>3 van VERBAKEL Bel bij Brand 2222 de> wecM WSE bedwong leider Nieuwer kerk; Be Fair verloor van sterker Rijsoord eenSTER JONGENS SINGLETS met bijpassende slip. Succesvol weekend W addinxveen voor h voor Ut 7$ Opleiding voor scheidsrechters Tafeltennis-nieuws Uitklagen: Puro' hüid Programma a.s. weekend Opstelling WSE LINCOLN Zwemcl. De Gouwe J. DEN HAAG LINCOLN - COMPRESSOR Twaalfjarige visser werd clukkampioen Nieuwe mogelijkheden voor hengelsportvereniging 5" T Be Fair - nieuws Uw modehuis h f _*l^_smetteloos zuiver FACrllNA Z voor het komend weekend: zorgen. door Gitta Haandriks Hoofdstuk 12 - nr. 16 itfi'niVurAVi ■rlw wiaTbï Programma zaterdag 7 november: 6 uur: Gouwe I - A.Z. ’70 I (heren) het horloge met precisie en elegance 2 jaar gratis verzekerd 0—1 1—3 Doel: C. Plomp, l.achter: C. Jaco bi, r.achter: L. van den Oudenrijn, r.-half: K. Verwoerd, midhalf: K. Steenland, links-half: Th. Koetsier, l.buiten: B. v. d. Sluis, l.binnen: A. v.d. Starren, mid voor: A. van Rhijn, r.-binnen: Th. Geers, r.-buiten: L. Tangen. 8 7 8 7 8 7 8 7 6 8 5 4 4 4 4 2 3 1 1 0 2 1 2 2 3 2 4 3 4 5 11 10 10 9 9 7 7 5 3 3 6 6 6 6 6 0 1 1 1 2 0 2 2 1 0 0 0 1 1 1 1 1 3 2 2 4 4 4 6 10 9 9 9 8 6 6 6 3 2 2 0 3 uur 3 uur 3 uur VEILIG GEKOCHT BIJ 1 DE VAKMAN 1 2 2 1 1 3 1 3 1 3 24—11 16—11 22—16 24—13 10— 13 19—20 13—9 11— 16 7—19 11—30 5 4 4 4 3 3 2 2 1 1 1 0 15—4 18—5 12—4 11—7 15—6 22—20 10— 10 11— 11 6—21 6—15 4—13 6—29 r»tn~»w»«ini-iriiü».. Üi.u -i, -a f.ra-jj.-JT. n.d. 9—1 v/h SATON de zaak met de buitenklok Telefoon 2077 0—7 0—0 1—2 8—0 0—2 n.d. I 0—2 0—2 0—2 2—0 3—0 8—0 3—3 2—3 5— 5 6— 4 2—8 Zaterdag gaat het eerste elftal van Be Fair naar Hellouw (tussen Gorcum en Zaltbommel). Vertrek om 2 uur vanaf het terrein aan de Kanaaldijk. Aanvang van de wed strijd 3.15 uur. een moeizame 45-score bleven ze wat verder afzakte. 3 uur 3 uur 3 uur 3 uur 3 uur 1 uur 3 uur 3.4ij uur W.S.E. NIEUWERKERK, 0—0 In een heel prettige aantrekke lijke wedstrijd waarin W.S.E. voor al in de tweede helft een veldover- wicht heeft gehad is het Nieuwer- kerk niet gelukt de beide mee naar huis te nemen. Het slot van de wed strijd was bijzonder enerverend. Eerst werd W.S.E. een strafschop onthouden en even later werd een doelpunt van Geers afgekeurd. W.S.E. diende na afloop twee pro testen in. Eén wegens het niet toe kennen van een strafschop en de tweede tegen het onthouden van een strafschop. De strafschop werd na afloop alsnog genomen en door Tange in een doelpunt omgezet. Of het een geweldige treffer word zal de protest commissie moeten uit maken. W.S.E. 2 - Soc. Boys 2, 1 W.S.E. 3 Donk 5, VEP 4 W’veen 3, JUNIOREN - afdeling A: Be Fair Olympia, Waddinxveen G.D.S., Gouda 2 Be Fair 2, afdeling B: Olympia Be Fair, W’veen Gouderak, 2—0 0—2 0—2 1—1 0—2 4—16 Voor het clubkampioenschap werd de 9e ronde gespeeld. Hiervan wa ren de uitslagen: T. Driessen - C. H. Kramp, T. Twigt - D. Zwanenburg, H. Troost - A. Blonk, T. Baan - Jh. Tahalele, De cursus voor opleiding nieuwe scheidsrechters zal aanvangen op woensdag 11 november a.s., des n.m. 8 uur (precies) in Café-Restaurant „De Kroon”, Kleiweg te Gouda. Eventuele nieuwe candidaten die zich nog niet hebben aangemeld, kunnen dit op deze avond voor de aanvang alsnog doen. Het aantal deelnemers is tot op heden nog be neden de verwachting, daarom zal het noodzakelijk zijn dat nog meer dere candidaten zich opgeven bij het secretariaat: Karnemelksloot 209 te Gouda, of bij de secretaris van de scheidsrechterscommissie, de heer C. M. P. van Vuuren, Stations straat 39 te Waddinxveen. 