke stok achter de deur staat. Zoek mijn man, samen met de S.D.-er Wiesen- hahn, en zorg er voor, dat je hem vindt. Anders. de cel staat al voor je open. Zo zal ze Arie Balk voor een alternatief plaatsen. Naar Duitsland, zoeken naar de speld in de hooiberg en hem vinden. Anders schande over je gezin. Met deze vrouw kan hij niet redeneren. De invloed, die hij op haar heeft, botst steeds weer op grenzen. Grenzen, die zij zelf trekt. Want als het gaat om Joop Overdinkel, dan staat haar verstand stil. Dan over wint haar onverzettelijke wil ieder ander gevoels argument. Het is een idee fixe voor haar geworden: Joop Overdinkel leeft en hij moet gevonden worden 100 °/0 waterdicht 100 °/0 condensvrij cies geraden: er is inderdaad niets menselijks meer in me. Dat heb jij ook op je geweten. Met Joop is ook het menselijke uit mijn leven verdwenen, zie je? En daarom ga ik nu de politie bellen en hen vertellen, dat hier een verrader zit te wachten om gearresteerd te worden. Dan kan jouw vrouw tenminste hetzelfde een poosje doormaken, wat ik al negen jaar heb moeten doormaken, begrijp je?” De man ziet, dat het bittere ernst is en hij begint te huilen. Terwijl de vrouw nummers draait, komt Fred binnen. Juist op het ogenblik, dat de zoemer van de gedraaide abonnee hoorbaar wordt, legt hij zijn hand op de haak en de verbinding is verbroken. Zacht, maar beslist neemt hij de microfoon uit haar hand en plaatst die weer op het toestel. Dan pakt hij haar bij de schouders en dwingt haar hem aan te kijken. Langzaam schudt hij zijn hoofd en zijn stem klinkt rustig, beheerst, maar beslist, als hij zegt: „Dit is niet de manier, Gerda. Je was wat anders van plan. Ze zucht gelaten en laat toe, dat hij haar een siga ret en vuur geeft. Tegen Arie zegt hij kort: „Wacht in het vertrek hiernaast. En als je probeert er vandoor te gaan. Doch Arie zal niet vluchten. Hij weet immers, dat het geen enkele zin zal hebben. Misschien is Fred in staat haar tot andere gedachten te brengen. Hij hoopt het vurig. Fred trekt een stoel dicht bij en neemt haar han den, die kil zijn en trillen, in de zijne. „Je wilde hem laten arresteren, niet Gerda?” Ze knikt en wil onwillig haar handen terugtrekken, maar Fred houdt ze stevig vast. „En wat was je andere plan? Je zei vanmorgen: Ik heb een karweitje voor hem, waarachtig .als het niet waar is. Hij zal kunnen kiezen, het één of het ander Wat was dat, Gerda?” „Ik heb er van afgezien. Ik haat hem, ik haat hem zo verschrikkelijk, nu ik hem gezien heb, de verrader van mijn man, mijn Joop o, ik zou hem eigenhandig kunnen vermoorden Hij beweegt langzaam het hoofd. „Natuurlijk, Gerda, dat begrijp ik volkomen. Maar wat zou je er aan ge had hebben? Een voldoening, voor een ogenblik, voor een dag, een week, een maand misschien. Maar daar na? Geleidelijk aan zou de spijt komen, de wroeging. Wij hebben niet het recht om zelf vonnissen te vol trekken, Gerda. Je leeft nog te veel in een periode, die al zeven jaar voorbij is. We hebben vrede. Er is geen oorlog meer en dus moeten we het oordeel over- Zaterdag j.l. heeft de wandel- sportvereniging „Willen Is Kunnen” deel genomen aan de 18e Airborne- wandeltocht te Oosterbeek. Om vijf over half twaalf ging de eerste groep van W.I.K. van start met 15 deelnemers (19 personen hadden zich opgegeven, 2 waren er niet aanwezig bij de bus en 2 zijn er niet gestart), en om 1 uur ver trok de tweede groep, daarvoor had den zich 18 deelnemers opgegeven, maar dat werden er 27, dat was een mooie groep. Om half zes vertrok de bus weer uit Oosterbeek en om kwart over zeven arriveerden de wandelaars weer in