100 °/0 waterdicht 100 °/0 condensvrij 3 uur 1.45 uur 3 uur 3 uur Sportlust 2 W’veen 2, 1.45 uur Be Fair 4 - Olympia 4, 1.45 uur der vergunning. Ja, dat is Nederland. daar moet je Waddinxveen-zondag heeft dank zij een zeer grote overwinning op R.V.C. uit Reeuwijk en mede door het gelijke spel dat W.S.E. tegen Nieuwerkerk wist te behalen de kop over kunnen nemen. a W.S.E. heeft na de wedstrijd tegen Nieuwerkerk twee protesten inge diend. De protestcommissie zal hierover te zijner tijd wel uitspraak doen. Het kan in de puntenverdeling van grote betekenis zijn. De mannen van Verheul hadden goede aansluiting met de kop. Met de baas over Boskoop, dat hierdoor Van onze zaterdagvoetballers ko men alleen Be Fair en de mannen van Verheul in het veld en we vre zen dat de punten bij de gastheren zullen blijven. Anders ligt het bij de zondagvoet- ballers. W.S.E., dat naar Soccer Boys gaat is wel in staat om de punten meen naar huis te nemen. Watdinx- veen, dat thuis tegen Zwervers speelt zal zijn bovenste plaats moe ten verdedigen. Ons inziens lijdt het geen twijfel dat hen dit zal ge lukken. „Luister, Gerda, ik ben het natuurlijk met je eens. Er zijn tal van betere onderwerpen, maar je kunt niet over literatuur gaan praten, als de helft nooit een boek leest. En evenmin over muziek, als er men sen bij zijn, die niet eens weten, wie de voornaamste componisten zijn van klassieke muziek. Vandaar, dat de gesprekken terecht komen op het gewone, alle daagse leven. Ik heb wel gezien, dat je je verveelde, maar je hebt je wonderlijk beheerst. Dank je in ieder geval voor je komst. Je hebt er mij tenminste een groot plezier mee gedaan.” „Natuurlijk deed ik het voor jou. O ja, nog wel be dankt voor je doos zeep en parfum. Net voor ik van huis ging, werd het gebracht. Ik neem het vast mee, als ik op reis ga, want in Duitsland hebben ze altijd zulke vieze zeep „Waarom blijf je nu niet eens rustig thuis, Gerda? Een ander werkt immers voor je?” Ze zuchtte. „Heus, Fred, ik probeer het wel eens. Ik ben altijd blij, als ik de grens weer over ben. Dan zeg ik tot mezelf: En nu blijf ik een hele poos lekker thuis. Maar na een week krijg ik de kriebels weer, dan kan ik gewoon niet meer stil blijven zitten, dan moet ik er uit. De gedachte, dat Joop ergens in Duits land zit en ik niets zou doen om hem op te sporen. die gedachte is gewoon onverdragelijk.” „Gerda, je weet, dat ik je volkomen begrijp. Ik Kwiek I verloor van Moordrecht met 64. Kwiek II wist tegen Donk tot een gelijk spel te komen (55), wat heel verdienstelijk is. Kwiek III speelde deze week haar eerste wed strijd. Zoals de uitslag (64) weer geeft was ook de gehele wedstrijd, n.l. zeer spannend. Koudstaal won. twee partijen, maar de derde ging helaas na een spannende partij voor hem verloren. Geerlof won ook twee partijen, maar had toch wel beter gekund. Invaller J. de Vries verdient veel lof door dat hij in deze moeilijke wedstrijd toch een partij in winst wist om te zetten. Het dubbel Koudstaal-Geerlof is prima op elkaar ingespeeld en dat ondervond Rosalia dan ook, en met 21-8 en 21-17 gingen zii ten onder. Uitslagen: Moordrecht I Kwiek I, 64 Kwiek II Donk, Kwiek III Rosalia, T.T.V.N. Kwiek IV, overal vergunning voor hebben He ja, dacht Gerda, een mooi onderwerp om over door te zagen. la-we-t-nou-es-heb-be-over-vergun- ningen Een punthoofd krijg je ervan. De koffie werd rondgebracht en Fred kwam met zijn kopje naar haar toe. „Gezellig, he?” zei hij, naast haar plaats nemend. Ze knikte. Ja, dat hoort er ook nog bij: liegen. Je kunt moeilijk zeggen: ik vind ze stuk voor stuk stier- vervelend en als je niets beters hebt om uit te nodi gen, bons jour ze dan alsjeblieft meteen de deur uit. Maar dat doe je niet. Dat is ook onbeleefd. Elkaar op een nette manier voor de gek houden is niet on beleefd, dat is heel gewoon. Nu ja, als Joop er bij geweest zou zijn, had ze wellicht meegezwamd in het koor. „Ben je niet wat erg stil, Gerda?” Ze glimlacht naar hem. „Neem me niet kwalijk, Fred, maar de laatste jaren heb ik dergelijke huise lijke visiteavondjes niet meer bijgewoond. Ik ben ze waarschijnlijk ontwend. Ik vrees, dat ik geen prettig gezelschap ben Hij boog zich naar haar toe. „Dat jij er eens een keer bent, net op onze verjaardag, Gerda. maakt m’n hele avond goed. Maar ehals het je teveel wordt, geneer je niet, hoor. Desnoods zeg je, dat je hoofdpijn hebt, niet? Dat is altijd een goed excuus om te gaan, als je er genoeg van hebt.” Ze knikte, zonder te antwoorden. Ja. in het leven mag je iedereen voor de gek houden, als je het maar op een nette, voor iedereen aanvaardbare manier doet. Er zijn voldoende geldige excuses, dus je hebt ze maar voor ’t uitzoeken. Omdat je moeilijk kunt zeggen: Jullie zijn allemaal kletstantes en zeurnieten, ik verveel me, dus ik ga naar huis. Ook dat is onbe leefd. Alles, wat eerlijk is, is onbeleefd. In welk gek kenhuis leven we eigenlijk? Dan kun je toch beter in Duitsland zijn. Daar zeggen ze niets, .als je ze niets vraagt en daar laten ze je rustig aan je lot over. Ze dronk van haar koffie. Die was hier tenminste beter als ginds. Dat leerden ze nooit, die Duitsers: goeie koffie klaarmaken. Om tien uur vond ze het welletjes. Als ik nog vijf minuten blijf, ga ik gillen, dacht ze. Met een paar woorden van dank nam ze afscheid van de oude me vrouw en de andere gasten. Fred liep met haar mee over een plas, gelegen achter de ge meentelijke rioolwaterzuiveringsin stallatie, voor het houden van wed strijden. Aan de burgemeester werd een fraaie ball-point uitgereikt met de naam van de vereniging er op, als mede aan de leden. Zware kwaliteit jongenson- dergoed, in fijne ribstelling maten 1 t/m 31/2, AF" per singlet of slip: maatl W kl.stp.mt. Ze had enige tijd over koetjes en kalfjes gesproken met haar buurvrouw en toen deze de gastvrouw ging helpen met de koffie en het gebak, had Gerda weer gelegenheid om te mijmeren. Eigenlijk ben ik veel te egoïstisch, want niets interesseert me immers meer? Niet eens meer m’n eigen verjaardag. Wat doet het er allemaal toe, als het leven zo geen zin meer heeft? Nu zit ik hier op verjaarsvisitie, terwijl ik zelf jarig ben. Luistert naar het geleuter van mensen, die me vreemd zijn en me geen belang inboezemen, rook een sigaretje, glimlach eens een keer naar Fred en z’n moeder en voor de rest moet ik me dwingen, om niet om de haverklap op m’n horloge te kijken, want dat is onbeleefd. Ik moet aan de gesprekken deelnemen en als ik dat niet doe, ben ik alweer onbeleefd. Ze kennen me allemaal en ze zullen me misschien wel voor halfzacht verslijten, omdat ik nog