Waddinxveen. Woensdag 23 september a.s. wordt er weer een clubavond gehouden. Komt allen Doel: C. Plomp; achter: L. Ouden rijn, K. Steenland, C. Jacobi; mid den: Fr. Bonte, Fr. Jacobi; voor: L. Tange, K. Verwoerd, A. van Rijn, A. v. d. Starren, B. v. d. Sluys. Na een rustig gesprek tussen Fred en Gerda wordt Arie Balk weer binnen geroepen en krijgt hij van zijn achternicht te horen, wat er van hem verlangd wordt. Gerda zal alle kosten voor haar rekening ne men, ook zijn vrouw en kind zullen geen gebrek be hoeven te lijden. Hij moet maar wat verzinnen om het zijn vrouw te vertellen. Dat interesseert Gerda niet. Morgen moet hij vertrekken naar Nonweiler. N.aar het adres, dat Gerda opgeschreven heeft. Met een kort begeleidend briefje in een gesloten envelop. Wiesenhahn weet, dat er iemand zal komen en Wie- senhahn zal hem wel aan het werk zetten. Arie Balk heeft geluisterd en knikt. Hij heeft geen andere keuze. Weigert hij, dan weet hij, dat hij bin nen een half uur gearresteerd is. Dan zal er schande over zijn vrouw en pasgeboren baby dalen. Hij krijgt drie maanden de tijd: juni, juli en augustus. Slaagt hij, dan wordt de verklaring van Wiesenhahn zijn In de eerste helft had Waddinx veen een kleine veldmeerderheid. Na tien minuten spelen passeerde de Waddinxveense rechtsbuiten Van Pruissen doelman Muiderwijk en tikte de bal in het doel: 10. Na de rust was R.C.V. iets meer in de aanval, behalve in het laatste kwartier. In de 28ste minuut profi- Hij wees naar buiten. „Dat is mijn wagen. Vorige maand gekocht. Ik heb hem nodig. Kom, Gerda, ik breng je naar „Regina” en daar vandaan rijden we samen naar Amsterdam en gaan daar eens lekker eten.” De 12-jarige Wim v. d. Wal is het gelukt het hengelconcours 1964 van de hengelsportvereniging „Waddinx veen” in zijn voordeel te beslissen. Vele geroutineerde vissers, zowel jong als oud, namen aan dit viscon cours deel. De tweede plaats werd behaald door de vader van de winnaar, de heer C. v. d. Wal en derde werd de heer J. van Egdom. Vijf concoursen werden er gehou den waarin met plezier werd gevist en ook volop van de natuur werd genoten. Voor hen die van rust houden, is dit een unieke sport. PROGRAMMA voor a.s. zondag: G.D.S. W.S.E., 2.30 uur Waddinxveen - N.S.V., 2.30 uur O.N.A. 5 W’veen 2, 11 uur W.S.E. 2 Olympia 7, 2.30 uur PROGRAMMA voor a.s. zaterdag: Be Fair Maasdam, 4.15 uur R.C. Verheul-Bergamb. 4.30 Zwammerdam-W’veen, 4.00 Bodegrav. 2 - Be Fair 2, 4.00 W’veen 2 Zw’dam 2, 4.00 Be Fair 3 - R.C. Verh. 2, 3.15 Be Fair 4 Spirit 4, 5.00 uur R.C. Verheul-Be Fair 5, 2.30 W.S.E. R.V.C. 0—0 In een slappe wedstrijd, waarin beide aanvallen zwak spel lieten zien, hebben W.S.E. en R.V.C. uit Reeuwijk, de punten verdeeld. W.S.E. was inderdaad wel gevaar lijker, maar de afwerking ontbrak. Na de pauze nam R.V.C. het heft in handen, maar ook zij konden niet tot scoren komen. Er ontstonden wel gevaarlijke situaties voor de doelen, maar zonder resultaat. In de Laatste fase van de wedstrijd werd W.S.E. gevaarlijker en scheen laten aan anderen. Dat klinkt als een frase, maar het is nu eenmaal zo. Hoe kunnen er ooit weer normale toestanden komen, als we in die oude gedachtengang blijven doorgaan? Vertel op, Gerda, wat had je aan vankelijk met hem voor?” Onwillig begint ze te vertellen wat ze met Wiesen hahn besproken heeft. „Ik stuur je iemand,” had ze gezegd tegen de voormalige S.D.