steeds geloof in het feit, dat Joop in leven is, terwijl ze zelfs op het gemeentehuis hem ,als overleden hebben afge voerd, zonder dat ze daarvoor ook maar enig bewijs hebben. Als je niet precies doet, wat de massa ge woonlijk doet, word je voor zonderling aangekeken. Wanneer je nee zegt, als iedereen ja heeft gezegd, dan zijn ze van mening, dat er een steekje aan los zit. Kijk ze stikum loeren naar die arme Gerda Over- dinkel. je weet wel, die vrouw, die al zeven jaar door Duitsland reist, op zoek naar haar man. Erg he, zoiets, daar moet je medelijden mee hebben. Ik kan horen, wat ze allemaal denken, dacht Gerda. Ze zijn allemaal erg voorzichtig in hun uitlatingen. Spreek alsjeblieft niet over de oorlog, niet over het verzet en nog minder over Joop Overdinkel, want zijn vrouw komt vanavond een uurtje. Fred zou z’n gasten wel geïnstrueerd hebben. Hoor nou dat gezwam over de nieuwe mode: de rokken nog korter, nee, de rokken iets langer, net over de knie. En blauw is van het najaar de modekleur, ik heb een neef en die zijn nichtje is mannequin in Amsterdam en daar weten ze het al uit Parijs. Nou, mooi blauw is niet lelijk, he, he, wat een logica. En dat zijn nu volwassen mensen. Als je kind zo zat te zeuren, zou je zeggen: als je niet beters weet, houd dan alsjeblieft je mond. Maar zoiets doe je natuurlijk als volwassene niet in gezelschap. Dan knik je glimlachend en je geeft ieder een maar gelijk, dan vermijd je mogelijke verdere discussies. Hoor nou, die vrouw daarEn wat zegt u wel van het weer? Elke dag opnieuw maar zon en nog eens zon. Treffen de vroege vakantiegangers het even? Ja, er is al weer aardig wat bezoek in ons dorp, hebt u het ook gemerkt? Mijn zus verhuurt tegen woordig ook m’n zwager is nogal handig en hij heeft een paar zomerhuisjes in elkaar gezet en die hebben ze geadverteerd. Dat is toch even een goeie business? Hoef je niets aan te doen, je yerhuurt ze en je vangt centen. Als het goed gaat, bouwt hij er van ’t najaar nog een paar Nu ja, eigenlijk moet je wel vergunning hebben. maar zovelen doen het zon- R.V.C. W’VEEN (zon), 0—7 De Reeuwijkers stelden hun pu bliek wel erg teleur door hun eerste thuiswedstrijd te verliezen. Wad dinxveen was technisch de veel be tere ploeg en nam daarom direkt het initiatief. Na een kwartier spe len was het Quist die de score open de (0-1). R.V.C. wist nog verder on heil te voorkomen en kreeg nog enkele kansen, welke niet benut werden. Na rust stortte R.V.C. ge heel in. Appel maakte er kort na rust 0-2 van en daarna liet Quist zien dat hij wel doelpunten maken kon. Viermaal liet hij de keeper van de Reeuwijkers de bal uit het net halen. Toen keek R.V.C. al te gen een 0-6 achterstand. Een straf schop besliste de wedstrijd (0-7). 3 uur 1.45 uur W’veen Soccer Boys, 1.45 uur Be Fair 2 - Bodegrav. 3, 1.45 uur afdeling C: Sportlust Be Fair, W’veen G.D.S., R.V.C. W.S.E., Be Fair 3 ESTO 2, le klas Gouda: W’veen Nieuwkoop Nieuwerk. Zwervers NSV Moercapelle 6 ESTO 6 W.S.E. 6 R.V.C. 6 Soccer Boys 5 Gr. Ammers 5 G.D.S. 6 DAMMEN Nederlaag van Excelsior II. Met 16-4 moesten zij hun meer dere erkennen in B.D.V. II uit Bleiswijk. Excelsior II speelde haar tweede thuiswedstrijd tegen B.D.V. II. De Excelsior-spelers kwamen er niet a,an te pas dat het een nederlaag zou worden stond van te voren wel vast. Maar dat deze zo groot zou worden was toch wel een tegenval ler. Want B.V.D. II keerde met een 16-4 overwinning huiswaarts. De uitslag was als volgt: Excelsior II B.D.V. II J. Slappendel - A. Slappendel, 02 A. Zwanenburg - A. Goris, 11 A. A. Rietveld - W. P. v. Alphen, 02 B. van Eijk - N. A. Storre, 02 W. v. d. Heijden - D. Breugem, 02 F. van Eijk - A. Elswijk, J. de Heer - W. P. van Loon, C. Stolker - C. Krijgsman, A. Compeer - J. Helder, H. C. P. Geers - J. Groenewoud, zater dagvoetbal Be Fair Rijsoord, Sportlust 3 Be Fair 3, Moerkapelle 2 - Be Fair 5, 15 Boskoop R.C.V., zondagvoetbal: R.V.C. Nieuwerkerk, W.S.E. Nieuwerkerk, Waddinxveen 2 Donk 3 Boskoop 3 W.S.E. 3, Waddinxveen 3 - G.S.V. 7, 6—1 JUNIOREN: afdeling A: Be Fair Gouda, Waddinxveen N.S.V., Be Fair 2 Bergambacht, 14 afdeling B: Sportlust Be Fair, W’veen Nieuwerkerk, W.S.E. Boskoop, Be Fair 2 Nieuwkoop, G.S.V. 3 W.S.E. 2, afdeling C: Waddinxveen - Woerden, Gouda 2 Be Fair, Be Fair 3 - Bodegraven 2, 06 Waddinxveen 2 VEP 2, 13 zaterdagvoetbal Rijnstreek R.C.V., Boskoop 2 Be Fair 2, W’veen 2 Spirit 3, R.C.V. 2 Sportlust 3, Sportlust 4 Be Fair 4, R.C.V. 3 Sportlust 5, Be Fair - Zwammerd. 5, A.S.H. Be Fair, zondagvoetbal: Soccer Boys W.S.E., 2.30 uur W’veen Zwervers, 2.30 uur Nieuwerk. 3 - W’veen 2, 12 uur 2.30 uur 12 uur 12 uur BE FAIR RIJSOORD, 0—2 Be Fair kon deze middag zijn draai niet vinden. Ze w.aren tech nisch de mindere van Rijsoord, en de uitslag is dan ook volkomen ge rechtvaardigd. Toch kon Be Fair in de eerste helft met enthousiast spel de stand blank houden. Vooral doel man Kobus en back Troost speelden hierin een grote rol. Middenvoor vian Zanten kreeg overigens nog een goede kans tot scoren maar al leen voor de keeper gekomen, faal de hij. In de tweede heelft kwam het veldoverwicht van Rij oord tot uitdrukking toen na tien minuten linksbinnen Zoeteman, 0—1 op zijn naam bracht. Dat was ten volle verdiend. Rechtsbinnen Bestebreur- tje kon toen nog voor 0-2 De strijd was beslist. Maasdam ASWH Rijsoord VVGZ Wieldrecht Spirit Sportlust Be Fair ASH Gr. Ammers denk niet, dat er een tweede vrouw in de wereld is, die zoveel voor haar man gedaan heeft als jij. Wat de mensen ook van je zeggen, ik zie in jou de heldin, hoor? Ik heb ontzettend veel bewondering voor je hardnekkige vasthoudendheid, je onverwoestbaar ge loof in Joop’s in het leven zijn. Maar wees aan de andere kant ook realist, Gerda. De mogelijkheid is natuurlijk met de dag groter, dat Arie terugkomt met de mededeling dat Joop niet meer in leven is. Misschien al jaren dood en begra ven. Dat klinkt ontzettend hard en dat zou je illusie in één ogenblik aan stukken breken. Beloof me alsje blieft één ding Gerda. Als je een dergelijk bericht zou krijgen, hetzij hier of in Duitsland, ga er dan niet aan ten onder, doch vlieg desnoods terug naar Loenen en kom bij mij. Je weet, dat je in mij een vriend hebt, en ik beschouw me als je beste vriend, die alles voor je over heeft. Kom dan naar mij, ga geen gekke dingen doen. Je bent nog jong, Gerda, je bent financiël onafhankelijk. Er zijn nog andere din gen in het leven en eens zal het verdriet slijten. Bel me op, als je de moed zou missen om uit eigen kracht hierheen te reizen, en ik haal je op met mijn wagen. Ik wil alles doen, om te proberen je te helpen, dat weet je immers?” Ze klemde zijn arm tegen zich aan. „Dank je, Fred. Maar wees niet ongerust. Als. als zo’n jobstijding zou komen, dan zal ik heus