-man, „de welbekende verrader. Jij kent Duitsland beter dan ik. Je hebt als zakenman je relaties. Doe wat je kunt om mijn man terug te vinden, in West-of Oost-Duitsland. De kosten zijn voor mijn rekening. Aan geld mankeert het me niet. Stuur hem daarheen, waar je denkt, dat er een kans van slagen is. Hij is geheel ter beschikking. Met enkele dagen zie je hem wel verschijnen. Fred denkt na. Dat is natuurlijk een idioot plan en heeft een kans van slagen van één op de miljard. En aan die éne strohalm probeert Gerda Overdinkel zich eigendom, kan hij er mee doen wat hij wil - „zet het in een lijstje, dan kun je je hele leven herinnerd worden aan de verradersrol, die je eens gespeeld hebt” - en heeft hij verder van Gerda niets meer te vrezen. Dan zal ze hem met rust laten en een streep onder het verleden zetten. Slaagt hij echer niet. dan weet hij, wat hem alsnog te wachten staat. Dan is het slechts uitstel van executie. Het bloeden van zijn neus heeft opgehouden. Hij bergt zijn zakdoek weg. En als er verder niemand meer iets zegt, kijkt hij een ogenblik hulpeloos de beide andere mensen aan. En zucht. „Nou, dan ga ik maarzegt hij zacht. En als ook dan niemand iets zegt en de beide mensen hem alleen maar aanstaren, staat hij op en verlaat gebogen de kamer en het huis. Arie Balk had gedacht, dat het verleden vergeten en begraven was. Maar plotseling werd het graf voor hem geopend en confronteerde de gerechtigheid hem met zijn misdaad. De vrouw, die hij hartstochtelijk heeft liefgehad en wier man hij uit jaloezie aanbracht, kijkt hem met grenzeloze minachting door het raam na. W.S.E. zal moeten laten zien dat de puntenverdeling van j.l. zondag een vergissing is geweest; tegen G.D.S. uit Boskoop zullen zij a.s. zondag volgens ons bewijzen dat de ploeg van Compeer wel degelijk van plan is deze competitie mee te gaan tellen. Dus een overwinning. Hoofdstuk 8. De twee mensen in het vertrek luisteren naar de langzaam wegstervende voetstappen in het grint. De bushalte is vlakbij. Als ze zich voorover buigt, zal ze hem door het raam kunnen zien staan, bij het halte- bordje. Met een paar andere passagiers. Ze weet het, maar het lust haar niet. Fred geeft haar opnieuw een sigaret en vuur en kijkt haar dan aan. Als ze zwijgend een poosje roken, zegt Fred eensklaps: „Je bent eigenlijk een beest, Gerda, weet je dat Ze verblikt niet en zelfs de lichte blos op haar wangen blijft onveranderd. Ze knikt enkel, terwijl ze op rustige toon antwoordt: „Volkomen gelijk, Fred, sedert de twee-en-twintigste juni 1943 is de mens in mij gestorven en ben ik alleen maar een beest ge bleven. Een wild dier, dat iedereen zou kunnen ver slinden. „Mij ook, Gerda Ze kijkt hem aan en haar blik verzacht. Ze buigt zich voorover, terwijl ze een ogenblik haar smalle hand op zijn brede vuist laat rusten. „Zelfs een dier heeft zijn sympathiën, beste jongen. Je bent vanaf mijn kinderjaren een vriend voor me geweest, een beschermer. Als ik een beroep op je deed, stond je altijd voor me klaar. Je bent altijd een geweldige steun voor me geweest.” De vuist op het bureaublad trilt even. De man staat plotseling op en trekt zijn das recht. „Wel, we zullen er een punt achter zetten,” zegt hij op een andere toon, „van werken komt vandaag toch niet veel meer. Morgen zullen we de zaken wel eens rustig bepraten. Waar houd je verblijf Ze haalt haar schouders op. „Ik heb altijd mijn kamers in „Regina” ter beschikking, dat weet je. Daarheen heb ik mijn bagage laten brengen.” Hij keek op zijn polshorloge. „Kom,” zei hij, „ik breng je erheen. Maak je een beetje mooi, vergeet voor de rest van de dag je zorgen en moeilijkheden. Dan zal ik je wat ontspanning bezorgen.” Ze bleef rustig zitten roken en keek hem vragend aan. „Hoe Hij wees naar buiten. jA

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 2