geen wanhoopsdaad ple gen of iets dergelijks. Dan kom ik naar huis, naar jou. De wetenschap, dat jij mijn vriend bent, gaat altijd met me mee op reis. Je mag het best weten, als ik lang in Duitsland ben geweest, verlang ik niet al leen naar huis, ook naar jou. Sedert onze kinderjaren kennen we elkaar en hebben we lief en leed samen gedeeld. Misschien houd ik wel van je. Natuurlijk op een heel andere manier als ik van Joop houd, want hij is tenslotte mijn man. Je bent meer als een vriend, een broer. Je bent sinds vaders dood mijn vertrou wensman en je hebt altijd op uitstekende wijze mijn bezittingen beheerd. Alleen daarom ben ik je al ont zettend dankbaar. Bovendien ben je altijd lief voor me, dat treft me iedere keer. Sorry, Fred, misschien voel je wel meer voor me als vriendschap ik heb m’n ogen ook open, maar dat zou verraad zijn tegen over Joop. Alsjeblieft, Fred, probeer het te begrijpen.” „Natuurlijk, Gerda, ik heb je al gezegd, dat ik je volkomen begrijp. Ik hoop van harte voor je, dat Arie’s pogingen met succes bekroond zullen worden.” Bij de villa namen ze met een handdruk afscheid, maar Gerda hield zijn hand stevig vast. „Fred, Joop zal het me niet kwalijk nemen na al die jaren. Ik ben hem altijd trouw geweest en ik zal hem altijd trouw blijven. Maar jij bent altijd zo lief voor me en ik kan je zo weinig teruggeven. Maar als je wilt, mag je me een kus geven vanavond (wordt vervolgd) Door de hengelsportvereniging „Waddinxveen” werd zaterdagmor gen j.l. een visconcours gehouden. Ongeveer 36 personen trokken naar de Noordkade, doch de vangst was bijzonder slecht. De prijzen werden dan ook toegekend voor gevangen ondermaatse vis. De le prijs werd behaald door C. v. d. Wal, 2e prijs W. v. d. Wal, 3e prijs J. Hidding, 4e prijs J. C. Nieuwerf en 5e prijs S. Kuiper. Zaterdagavond vond in het Geref. verenigingsgebouw de prijsuitrei king plaats van het clubkampioen schap door burgemeester C. A. van der Hooft. De clubkampioen was de 12-jarige W. v. d. Wal, de tweede was zijn vader, C. v. d. Wal en de derde was J. van Egdom. De burgemeester prees zich ge lukkig de prijzen te mogen uitrei ken aan de winnaars van de vereni ging. De hengelsport, aldus de bur gemeester, is een prachtige vorm van vrijetijdsbesteding, voor jong en oud. Tot aller verrassing deelde de burgemeester mede, dat de ver eniging de beschikking mag hebben de kamer uit. „Ik breng je thuis,” zei hij op een zo besliste toon, dat Gerda niet durfde protesteren. Bo vendien vond ze het altijd prettig, als Fred op besliste toon sprak. Fred wilde de auto uit de garage halen, maar Gerda zei: „Ik loop liever. Maar je hoeft niet mee, hoor. „Een wandeling zal me ook goed doen, Het is een mooie avond.” Terwijl ze de weg opliepen, vroeg Gerda: „Vind je dit nu niet onbeleefd tegenover je gasten? Om er zo maar van door te gaan?” Hij schudde zijn hoofd. „Er is maar één gast, die me interesseert. Die gast heet Gerda.” „Dank je, Fred. Ik weet, dat jij het meent. O, neem me alsjeblieft niet kwalijk, maar ik kon dat gezanik niet langer aanhoren. Weten de mensen nu nergens anders over te praten dan over het weer, de zomer gasten, de mode, de volle autobussen en het lastige personeel van tegenwoordig? Wat heeft zo’n avond nu voor zin?” Hij greep haar arm en trok die door de zijne, als was het een uitgemaakte zaak.

Weekblad voor Waddinxveen | 1964 | | pagina 2